Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

tani
4. jún 2008

Dobre ranko. Tak a je to tu moje milovane dievcatko sa dneska (pred rokom) narodilo vlastne este nie az vecer o 8.50. 😵 😵 😵 akoby to bolo vcera. Hoci party uz bola este dnes robime doma take malicke oslavy, lebo mamina a Matka jej budu blahozelat az dnes cakali co dostane na party a az tak jej kupili darceky aby nekupili to iste. Tak Lili dnes dostane svoj prvy bicykel a od Martinky nocnicek 😵
Adi diki za blahozelanie malej LENKE vsetko najlepsie k meninam.
Takisto aj mamicke LENKE vsetko naj.. ako sa ma Kevinko uz si sa dlho neozvala.
Kika malicka je sikula ked uz tak chodi na ramienkach.
Zajtra nam drze vstci prsty aby sa nam postastilo na letisku najst niekoho kto nam pomoze.
Idem lebo birthday girl sa uz budi. papa

hirondelle
4. jún 2008

Ahojte 🙂
Len na rychlo...Liyannke len vsetko NAJLEPSIE 😵 😵 😵 Zelame vela zdravicka a nadherny narodeninovy den.

Tani,pamatas pred rokom ako sme stresovali 😔 😉 ?Mali sme obe termin 5.7.,mne praskla plod.voda 5.7.,ale porod bol dlhyyyyyy a tak sa Zoë narodila az 7.6. 🙂 Vy ste nas predbehli 😀

Elbel,Lenke vsetko naj k meninam 🙂

Pekny den

hirondelle
4. jún 2008

Tani,krasne fotky 🙂 Liyannka je zlatucka 😵

diamand
autor
4. jún 2008

liluske zelame vsetko najlepsie k prvemu rociku

diamand
autor
4. jún 2008

jaaaaj ozaj a este vsetkym Lenkam vsetko naj. k meninkam

tani
5. jún 2008

Ahojte, diki za blahozelania 😵
Mirka jasne ze pamatam, posledne dva tyzdne(pred rokom) sme len cakali ze kto kedy zacne nieco citit a boli sme take nedockave 😀
Martinka nam dneska rano predca len odcestovala. Mali sme stastie hned prve kocky co som sa ich spytala, povedali, ze jasne. 😵 😵 😵 Take zlate baby dve sestry, este ani len cokoladu nechceli zobrat ze zaco.
Tak dufam, ze budu mat take stastie aj na ceste naspat, to uz jej bude musiet vybavit ocko v Poprade.

elbel
5. jún 2008

Ahojte
aj my dakujeme za blahozelania,
tani tak to super za martinka odcestovala,urcite bola najstastnejsi clovek 😉
jej a tu tortu ste mali super
a mohli by sme sa aj niekedy zas stretnut az budete mat cas a ja vyzdraviem aby som vas nenakazila

lenkaajarek
5. jún 2008

Tak ja sa tiez pridavam k blahozelaniu uz velkej kocke Liyanke k narodeninam vela zdravicka ,stasticka a hlavne lasky a Kevinko posiela pusinku 😉 (sorry ze neskoro ale predsa 🙂 )

A Lenky tiez dakuju 😀

tani
7. jún 2008

Dobre ranko.
Malickej Zoe: YOU' RE ONE TODAY SO HAVE A FUN ALL THE WAY
'COS IT'S PLAIN TO SEE YOU' RE AS CUTE AS CAN BE 😵 vsetko najlepsie k narodeninam!!!!

lenkaajarek
7. jún 2008

My sa teiz pridavame ku gratulacii 🙂 vsetko naj naj naj

elbel
7. jún 2008

aj my sa pridavame

😵 😵 😵 HAPPY BIRTHDAY ZOE 😵 😵 😵

hirondelle
7. jún 2008

Ahojte kocky 🙂
DAKUJEME VELMI PEKNE 😵 Akurat sme odprevadili poslednych hosti,od 10 rana to bola riadna fuska 😅 🙂 ,ale zvladli sme.Mali sme nadherny den.Rano som sa snazila,aby boli dvere v dinning room zavrete,pretoze tam bolo vela darcekov a cela narodeninova vyzdoba a Zoë by tusila,ze sa nieco deje a ranny spanok by vynechala a to sme nechceli.A tak pekne pred oslavou pospala 2 hod a potom sme uz len oslavovali.Zajtra,alebo pocas tyzdna pridam fotky.
Dufam,ze aj Vy ste mali krasne pocasie,tu bolo nadherne 😵 ,vsetko dobre dopadlo a tak sa s Paulom tesime ako si otvorime dobre vinko a len tak posedime 🙂
Pekny vecer

diamand
autor
8. jún 2008

jeeeej aj my sa pridavame aj ked trosku oneskorene. Zoe zelame vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka, stasticka, a lasky a posielame vela boztekov 😉

bubenko
8. jún 2008

aj my sa pridavame so Sarah, prajeme Lily a Zoe vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia a nech pocuvaju svoje mamicky 😀
nasa Sarah velmi vystraja a cim dalej tym menej spinka, je neuveritelne kolko ma energie 😝 , este nemame ani jeden zubok ajked uz ma riadne tvrde dasienka a tak si myslim ze uz to pride kazdu chvilku 😀 , skusala som posielat nove fotky ale nechce my ich zobrat vraj velky format, ale neviem to zmencit. Domov ideme koncom juna, babky sa uz nemitu dockat 😢

elbel
9. jún 2008

Ahojte
ako sa mate
no dnes bol krasny den,deturence mi behali po zahrade a clapkali sa v bazene a ja som si pri nich nohy mocila 😀 .Take pocasicko by mohlo byt castejsie 😉
a vy co ste porabali v takom pocasi

lenkaajarek
18. jún 2008

Hej vidim ze ste konika trosku zanedbali kde ste????
No dnes to vyzera ze nam pocasie zase strajkuje ved tu je to normalne uz sa tesim uz len 4 tyzdne a ideme domou na skoro 7 tyzdnou dufam,ze stihneme aj nejaku honeymoon 🙂 😉 a uzijeme si toho slniecka.
Kevinko sa vcera znova rozhodol ze bude chodit .Chuda male asi niekde spadol a tyzden sa nechcel ani na nohy postavit no ale vcera mi znova urobil radost a cupkal 🙂 🙂 🙂 .Rozkecal sa ako stara baba ,uz vie povedat goooooool ked vidi loptu a caja ked vidi mna 😀 😀 😀 to si fandim co??????
A vy co mate nove kde ste sa podiali????

bubenko
19. jún 2008

ahojte 🙂 , akosi sa tu nepise ☹
nasa mala ¨Sarah je take sidlo ze uz si stihla zodrat nos, a na cele hrca, je taka neposedna ze niekedy ma ide slak trafit, ona uz vobec nepotrebuje spat, uz sa jej nechce ani v noci, celu noc mi nechcela spat skoro som skolabovala no a rano keby ste ma videli, vyzerala som jak po chemoterapii 🙄 . Ani sediet kludne nebude, hadze sa na ritke a vyskakuje ako klokan, v chodacke beha-skace, no ja vazne neviem co davaju detom do toho mlieka ale este nemame ani jeden zub tak co bude potom? A vazne neviem ako ju ustrazim ked uz bude sama chodit, teraz je to este dobre kym je v chodacke ☹ 😉
na buduci tyzden ideme domov, naspet prideme v auguste 😀

hirondelle
19. jún 2008

Ahojte 🙂
ja mam nejaku pisacu naladu a len prispievam a prispievam 😀 ,tak som aj tu 😀
Tak Sarah je taketo sidlo a maminke neda pokjoja a vydychnut si 😉 Bubenko,nechcem sa strasit,ale ked bude chodit,tak to uz neustrehnes 😀 ,ja som niekedy ako kon,myslim vecer a hlavne po prechadzkach,pretoze vsetko chce chytat,davat do pusy 😝 😅 Ked nechcela spat,tak jej mozno idu prve zubky.Zvlasne,pretoze teraz idu viacerym detickam velmi skoro zubky.A ako dlho Ti spava cez den?
My tiez ideme na SK a vraciame sa v polovici augusta 😵

Lenka,ako idu pripravy na svadbu 😉 🙂 ?

Tani,Elbel,tiez sa chystate na SK?

tani
22. jún 2008

Ahojte kocky, tak ja ja sa "hlasim" po dlhsom case. nie ze by som nemala cas ale ked mam tak je pc vacsinou obsadeny. bud mama pozera nieco z markizy alebo Martinka chatuje.
Nasej Lili uz vysli aj stolicky 2 vrchne, takze uz mame zubkov 10, ale asi jej idu dalsie lebo slinta ako doga 😝
Bubenko tvoja Sarah mi velmi propomina Lili myslim spravanim. 😀 az na to zeod kedy zistila ze vie chodit aj bez chodacky velmi v nech nechce byt, takze lieta po byte bez nej a ja samozrejme za nou 😅 , ona pomaly chodit asi nevie 😀 😅 tiez ma poriadnu modrinu na licku lebo aj napriek tomu ze za nou lietam niekedy ju nedobehnem 😀
takze Kevinko sa rozkecal?? Aj nasa Lili uz vo velkom "recuje" loptu vola bol uz vie povedat mama a daddy Martinku vola ta male deti su bibi a velke diti 🙂 a ked chce cicu krici mama da 😅
Miriam boli ste uz na ockovani? , ja sa chystam tento tyzden dufam, ze to dobre dopadne a nebude ziadna teplota.
Na SK sa chystame Martinka a mama idu 31.7 a ja muzicek a Lili 13.8. a potom sa spolu vratime 31.8. uz sa velmi tesim aj ked trosku sa obavam cesty, aka bude Lili dufam, ze nebude robit vsetkyn cestujucim "prijemny let" 😅
idem lebo uz zase ma Martinka vyhana, pise si s kamosom Talianom a len teraz moze lebo je prestavka vo futbale papa

hirondelle
23. jún 2008

Ahojte 🙂
Tani,aj ja sa trosku toho letu obavam,pretoze si neviem predstavit,ze mi bude pekne sediet 😅 ,urcite spozname vsetkych cestujucich a ja si nevydychnem 😅 😀 😉 Ideme len mi dve a Paul pride po nas,takze budeme mat v lietadle o zabavu postarane 🙂

Dnes rano som zistila,ze mame 11 zubkov,ale ten 11 to je este taky malicky 🙂 Dve horne stolicky a jedna dolna.Uz sme stihli byt aj v parku.Je pekne,ale nie az tak teplo.Aj vy ste mali taku uprsanu sobotu? 😠 Ja som v sobotu vecer bola na africkom koncerte a potom na Hen party.Zohnala som iba kostym Amy Whitehouse 😅 😀 ,ale bolo super a v nedelu som sa nevedela dospat 😀

Tani,ako riesis nocnik?Zoë vobec nechce ist a uplne ho ignoruje.Uz som skusala vsetko mozne.Elbel,Kika dajte mi nejake dobre tipy,pls 🙂 ako ste to vy robili.

Bubenko,Sarah sa velmi na Teba podoba,cela mamina 😵

Pekny den

hirondelle
25. jún 2008

my s tvrdym y 😠 to som Teda riadne presvihla 😕

Dobre ranko 🙂
Ako sa mate? Nam tu dnes mierne prsi a je zamracene ☹

Tani,ako dopadlo ockovanie?My sme boli pred troma tyzdnami.Zoë,ked ju pichli neplakala az potom trosku.Reakciu po nom nastastie nemala,len spala vkuse 4,5hod 😕 🙂 ja som vtedy stihla navarit,poupratovat a este aj kolac upiect 🙂

Bubenko,stastnu cestu 🙂 Uz ste mozno aj na SK 😵 Uzi si dovolenky.

Elbel,Dia,kde ste sa stratili?

Pekny den

hirondelle
25. jún 2008

Uzi si dovolenku 🙂 Pismenka preskakuju 😠 😉

tani
7. júl 2008

Ahojte. Ako sa mate, nejak nam neostava na konika cas 😨
Mirka ockovanie uz mame za sebou , bolo to uplne v pohode a tak som sa toho bala trosku plakala ked ju pichli ale rychlo sa ukludnila, potom som uz len cakla na ten dlhy spanok ale samozrejme u nasej Lili to nehrozilo prave naopak nejak jej to energie dodalo 😨 😀 Liyannka sa uz tiez zoznamila s nocikom. Ked vidime ze bude kakat tak ju rychlo nanho supneme a vykaka sa tam, ale samozrejme ze este sa sama nepyta to sa este nacakam a stane sa ze nevidime, ze jej treba, uz len citime 😀 😀 ze je to uz v plienke. Inac v tom kostyme by som ta chcela vidiet 😀 nemas nejaku foto??
uplne som stratila prehlad kto ide kedy na SK. Kika este ste tu?? A co ty Lenka?? pripravy na svadbu uz asi vrcholia 😵
Adi ako sa mate?? vy kedy idete domov?
idem este popozerat ci ste niektora nepridali fotky, papa

tani
7. júl 2008

joooooooj az teraz som si vsimla ze sme prepasli Kevinkov prvy rocik. KEVINKOVI ( prepac,ze trosku opozdene) ZELAME VSETKO NAJLEPSIE K PRVEMU ROCIKU, HLAVNE VELA ZDRAVICKA, ABY MAMKA S OCKOM POSLUCHALI, A LILI POSIELA VELKU PUSU.

lenkaajarek
9. júl 2008

Ahoj Tani dakujeme za gratulaciu 🙂
No veru uz sa nam to blizi ideme domou uz v pondelok a nato o dva tyzdne uz budem Pani 😀 😀 😀 .Uz sa velmi tesim hlavne na to slniecko co nam tu tak velmi chyba,len dufam,ze nebude prsat 😅 .
Dnes ideme s mladym mladencom na ockovanie tak dufam ze to dobre dopadne mam vacsi strach ako on 😖 ved on ani nic netusi 😖 .

tani
10. júl 2008

Ahoj Lenka tak neviem ci uz mate ockovanie za sebou, ale neboj je to v poho iba jedno pichnutie (nie jak pred tym az tri ☹ ) aj ja som sa bala ale bolo to v poho jaaaaaaaaak vam fajne ze uz idete, ja az o mesiac, uz sa neviem dockat.

lenkaajarek
10. júl 2008

No tak to uz sme po ockovani a tej sestricke by som najradsej jednu flaskla.Trvalo jej asi tak 5 minut dokedy naplnila striekacku a potom mojmu malemu zapichla ihlu tak hlboko ze som videla len koniec ihly 😲 myslela som ze sa zblazdnim .A maly jasne ze sa vrtel ved je uz silne chlapciatko a ta okzza to v nom drzala ako najata .Akosi sme to prezili ale maly plackal tak lutostne ze som sa skoro aj ja rozplakala ☹ .Krava jedna nabuduce uz k nej nechceme 😖 😖

tani
11. júl 2008

och Lenka tak to mi je luto, ale hlavne ze uz to mate za sebou, my sme mali stastie Liyannke pichla tak sikovne ze som sa cudovala, ze uz? ledva sa jej tou ihlou dotkla a trvalo jej to vari menej ako sekundu.

bubenko
15. júl 2008

ahojte, tak uz sme na sk je tu super, babky su stastne ze mala je tu 😀 . Este nemame ani jeden zubok a tak stale cakame co a ako, mala veli vystraja, je velmi vybyta a tvrdo si ide za svojim, niekedy mam riadne nervy lebo ked place tak az vrieska aby ma este viac vytocila a vydobila si svoje, no musim uznat ze je riadne rozmaznana a babky ju samozrejme hned beru na rucky a krmia sladkostami. Teraz to uz robia potajme lebo nechcem aby ju tak rozmaznavali a stale napchavali sladkym ale babky sa jej velmi tesia tak co uz, ale i na nich musim niekedy pokricat lebo potom to mala velmi vyuziva a robi si zo mna srandu. Inak je velmi bystra a kazdy den sa nieco nove nauci a tak sa jej velmi tesime. 😉 Spat sa jej stale nechce a z jej energie neubuda, vcera ma isiel slak trafit ked sa v noci zobudila ze sa ideme hrat, aj svokra mala dost, kedze moj muzicek je uz naspet v uk a teraz spi s nami v izbe ona.

Chcela by som sa vas spytat : v robote mi davaju k 15.augustu vypoved a ja neviem ci mam od statu na nieco narok okrem prispevku na dieta ktore beriem ja aj manzel. Platia mi len 40 libier mesacne a iny prijem vobec nemam, nedali mi ani ten prispevok co davaju prvorodickam , viem ze manzel sa o nas moze postarat ale 40 libier na mesiac sa mi zda malo, ak o niecom viete tak mi poradte, manzel stale vravi ze uz nemam narok na nic. Dakujem 😀

eca777
16. júl 2008

Caako baby ja by som sa chcela opytat ci by mi pomohol niekto s vyplnenim MA ,lebo je to tu strasne Bola som aj na ob centre nech mi pomozu ale ziadna ochota,ze to nevedia. Uz som 28 tt a stale to nemam vyplnene. Som z Burtonu,budem moc rada.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre