Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

soska
21. mar 2007

ahoj!
ja pracujem v Londyne, zijem v High Wycombe (SZ od LOndyna). Ty si kde?

A Ty uz mas 5 rocneho prcka, jeej! 😀

diamand
autor
21. mar 2007

ja byvam v Edgware (severny londyn) ano mam a prave cakam na druheho/hu

zuz11
21. mar 2007

nechysta sa ziadna z vas do nextu a na slovensko? 😵

diamand
autor
21. mar 2007

zuz11, ja sa chystam aj do nextu a aj na sk, 31 marca letim

diamand
autor
21. mar 2007

Soska - kde presne pracujes? a co robis? ako vidim uz sa ti to tehulkovanie pomaly konci, a ako ti zavidim ja to mam este skoro cele pred sebou.

bluebell12sr
21. mar 2007

Ahoj diamand, nebyvam daleko od Edgware 😀 , mam 3 a pol rocneho drobca, zda sa mi, ze ma take kucerave vlasky ako tvoj 😉

diamand
autor
21. mar 2007

a kde presne byvas? take stretko by nebolo zle moj maly by sa tesil

bluebell12sr
21. mar 2007

byvame vo Wembley, co nie je daleko od edware..... 🙂 . Momentalne sme na slovensku a v utorok letime naspat

diamand
autor
21. mar 2007

tam som byvala ale uz velmi davno este za slobodna, teda skor vo wembley park, my ideme zasa na buducu sobotu na slovensko a budeme tam dva tyzdne, tak sa stretneme potom, ako sa vola synacik

bluebell12sr
21. mar 2007

Ano, kde si byvala? To stretko by bolo fajn. Maly sa vola Alexey-Kareem. Este pracujes? Ja som pocas tehotenstva pracovala, nebola to sranda trepat sa metrom kazdy den dvakrat s rastucim bruskom..... ☹

diamand
autor
21. mar 2007

byvala som oproti fountain studio, alebo nad restikou bluecheck a tam som vlastne aj robila, ano pracujem a este aj dlho budem, s malym som isla na matersku tyzden pred porodom a tiez som chodila metrom lebo som robila v centre, a aj tentokrat planujem robit az do konca ved doma by som sa unudila, a teraz robim len v hendon a do prace chodim autom takze to je v pohode, odkial si z SK

diamand
autor
21. mar 2007

a ak sa smiem spytat odkial je tvoj manzel/priatel

bluebell12sr
21. mar 2007

To mas super, ze pracujes v Hendone, blizko. Ja sa stale 2x denne tym metrom kdesi do toho centra musim trepat... ☹ . Na SK som z najvychodnejsieho vychodu, zo Sniny. Mojho maleho otec je z Nigerie. A tvojho? Je mojmu velmi podobny 😀

diamand
autor
21. mar 2007

tak isto, ale uz sme tri roky rozvedeny a teraz mam priatela zo slovenska, a vy ste spolu?

diamand
autor
21. mar 2007

budem uz koncit, idem pozerat ugly bety, zajtra to budem mat od rana zapnute v praci tak mozme kecat dalej

bluebell12sr
21. mar 2007

Ehmmm, no, not anymore....mimochodom, super kociarik si si objednala...odkial?

bluebell12sr
21. mar 2007

ok. pa

diamand
autor
21. mar 2007

oni su asi vsetci rovnaky ze??? z jednej stranky vola sa olivers baby care, super je ze, dala som este len zalohu, a ked mi ho prinesu co bude v july tak im dam zvysok papa zajtra

nippa
23. mar 2007

ahojte babizne....tak ja sa pridavam ku vam...tiez byvame v Edgware....bluebell12sr....hmmmm....tak som ta tu nahodne nasla...poslala som ti mail..uz sa na vas tesime tak sa ponahlajte spat....diamant odkial je tvoj manzel? ja mam tiez manzela z Nigerie...

bluebell12sr
23. mar 2007

Ahoj nippa......mail som dostala, dik. Ty si ale teraz poriadna kocka s tymi blond vlaskami 🙂 .fakt ti to sedi. ja som sa prave vratila od kadernicky a mam vlasy az prilis tmave......tak som si ich uz od poludnia asi 4 krat umyvala a teraz maporiadne svrbi hlava 😖 .......

diamand
autor
23. mar 2007

ahoj nippa - moj exmanzel je tiez z nigerie, kde v edgware byvate?

ahoj bluebell - uz sa vam to krati, ako dlho ste boli vlastne doma?

bluebell12sr
23. mar 2007

ahoj diamand, doma sme boli dobry polrok, kedze maly mal zdravotne problemy, v UK nas odignorovali ak ked sme dosli na sk bolo ako sa hovori o pat minut dvanast.....ale teraz sa veeeeeeeelmi tesim spat..../teda hlavne ja/ 😀

diamand
autor
23. mar 2007

dufam ze uz je malicky v pohode, moj natko sa bude velmi tesit ked sa bude moct stretnut s nejakym chlapcekom co hovori po slovensky (dufam ze maly slovncinu ovlada), ozaj a co si spravila s bytom/domom ked si bola na sk?

diamand
autor
25. mar 2007

jej nippa ja asi viem kto si - teda aspon si myslim ze viem ale mozno sa mylim

nippa
10. apr 2007

caute baby..tak ste nejak stichli...bluebell uz v UK...dufam ze sa mate dobre a musime dohodnut to stretko..mozno by sme mohli aj vsetky 3 spolu....deti hovoria po slovensky tak si to aspon precvicia spolu....ja sa ozvem ako bude casu...na nete by som teraz mala byt pravidelne...mala som tu ocina tak sme stale nieco robili....ako ste velkonocovali? diamand ty mas muza slovaka teraz nie? aj vody si dostala?

bluebell12sr
11. apr 2007

ahoj nippa, super fotka inac 😀 ..., malinka uz musela poriadne vyrast co? Inac, tie svetle vlasy ti velmi idu.......Chystate sa v lete na SK?
diamand, aka bola polievacka, aj Natko chodil s korbacikom? 😀

nippa
12. apr 2007

ahoj bluebell....diky za pochvaly...poviem ti ze je s tym teda roboty lebo to vyrasta velmi rychlo...vlasy mam tiez uz dobre znicene...no aj ked sa H pacia viac tmavovlasky stojim si na tom ze chcem byt za cas blond...zatial kazdy hovori ze vyzeram mladsia ako blond..v skole mi nechcu verit ze mam uz tolko rokov co mam .... tak hadam na nieco je to dobre ...aspon zapadnem medzi tych mladych... 😵
co kareemko? ako sa mu paci v skolke? asi sa tesi, lebo si hovorila ze sa stale pytal na UK....ved tu je tiez doma a ma tu aj kamosku Pipu..tak na nas nezabudol...uz sa neviem dockat ked sa stretneme a pokecame...este par tyzdnov skoly a naveky pokoj..teda az sa nerozhodnem na masters degree...ale to asi pocka mam toho uz po krk...poslene skusky su 25 maja ....uz nech je potom....diamand sa vyparila na SK ...v UK asi nedostala tolko vody... 🙂

bluebell12sr
12. apr 2007

nippa, ale zda sa mi, ze ich mas aj kratsie, alebo je to len na fotke? 😎 inac, co sa tyka tej mladosti, ked som bola na SK stretla som par svojich spoluziacok, a takmer som im vykala 😅
.....do maleho nieco poslednych par dni voslo a vola ma Adaina /namiesto mami 😠 /
na Pipu si pameta.... 😀

nippa
13. apr 2007

joj tak to aj mne mala niekedy povie Matcela(tak ako pisem)ale hned ju napravim.....k vlasom...mam ich asi kratsie lebo si ich musim castejsie strihat..s fake blond su naozaj problemy...musim si dat nejaky zabal aby sa zregenerovali...ako ide praca? musim ti zavolat a aj Izi lebo ta uz ako pani vydata sa este neozvala....hadam si dobre uziva a pracuju na babetku 🙂

bluebell12sr
14. apr 2007

nippa, poslala som ti IP, pozri si to..... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre