Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

ivanka821
7. sep 2009

cafte.
Ideme o chvilu na ockovanie.
Nam je to s Elleonorou jedno. Radi sa pridame, uz nam trosku sibka z tohto domaceho prostredia

diamand
autor
7. sep 2009

caute, tak den musi povedat tanicka kedze chce aby bolo stretko u nej, tani rozhodni ty kedze nam to je jedno, ktory den je najlepsi pre teba???

tani
7. sep 2009

Kocky tak co by ste povedali na stvrtok rano, okolo pol 10 - 10, to mam trosku volnejsie lebo Martinka idu v stredu poobede na vylet zo skolou na 2 dni takze rano ju nemusim niest do skoly . dufam, ze pridete vsetky kedze je vam jedno kedy 😵Kika brkni aj Marcelke a Adi(myslim Adku zo Sniny) ci mozu, lebo oni asi casto konika necitaju .
Ivanka drzime prsty aby ockovanie dobre dopadlo nasa Lily mala na to prve dost zlu reakciu, tak keby jej to nahodou ocervenelo a opuchlo tak jej daj calpol a mozes okolo rany mozes prikladat nieco chladne. nam to nikto nepovedal a az po polhodinke plakania som si vsimla aku ma cervenu nozicku tak sa trapila kym jej zabral calpol.

tani
7. sep 2009

No ahoj Kikuska co si na mna telepaticky napojena prave som myslela ze poviem den kedze vam je vsetkym jedno 😀

diamand
autor
7. sep 2009

tani - ok mne stvrtok vyhovuje, poviem aj marcele ta si myslim ze tiez pride a Ada urcite robi takze s tou nemusime ratat - jedine ze by si zobrala holiday

dufam ze sa pridate aj vy ostatne babizne, bude sranda

ivanka821
8. sep 2009

caute.
zajtra mam rano zubara idu mi brusit zub. jaj bojiiiiiiiiiiiiim.
elly mala horucku 39 chudatko dala som jej calpol az vecer, blba som....
spinkala az do 9 rano. 😀
Kikus ides Natka hodit do skoly vo stvrtok, ze by sme sa s Elly privtirli k tebe? 😀

elbel
8. sep 2009

ahojte
juj chuda elly ako sa citi dnes?

tak teda vo stvrtok ,len mi dajte adresu kam mam prist 😉

diamand
autor
8. sep 2009

caute zienky, no super takze vo stvrtok - uz sa tesim
Ivka - mala by som ist pre marcelu, ale to nie je este iste ci ide
a co stanka? pride?

tani
9. sep 2009

caute takze zajtra rano vas cakame, este stale neviem ci pride Stanka, nejak nepise dufam, ze malicky je ok a tie afty sa mu polepsili

diamand
autor
9. sep 2009

super uz sa tesime

tani
9. sep 2009

cau Kikus pride aj Marcelka?

diamand
autor
9. sep 2009

ano pride rano idem pre nu

satanka
9. sep 2009

Ahojte, co sa tyka stretka, nepridame sa k vam, ako si nemam naladu na nic, nic sa mi nechce. Citim sa unavena, nie povinnostami, tak celkovo, asi ide na mna jesenna nalada 😖
Alexovi to natieram kremom na zubky, kym sme to nenatierali,netvaril sa, ze by ho to bolelo, vyzera to trochu lepsie, tento tyzden by mala prist gencianova violet z SK, dufam, ze nebude potrebna, ale pre kazdy pripad bude doma.
Prijemne stretko a dobre sa zabavte

tani
9. sep 2009

To je skoda Stani, ale este porozmyslaj, prave preto ze mas taku nanic naladu, mne taketo stretko vzdy vratia naladu do normalu, vies jak fajne poohovarame manzelikov, vykecame sa , ohundreme pocasie, zasmeje sa nad tym vsetkym a hned je svet krajsi 😀 a ze sa ti nic nechce tak to je prave prilezitost nic nerobit, doma budes len pratat a varit, neboj tu nemusis,pratala som dnes a ked budeme hladne zakusime dajake chlebicky alebo keksy. keby si sa predsa len rozhodla, ze nie tak nic nabuduce, ale budeme radi ak prides aj Sofi by sa zahrala s Charly a Lily
ostatne babizne tesime sa na vas a prosim vas NIC NENOSTE nie jak naposledy, mame vsetko, tak see yaa reeeeally soon 😵

satanka
10. sep 2009

Vdaka Tanka za pochopenie, viem, ze na chvilu by to pomohlo, uz som toho nakecala dost, ale to mi nepomoze ci skor tejto situacii, tu musi zacat konat moja polovicka, som z tohto maleho priestoru na nervy, vsade kopec hraciek, v spalni noclaharen, uzke schodiste bez vytahu, ist von je dost komlikovane. V tejto chvili nevidim ziaden klad, len same negativa.
Prijemne stretko

tani
10. sep 2009

ahoj Stanka viem ze to mas teraz dost tazke ale snaz sa to nebrat si tak k srdcu, ja mam tiez niekedy zle dni a myslim ze ako mi je na figu, vacsinou to vyriesim tak, ze si pozriem relaciu modre z neba a tam vidimludi s ozajstnymi problemami, tazko chorymi detmi a poviem si aka som krava ze si nevazim co mam. nabuduce ked bude stretko skocim pre teba a prideme autom aj 2 lahsie znesieme deti po schodoch 😵 a co sa tyka maleho bytu ma to aj jeden klad menej pratania 😉
inac stretko bolo super kocky dufam, ze si to onedlho zopakujeme, idem dat Liku spat lebo uz meskame papa

dia_k
11. sep 2009

ahojte kocky prepacte ze vam sem takto vtrhnem, len som vas chcela poziadat, ak poznate nejake kocky s babatkami ci tehulky v okoli Birminghamu, mohli by ste im dat vediet, ze planujeme stretko Sloveniek a babatiek v Birminghame 19.9.09. (od 10.00 do 12.00) ozvite sa mi cez IP, poslem vam viac info

diamand
autor
11. sep 2009

ahojte dievcata,

tak stretko bolo super, tanicka nas ako obvykle rozmaznala a pekne pohostila a dobre sme si pokecali.

dia_k - chod do temy slovenky v zahranici, tam je viac bab z birminghamu a myslim ze aj oni organizuju nejake stretko

tani
11. sep 2009

no hej Kikus prave som rozmyslala ze som vam zabudla dat zmrzku, som taku fajnu kupila, no co nabuduce.
vsetkym zelam krasny vikend

tani
14. sep 2009

caute kocky zase ste vsetky zanevreli na konika?? 😢 my dnes ideme na ten prvy scan trosku sa tesim a trosku sa bojim, uz sa mi raz stalo ze som mala na prvom scane nedobre spravy a okrem toho som uz dost stara koza 😀 , tak drzte palce, kedze som uz v 16tt trosku dufam, ze ak bude vsetko ok prezradia mi aj pohlavie, aj ked je nam to samozrejme jedno ale zvedavost... 😀 tak papa a piiiiiste dievcence nie len na facebook 😀

diamand
autor
14. sep 2009

ahoj tani, no som zvedava ci ti povedia pohlavie, hned nam daj vediet uz sa neviem dockat a drzim palce nech je vsetko ok

tani
14. sep 2009

ahojte tak uz sme doma babo je ok pohlavie sa vraj tak skoro este neda povedat, velmi tomu neverim, taka p.cka tam bola asi sa jej nechcelo pozerat, ale 16.10. idem na dalsi vtedy mi uz povedia teda ak babo nebude skryvat co tam ma, ale ja planujem ist aj na 4D scan po 24tt tak tam uz hadam zistia ci tam nieco visi abo nie 😀

diamand
autor
14. sep 2009

no super tani, inak aj ja mam scan 16teho ale v edgware hospital

tani
14. sep 2009

teda Kikus nam nejak tie datumy sedia naraz hlavne tie prve cisla najprv 4ka potom 27icka a teraz 16tka a ty preco mas este jeden scan ved normalne cez NHS su len dva 12tt a 20tt,jaj sak uz pamatam ako to bolo s Charly asi preto vsak?

tani
14. sep 2009

a Kikuska vazne neopytas co to bude?? sak treba kociarik (farebne)pripravit a tak... 😀 trooooska som zvedava

diamand
autor
14. sep 2009

tani ano je to kvoli tomu ze charly bola zaseknuta, tak teraz chcu zmerat baby, a ak bude mat viac ako 4kg tak bude cisarsky a urcite si nedam zistit pohlavie, tych 6 tyzdnov to budeme musiet nejako vydrzat, pockajte aspon budete aj vy viac cakat kym porodim

tani
15. sep 2009

och Kika to uz len 6tt?! uz si rozhodnuta pre mena? pocuvajte babizne to tu uz vedieme dialog len ja a Kika az take ste zaneprazdnene??

diamand
autor
15. sep 2009

tani, bude to 6 tyzdnov ked budem mat scan, teraz este 10, ale aj to je uz nic. Veru tu sa rozpravame uz len my dve a pri tom budeme mat najviac detiiiiii

elbel
15. sep 2009

Ahojte
jaj tani vies ako som zaneprazdnena, kolko my treba utratovat a tak sa my chce ze som dnes radsej bola na nakupoch😅 .my sme ok ,decka v skole,lenka celkom v pohode bez placu,zatial tam bola iba 2x tak som zvedava ako bude dalej
23 okt ideme zas na SVK ale len na 10 dni neviem ci sa tesit alebo nadavat,moc sa mi neche ,lebo este ani ne dva tyzdne co sme spat,no uvidime mozno ma dovtedy chyti cestovna horucka.

inac ako sa mate?

tani super ze je vsetko v poriadku ako ma byt 🙂 tak uz si mozes zmenit v pase "cakame babo" aby sme vedeli kedy to bude az to bude 😀

kika ja vydrzim s tebou 😝 ja som pri oboch svojich detoch nevedela co cakam tak na to trpezlivost mam
😀 ,len az porodis tak daj posli nejako spravu na kona aby sme po tom vedeli 😉

stanka a vy sa ako mate? 🙂

tani
15. sep 2009

jaj vidis Adi na to som aj zabudla dik uz aj to idem zmenit 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre