Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

diamand
autor
20. júl 2007

ahojte babulky,

tomuto koniku harasi, dneska to uz ide lepsie ale do teraz to bola hruza

tani- moje brusko je ako kedy, rano je celkom ok, no a vecer sa mi nafukne ako balom

nippa- jaaaj bodaj by sa ten tvoj sen splnil to by bola paradicka
miriam-kaslala by som aj na robotu, uz to tu aj tak nemozem vydrazat, totalne mi tu vsetci lezu na nervy 😠

hirondelle
21. júl 2007

Ahojte babizne!

To co bolo vcera za pocasie?! 😠 Kedy uz konecne pride leto?
Dnes ju tu zamracene, dufam, ze nebude prsat!

Ja sa dnes vytesujem, malicka mi spala !rekord! 6,5 hod. vkuse!

Kika, to Ti verim, tie posledne tyzdne su zaberak a este k tomu, ked Ti lezu vsetci na nervy, ale mozu zato aj hormony!Zelam Ti nech Ti to v robote rychlo ubehne!
Pekny den. PS: Dufam, ze nebude opat prsat ☹

jaja0110
22. júl 2007

Ahojky, niekto z oblasti Surrey? Teda mesto WOKING alebo okolie? (Guildford...)

mory
25. júl 2007

bubenko????????? 😲 kde si? aha vy sa stahujete tak asi nemas cas co? ako ste dosli>? som ti volal ale nikto nedvyha 😕
vidim ze satu uz ani nepise ☹ mozes skocit aj do januaroviek 😉

mima3114
26. júl 2007

ahoj jaja.ja som byvala v meste woking,teraz som na slovensku,mala som sa tam wratit ale uz sa nevratim,s priatelom sme sa rozisli,skoncila som s nim,lebo je to obycajny klamar,strasne klame a prekruca,len aby pred rodicmi bol anjelik a ona jeho matka mu vsetko veri a nakoniec som ja ta zla a pritom som hajila len pravdu.tak mame tu take stresy,moja mamka je tiez z toho sklamana lebo si myslela,ze su to normalni solidni ludia ale nie su.tak skoda,mozno keby som tam byvala,tak by sme sa stretli aj osobne,ale co uz.

hirondelle
26. júl 2007

Mimi, akurat citam Tvoj prispevok! To mi je luto!Dufam, ze si v pohode! A co Filipko? Ako sa ma? Uz teda do Uk neprides?

hirondelle
26. júl 2007

Tani, aj ty si na tom podobne? Ja sa tu aj denne zastavim, ale akosi som zlenivela, nechce sa mi prispievat 🙂

Daj, aspon vediet ako sa ma mala Lily! My rastieme ako z vody! Uz mame 5.28kg a v noci spime aj 5-6 hod., tak sa vytesujem, lebo ked to porovnam so zaciatkami..uf, kazdu hodinu, alebo dve hod. sme papali.

Kika, nech Ti to rychlo ubehne! A pekne beztarostnne tehulkovanie.

Dobru noc!

arabela36
26. júl 2007

Caute kocky. Uz ste bola niektora na tom ockovani v 3 mesiaci? To by mala byt ta 3 davka. Lebo nam sestricka hovorila, ze teraz dostane az 3 injekcie, doteraz to boli len 2, do obidvoch noziciek. Len tak rozmyslam, kam pichnu tu tretiu. Mala tak strasne plakala naposledy. ☹ normalne sme ju ani nevedeli utisit.

arabela36
26. júl 2007

Btw, je tu niekto z Luton alebo okolie?

mima3114
27. júl 2007

hirondelle.ja som v pohode,su to stresy ale nie som padavka a nezhodia ma taki falosni ludia ktopri klamu.som rada,ze sme sa nezosobasili a ze je to tak ako to je.lebo mna ponizovat nebude.klamstva a vymysly neznasam a nemienim si vztah na nich zakladat.jeho "mudra" mama mi povedala,ze lepsieho ako je on nenajdem.ale som si ista,ze existuju lepsi chlapi ako je on.nevyspele decko a navyse klamar.jeho mama tiez nas pomeste ohovara dotvare sa nam smeje.ale stacilo.uz aj moja mama ma toho dost a povedala jej,ze davame hrubu ciaru za vsetkym co suvisi s nimi a ze nechceme mat s nimi nic spolocne.tak este klamala zasa,ze ona o nas nic zle nehovori.dokonca odisiel do anglicka s anglickym rodnym listom,povedal,ze mi ho neda,pisala som mu meily,aby mi zbalil veci a nech ich odnesie do mojej rodiny kde som robila operku,lebo mam s nimi super vztah,tak povedal,ze on nie je moj taxik.
dalej nechce tam poziadat o rodinne pridavky,najprv mi surovo povedal,ze nepoziada,potom sa uz zacal vykrucat ze je to nelegalne kedze sme na slovensku.ale vravela som mu,ze mame narok na tie pridavky,lebo filipko sa tam narodil,tak nech nekeca,ved aj tu mi to povedali a peniaze mi tam maju posielat na ucet a do anglicka pridem.ale proste ide o to,ze on to nechce poslat.
tak mi domaca,kde som robila operku povedala,ze ona mi ten formular posle ked jej ho da,tak mi dnes pisala mail aby som jej dala jeho cislo,ze mu zavola,aby mi laskavo zbalil veci a oni mi po vsetky veci pridu ked on nieje moj taxik.ale zatial sa mi domaca neozvala tak som zvedava ako to dopadne.
Filipko sa ma fajn,je zlaty,uz vydava prve hlasky a krasne sa smeje.takze budem zit prenho,a budem ho vychovavat bez klamstiev a falosnosti.

diamand
autor
27. júl 2007

ahojte babulky ako sa mi mavate? Ja v pohodicke, uz sa nam to pomalicky krati, malicka kopka o 106, vcera som bola u midwife a hovorila ze sa jej zda byt dost velka a uz je otocena dolu hlavickou a ze vraj by sa uz nemala otocit. Natko s drahym uz odisli minulu sobotu na sk, takze budem teraz sama, teda vlastne uz tyzden som a este jeden bez draheho, a Natko sa mi vracia az 4 septembra s maminou

arabela - tanicka je z lutonu, ale ta uz sa nam tu dlhsie neukazala

diamand
autor
27. júl 2007

jeeej mimi, ja som si prave precitala tvoj prispevok, teda je mi velmi luto co sa vam stalo, ale hlavu hore moja, nakoniec vsetko dobre dopadne, a urcite ti bude lepsie bez klamara ako s. Ja som tiez mala prveho muza takeho klamara az sa mu z hlavy parilo no nastastie uz sme 3 roky rozvedeni a ja mam teraz krasny zivot, ako sa hovori po angl. there is plenty of fishes in the sea 😉 a davaj pozor aby tvoj priatel len nehovoril ze on o to nepoziada a pri tom mu uz peniazky chodia na ucet, a kedy by si sa chcela vratit spat? ak budes potrebovat nejaku pomoc daj vediet velmi rada pomozem aj ja. Dufam ze Filipko je ok.

A ostate mamicky kde ste, akosi nam to tu viazne ☹

mima3114
27. júl 2007

diamand,to s tymi poeniuazmi hned napadlo aj mna a hned som mu to aj povedala,tak mi povedal,ze preboha co si to ja o nom myslim,ze je smutne,ze si myslim,ze je niecoho takeho schopny.ale ja viem,ze je a neverim mu ani slovo.a tiez som si ista,ze mi bude lepsie bez klamara.ved s takym niecim ja zit nemozem.je horsi ako cigan.a filipko sa ma fajn,je zlaty ale len na rukach by sa nosil.no co uz.

diamand
autor
27. júl 2007

mima - dufam ze sa to co najskor vyriesi, vazne si viem predstavit ako citis ja som to prezivala ked mal moj maly 2 roky a uz to nechcem nikdy zazit, drzim palceky a drz sa 😉

mima3114
28. júl 2007

vdaka diamand.ja nanho kaslem,lebo on mi nestoji aby som sa prenho trapila,pre takeho uboziaka,ale ide mi o to,ze vsade robi zo mna tu hlupanu a nakoniec prekruca,ze ja aj s mojou mamou klameme.chapes?najradsej by som sa sla z toho opit 🙂 aby som sa aspon na chvilu odreagovala,ale co ked kojim.aspon,ze mam ten zarevany poklad. 😀

mima3114
30. júl 2007

hej hej heej...ta co to sa deje...kde ste vsetky.tak vas zamestnavaju tie vase slniecka?moje uz spinka tak som na chvilocku zasla na net.ale tu nikde nikoho.

mima3114
30. júl 2007

ake mate pocasie tam v UK?tu dnes prsalo konecne po tych horucavach.a zevraj su v UK zaplavy z dazdov?

lovacka
30. júl 2007

ahojte je tu niekto?

tani
31. júl 2007

caute bambulky. tak konecne prislo kusok leta aj k nam. mne dnes odisla polovicka rodinky na Slovensko, Martinka a mamka nastastie manzel je uz doma tak sme nezostali s Lili celkom same. Ale manzelik je cely den v robote, vrati sa az vecer. ani neviem ci je mi viacej pomoc alebo viac roboty este aj kolo neho 😀 😀 ale nie musim ho pochvalit vazne sa snazi. Moje srdiecko Lili uz kecka aj sa smejka, prave teraz sedi v bounceri a tak si kecka ze sa musim smiat. este stale ju trapi brusko a zvracia ale zvlada to statocne, aj ked vacsinou na rukach 😉 zajtra ideme na 8tyzdnovu kontrolu tak dufam, ze bude vsetko ok. cauko Arabela ja som momentalne v Lutone poslala som ti IP. este sa ta chcem spytat ked ideme zajtra na kontrolu budu ju aj ockovat? alebo len nas objednaju na ockovanie?? uz teraz stresujem z toho ockovania, mala tvoja malicka aj nejake vedlajsie ucinky, myslim teplotku a tak ??
Kika tak uz sa ti to vazne krati. viem si predstavit aka nedockava uz si. teraz si sama tak si uzi spanku 😀 Moja Lili sa este stale budi v noci 2-3x ale v noci je dobra napapa sa a spinka.
Mima neboj vsetko bude ok, ci uz snim alebo bez neho hlavne ze malicky Filipko je zdravy. Mozno len potrebuje dozriet, mozno ho to velmizaskocilo kolko veci otcovstvo prinasa, mozno si uvedomi svoju chybu a ked nie tak cert ho ber nevie o co prichadza.
Miriam tak tvoja malicka je riadna baculka, Lily ma 4.5kg ale tiez nie je chuda 😵 kupila som na ebay vahu takze ju vazim casto a pekne pribera.
ze je v noci taka dobrucka tak to ti zavidim, ale snad sa uz aj Liankine brusko coskoro umudri a bude dobre.teraz uz asi 15minut sedi v sedacke a sama sa hraje az som prekvapena. je velmi vnimava, vsetko chce vidiet a vsetkjo uz tak pozorne obzera. ale to urcite aj tvoja princeznicka. A milujem ked mi vrati usmev to je nadherny pocit 😵 😵 hlavne rano sa usmieva ma kazdeho kto sa k nej prihovori ale hlavne na mamicku 😀
idem sa s nou trosku pohrat kym sa unavi, cavte a krasny den vsetkym XXX

diamand
autor
31. júl 2007

ahoj tani - ty uz si sa riadne dlho neozvala, boze vy uz mate 8 tyzdnov, ale ten cas leti. No veru mne sa to uz tiez krati a uz sa neviem dockat nech uz to pride, dufam ze nebudem prenasat 😒 pridaj nejake fotecky malej nech sa trosku tesim - je strasne zlatucka

mima3114
31. júl 2007

ahojte baby.tani konecne si tu zavitala.a ty diamand ako sa citis?nezacinas byt nervozna?uz sa to blizi.drzim palce.

diamand
autor
1. aug 2007

mima - som v pohodicke, veru uz sa to krati a pomalicky zacinam byt nervozna ale zaroven sa aj tesim, dufam ze mi to vide podla planov

tani
3. aug 2007

dobre ranko. Tak mame ockovanie za sebou. bolo to strasne, pri ockovani neplackala, ale potom asi po 3 hodinkach sa jej jedna nozicka zapalila a opuchla a chuderka moja tak silno plakala a ja s nou ☹ este ze bol manzel doma dal jej calpol a obklad a preslo jej to. 3x som sa doktorky pytala ci su nejake vedlajsie ucinky aby sme boli pripraveny a stale povedala, ze nie mozno trosku teplota. ja sa z tych doktorov tu raz zblaznim 😠 😠 jasne ze ked sme potom volali ze ma celu nozku cervenu a opuchnutu tak povedala, to tak ma byt tak preco krava nepovedala uz pri ockovani. o mesiac ideme zas uz teraz sa "tesim" ☹
Mima tak ti zavidim, ze si na SK. Ja som bola doteraz kazde leto a teraz mi to tak chyba, jooooooooj jak by som si dala rozok s parenicou alebo pribinacik. presla sa po meste, kocky boli ste v Kosiciach?? mame tam velmi pekne 🙂
Zuzi-Arabela uz ste boli na 3tom ockovani?? kde chodis k GP?? ja na Liverpool road, ale vobec nie som spokojna. stale je strasne preplnene, detska klinika spolu s dospelymi, katastrofa.
Kika pridala som zopar novych fotiek,
Miriam ako sa mate?? daj aj ty nejake nove fotecky!! Aj tvoja princeznicka sa uz tolko smejka??
Jaaaaaaj musim ist pa pa

bubenko
3. aug 2007

ahojte maminy 🙂
tak som konecne tu, stahovanie aj dovolenku uz mame za sebou, aj moja mama tu bola na tyzden. Do roboty uz nechodim, nevladzem, mam 71 kil a som rada ze som uz doma a nemusim tam stat cely den. Dovolenka na sk mohla byt aj krajsia keby neboli 40 horucavy. Sedela som len doma, malokedy som sa cez den niekde vybrala to uz len ked som musela, ale bolo to strasne. Nohy ako slon a viac casu som stravila v sprche ako s rodinou, az som sa tesila naspet ☹ .
mima je mi to velmi luto, musis byt silna, vsetko zle je na nieco dobre, ved niesi sama mas pokladik 😉 . neboj bude lepsie,len vydrz 😝
a ostatne ako sa mate?
mory si tu?

mima3114
3. aug 2007

ved ja dufam,ze to bude lepsie.len ma stve,ze tymi svojimi klamstvami robi zo seba anjelika a uboziatko,ktore skoncilo pri takej krave ako som ja.cela jeho rodina robia zo mna najvecsiu kravu a to ma najviac stve.a moja mama sa preto velmi trapi tiez.ale co uz.spravodlivost na tomto svete asi naozaj neexistuje.

mory
4. aug 2007

bubenko no konecne si sem zavitala a uz si daj konecne gotku do pasu
mima a co sa stalo? ☹ ja si to idem precitat 😉

mory
4. aug 2007

mima uz som to nasla.chudatko moje je to fakt odveci to jeho spravanie ale neviem ako to bolo medzi vami tak sa nebudem miesat 😉
prajem ti vela sil ,lasky a trpezlivosti pri vychove maleho-je velmi zlatucky 😉 a aj ja vzdy havorim ze kazdy koniec je zaciatkom niecoho noveho a lepsieho,vsetko dobre.

mima3114
5. aug 2007

vdaka mory.

mima3114
5. aug 2007

a kde ste vsetky maminy?kde ste sa podeli?diamand ako sa citis?

tani
6. aug 2007

cauko mima. este stale na SK? planujes sa este vratit? ja by som tak velmi sla domov aspon na par dni, ale neda sa. Ako zvladol malicky cestu?? vcera sme tu mali fajne teplo, ale malej Lily sa to az tak velmi nepacilo ☹
Baby ktore uz mate deticky, mali ste niektora problem, ze vase babo odmietalo flasu?? kazdy den skusam jaj trosku dat flasku, ale vobec nema zaujem, ani ked je hladna, len sa hraje s cumlom ale netaha. nechapem to, este som fakt nepocula zeby babo nechcelo pit z flasky, ved vraj je to pre nich lahsie lebo netreba tak tahat.nie zeby som chcela kojit ani nahodou, ale niekedy by sa fakt zislo keby pila z flasky. aj ked sme boli u lekara vsetky babatka pili z flasky len ja som sa musela hadat ako ze nemaju miestnost kde mozem nakojit malu. nakoniec ma dali do ordinacie kde nebol doktor lebo ma dovolenku, ale bolo by to ovela lahsie keby papala s flasky. vcera som jej skusala davat flasou vodu, ale aj tak nic ☹
No idem ja uz treba urobit ranajky starkemu, potom zmizne do roboty a zase cely den sama s princeznickou. nech uz je vikend 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre