• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky/maminy Londýn a okolie

prve pohyby su tiez individualne. Vsetky mudre knizky pisu, ze by mali byt medzi 17 a 20 tt a u druhorodiciek este skor, takze ja som uz bola vystrasena ked som este v 20tt nic necitila, ale na konci 20tt to prislo, len take slabulinke zachvenie ale bolo to krasne :dizzy_face:
idem skusit dat nejake foto
22. máj 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tani - ja tak isto ale tato postel ma vysla 8 libier a je to taka co ma pod sebou skrinka a stolik, teraz ked budeme mat druhe babo potrebuje vela miesta a za taku cenu sa oplatila, no nevadi musim hladat dalej. Tiez som si kupila breast pump aj steriliser a teda skoro vsetko co mam v albume pre babo, okrem veci z ebay urcite je to vyhodnejsie
22. máj 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tani ked mas prve sono v 12tt tazko sa da zistit, ci je vsetko v poriadku...keby ho mne robili skorej, mohli predist bolestnemu samovolnemu potratu tak neskoro, mojej sesternici zistili, dost skoro, ze babo sa vobec nevyvija a dali jej to hned prec, ja som sa vytesovala 3 mesiace, prezivala vsetky teho priznaky a stratila som babo, to tiez nebolo najlepsie riesenie...
22. máj 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tam tie fotky neviem dat, dam browse dam tam fotku co ma menej ako 700kb a ked je ich tam 5 tak dam pridat fotky do albumu napise mi, ze cakat prosim ze ich pridava a po 5 minutach vypise done, ale ziadne fotky v albume nie su :frowning2:
Mas pravdu v 12tt je to tazke zistenie mne sa stalo presne to iste, ale ja som ani nezacala krvacat, cela vytesena som sla na prvy ultrazvuk a tam zistili, ze srdiecko nebije uz asi od 6tt. Tiez som sa vtedy strasne hnevala na vsekych lekarov a tunajsi sytem, ale asi aj keby boli robili ultrazvuk skor nevedeli by pomoct, akurat je pravda, ze by som to vedela skor, ale to by moj zarmutok nezmensilo, mozno zmensilo riziko nejakej infekcie. Naozaj tazko povedat co je najspravnejsie, urcite ked mas nejake bolesti, alebo krvacanie tak by mali zakrocit okamzite a preverit ci je vsetko v poriadku.
22. máj 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Kika ta cena za postel je vazne super, idem pozriet tvoj album ake vecicky uz mas pokupene. Ja uz mam chvalabohu vsetko najdolezitejsie ale zial asi si to nepozries, lebo som nemoznaaaaaaaaaaaaaaa a tie fotky tam neviem dat :sunglasses:
22. máj 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tani - ako sa volas menom? ale ved sa mi zda ze tie foto pridavas tak ako sa ma tak nechapem preco ti to nejde, aj to co si hovorila ze si napisala nieco aa vobec to neukazalo, tak nechapem mne to ide ok, akurat sem tam mi preskakuju pismenka :slight_smile:
22. máj 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volam sa Tatiana teda Tana ale uz niekto take meno pouzil tak som dala Tani, tak skusim to este par krat s tym albumom mozno sa to podari, len je pretazeny modry konik, ani by som sa necudovala je nas tu pozehnane :grinning:
Tak ty uz kupujes ruzove?? Len aby nakoniec nevysvitlo, ze pipik bol skryty medzi nozkami :grinning: :grinning: . Mne raz povedali, ze na 85% dievcatko druhy krat, ze na 99 tak som radsej kupovala unisex, ale par ruzovych veciciek a par satociek mam, no da sa odolat?? :grinning:
idem skusat tie fotky aj ked najlepsie tam aj tak nedam lebo maju viac ako 700kb, ale dufam, ze aspon par sa mi podaria
A Kika maly je velmi zlatucky, aj priatel :sunglasses: no a domcek na Slovensku teda aj ja by som chcela
22. máj 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne sa to podarilo, ale len niektore fotky zial tie lepsie maju viac ako 700kb, musim uz pustit malu na pc chce skontrolovat nejaku hru
22. máj 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaaa Tana pridala fotky, vies ako som sa potesila, konecne viem s kym mam do cinenie, zlatucka rodinka, som zvedava aka bude babulka, ale aj martinka je dost tmava, takze myslim ze az taky rozdiel nebude. No a hovor mi nieco o tych ruzovych veciach to by bol sok kebyze je z toho chlapec, no ale co uz, ja ozaj neviem odolat ked idem do obchodu, ale nastastie kociar budeme mat cierny, ale myslim ze to je baba, to nam povedali aj na 3D ze to bude dievca a tam to je lepsie vidiet - dufam :fearful: Dakujem za pochvalu domceku aj ja som nan hrda, ale zisiel by sa jeden aj tu, zatial mame council flat (nastastie), prave nam tu robia regenaration, takze dostaneme cisto novy a kedze budeme mat dievcatko tak este vacsi ako teraz, no a ten by sme chceli uz aj odkupit, ked sa bude darit.
22. máj 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika dobre to mate vymyslene :grinning: myslim s bytom
zajtra este pridam nejake fotecky, inac Martinka je dost svetla(nie vlasy len pokozka) to len na fotkach tak vyzera asi zato, ze su vacsinou z leta :slight_smile:
idem ja uz do postele uz aj tak som dnes nejako dlho potiahla :grinning:
dobru nocku vsetkym
22. máj 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc, aj ja uz idem spat lebo drahy sa zblazni, ten ma uz zabija v kuse som na nete, to je fakt ako droga :sweat_smile:
22. máj 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...som hore od 4.45 neviem spat...tak si citam na skusku..teraz tu sedim s rannou kavou lebo sa mi oci este zatvaraju a pozeram ako ste sa tu rozklabosnili....tani mas peknu rodinku a martinka fesanda po mamine :slight_smile: ....zofa test mozno neukazal ze si v tom aby sa vratili z dovolenky traja...tak nech to vyjde...
23. máj 2007 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko diki za pochvaly, Martinka je kocka, ale nie po mne, viac po ockovi :slight_smile: Nippa ja som dnesnu noc tiez velmi zle spala, trosku stresujem,lebo malinka od vcera nejak nekopka, tak zavolam dnes midwife, ze za nou zabehneme popocucat srdiecko, dufam, ze je vsetko ok. Ty asi stresujes koli dnesnej skuske, neboj to ty zvladnes lavou zadnou :wink:
Bluebell ako je malickemu, zabrali mu antibiotika?
Kika tak pc je droga aj pre mna, vzdy si poviem no uz koncim, uz len tu nakuknem a tam nakuknem a nakoniec zistim, ze nic nestiham, bo tu vysedavam. A rano ked sa zobudim, co je asi prve?!, len rychlo skontrolovat co nove na konikovi. No ved zachvilocku mi asi mala Lili ukaze kto rozhoduje ci budem mat cas na pc alebo nie :slight_smile:
23. máj 2007 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tani, tak uz uz sa chystas pomaly do porodnice? kde budes rodit?
23. máj 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma dobre ranko aj tebe, no dufam, ze to nebude na M1, ale planujem tu v Luton&Dunstable hospital, veci uz pobalene, uz sa len caka kedy sa malinka zacne pytat na svet :dizzy_face: uz sa naozaj neviem dockat, Moja prva dcerka sa narodila v 38tt, ale to preto ze sa v brusku pomotala do pupocnej snury, tak sa necitila dobre, co zistli na monitorovani jej srdiecka tak sa robil cisarak. ale tato si dava nacas. ale celkovo zbehlo to tehotenstvo velmi rychlo, ved este nedavno som sa nevedela dockat prveho scan :grinning:
Odchadzame uz na Hendon do skoly, tak zatial cavte a vsetkym krasny den!!!
23. máj 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky,

Nippa - drzim palce na poslednej skuske, daj potom vediet ako to dopadlo :wink:

Tani - vies ako sa hovori, ze pred burkou je ticho, tak mozno to uz coskoro na teba pride, presne tak to bolo aj ked som cakala maleho, v posledny den som vobec necitila pohyby, bola som s kamoskou a este som jej hovorila ze maly je nejako ticho a ona mi tiez povedala ze pred burkou je ticho, a v tu noc mi zacali kontrakcie, takze sa priprav!!! ale asi aj zavolaj pre istotu midwife :slight_smile:
23. máj 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko diamand, dnes mame krasny den, co budete robit?
23. máj 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooj Kikus to by bolo super, ja uz som pripravena :grinning: :grinning: , idem volat midwife to jasnacka aj ked malinka sa uz trosinku pomrvila, ale chcem si byt ista, ze je v poriadku. Idem sa este rychlo sprchnut a "upravit" tam dole, ze keby ma uz nahodou nechali v nemocnici, zatial sa majte
23. máj 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj emma - krasny den to ano, akurat ze ja musim byt zavreta v office :angry: , ale dufam ze to vydrzi do vikendu, co planujes na dnes ty?

tani - drzim palce, a informuj nas :dizzy_face:
23. máj 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som si trochu este pospat, ja idem dnes do Londyna do skoly,

tani drz sa
23. máj 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
no prave som si pozerala fotky, emma, brusko rastie, ze? :dizzy_face:
tani, tvoja 'mala' je kocka, krasne dlhe vlasky ma :sunglasses:
vlastne vam aj trosicku zavidim, to ze ste vsetky tehulky, ale hlavne to, ze si mate s kym vymenit skusenosti. ked som bola tehotna ja, ziadne slovenky v podobnej situacii som nepoznala /nippa pravdepodobne este len uvazovala o zalozeni skupiny... :wink: / mala som jednu znamu, ktora bola tehotna v tom case ako ja, ale zial porodila still born baby, a potom ma tak zdeptala, ze az... :confounded: .../diamand, aj to reason, preco som sla na private clinic :unamused: / ale to je o inom...
inac, slniecko krasne svieti, maly by aj do zahrady rad, ale kedze berie tie antibiotika, nechcem, aby sa velmi unavil...koncecne sa to pocasie trosicku umudrilo. inac, mamka mi volala, ze na sk je straaaasne horuco... hura... :slight_smile:
23. máj 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bluebell a ty sa kedy chystas mat druhe babo?
to moje brusiko rastie, aj ked 70% z neho je sadlo,pretoze babo je este prilis male, len ma tak obcas nafukuje
23. máj 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma, tak do 38 aby so stihla :sweat_smile: , ale, zatial nieee... este sa spametavam z toho prveho... :wink:
23. máj 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mas teraz rokov?
23. máj 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma.... sfukla som 29 sviecok.... :sweat_smile: , ale necitim sa... :grinning:
23. máj 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bluebell - ja som bola na tom presne tak isto ked som cakala natka, ziadne tehulky som nepoznala, to nie ako teraz len cumim, ze tvrdnutie bruska atd. o tom sa vtedy vobec nehovorilo. Ale teraz je tusim kazda druha baba tehotna, mame nejaky plodny rok ci co.

emmaelzer - ja som bola na zaciatku presne tak isto nafuknuta ako ty, kolkokrat som sa hanbila povedat v kolkatom tyzdni som, lebo ludie sa hned smiali ze ake uz mam brusisko, no a teraz ho mam uz ako pred porodom.

Vcera som sa vazila a skoro som odpadla baby ja neviem co to je, uz mam 70kg (mala som 53 pred teho), a to ked som isla rodit maleho tak som mala 72, takze neviem ako budem vyzerat teraz. Ale inak teho veci mam vsetky size 10 tak neviem kam mi tie kila idu, asi do cickov a brucha a inak myslim ze moje telo zadrziava aj vela vody, co sa odzkadluje na vahe :frowning2:
23. máj 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bluebell to si este mladucka...ja mam 30 (a citim to) a moj muz zacina rozpravat o dasich troch detoch (zapacil sa mu maraton ich robenia)

diamand presne tak sa aj citim ja, ako by som bola uz v 5 mesiaci...ale ja si myslim, ze babo bude aj tak velke, preto tak rychlo rastiem...ale okrem ineho teho zacinam z tvojimi 70kg....ale ako stale nic nejem tak este nepriberam...
23. máj 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamand mas super kocik, odkial je a kolko stal
23. máj 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamand, ja som mala 82kg ked som sla rodit maleho!! vyzerala som ako slonica! vies co to bolo pribrat 32 kil??? ale ja som cely zivot pred tym bola na dietach /chuda a pekna som chcela byt/ tak ked som otehotnela, rozhodla som sa, ze budem zr.t kolko chcem...
ok, musim utekat, malemu dat papat...
zatial pa
23. máj 2007 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
32 kil je dost, ale teraz si aj tak pekne chuducka...prijemny den prajem
23. máj 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok