Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

bluebell12sr
4. máj 2007

aha, som si to pomylila.
pocuvaj, chcem sa spytat, aj Natkovi ostavaju po vsetkom jazvy? Teda, moj maly minuleho roku v skolke spadol a zodral si oba laktiky. nebolo to nic vazne, ale ostali mu tam jazvy, asi o tri odtiene tmavsie ako je jeho pokozka. teda take tmavohnede. a to iste aj na nozicke. myslela, som ze casom vyblednu, ale ked som ho vcera opat kupala, zistila som, ze vobec sa nestracaju...tak neviem....
co sa tyka tohot gigola 😎 hmmmm geny su geny, asi s tym budeme musiet ratat ....... 😉 /just kidding of course/

diamand
autor
4. máj 2007

neviem moja to som si vobec nevsimla, ale pozriem sa a dam ti vediet, ale nemyslim ze mu zostavaju jazvy, mozno ked mal hlbsiu ranu tak ano ale take malicke ranky asi nie.

nippa
5. máj 2007

Bluebell...aj Philipke ostavaju jazvy ale podla toho ake..niektore casom vyblednu...na tvaricke rovno nad nosom si narazila a mala to dost hlboke a nastastie jej to vobec nie je vidiet. ale co ma po chicken pox tak to ma vsade na tele..dufam ze jej zmyznu kym vyrastie....ale na chlapcovi sa nemusis obavat....ved im to vobec nevadi....

bluebell12sr
6. máj 2007

nippa,
co sa tyka tych laktikov, vtedy som si myslela, ze to boli len povrchove skrabance, ale zrejme to boli dost hlboke rany, ved uvidime.... Philipke ostali jazvycky po chicken pox? zokrabala si ich? je jeden krem, ktory je velmi dobry na taketo jazvy, teraz si nespomeniem na meno, ale uricte ti to poslem mailom....
prijemny bank holiday weekend
diamand, nezabudni pridat fotky z legolandu.
😀

diamand
autor
7. máj 2007

no caute babizne, aky bol vikendik? Dneska mame pocasie o nicom, takze sa chystam upratovat. Vcera sme boli v tom legolande bolo super, Natko sa velmi tesil, boli sme tam cely den a aj pocasie bolo ok, normalne mam opaleny nos a lica. Inak som chora od piatku vecera, celu sobotu som prelezala v teplotach, myslela som ze ani do legolandu nepojdem ale nakoniec som sa vcera citila trosku lepsie tak som isla s nimi, a nelutujem. Pridam foto tak pozrite.

bluebell12sr
7. máj 2007

diamand,
fotky su absolutne super!!!!!!!!!! 😀 ale ta na WC je moja srdcovka....je tam taky zlatucky, len vystiskat, a zjest 😵
xxx

diamand
autor
8. máj 2007

chudatko moje a kebyze vies ako sa mu to nepacilo, aj sa rozplakal ze co ho tam fotim

bluebell12sr
9. máj 2007

caute,
take pochmurne pocasie, ze?
diamand, neviem preco, ale Kareemko Natka vola Adamko 😅 , pytal sa ci este pojde niekedy vonku s Adamkom a Philipkou 😀 .....
Nippa, prisla vam uz odpoved zo skoly? Nam ano
Dnes je maly v skolke a ja normalne neviem, co robit...tak som si tu vsetko vypratala a idem varit obed...
zatial pa
diamand, uz mate zapojeny telefon?

diamand
autor
9. máj 2007

ano uz nam konecne ide telefon, a od vcera mame uz aj satelit so slovenskymi programami, tak sa uz dneska velmi tesim na hokej. Samozrejme ze Kareemko pojde s natkom von, mohli by ste tento vikend prist ked sa vam bude chciet nech sa chlapci trosku zahraju.

nippa
10. máj 2007

no tak diamand ked bude nejaka dobra rozpravka tak nam hadam natocis..alebo si apspon budeme moct prist pozriet....
bluebell este som nic nepocula....uz zacinam mat strachy....inak dufam ze sa Kareemkovi paci...
zasa jeden nepodareny den..tusim aj slnko vykuklo no ale je to ubohe....idem sa ucit v utorok mam prvu skusku...

diamand
autor
10. máj 2007

nippa - samozrejme ze mozte hocikedy prist pozriet, drzim palce, ale ved ty to urcite zvladnes

bluebell12sr
10. máj 2007

diamand, ak to teraz sedis cely vecer pred markizou, co? 😉
nippa, kareemkovi sa v skolke velmi paci, vcera nechcel ani ist domov 😨 akokeby bol doma tyrany alebo nieco take... si dnes v skole?
dost fuka, taky chladny vietor....

michell
10. máj 2007

ahojte,som velmi rada ze som nasla tuto temu,som 2 roky v londyne a pred nedavnom sme sa s manzelom dozvedeli ze cakame babo, velmi sa tesime ale mam aj obavy ako to prebieha tu v londyne,prosim vas neviete mi poradit aka je tu starostlivost o tehotene zienky?budem vam velmi vdacna ak mi odpisete

nippa
10. máj 2007

diamand je sice tehotna takze nejake rady ti urcite vie dat ale ked chces skus skupinku na http://groups.msn.com/SlovenskyCeskyrodiciavUK/... som tehotna bola uz tak davno ze ani nepamatam.....kolko si tehotna? ak mas GP tak tam treba hned ist a oni ti poradia....ja som chodila na kontrolu tam kde som aj rodila v nemocnici ale to mozes robit aj u svojho GP. Mne skro vyhovovala nemocnica lebo u nasho GP je vzdy plno chorych ludi(myslim chripky a podobne veci)

diamand
autor
11. máj 2007

caute babulky, co mate nove? ja nic, stale rovnako, ale hlavne ze je uz piatok, vecer sa chystame do ikei kupit nejaku skrinku pod tv, lebo vcera ked som prisla domov a vstupila som do obyvacky tak som mala sok, ten moj blaznivy vlado kupil plasmu, velku jak hovado a teraz nemam nijaku skrinku na dvd atd. tak dufam ze v ikei nieco pekne najdem.

ahoj michell - myslim ze ta starostlivost je tu celkom fajn a nie je az taka prehnana ako na sk, ale ako uz povedala nippa v prvom rade musis byt zaregistrovana u GP. Kde presne v Londyne byvas?

ozaj babulky potrebujem radu, nepoznate niekoho kto by mi mal Natka cez prichadzajuce tyzdnove prazdniny, mal ist to playscheme, ale vcera som sa dozvedela ze tentokrat nebude, a teraz som v kasi. POMOOOOOOc

bluebell12sr
11. máj 2007

ahoj diamand,
taknaprv satelit, teraz plasma, pocuvaj vy ste vyhrali v loterii alebo nieco take? 😉
co robite cez vikend? zavolam ti vecer..., ak sa rozhodnes z ikei vratit a nevymenit aj cely nabytok, aby sa hodil ku plasme 😀

diamand
autor
11. máj 2007

ale prosim ta to moj vladko sa trosku vytesuje, ale ved nech ma chlapec radost, ok zavolaj uz mi ide aj pevna.
Zajtra ideme k natkovej babke ale v nedelu budeme doma a cely vikend ma prsat tak to bude hroza

bluebell12sr
14. máj 2007

ahojte,
nippa sa bifli na skusky 😉
diamand, boli ste v kine? vcera bolo hrozne pocasie, dnes o nic lepsie, cely den sme presedeli doma... hruza, a mamka mi volala, ze doma sme mali asi 30 stupnov, no verite tomu???

nippa
14. máj 2007

ahojte..tak medzi biflenim stiham aj vas...o tom pocasi to je hrozne...aj my sme volali vcera domov a u nas je 28stupnov..co sa deje tu v Londyne? ja som prave dnes kupila take super satky Philipke a hovorim si ze ked ich tu nevynosi aspon bude mat nove na slovensko ked sa pocasie neumudri...uz nech mozeme posedavat v zahrade...hadam ked skoncim skusky tak sa krasne vycasi a popijeme kavu u nas na zahrade....taka som dnes ospala...nic sa mi nechce...zatim pa

diamand
autor
14. máj 2007

seruste, my sme vcera tiez cely den presedeli doma ani do kina sme nesli, hrozne pocasie a dneska tak isto, ale pozerala som forecast a ku koncu tyzdna by sa to malo trosku umudrit - tak dufajme.

s boli ma z toho pocasia hlavaaaaaaaaaa ☹

nippa
16. máj 2007

caute...tak som si prave povedala dost opakovania..uz som hore od 6tej aby som si vsetko este raz precitala....drzte palce idem sa obliect a jupppiiiii na skusky...i wish to jupppiiiii......ale musim povedat ze sa na tuto skusku az tak nebojim ako sa bojim na jednu co bude buduci tyzden......joooj ako sa tesim ked prejde buduci tyzden....no caute a drzte palce

diamand
autor
16. máj 2007

AHOJTE, nippa drzim palce, ale ved ty to zvladnes sikulka 😀

bluebell12sr
16. máj 2007

nippa ...........drziiiiiiiiiiiiime palci, vsetky aj na nohaaach........... daj vediet, ako si dopadla

nippa
16. máj 2007

no asi ste dobre drzali..mam to v suchu...prva skuska prejdena a som ok...uz sa trasiem na buduci tyzden..dnes sa mi este nechce ucit ale zajtra zacinam...

nippa
18. máj 2007

caute baby..co sa neozyvate..chcete aby sme tu uplne zanikli....? nasa vacsinou do 3 konverzacia....ako sa mate? co nove? zeny ozvite sa...hadam ste tak busy ze nemate cas ani drop a line? ja som prilepena na pocitaci tak ked si robim prestavku pri studovani sledujem ci ste sa neozvali...no dnes mame aj krasne pocasie tak nech sa nam to udrzi...

diamand
autor
18. máj 2007

no serus nippa, gratulujem k uspesnemu zvladnutiu skusky, dufam ze budes takto aj pokracovt. Dneska mame ozaj super pocasicko, len skoda ze musim sediet v robote, ale uz je piatok tak to nejako prezijem. Zajtra sa chystam do Watfordu, Natko tam ma nejaku party, tak by som ho tam chcela len drop off, a ist trosku na shopping, tak dufam ze mi to vide 😝 Ozaj co mamina? este je tu?

bluebell12sr
18. máj 2007

caute,
ja som chora ☹ . asi mam nejaky stomach bug a v noci som mala zvysenu teplotu. a strasne ma boli hrdlo. snazim sa byt co najdalej od maleho, aby som ho nenakazila, kedze ta jeho imunita este nie je bohvieaka, a on sa na mna lepi este viac, ako zuvacka....
...a este k tomu som vcera vypila kavu z mliekom, a je mi tak blbo... kedze som akosi prestala to mlieko tolerovat...
no uz staci, stazujem sa ako baba na trhu... 🙄
nippa, gratulujem........... 😀
diamand, viac a viac shoppingu???? ty mas to este aj kde uskladnovat 😉
tak pa

diamand
autor
18. máj 2007

jej bluebell dufam ze sa co najskor uzdravis ☹
a tie shoppingy to su pre mna, ved mi je vsetko male, tak si musim kupit nejake nove topy

emmaelzer
18. máj 2007

ahojte kocky, som nevedela, ze tu je Londynska tema, ja byvam v Hemel Hempstead co je asi tak 20 mil od Londyna, je niekto blizko mna?

diamand
autor
18. máj 2007

ahoj emma, ja byvam v Edgware, co nie je daleko od hemel hamstead a myslim ze aj ostatne baby byvaju v blizkosti, vidim ze si tehulka, gratulujem ako sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre