Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

diamand
autor
23. máj 2007

emma - kocik som objednala na www.oliverbabycare.co.uk, da sa objednat len po telefone, sportova cast stala 250, a ked chces k tomu aj carrycot tak este plus 110, autosedacka 90, a este cosytoes 40 chcela som bugaboo ale ten bol este drahsi, takze som sa rozhodla pre tento, aj ja som si myslela ze babo mam velke ale ma primeranu velkost k terminu, ja nechcem slonicu, Natko mal 3.5kg a toho som ledva vytlacila 😨

bluebell - ale ved teraz si uplne chudunka, dufam ze aj ja to potom tak lahko zhodim, a tiez mi to moc nevadi ze som tak pribrala, ked mi tak chuti tak si doprajem, akurat ze sa citim ako velryba. 😒

diamand
autor
23. máj 2007

emma - sorry ta stranka je takto http://www.olivers-baby-care.co.uk/

emmaelzer
23. máj 2007

je fakt velmi pekny, pozrem to dik, aj ja som chcela ten bugaboo, je krasny a mali rozne farby ale nakoniec som prisla na to, ze je len od narodenia do 6 mesiacov, a na tych par mesiacov sa to fakt neoplati...

diamand
autor
23. máj 2007

dakujem len dufa ze sa mi zmesti do kufra (auta), a pozri ho aj na ebay maju tam dobre ceny

diamand
autor
23. máj 2007

ozaj vcera som na ebay vyhrala postielku mamas & papas, za £30 aj s matracom, super cena dneska vecer idem pre nu, a nakoniec som zistila ze ta co ju predava je tiez slovenka nejaka Zuzana, tak dneska vsetko vysondujem 😀

emmaelzer
23. máj 2007

ako si ju vyhrala?

diamand
autor
23. máj 2007

ta stranka je na bidding system (sorry neviem to povedat po slovensky), cize ty vlozis svoju najvyssiu stavku a cakas ako to dopadne

mima3114
23. máj 2007

Ahoj tani.vcera som tu vobec nezasla,ale pytalka si sa ci moj priatel je slovak.ano je slovak,sme aj z rovnakeho mesta na slovensku.a co sa tyka priznakov na ktore si sa pytala,tak nohy puchnu aj mne a tiez uz niekedy pocitujem take bolesti v krizoch a v bruchu.ale inak nic mimoriadne 🙂 bola som uplne kludna,ze vobec som nestresovala co sa tryka toho,ze o chvilu to moze prist,ale dnes uz stresujem.vcera som bola v nemocnici a pan doktor ked mi stlacal brucho(babetko)tak povedal,ze je velke.a objednal ma na dalsi tyzden na ultrazvuk.a k tomu este mi zistili,ze mam aj slabu zrazanlivost krvi,a ze mozem pri porode vela krvacat,tak este aj okolo toho robia lekari nejaky rozruch,ze ma chcu mat pod kontrolou.aa pred chvilou mi volali z nemocnice,ze ze na ultrazvuk uz musim prist zrazu zajtra a nie na dalsi tyzden.ze ma proste potrebuju tam uz zajtra a musim prist a hotovo.tak teraz stresujem,ze co ak bude babo velke,lebo nerada by som sla rodit cisarskym a preco tam uz musim prist zajtra a nie na dalsi tyzden ako ma vcera povodne objednali.alebo si mozno uvedomili,ze do dalsieho tyzdna uz mozem porodit? 😀 tak trochu ma stresuju ale co uz mam robit.

esentielka
23. máj 2007

diamand vyhrala ci kupila..lebo ja tam iba nakupujem a neviem o tom ze sa tam da nieco vyhrat..tam mas iba vyvolavaciu cenu a ty prihadzujes a prebijas

emmaelzer
23. máj 2007

o diamant, taksi to kupila na ebay..

mima, ked sa o teba tak dobre staraju neboj sa, a ja si myslim, ze porodit uz mozes kazdu chvilu, tak sa drz, juj ako ti zavidim, uz budes mat zachvilu babo doma...

diamand
autor
23. máj 2007

esentielka - ano ale nakoniec ked je tvoja cena naj. tak to co? vyhras nie? 😵 aspon ja to tak vidim, ved vsetkych ta tvoja cena prebila takze si nad nimi vyhrala

diamand
autor
23. máj 2007

mima - tak ti drzim palce nech vam to dobre dopadne moja a drz sa 🙂

esentielka
23. máj 2007

no ale podla mna ked nieco vyhras nemusis za to platit..oki ty to vnimas tak..ja som to nemyslela ale vzlom

tani
23. máj 2007

cavte kocky tak uz som doma. Midwife ma poslala pre istotu na vysetrenie do nemocnice, no a jasne hned jak som si tam lahla tak malicka zacala v brusku tancovat 😀 ale uz mi aj tak pre istotu urobili monitoring a vsetko je ok, za 10 minut sa pohla 11x 😵 ja som citila , ze 4x ale pristroj zachytil 11 pohybov 😵 😵 a srdiecko bije jak zvon 😵
Mima drzim prsty aby vsetko dobre dopadlo, ale aspon nie je celkom pravda, ze tu sa vobec nestaraju, radsej len nech skonroluju cim skor ci je vsetko ok.
co sa tyka ebay to je vlastne ako aukcia ponuknes svoju najvyssiu cenu a bud vyhras alebo ta niekto prebije. ono tam aj vypise U WON THIS ITEM ale to neznamena, ze netreba zaplatit ☹
bluebell dik za pochvalu Tinkinych vlasov, ale mna z nich niekedy ide porazit 😠 Okrem toho ze su vsade po dome este je z nimi aj fuska rozcesavat a umyvat.Ale ostrihat sa nechce dat za ziadnu cenu, ved ma najdlhsie v triede 😀
Tak Nippe zachvilku zacina skuska, myslim, ze vravela o druhej. Tak Nippa ukaz im tam ake sme my Slovenky sikulky 😀 😀
Tak dievcence koncim lebo uz som tu zase prilis dlho. no a s tym vekom ste ma velmi nepotesili, zase som niekde najstarsia 😠 😀

tani
23. máj 2007

a este som sa chcela spytat esentielky, lebo pozeram ze uz si v 32tt a este neviete pohlavie, chcete sa nechat prekvapit alebo babo vzdy na scane zle lezalo, alebo vam nechceli v nemocnici povedat, lebo viem ze su aj take nemocnice, ze nepovedia pohlavie ani ked chcete vediet. 😒

esentielka
23. máj 2007

Tami ja chcem vediet ale vzdy zle lezalo..moj manzel je rad ze ho nevieme..pytali sme sa a najprv nechcela povedat ale nakoniec aj tak malo hore nozky..uvidime ked pojdem 18.6 na kontrolu do nemocnice mam poliaka gynekologa..tak sa pokusim vyspehovat co to bude 😀

esentielka
23. máj 2007

boze pozeram von a nasa susedka umyva okna..vlastne sa tomu neda povedat umyvanie 😀 ..nastrieka na tie spinave okna okenu ci ako to mam nazvat a lesti to ci rozmazava..to by ste mali vidiet..ach tie Irky... 😀

diamand
autor
23. máj 2007

ved ani ja som to nemyslela v zlom 😉 , ale ja s kolegynou ked na nieco bid tak na konci mi bud ona zakrici alebo ja jej , ze aj won the bidding, asi som to zle vysvetlila, mala som asi povedat ze som vyhrala bid - litaciu ci ako sa to povie po sk, nie postielku, som jak madar vobec sa uz neviem vyjadrovat odpustite mi to, ale dufam ze uz sa chapeme 😀

esentielka
23. máj 2007

diamand .. 😀

diamand
autor
23. máj 2007

tani dakujem, ja som tou vyhrou myslela presne to co si ty napisala, hovorim ze ja som ako madar 😝

a tani na veku nezalezi, ale skor na tom ako sa citis, ja mam pomaly 29 ale citim sa na 24 🤐

diamand
autor
23. máj 2007

esentielka (mozem ti hovorit menom???) - a nie len irky, moje susedy ani nevedia co je to umyvanie okien, ja ked im poviem ze idem umyvat tak na mna pozeraju ze o com to tocim, ozaj a ty si v Irsku?

esentielka
23. máj 2007

Inak volam sa Katarina..ano zijeme v Severnom Irsku..len ma to sokovalo co ide robit.. 🙂 ..sak to mala najprv aspon splachnut..ach boze..oni nerozmyslaju..napr..moj manzel chodi na ryby..chytil stuku a Ir sa ho pyta ci ju zje..a moj ze hej sak to je dobre..a on ze by to v zivote do ust nedal..ale alkohol to slopu kazdy vikend..no kazdy dle vlastnej chuti

diamand
autor
23. máj 2007

mnaam taku stuku by som si dala, ja prave zobem jadierka

bluebell12sr
23. máj 2007

diamand, co za jadierka ty stale zobes? aj minule si spominala, ze jadierka...

michell
23. máj 2007

prosim vas, poradte mi, zacala som trochu krvacat a teraz neviem ci mam ist na pohotovost,pomozu mi tam nejako? myslite ze ma vysetria?budem vam vdacna za kazdu odpoved

esentielka
23. máj 2007

diamand..ja vymenim za stuku.. 😉 som si rennie dala na zahu..mi ide hrdlo roztrhat.. ☹ ☹

dadulka2000
23. máj 2007

michell, vysetria ta - na sone kuknu tlkot srdiecka babatka a poslu ta domou, my sme to tak mali niekolko krat - lietali sme po pohotovostiach, nastastie vsetko dopadlo dobre a elka ma dnes 7 mesiacikov. 🙂
drzim palce

tani
23. máj 2007

cavte vsetky!
Michell ja by som na tvojom mieste urcite na pohotovost isla, neviem ci ta vysetria ja som nekrvacala, ale aspon budes vediet ze ty si urobila vsetko co si mohla. Moja mamka mi vravela, ze ked cakala mna mala prve tri mesiace normalny menzes, takze mozno je to normalne, ale to ti uz na pohotovosti povedia. Asi sa tam riadne dlho nacakas ale budes pokojnejsia. Bola si dnes u midwife? co ti povedala na to spinenie? Urobila ti notes? Ked ano tak si ho urcite zober zo sebou a odteraz vzdy vsade na kazde vysetrenie, bez toho ta ani nevezmu.
Kika mas pravdu vek je taky ako sa kto citi, ja sa tiez vobec necitim stara, len niekedy ked pozriem na Martinku(ked sa vyoblieka niekedy vyzera na 17) mi dochadza, ze uz ani najmladsia nie som.
Katarina a ako to citis ty? chlapcek alebo diavcatko. Ja som bola do 20tt. presvedcena, ze je to chlapcek aj som sa k nej cely cas tak prihovarala, sorry Lili 😵

tani
23. máj 2007

Baby Nippa sa este neozvala po skuske?? asi to sla hned so spoluziakmi oslavit 😀 😀

tani
23. máj 2007

jeej Dadulka ty mas ale krasnu princeznicku, vsetko naj jej ku 7 mesiacikom. Ty zijes v Londyne??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre