Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

kw77
16. máj 2008

ahoj holky,

ja bydlim v N1 a bylo by fajn kdybych nasla nekoho v okoli, je tu nekdo??

diamand
autor
17. máj 2008

caute babulky,

ako sa mate? my sme akosi stale busy, ale kedze sa teraz trosku ochladilo tak mam cas aj na net. Deticky pomalicky rastu, Charly uz chodi popri nabytku, uz sa aj vela krat pustila a rozbehla ale nastastie som bola nablizku a zachytila som ju vcas.

bubenko malicka je zlatucka

tani - co je s tebou poslala som ti ip tak odpis please

jeeej ozaj vcera som dostala super list, prijali ma na middlsex university, takze od septembra bude so mna studentka 😖

tani
18. máj 2008

AHOJTE. Aj my sme v poslednom case nejaky zaneprazdneny, ked bolo pekne pocasie tak sme domov chodili len spat, okrem toho chystame Liyannkyne narodky, bude mat 70 ludi takze skoro ao svadba 😀. vcera sme boli manzelovmu kamosovi na svadbe, oni su hindu, no ale teda nase svadby sa mi pacia ovela viac, okrem toho hindu su vegetariani, takze jest bola fazula hrach a zemiaky ☹ trebalo si na jedlo postat v rade 😒 a vobec neboli kolace ani torta 😠 tak mi sme pekne zo svadby skocili do restiky 😅
Liyannka uz je velka slecna, uz chodi sama, lepsie povedane bezi, aj ked sem tam este niekedy strati balanc, takze v kuse musime bezat za nou.este stale kojim a uz vazne zacinam mat strach ci sa vobec niekedy oduci a ake to bude tazke.
Kika zajtra rano ideme k GP, ale mohli by ste dojst v utorok, Adi tiez sa pridaj ak mate cas, posedime pokecame a keby bolo pekne mame tu hned vedla park s ihriskom tak by sme mohli ist.
Miriam ako sa mate dlho si sa neozvala??
musim ist Matke pise frajer, no ona vravi ze kamos

diamand
autor
18. máj 2008

ahoj tani, no konecne si sa ozvala. V utorok nemozeme prist idem pozriet kamosku ale v stredu by to slo ak mate cas. Daj vediet uz sme na vas zvedava.

Fiha a mamina takto, teda ta sa nezdaaaaaaaaa 😉

jankando
18. máj 2008

Caute baby, nevedeli by ste poradit, kde by som tu dostala sadu do postielky aj s baldachynom a tiez by som chcela mantinel okolo celej postielky nie len do polovicky 😉

elbel
18. máj 2008

caute baby
no my tiez pokial bolo slnko tak sme si ho uzivali mali sme dokonca aj bazen na dvore tri dni a deti sa tam clapkali 😀 tak dufam ze sa nam coskoro zas otepli lebo taketo pocasie ma vobec netesi

hmmm tani,martinka ti akosi rychlo rastie 😉

takze babenky ja sa pridam,urcite den a my prideme 😎

janka hmm neviem ale skusala si mothercare,toys r us alebo ebay viac ma nenapada

diamand
autor
19. máj 2008

ahojte babulky,

tani - ja som uplny blbec, az dnes rano mi Lenka povedala ze sa dobre nasmiala ked si precitala moj posledny prispevok, ja som to zle pochopila ty si myslela Martinku a ja som myslela tvoju maminu, no co uz to su asi tie hormony - este kojim (mam to na co zvalit)

jankando - baldachyn neviem ci zozenies aj tu v uk, ale na slovensku ho kupis urcite a mantinel do postielku taky aku chces som zatial videla len v ikei (aj my taky mame)

adi - ahoj moja, vidis ty si to hned spravne pochopila to len ja motak, ako sa maju deturence? musime fakt nieco zorganizovat ved sme sa uz dost dlho nevideli

kw77 - vitaj medzi nami je nas tu dost vela na severe Londyna ale myslim ze ani jedna nie je z N1

jankando
19. máj 2008

caute baby...dakujem za info..
no v mothercare nemaju baldachyny.. 😠 😠 a tiez nemaju ani tie mantilnely okolo celej postielky.. 😠
toys som neskusala este..skusim pozriet na nete, bo obchod ak existuje ,tak my ho tu v nasom meste nemame. 😠
a ebay..no tak som kukala a nic moc.. ☹
a ikeu? kde najdem? na sr.... 😠 😠

hirondelle
19. máj 2008

Ahojte 🙂

Kika,tak to som sa riadne zasmiala... 😀 ,ked si myslela,ze to je mama a nie Martinka 😀 .Ospravedlnenie prijimame 😀

Tani,tak svadbu by som si ani ja asi neuzila 😒 a co hudba?Ci taka indicka?Vy ste mali svadbu na SK s Tvojim manzelom, ci v UK? Urcite sa mu muselo pacit.Spominala si,ze si z KE,tak tam udajne robia svadby aj 2-3 dni.Neviem ci je to pravda.Mne by najviac chybali kolace 🙂 😉
Liyannka je sikovna,ked chodi 🙂 My uz tiez chodime,tak si viem presne predstavit,ze ste stale v strehu a na nohach.Ja najnovsie aj kavu pijem za pochodu 😀

Bubenko,ako sa mate?Idete cez leto na SK ci ostavate tu v UK?

Jankando,neviem v kt.meste byvas,ale v UK v kazdom vacsom meste je Ikea.Daj si do google ikea a uvidis kolko ich v Uk najdes 😉 My sme chceli tiez okolo celej postielky,tak sme kupili az 2 😒 ,ale oplatilo sa.

jankando
19. máj 2008

no ja skusim najst, mozno ze fakt je i tuna , len to nejak prehliadam.. 😠 a na kolko vas to vyslo?

tani
19. máj 2008

AHOJTE
Kika ty si podarena, ja som prvych 5 minut rozmyslala, ze preco sa mamina nezda myslela som ze ti nieco povedala ked ste boli spolu na telefone a potom mi doslo, ze to asi Matka si mala na mysli bez makcena 😀 😀 😀 streda je v pohode, takze v stredu
Adi vyhovuje aj tebe streda??
len Liyannka asi bude sklamana lebo dnes som jej cely den hovorila, ze zajtra jej pridu kamosky, no nic este jeden den vydrzi 🙂
Mirka bola tam nejaka hudba ale len tak v pozadi, ziadny tanec ☹ My sme mali s manzelom svadbu tu ale to bola taka mini svadba ☹ len ja manzel a 2 svedkovia, okolnosti nas vtedy donutili len tak bez oslavy, ale velmi sa mi nechce o tom rozpravat, nevadi aj tak by som toho uz V 7 mesiaci vela nenatancovala 😖 a od sladkeho by som zhorela od zahy 😀
idem kocky pa

jankando
19. máj 2008

hirondelle...
no teda som nasla tu ikeu..samozrejme, ze v nasom meste nie je, ale vo vedlajsom ano...i tak dobre ze sa da objednat online...to je fasa..sa mi tam asi vsetko paci... 😉 a vse sa mi tam zda lacnejsie , lacne..oproti tomu co my sme planovali kupit..teda i postielky su tam lacnejsie nez za kolko sme my kupili..i kopec inych veci..tak sa tesim az pride priatel a spolocne nieco vyberieme.. 😎 aj baldachyna som nasla, ale nie take ako som si predastavovala ale predsa, i ten mantinel, ale len v bielej farbe tusim maju..este musim poriadne checknut.. 😝
tak fasa..dik za pripomenutie, ale som hlupa, ze ma ikea nenapadla, sak svagor im dodava drevo... 🙄

elbel
20. máj 2008

Ahojte babule
ani sa my nechce verit jak vam tie vase babatka rychlo povyrastli a uz aj chodia....
moje tiez rastu a cim su vacsi o to aj viac lotrovin vedia,niekedy zasnem kam na to chodia
kika ja som hned myslela ze tanka mysli martinku ale tiez to mohlo byt po tvojom,mna to nenapadlo....mohla mysliet mamku 😀 😝 😝
takze uvidime sa zajtra rano ako vzdy 😉
pekny den

diamand
autor
20. máj 2008

jaaaaj super baby uz sa na zajtra tesim, takze rano hned ako hodim Natka do skoly tak som u vas.

Inak mna hlupu mohlo tiez hned napadnut ze to bola Martinka lebo to bolo napisane s velkym M no nevadi aspon som vas pobavila

My sme sa prave vratili z Ikei a samozrejme ze sme minuly plno penazi na samorinky, ale kupila som detom do deckej skrinku na hracky tak idem skladat a konecne sa nam trosku oteplilo tak vyhanam draheho s malou von - dnes ma off

elbel
20. máj 2008

tak co kika skrinka uz poskladana 😉 ja som dnes umyvala okna a prala zaclony a zavesy 🙂
tak zajtra

tani
20. máj 2008

ahojte takze vidime sa zajtra 🙂
Miriam malicka je strasne zlatucka hlavne v tych cervenych satockach a satke na hlave 😵
Idem uz spat vsetkym dobru nocku

vcielka2005
27. máj 2008

ahojte,som tu nova?Nachadza sa niekto v Chiswick-u?

elbel
27. máj 2008

Ahojte babule
ako sa mate a co vase deturence 🙂
danko ma teraz cely tyzden volno zo skoly,aj vase deti su volne?co tak nieco podniknut
tani kedy idete do parku mohli by sme sa pridat 😉

vcielka vitaj medzi nami

bubenko
28. máj 2008

ahojte 🙂
vitaj vcielka 😀
ako sa mate? Nasa Sarah je riadne nervozna uz asi pojdu tie zubky, ale ktovie, bola by som rada keby sme to uz mali za sebou 😝 😅
uz sa tesim na sk, ostanem este mesiac a pol a v polovici augusta by sme mali prist spat

elbel
29. máj 2008

ahojte
tak a nam tu zasa prsi 😠 tak som sa tesila ze z detmi poobede niekam vyrazim a nic z toho.dufam ze zajtra bude lepsie.Vzdy ked ma danko prazdniny tak pocasie je naprd,asi zbalim kufre a pojdem na SVK,jaj keby to bolo tak jednoduche jak sa pise 😅

pekny den 🙂

diamand
autor
29. máj 2008

ahojte zienky,

veru opat prsi, doobeda bolo este super, my sme boli v RAF museum no a poobede sa to opat pokaslalo. Hrozne prazdniny Natko je uz totalne unudeny, uz sa normalne tesi do skoly. Ozaj mame novinku Charly uz beha stvornozky, cize rackuje (po vychodniarsky) 😉 tak sa vytesujem taka je zlatucka

ja sa v sobotu chystam von, idem s kamoskami na cs party do north finchley tak som zvedava co to tam bude, mozno sa po chodinke otocim a pojdem domov, no a to si musim ist kupit zajtra nieco nove, ved si nemam co obliect

tani - lilinka uz bude mat o chvilu narodenky ze? ako idu pripravy?

vcielka - vitaj medzi nami, myslim ze sme tu skoro vsetky v north london ale kludne sa pridaj

tani
2. jún 2008

Ahojte kocky ako sa mate??
Tak my uz mame po dlho pripravovanej party. Bolo perfektne, kazdy bol spokojny tak aj my.Restauracia bola vyzdobena nadherne, jedlo perfektne, torta bola krasna a najkrajsia bola oslavenkyna, trosku si sice poplakala, ale len ked sa ju snazil nejaky chlap brat na ruky neviem preco ale boji sa muzov 😨 asi zato ze su taki skaredi 😀 😀 😀
Pridala by som aj fotky, ale ja blbec som zabudla fotak tak musime pockat kym budu hotove co urobi fotograf co tam bol vraj az 2 tyzdne ☹ , lebo on robi aj video.Tak pridam aspon tie co sme urobli este predtym ako sme vyrazili.
Ani sa mi verit nechce ze moje dietatko uz ma rocik 😵 😵
Teraz uz mame zase ine problemy Martinka ide prvy krat sama na SK lietadlom a dnes som zistila, ze sama moze az od 14. Bola som presvedcena ze za nejaky poplatok si ju vezme na starost letuska, lebo uz som vela krat pocula, ze aj mladsie deti ako je Martinka cestovali same, ale zo SKYEUROPE mi povedali, ze oni take sluzby nerobia. Tak jedine co mi ostava poziadat niekoho na letisku, potom rychlo zavolat do Skyeurope a dat im toho dotycneho rezervacne cislo, ze ide s Martinkou. Ja len dufam, ze dobri Slovaci este nevymreli a najde sa tam niekto kto mi pomoze, inac Martinka nepojde na svadbu svojej tete co sa uz tak dlho tesi ☹ ☹ ☹ Neletite niekto vo stvrtok do Popradu?? 😀 😉 to by som asi vela stastia chcela mat 😅

elbel
2. jún 2008

Ahojte
tak ako sa mate.mu sme ok,danko je spat v skole 😀
tani no vas chlap sa teda mal hned styri fesandy vedla seba na party to mu museli aj ostatny zavidiet 😉 a to auto ako pre princeznu.koho to bol napad ho tak vyzdobit,fakt super 😉 to ja ked som sa vydavala tak moje auto nemalo ziadnu vyzdobu,ale ked tak rozmyslam tak nakoniec malo ...mna co som v nom sedela
😅 😒 😀
jaj,to je smola,snad sa niekto najde co ti dohliadne na martinku v lietadle,zial o nikom nevien co poleti ale skus si dat inzerat na www.pohyby.co.uk a vysvetli v akej si situacii snad sa niekto ozve a pomoze,drzim palce nech to dobre dopadne
kika no aj ty sa pochval ako si v sobotu dopadla,ci si usla skor alebo ta trebalo tahat 😀 😀 😀
pekny den 🙂

diamand
autor
2. jún 2008

caute baby,

tani - super fotky, mala bola zlatucka, ja som sa dnes rano zobudila a chcela som ti volat ze zazelam malej vsetko naj., ale potom som si uvedomila ze ona ma narodeninky 4teho. To s tou Martinkou ma mrzi a aj ja dufam ze sa niekto najde kto to pre vas spravi, ale myslim ze urcite tam odchytis niekoho normlaneho, kebyze som tam ja tak urcite nepoviem nie

adi - nebolo to nic moc, uz o jednej som bola doma, ocakavala som trosku viac, nevadi aspon som sa poucila, a nabuduce budem sediet doma

elbel
2. jún 2008

hmm teda a o kolkej si planovala prist domov ked o jednej sa ti vidi este skoro 😉 ja ked idem spat po polnoci tak na druhy den som ako matoha a to nemusim ani pit a potom chudata moje deti
a preco si sa poucila ako tam bolo
inac aj moj braska sa vyberal na tu party ale akosi tam nedosiel a uz predpolnocou bol doma trulo nevedel to najst
jaj ja neraz spominam na stare casy ako sme si uzivali a kade sme sa chodili zabavat este ked neboli deti,nase mladi teraz tak akurat chodim s detmi ma decke ihriska a do kuchyne varit 😒

diamand
autor
2. jún 2008

adi - bolo to tam o nicom, preto som sa poucila ze radsej mam doma sediet, a ake mladi, ved ja som este stale mlada, podla mna sa musime aj my trosku odviazat nie len okolo deti a rodiny sa tocit, kazdy potrebuje trosku volnosti a odreagovania

elbel
3. jún 2008

Ahojte
jaj to je dnes zas pocasie
kika namusis sediet doma radsej zmen podnik 😉 ,a ta volnost, ja som tu doteraz nemala nikoho kto by mi strazil deti,ale teraz uz tu mam brata tak ho budem vyuzivat ako sa len da 😀 😝 a uz aj o dva tyzdne idem z muzickom na koncert tak bracha ma babysitting 😀 ,dufam ze to zvladne,hlavne vecer ulozienie do postele
kika ozaj a Charly ti uz tak pekne chodi na voditku,sikulka mala ,je v tom taka chutnucka 😉

diamand
autor
3. jún 2008

caute zienky,

adi veru to pocasie je hrozne, uz ma to vazne stve, nech uz je jul a my ideme na sk, dufam ze sa to potom nevymeni, tu teplo a na sk prsanie

podnik menit nebudem, pred mesiacom som bola v centre na disce a tiez ma to tam nebavilo, mna uz bavia viac take barbecue parties pekne v zahrade s kamosmi, alebo nejake dinners ale diskoteky to uz ma nebavi, ale ved nevadi musela som vyskusat. Ja sa chystam v piatok do kina na Sex and the city, tak som zvedava co to bude, ze vraj je to super. Na aky koncert idete? To mas super ze ti bude robit brasko babysitting, vazne je to dobre ked sa clovek raz za cas odreaguje, tak si to uzite

elbel
4. jún 2008

Ahojte
ideme na yazoo,ja idem skor ako doprovod,aby roman nesiel sam a aby nereptal ze s nim nechcem nikam chodit,ze len doma sedim 😝

a Lenke prajem vsetko naj k meninam 🙂

ja idem trocha obehat obchody kupit nieco tej mojej ked ma ten sviatok 😉 aj ked sa mi moc nechce lebo ma navztivila pani choroba 😠
pa

elbel
4. jún 2008

LIYANNKE PRAJEME VSETKO NAJLEPSIE K PRVEMU ROCKU,NECH VAM PEKNE RASTIE PRE RADOST
HAVE A FUN DAY!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre