Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

elbel
26. jún 2009

jaj ivanka zlato to ti nezavidim,ale hlavne ze je vsetko v poriadku,inac moze byt ze ju midwife otocila
co ja viem tak oni najprv vyskusaju vsetky metody a potom si nechavaju cisarsky ako posledny,neradi robia cisarsky pokial nemusia
tak vam drzim palce aby ste este ten tyzden vydrzali a vsetko dobre dopadlo,myslime na vas,ja viem to posledne cakanie je najhorsie ja som tak svoju lenku prenasala 10dni

kika a marcelka uz vie ze bude baby strazit 😉 pri tvojom si bude pripominat a na novo sa ucit o babetku 😝 aby bola zaucena az pride rad na nu,ved je to uz davno co philipka bola baby teraz uz je z nej velka slecna 🙂

ivanka821
27. jún 2009

Adi, no je to take zvlastne. Lebo som neverila, ze sa mi nieco take moze stat. Ale ja som velmi vynimocny pripad, takze som nejako neni prekvapena.
Ono vobec nevieme co jej urobila, ale mliazdila mi to brucho hore dole a pritom aj ked som nesuhlasila, aby ju tocili tak mi ju asi otocili. Lebo este v utorok vecer mala hlavicku hore.
No dufam, ze nebudem nejako extra prenasat, robim vsetky osvedcene babske metody, aby sa Ninka uz pohla, ale neviem, stale nic. 😀 😀 😀
Ja ked sa fakt rozhodnem pre druhe tak az o 100 rokov, lebo teraz uz normalne nevladzem byt tehotna.
Fakt ma to unavuje, naviac pri takomto pocasi je strasne ist von, lebo momentalne neviem, kedy sa rozhodne ma "prekvapit".

tani
29. jún 2009

ahojte dievcatka, ako sa mate tiez si uzivate leto? My vo velkom je to super mat zahradku, Lily je od rana v bazeniku a my si tiez mocime nohy a napchavame sa zmrzkou 😉
Adi takze deturencom skolu nezavreli takze to nebola prasacia chripka??
Kika, Marcelka fajne fotecka, kocky ste s tymi obrovskymi okulami 🙂
Stanka ako sa ma Sophie?? takze budete mat chlapceka?? a budete sa stahovat??
Ivanka drzime prsty, nech uz to mas za sebou a prezivas tie najkrajsie chvilky v zivote, lebo uvidis sama ako sa rychlo bolest pominie az zbadas babatko 🙂 a zakratko uz nebudes vraviet, ze dalsie az za 100 rokov 😀
idem dat Lily papat a hajkat papa

satanka
30. jún 2009

Ahojte, ludkovia, ja vam tak zavidim zahradky 😲 , mna toto teplo zabija, este len vstanem a uz som mrtva, ani sprcha nepomaha, klby ma bolia, brucho zavadzia, je tazke..., v tomto teple som ako slon v porcelane.
Tani, dakujeme za opytanie, Sophia sa ma dobre, uz sa brucha neboji 😀 , raz pri natierani dostala kopanec od drobca 😀 , tak sa ho chvilu nechcela ani chytit, teraz uz v pohode. Ako presla druhym rokom, vymysla, niekedy mam pocit, ze to co vedela akokeby zabudla alebo na to kasle, vie robit niekedy take prieky, nepostrehli ste nieco take u Lily? chystam sa stahovat, ja sa stahujem kazdy den 😀, bolo by lepsie sa prestahovat este teraz, balenie by som este ako tak zvladla, zvysok by bol na manzelovi a kamosoch, aj predstava upratovania v tomto stadiu je este prijatelna, kazdy den nieco urobit, proste aby drobec prisiel do cisteho, ale s manzelikom neviem pohnut 😠 😠 😠 , tesne po porode si to neviem predstavit popri dvoch detoch ☹ , ale ten moj to fakt nejak nevie pochopit, niekedy mam pocit, ze stale mysli len na seba, ze dolezitejsie je to co chce v prvom rade on, co je dobre pre neho a nie pre vsetkych 😖
zase som sa len vystazovala...
holky, ako sa mate? Ada. uz viete, kedy idete na SK?

lubka.l
30. jún 2009

ahojte
ak sa nenahnevate tak sa k vam pripojim.a sme v lutone. no z toho co som citala tu nieje asi ani jedna z vas.
ale snad pismenkovat mozme aj tak.

satanka
30. jún 2009

Ahojte, Ivkin drobec sa znovu otocil dole ritkou, nechavaju si v nemocke a zajtra budu robit cisarsky, ak sa Ninka nerozhodne prist sama na svet, drzime palce

nippa
30. jún 2009

😎 jej ebel ved postrazim na oblatku zasa Kika mne...ja sa chystam na Masters degree nech to uz mam zasebou takze si budeme asi babetka striedat...lol Kika dufam ze odsuhlasi....a ziadne pripominanie ....ked kika porodi dufam ze sa uz budem gulat....tento mesiac mi Kika dokonca kupila ovulacne testy ze nech to mame narovnako za sebou aby sme mohli potom spolu chudnut... 😀 😀 😀
Ivanka drzim palce pri porode uz sa tesim na fotky.
lenka gralutujeme k drobcovi.
ostatne babizne, musime si dat stretko teraz ked uz mame take krasne pocasie.Nieco zbuchneme hadam coskoro..dame vediet na cas aby sme sa mohli znovu stretnut. Minule bolo super ze sme sa niektore stretli po dlhom case a niektore prvy krat....uz sa tesim

diamand
autor
1. júl 2009

caute babulky,

stanka - tak zasa sa ta krpata otocila? to je sila, nechapem ako tam moze mat este tolko miesta, no dufam ze tento krat jej ten cisarsky uz spravia.

ivka - drzim palce a tiez sa tesim na fotky

tani - tu zahradku vam tiez zavidim, ale my chodime skoro kazdy den do parku takze sa da

nippa - veru postrazim, neboj sa ty nic, len aby uz bolo - see u soon

lubka.l - vitaj medzi nami, ved nie si az tak daleko, Luton je za rohom

diamand
autor
2. júl 2009

no co Ivka mas to uz za sebou?

satanka
2. júl 2009

Ahojte, nemam ziadne novinky, vsetko po starom, drobec sa zase otocil, tak ju poslali domov, nechapem, vobec sa mi to nepaci, dufam, ze sa nic nestane drobcovi 😠

ivanka821
2. júl 2009

ahojte.
Tak zase sa vam hlasim ja Ivana.
Chapete toto? Nina asi bude rrobit v cirkuse, alebo ja neviem.
V utorok som isla do nemocky a nechali ma tam, ze je otocena ako deti v 20 tt takze hrozi zadusenie pupocnou ak by mi praskla voda.
Lenze v stredu rano sa otocila dole, lekarka zistila ze som zatvorena a povedali, ze mam ist domov.
Hra sa hry to dieta a ja mam teraz taky strach.
Cele tehu mi nic nebolo, teda ked neratam ze som vracala na zaciatku a teraz ma taketo zabavky.
Takze som doma a o 2 a pol dna je moj termin. Dnes som behala po byte, teraz este nieco urobim, aby som ju poposunula, skusim osvedcene metody, snad ked je dole hlavou a zacnu kontrakcie tak sa neotoci.
nemocke vsak so mnou bola jedna co prenasala 13 dni a stale nemali cas jej prasknut tu vodu.
Aj tak nechapem, ze ju tak dlho nechali.
No a potom tam bol jedna co jej robili cisarsky v utorok a vcera tam pobehovala, akoby sa nechumelilo.
Ze bolesti alebo tak? Absolutne. A ja som sa tak bala.
Inak baby viete aka som ja truba? V pondelok som trosku oprela moje auto. Marek ze Superman dobehol a vyriesil to. Avsak skoda ide z mojho vrecka, vraj som nemala vymyslat.....
Takze tak....
Ked bude nieco nove. Ozvem sa. Zatial cafte

tani
3. júl 2009

dobre ranko len tak narychlo kocky co mate facebok (Marcelka) uz mam aj ja tak si ma pridajte nech pokukam fotecky 😵 som prihlasena ako " tatiana islam "

diamand
autor
3. júl 2009

no Ivi tak to je sila, dufam ze bude vsetko ok a coskoro sa to rozbehne

tani - uz sa stalo

inak baby uz som v polkeeeeeee

pastarela1
5. júl 2009

caute, akurat som nasla tuto temu a chcem sa spytat ci tu je niekto z haslemere...

marcela.kaca
8. júl 2009

Je tu niekto zo severnej casti Londyna? Ako napr Wood Green a okolie?Hladam kamosku na pokec

diamand
autor
8. júl 2009

pastarela1 - myslim

marcela - vsetky sme tu skoro zo severnej casti Londyna, ale skor okolie edgware/hendon

satanka
8. júl 2009

Ahojte, tak tento krat je to skutocnost, Ivka ma Ellu, narodila sa dnes o 13.40 s mierami 56cm a vahou 3kg, BLAHOZELAME
su v poriadku

lubka.l
8. júl 2009

ivanka blahozelaaaam.
nech vam papka ,rastie a robi radost

tani
9. júl 2009

Ivanke blahozelame, zelame malickej princeznicke hlavne vela zdravicka a mamicke vela mliecka,, uz sa nevieme dockat fotiek🙂
Stanka a ako nakoniec Ivanka rodila na cisarsky??

diamand
autor
9. júl 2009

Ivka - aj ja este raz blahozelam.

Vcera som dostala smsku, tak som sa tesila ako male decko.

satanka
10. júl 2009

Ahojte, Tani, Ivka rodila cisarskym, viac podrobnosti sa dozviem neskor, uz som na nu zvedava. Hlavne nech sa rychlo zladia a nech nema Ella obrateny den s nocou.
O chvilu to caka aj mna, ani sa mi nechce verit, ze to tak rychlo ubehlo, popri Sophii som si to ani neuvedomala ako ten cas rychlo leti, stale v pohybe, akurat teraz ku koncu to uz je horsie s mojou mobilitou, uz ten melonik dost zavadzia.
Idem rychlo umyt vlasy, kym drobec este spi.
zatial papa

tani
10. júl 2009

Stanka a uz mate meno, tusim si pisala, ze to bude chlapcek vsak?

satanka
10. júl 2009

Tani, v posledne dni vedie Adam, pre dievcatko som chcela tak isto Ella, uvidime, mozno to bude zase ovplyvnene pohladom ako pri Sophii, pri nej viedla Rebecca, ako som na nu kukla, bola Sophia 😀
nemozem v noci spavat ci skor vecer zaspat a uz badat dosledky, niekedy su aj 2.00 rano a ja este nespim a rano uz buntosim kratko po 7.00 co sa mi uz nechce spat, idem si zdriemnut k Sophii, lebo do vecera by som nevydrzala

tani
12. júl 2009

caute kocky ako sa mate aky bol vikend nejake novinky o Ivanke uz su doma?? my sme dnes mali BBQ take rozluckove lebo mama zajtra odchadza domov. moj manzel to ako vzdy prehnal napiekol tolko masa ze to budeme jest este tyzden, ale mnami mnami je.
Stanka uz to mas naozaj za malicko 😵 este stale nevies co to bude??
Adi vy uz zajtra cestujete vsak tak stastnu cestu a peknu dovolenku, mozno sa stretnete s mojou mamou na letisku ona ide 8.55 ale to je let az do Kosic.
idem ukladat Lilcu papa

annamary
12. júl 2009

Vie mi niekto pomôcť ako sa dostať do Londýna natrvalo?? Keby bola možnosť, hned by som isla...

danu
19. júl 2009

mumtobe • 1d • Dnes o 13:01
ahojky 🙂

neviem ci tu tato tema uz existuje ak ano tak sa ospravedlnujem za vytvorenie dalsej tej istej temy 😒
No uz z nazvu kazdemu dojde o com bude tato tema,velmi by ma zaujimalo ci sa tu najde niekto kto zije v londyne a xcel by sa stretat na prechadzky s detickami 🙂
Ja mam 5mesacneho synceka a radi by sme sa zacali stretat aj s inymi mamkami zijucimi v okoli,tak ak ste niekto tu zijuci tak sa ozvite a mozme vybehnut na '' kavu '' alebo len tak na prechadzku 🙂
My byvame vo West London 😉

diamand
autor
19. júl 2009

ahoj mumtobe - vitaj v nasej temicke, kde presne vo west london ste?

ostatne babulky - kdeze ste?

ivanka - ako ide mamickovanie?

stanka - este si 2in1

adi - ako je na sk?

a neviem koho som este zabudla ohlaste sa a uz viem tanicku - ale s tou si pisem na facebooku

mumtobe
19. júl 2009

diamand ahojky

my byvame na ealingu a co ty?

je tu niekto z ealingu?

ako vidim vy ste tu uz krasne zbehnuta partia 🙂

ivanka ako sa mate?ako sa ti mamickuje?aj ja som mala cisarsky lebo moj spekuloval tiez,ale on bol breech stale a nie a nie sa otocit,som skusala vsetko mozne ale nic nezabralo,a na EVC som sa nedala nahovorit,radsej som si dala booknut CS 😉

dufam ze sa tu najde niekto z mojho okolia to by bolo super 😅 😎

diamand
autor
19. júl 2009

my sme tu skoro vsetky z north london - edgware, hendon, colindale, ale ealing nie je az tak daleko, takze ked budeme robit stretko tak sa mozete kludne pridat

mumtobe
19. júl 2009

jej to by bolo supeeeer 😀 😀 a nkolke sa stretavate??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre