Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

sarifa
26. aug 2012

@gabi1860 Ahoj no ja som uz natom trochu lepsie.Pomoc som vyhladala a mam nejake tabletky takze sa citim omnoho lepsie.Kojit nekojim ale neviem ako zastavit mlieko aby sa mi nezapalili prsia.tak sem tam trochu odsajem ked zacnu tiect. Uz si na seba zvykame a malicka sice prespi cely den ale v noci to nieje az take zle ..ona sa vzdy zobudi zo strasnym hladom tak reve..asi sa jej dobre spi.Potom tak nejak rano okolo 3 zaspi a zobudi sa okolo tych 4-5hod vzdy takze mam cas si aj pospat.Mam tu aj mamu teraz tak to je velka pomoc...Mas pravdu ze niekedy clovek nevie co robit hlavne ked babatko place a neviem ako pomoct .

domak2
28. aug 2012

@sarifa ahoj, nasla som tuto stranku az teraz, neviem ci uz si kojenie uplne vzdala alebo to chces este skusit ale ja tu mam v okoli vela children centres, kde su breastfeeding groups v kazdom raz tyzdenne, urcite to budes mat aj ty kdesi v okoli a je to super. su tam mamicky s detmi, laktacna poradkyna a mozes si pokecat , postazovat sa poradit. iba prides a oni ti ukazu co mozno robis zle, ako spravne prisat a tak, ja som tiez musela zo zaciatku prikrmovat, mlieko som mala az na 5 den a zaciatky su zle, co narobis, ale velmi mi tam pomohli, a teraz by som urcite nemenila. Ja som lenivec na sterilizovanie a ohrievanie a to vsetko dookola a hlavne mala sa lahsie ukludni ked sa pricucne 😀 ale jasne ze je to na tebe, len by to bola skoda neskusit

sarifa
28. aug 2012

@domak2 ahoj. dakujem za poradenie.Ja uz som kojenie vzdala.Mala som uz vela pomoci s kojenim ale marne tak som to uz vzdala.Ani tolko mlieka uz nemam tak by to aj tak nestacilo.A mozno uz ani ziadne nemam.Prsia sa mi veru nenalievaju len bolia.Je mi to stale luto ze to takto dopadlo bola som stoho velmi sklamana ale uz som si zvykla.Vsetko co som si planovala od porodu a starostlivost vsetko slo uplne inak :( ..

domak2
28. aug 2012

to mi je luto, ja som to tiez mala na zaciatku tazke, ale ved to sa vsetko utrasie, to sa ti len rucaju tehotenske idealy 😀 mlieko sa tvori podla toho ako casto prikladas, ale daj pozor aby si nedostala zapal ked ta to boli, tepla sprcha, masaz a tak.

janinek
28. aug 2012

@sarifa Hlavne, at jsi ty v klidu a nenervujes se. Pokud jste se u toho kojeni obe trapily a ty nervovala, atak to nema cenu. Na UM ji bude dobre a aspon se lepe vyspis, ze bude moci krmit manzel pres noc klidne. Raduj se z male. A netrap se tim, co nevychazi, chce to zmenit plan 🙂 A hlavne, je fakt desne brzy na vse, vzdyt ji ani nesjou dva tydny. To se teprve rozkoukavat eobe.

sarifa
29. aug 2012

@janinek no ved ja uz som na UM uz sa netrapime a je dobre tak ako je.Aj tak sa nevyspim ci je to kojenie alebo taketo 🙂 Myslis ze by som neskorsie mala zvysit davku mlieka po par tyzdoch?

sarifa
29. aug 2012

@domak2 no ved cakam kym to bude lepsie.hlavne ked som taka unavena je to najhorsie ale uz sa neznervozujem len nevladzem byt hore cele dni snou.Tak dufam ze si aj ja zvyknem na malo spania.

vladinka21
29. aug 2012

Ahojte, niekto v okoli Aylesbury?.. Mam dvojmesacnu dcerku a radi by sme uvitali nejaku kamosku na prechadzky, kavicky atd 🙂

verunkah
29. aug 2012

Ahoj holky, můžu se Vás zeptat kolik stojí poslání balíku z UK do ČR? Moc děkuji za odpovědi. 🙂

domak2
29. aug 2012

@sarifa no ja som prvych 5 dni spala asi 5 hodin, to som uz nevedela ako sa volam, ale ono sa to postupne ukludni neboj, teraz v pohodicke prespime noc, viac menej. skus si to trosku uzit, za chvilku bude mat 15 a papulovat 😀 😀 mozno si skus kupit satku a nosit ju? ja to asi spravim, lebo ju aj tak musim mat skoro stale pri sebe, inak reve ako ako by to bola olympijska disciplina hehe.

sarifa
29. aug 2012

@domak2 no veru uzivam si ako len mozem lebo to papulovanie mi teda nechyba 🙂 Mi jej zase musime dudel davat.Ked je v postielke tak jej stale vypadava a ona reve.tak to robim asi 2 hodiny kym zaspi.Nosit sa tiez musi a ked sa zobudi tak hned chce mat flasku v ustach

janinek
29. aug 2012

@sarifa Zkouselas ten dudel podeprit srolovanou plinkou?

anrebcz
29. aug 2012

@verunkah To se tak rict neda, zalezi na tom co posilas ( jak je to velky) a jakym zpusobem. Pokud je to malej balicek tak asi postou http://www.royalmail.com/price-finder. A pokud je to neco vetsiho tak na to jsou na pohybech ruzny specializovany firmy http://www.pohyby.co.uk/index.php?option=com_li... (plati 'cim vetsi vaha, tim min za kilo')

verunkah
29. aug 2012

@anrebcz bylo by to toto houpadlo, nevím kolik může vážit...

sarifa
29. aug 2012

@janinek nie lebo ona sa cela trepe na kazdu stranu

anrebcz
29. aug 2012

@verunkah Tak to ja taky nevim, ale asi to bude slozeny v krabici, takze pocitala bych tak cca 3-5kg i s krabici.

radusiq
29. aug 2012

@verunkah my sme to niesli na slovensko v kufri, pekne to voslo (rozmontovane, vzor husenica), ale ked to chces posielat najlacnejsie ta asi vyjdu specializovane firmy na transport medzi UK a CZ - mrkni napr. http://www.dolphi-transport.com/pricelistfromUK...

verunkah
29. aug 2012

@anrebcz
@radusiq holky moc děkuji 🙂, musím to pořádně promyslet a propočítat, jak by to bylo nejlepší, ale určitě se pro něco rozhodnu, protože se mi to houpadlo tuze líbí 😵 a našeho Kubíka zelená barva přímo přitahuje 😅

alexanotbad
1. sep 2012

@janinek ahoj, tak sa po case zase ozyvam. budeme nakoniec byvat v obl. West Ealing. dost daleko od centra, ze?! ale tam sa nam podarilo zohnat hotel za prijatelnu cenu vzhladom k urovni hotela.

eviline
15. feb 2013

Ahojte baby, v aprili sa chystam na 3 dni do londyna na vylet - prvykrat sama bez malej v tom case 16 mes. dcerky a potrebujem pomoct zohnat nejake lacne ubytko, vyspim sa v pohode aj na gauci, nevyzadujem aby sa mi niekto venoval, len po prezreti internetu, kde stoji najlacnejsia dost otrasna izba pre jedneho 60 eur na noc, som sa rozhodla, ze skusim stastie aj takto, nechcem to zadarmo, budem rada ak sa mi niektora ozvete, dakujem 🙂

gombicka
9. apr 2013

Nova skvela stranka pre zienky; a ktomu aktualna tema tyzdna: Zivot v zahranici:
http://www.pocomtuziazeny.sk

sany1000
30. apr 2013

Ahojte, hladam nejaku milu mamicku, ktora byva v NW London a rozprava sa so svojim drobeckom po slovensky. Ja tu mam totizto Len anglicky rozpravajuce kamaratky a chcela by som aby moj malicky vyrastal s malym kamaratom co rozprava po slovensky. Dakujem.

diamand
autor
30. apr 2013

@sany1000 ja som v edgware, ale synator uz ma 11 a zvysok mam dievcata

sany1000
30. apr 2013

Jej, to je super. 🙂
Mohli by sme sa niekedy stretnut? Ja kludne zbehnem do Edgware, vsak je to odo mna len 5 minut autom. 😉

diamand
autor
30. apr 2013

Ja chodim do stanmore aj peso ked sa chcem prejst, takze sa kludne mozme

emimka
6. aug 2013

Hladam tu na MK niekoho kto žil v anglicku a odišiel do kanady alebo naopak žil v kanade a išiel do anglicka.

zuzanqa1991
21. okt 2013

ahojte ,ja som dost daleko od vas vsetkych z toho co citam.....ale len par dni dozadu som sa stala mamou....prvy kratt a som neuveritelne stastnaaa🙂🙂:-*mame chlapceka .....Damianka.......mali smemensie problemy so stracanim vahy stihli sme byt uz aj v nemocnici...ale uz sme doma....na UM a pekne papame a spinkame......ale!:/potrebujem sa poradit....lebo moja mam je uz z tych mojich telefonatov siva.......:/:D....malemu davam aptamil first......pekne papa....len by som sa chcela opytat na nejake fajn rady ako ho co najrychlejsie pripravit.....ci prevarena voda ....vyvchladnuta kt.stoji od jedneho krmenia do druhehoo..a potom miesana s horucou je v poriadku....ked budem takto rozrabat mliecko...neuskodim malemu???lebo teraz vstavam pol hodiny skor a chladim vodu a tak lebo sa bojim aby som malemu neuskodila......dakujem🙂

kachnik22
30. okt 2013

Ahoj holky, mam 4mesicniho chlapecka a bydlim v Londyne, colliers wood. Najde se nekdo z okoli? Vsechny moje kamaradky jsou anglicky mluvici, ale chybi mi ceska krev na pokec 🙂 Katka

bridgetfidget
30. nov 2014

Obnovujem temu, su tu nejake Londynske tehulky?

stenda
2. apr 2015

@bridgetfidget
Kde presne v londyne sa nachadzas?
My sme SW15
Papa x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre