Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

tani
25. feb 2009

Ahojte. Dnes sa citime uz trosku lepsie, tak mozno sa do piatku vyliecime. V sobotu nam to velmi nevyhovuje, lebo to mame rodinny den a uz vobec nie medzi 1 a 2 lebo vtedy mala spi. Kika Charly o ktorej spinka na obed?

diamand
autor
25. feb 2009

tani mala spi od tej 12 do 2, tak teda to nechajme na piatok

adi - som ti zabudla odpovedat na otazku, Lenka si trosku predlzila pobyt v cechach, mali by prist teraz v sobotu ak si to znovu nepredlzia a zostane este 3 tyzdne a potom 20 marca uz ide na stalo - bude mi za nimi velmi prevelmi smutno uz teraz ma chytaju depky uz som si aj poplakala ked som si to predstavila 😔

diamand
autor
26. feb 2009

dobre ranko, takze baby hovorila som s nippou a my sa urcite v sobotu stretavame v topsy turvy, takze ak chcete tak sa kludne mozte pridat

ivanka821
26. feb 2009

A o kolkej sa stretavate v sobotu?
Rozmyslam, ze by som za vami na chvilu skocila.
V sobotu mam sice nemanzela po dlllllllllllllllllhhhhhhhhhhhoooooooooommmmmmmmm case doma, ale na chvilu by som odskocila.

tani
26. feb 2009

Ahojte. kocky neprisposobujte stretko nam kludne to prelozte na sobotu, lebo Lily este stale sopli a neradi by sme vas nakazili. O ktorej idete do TT v sobotu mozno na chvilu skocime. Ale nabuduci tyzden v pondelok nie lebo to mame stale bordel po vikende 😅 ale v utorok by ste mohli prist vsetky k nam ved sa nejak pomestime. aspon sa budeme pocut,lebo v topsy turvy ked som bola naposledy bolo tak strasne vela ludi bol sice half term, ze si neviem predstavit tam si pokecat. niekedy rano okolo 10 tej, aj Lenka tu uz bude 🙂 , len tak na chvilku dame si kafco , deturence prevratia obyvacku 😀 , takze kto sa hlasi??

elbel
26. feb 2009

Ahojte
jaaaaaaaaaj babule pomoc moje dievca si nie a nie zvyknut na tu skolku,cim dlhsie tam chodi o to horsie to je ☹ ,myslim ze je to aj tym az sa niekto spyta ako sa ma a ako je v skolke adt a nakoniec daju bodku...a budes plakat v skolke?....neplac v skolke je dobre... 😠 rozhodla som sa ze zacnem fackat takych ludi.myslim ze to ma v sugerovane v hlave, ze v skolke sa place a ja denno denne jej vysvetlujem ako v skolke je dobre co tam robia.ze aj susedove dievca tam je aj nas danko je hned vo vedlajsej triede a ze ho potom vonku uvidi a bude sa s nim aj rozpravat,uz som jej aj slubila novu velku babiku az tam vydrzi bez placu a nic nefunguje 😖 ach jo...

baby my na sobotu mame plan

tani ja sa hlasim na utorok len neviem o kolkej by som prisla,podla toho ako rano sa zdrzim v skolke pri lenke

tani
26. feb 2009

ok Adi to je jedno o ktorej dojdes 🙂

nippa
26. feb 2009

takze na isto sa ide do TT v sobotu. My tam chodievame skoro kazdu sobotu s Kikou a par kamoskami (sedavame hore)takze ak by ste tam videli niekedy ukecame zenske volakde v rohu tak sa urcite prihovorte(teda pre tych s ktorymi sme sa nestretli osobne) Kika aj tak asi uz vsetkych pozna, ale nebojte sa o chvilu budem mat aj ja baby a potom tu budem stale ..... Philipka uz odrastla, uz je z nej slecna, takze ked ideme do TT tak vacsinou babysituje 😀 Charly....no a ta je rada ze ma velku kamosku....tak sa tesim ak sa niektora pridate

Tani mozno si vies predstavit to nase klebetenie takze asi vies ze ani hluk nevadi 😀

diamand
autor
26. feb 2009

ok tak aj ja pridem v utorok tani

nippa a my pojdeme urcite do tt aj v sobotu ine plany nemam

satanka
26. feb 2009

Ahojte kocky, ja len tak rychlo, Sophia dnes nie je vo svojej kozi, ani na wC nemozem odbehnut, aby to nebolo bez mrcania, uz v noci nejak zle spala. Dufam, ze nebude chora.
Ada, tak to ma mrzi s Lenkou, v pohode, fackuj, dam si pozor, aby som sa ta to nespytala 😀
Momentalne to mne tiez vyhovuje v utorok, tesime sa

ivanka821
26. feb 2009

babulky, zase my pracujuce nemozeme..., :((((((((
musim sa dat uz na tu PNku ako to uz planujem neviem ako dlho.
A potom budem mat casssssssssssssuuuuuuuuuuuuu.................
Takto? Dnes zase pridem domov az okolo 7.30.

tani
26. feb 2009

Super kocky, uz sa na va s vsetku tesime 🙂
Kika, Marcelka a o ktorej asi budete v TT?? Minule Kika pisala ze medzi - to plati??

diamand
autor
27. feb 2009

dobre ranko ,

tani my sa tam vacsinou stretavame medzi 1-2 a byvame tam do zaverecnej, tak ked budete mat cas dobehnite

nippa
27. feb 2009

uz sa tesim tani...dufam ze prides a konecne sa uz stretneme....a samozrejme bude super ked sa prida kto moze...kika vidim ze uz sedis na nete...ja idem zubarke a potom niekde s drahym takze dnes asi ziadna kavicka nebude....no skoda normalne si na to zvykam...vcera vecer som este bola u janky pozriet novy byt, bola aj fatima tak sme pokecali....ze by sme mali zorganizovat aj babsku jazdu coskoro...

anjelik85
1. mar 2009

ahojte žienky, prepáčte,. že som sem vtrhla, ale bývate v londýne alebo jeho okolí. viete mi povedať, čo je zač bank of essex? dá sa im dôverovať? zvykli ste posielať peniaze cez e-bay domov na slovensko? povedali vám, že transakcia musí byť minimálne 500eur? ☹

elbel
1. mar 2009

Ahojte babule
ako ste sa vcera bavili?
stanka ako sa mate ako co sophia,uz je jej lepsie?

anjelik neporadim o tej banke pocujem prvy raz,ja som volakedy posiela cez europeanmoneytransfer bola som s nini spokojna,mohla som poslat akukolvek sumu ale neviem ci este funguju lebo uz dlho som nevidela ich reklamu a ani ich web nefunguje,ale myslim ze peniaze sa daju poslat aj z inej banky len si zato uctuju nejaky poplatok tusim to bolo okolo 15 libier neviem,moj manzel kedysi davno tak posielal z HSBC

nippa
1. mar 2009

anjelik85 ja neporadim, este nikdy som neposielala peniaze domov ale o bank of essex som este nepocula....ak ide o posielanie penazi cez banku tak neviem ale ak o ucet tak by som isla po znamych bankach...
Myslim ze u nas funugje v niektorych mestach Western Union..najdi info na ich stranke..je to velmi zname na posielanie penazi..my sme tak posielali uz do zahranicia, ale nie na Sk tak neviem kde sa presne u nas nachadzaju..mozno zrovna tam kde chces, tak skus sa na nich pozriet.

Ada bolo super ako vzdy..dobry oddych a pre decka zasa dobre vyjasenie. Dnes som bola doma, sice rano sme si vysli na ranajky do Ikei ale poobede som sa pustila do upratovania..ani som neplanovala a skoncila som pranim zaclon a zavesov...sice len na nasej izbe ale postupne sa budem musiet pustit do celeho domu ale to asi ked bude teplejsie..dokonca som dnes aj auto povysavala...uz bolo v hroznom stave....co vy? Aky bol vinkend? nieco zaujimave?

satanka
2. mar 2009

Ahojte holky, ako ste sa mali cez vikend? U nas to celkom uslo, Robo bol cez vikend v praci, cim som nebola velmi nadsena, zvyknem si pospat o hodinku dlhsie, takto som nemohla a v nedelu rano som zvladla akurat kyslu polievku, kupelnu a mala som dost, bola som unavena ako pes.
Sophii je uz lepsie, dostala sirup s 8 vitaminmi, neviem ci jej nepojdu dalsie zubky, vtedy nie je vo svojej kozi, vzdy to bolo bez horucok, akurat, ze nebola vo svojej kozi. Tecu jej slinky ako vzdy, ked isli zubky, pozerala som jej chrup, ale nevidela som, chybaju nam akurat posledne horne stolicky z detskeho chrupu.
Dnes sa chystame do agentury na Finchley, potrebujem od nich P60, stale som ich zamestnanec, volala som im, pisala mail, SMS a stale nic, chcem mat v poriadku papiere, ked sa raz vratime na SK
pekny dnik

ivanka821
2. mar 2009

Ahoj babulky.
Tak ako sa mate po vikende?
Ake bolo stretko?
Ja som taaaaaaaaaaakkkkkkkk strasne chora.
uplne ma boli cely clovek.
Asi nejako lieky nemozem, vsak?
A co kvapky do nosa?

diamand
autor
2. mar 2009

caute zienky, co teda zajtra s tym stretkom u Tani, stale plati?

tani
2. mar 2009

No jasne ze plati, uz sa na vas tesime 😵 kto kazdy pride?? Kika a Lenka uz su spat?? Dojdu s tebou?? Stanka, Ada, Marcela dufam, ze sa zajtra vidime 😵 Tak okolo 10tej

lenkaajarek
2. mar 2009

Ahojte baby! Ano Tani my sme uz spat dosli by sme spolu s Kikou uz sa na vas tesime.

elbel
2. mar 2009

Ahojte

tani urcite pridem uz sa tesim

lenka co to vidim,takze to bude druhy syn 😉 uz mate aj nejake mena vybrate

ivanka uzdrav sa skoro,lieky mozes len neviem ktore porad sa v lekarni alebo s lekarom,myslim ze kvapky do nosa neni problem

stanka ako si dopadla,vybavila si nieco?

my sme mali taky hraci vikend,deti si uzivali ocka,ani chudak nemohol si lahnut cez den lebo ja som furt hnala deti za nim aby mu nedali pokoja 😎 😝
a dnes som sa rypala v zahrade 😀

nippa
2. mar 2009

tani, ja sa dohodnem s Kikou ved ani neviem kde byvas ale bolo by super vas vsetky spoznat osobne...teda uz by sa patrilo....ale ked tak rozmyslam tak vacsinu aj tak poznam....tak zajtra...dufam ze mi do toho nic nepride..asi budem jedina bez babetka..no ale budem sa hrat na snazilku 😀 😀 😀

satanka
2. mar 2009

Ahojte, Tani mi by sme zajtra dobehli. Nieco spapame a potom sa pomalicky vyberieme.
Ale Adi, ja som strasna, nebola som nikde 😠 , slniecko bolo lakavejsie ako predstava trepat sa so Sophiou busmi, ale aj to neskor sklamalo. Urcite pojdem v stredu. Zahradku ti zavidim, brala by som hoci aj malu, ja sa mozem rypat akurat v kvetinacoch 😉
Lenka blahozelame k dalsiemu chlapceku, zachovanie pokolenia mate iste, my sa to dozvieme 13.3.
Idem nieco uvarit, aj ked nemam este predstavu co, asi co da chladnicka

diamand
autor
2. mar 2009

no super baby,tak uz sa tesiiiiiime, prideme hned ako hodime natka do skoly

tani
2. mar 2009

no parada takze vas cakame, uz sme kupili keksiky a pre Kiku ovocie 😀 😀

elbel
2. mar 2009

marcelka to nic ja budem tiez bez deti 😀

nippa
2. mar 2009

joooj...tak to nas teda bude....uz sa tesim....

tani
3. mar 2009

Ahojte, tak stretko bolo super, dufam, ze si to coskoro zopakujeme, Lily stale vravi ze tu bol Kevinko, Charly a Sophia 🙂 a ze pridu zase 😀 len skoda, ze ste niektore prisli az neskor, a zostali kratko lebo deticky uz boli unavene 😔
Kika kupila si nieco v Brent X? Zajtra ides do groupu? Mozno prideme aj my, podla pocasia keby bolo pekne slnecno pojdeme radsej do parku.
Tak idem ulozit Lilcu papa, bru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre