Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

emmaelzer
18. máj 2007

ahoj diamand, no edgwar je takych 20min autom
teraz som uz ok, len 2 tyzdne dozadu som trpela strasnymi nevolnostami,
vidim, ze vacsina vas byva v Norh London, aj ja som byvala vo West finchley , sem sme sa prestahovali len minuly rok v oktob.
Vidim, ze budes mat druhe babo, vybrala si krasne mena,

diamand
autor
18. máj 2007

emma - dakujem za pochvalu mien.

Ja som zase chodila volakedy velmi davno pradavno (10 rokov) na diskoteky do Hemel Hamstead. Ako dlho si vidata? manzel je anglican? to je otazok 😝 sorry som len zvedava

nippa
19. máj 2007

no konecne sme sa zasa rozbehli....emmaelzer vitam ta tu u nas....ako dlho si tehotna? inak vas dievcata lutujem cez leto byt tehotna...ja som rodila v auguste a to som chodila strasne spuchnuta...hadam vam aspon pocasie dopraje...rodila som v najhorucejsi den v roku....no hrozy..ked budem znovu tehotna tak to naplanujeme na maj - jun...
blubell sory, dufam ze sa ti uz polepsilo..ja mam zasa stale tecuci nos a kycham..neviem ci som alergicka..nikdy som nebola ale je to hrozne hlavne ked sa rano zobudim...diamand len chod na nakupy, aj ja by som isla..vies ja vyznamenany shopoholic...na druhy tyzden chcem ist aj s mamkou lebo potom uz pojde domov...tak sa tesim....kraaaaaasny den..konecne....

emmaelzer
19. máj 2007

diamand si tu uz 10 rokov...to je strasne dlha doba... my s manzelom sme sa na tej diskoteke zoznamili,ja som tu bola ako aupairka, on bol z Londyna. Potom som odisla za nim a na koniec sme zas skoncili tu.... vydata som 2 roky a muz je z Kosova

nippa som v 8t+3dni, je to moje druhe teho, prvy krat som potratila, takze dufam, ze tento x to vyjde

diamand
autor
19. máj 2007

emma - vlastne uz jedenasty rok, to veru je dlha doba, ale co uz musela som si zvyknut aj ked doma je doma. Drzim palceky nech ti toto tehu vide 😉 a odkial z SK si?

emmaelzer
19. máj 2007

z Levic
teda niezeby som SK milovala, ale ani tu si velmi zvyknut neviem...a co, aj ty si tu vydata?

diamand
autor
19. máj 2007

uz nie som, pred 3 rokmi sme sa rozviedli, moj ex bol anglican, ale povodom z nigerie. Teraz mam priatela slovaka,a ako vidis cakame aj my babo. Boze ako mi tu skacu tie pismena 😠

emmaelzer
19. máj 2007

planujete aj svadbu?

emmaelzer
19. máj 2007

vidim,ze si mala 3D scan na SK, aj ja planujem zajst domov, robia ho u nas v LV, ty si odkial zo SK?

diamand
autor
19. máj 2007

ja som so Serede, takze nie daleko od levic a robili mi ho v Hlohovci, parada

diamand
autor
19. máj 2007

asi ano (svadbu) ale az ked schudnem po porode, a aj tak len taku malicku

emmaelzer
19. máj 2007

my sme mali svadbu v Skotsku, len ja a muz...takze to nie je podstatne aka je velka...

u nas robia to sono v Lv a je tak strasne lacne...ked to porovnam, kolko to stoji tu...

diamand
autor
19. máj 2007

hovor mi o tom tu za to pytaju 150-200 libier a doma som platila 1000 sk, takze dobry rozdiel

emmaelzer
19. máj 2007

presne tak....a to ta poslu prec za 45 min...

diamand
autor
19. máj 2007

a mam to dokonca aj na cd. Musim koncit musim zobrat maleho na party do Watford a ja zatial povymetam obchodiky, zatial papa a Pekny vikendik ja sa este urcite ozvem

emmaelzer
19. máj 2007

Edgware je dobre oblast, my sme byvali jeden cas v Burne Oaku, a do Edg. sme chodili na kebab, ten oproti Lidl

emmaelzer
19. máj 2007

papa uzi si shoping

zofa
19. máj 2007

Ahojte babule,
emmaelzer ja som tiez z Levic a som vydata tu v Anglicku 🙂
Si priamo z Levic alebo z okolia?

bluebell12sr
19. máj 2007

wow 😵
diamand, emma..... vy ste ale rychlovky!!!! to ste vsetko stihli dnes popisat? 😀
emma, vidim, ze sa ti narodi take x-mass baby 😉 , tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne
nippa, zase shoppingovat??? 😉 no potom sa pochval, ze co si kupila.
strasne ma boli hrdlo, tak som spraskala 3 nanuky, kdesi som citala, ze na diabla ohnom, alebo tak nejak... ked zajtra stratim hlas... no mam po chlebe.
ahoj zofa 🙂 ,kde si v anglicku?

zofa
19. máj 2007

Az teraz som sa dostala k pocitacu. Boli sme vonku na veceru, tak mi je teraz riadne zle 😝
Bluebell ja som v Slough. A ty?

tani
20. máj 2007

caute kocky. to je super, ze je tu aj taka tema, doteraz som si ju nevsimla. Ja byvam v Lutone, ale len docastne, do februara sme boli na Hendone, kde este aj teraz nosim dcerku do skoly, koncom augusta sa stahujeme na Enfield. Som v 38 tt a zacinam mat obavy ako to tu v ang. porodnici bude vyzerat, predsa len ta starostlivost o tehotne je trochu ina ako na Slovensku. Prvu dcerku som mala na Slovensku pred 11 rokmi. V UK som 4.5roka tri roky som s manzelom-british,povodom s bangladeshu, oficialne sme manzelia od marca tohto roku. Prosim napiste ake mate skusenosti s porodom tu, ake su rozdiely medzi slovenkou a ang. porodnicou okrem toho ze tu ma vraj pustia hned na druhy den domov 😀 . Dik

tani
20. máj 2007

asi ste vsetky uz niekde v parku, ked je von tak krasne slnecno 😎 - po dlhom case, aj mi sa chystame, trosku park, trosku nakupy 😀, veci pre babetka tu maju nadherne, nie ako na Slovensku pred 11 rokmi 😝 , len dufam, ze sa nepoplietli a nakoniec budeme mat chlapceka, asi by mu velmi nepristali ruzove satocky 😀 😀

lasenka
20. máj 2007

tani ahoj
prisla som tu len tak... v ktorej casti Londyna byvas?

sunny6
20. máj 2007

nikto z Peterborough? 😕
vsetky ste v londyne ☹
tani ,no vecicky su tu v UK uzasne,aj priatelne ceny,ale uz je to lepsie aj na Slovensku,ale aj tak sa to lepsie tu oplati.

tani
20. máj 2007

ahoj lasenka, momentalne (ale nastastie len nachvilku) byvame v Lutone ale 4 roky sme boli v severnom Londyne -Hendon- a este sa tam dost casto zdrziavame lebo mala ( no mala- uz ma 11) este chodi v Hendone do skoly. Od septembra sme na Enfielde. A ty??

lasenka
20. máj 2007

tani
ja som v Londyne zila dva roky, a to na Muswell Hill, tiez skoro na severe... poznas to?

diamand
autor
20. máj 2007

ahojte babulky, konecne sa to tu rozbieha. Vitam nove babenky. Dneska vyzera ze bude vonku pekne parada, sme pozvany na barbecue, tak nech nam to vide. Tani do ktorej skoly v Hendone chodi dcera? Moj maly chodi do St. josephs a ja robim hned vedla skoly v office. Ja som maleho rodila v Barnet a bola som velmi spokojna, ale kazdy ma na to iny nazor, jedna sa stazuje a druha je happy. Povedala by som ze je to tu skor take volnejsie, ziadne uvazovanie na kozu.
Lasenka - v ktorej casti londyna si?
sunny6 - nie sme vsetky z londyna, teda pomerne vacsia cast asi hej a zvysok okolie londyna.

lasenka
20. máj 2007

diamand
ja byvam na Slovensku, z Londyna som doma uz 8 rokv, ale zaaaaaaaaaaavidim vam 😉

sunny6
20. máj 2007

diamand- ok ale nikto z Peterborough ☹
no mas pravdu ,vyzera to na pekny den,ale ja ho asi prelenosim na gauci.
Vcera sme na drink so segroui a jednou kamoskou a nasli sme slovensky bar,som prisla domov o 3.30 rano,a som vstavala k malemu o 7.50 ...tak sa citim ,,trosku,, unavena 😀 ,ale je super ze som spoznala vela slovakov i ked vacsinou chalanov,radsej by som daku babenku z baby ,aby sme mohli chodit s detmi von 😎
urcite aj v londyne musi byt nasich pubov,ci nie?

bluebell12sr
20. máj 2007

/caute babule,
vidim, ze sa to tu rozrastlo... 😎
zofa, ja som od Slough dost daleko... Wembley /vcera sa tu hral nejaky dolezity zapas, takze som chvilu pri vsetkych tych helikopterach mala pocit, ze byvame priamo na heathrow airport.... 😒
lasenka 😀 niekoho to ale taha do londyna, ze???? /asi treba poriadne zapracovat na manzilikovi, co ty na to? 😉 /
boli sme vcera na farme pozriet koniky... maly sa velmi vytesoval, a od jedneho ponika som ho ani odlepit nemohla 😵 ... a potom vecer dostal vysoke teploty, nad 39 😖 takze velmi sme sa nevyspali... tak, ide varit chicken soup...
inac diamand, byva natko casto chory???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre