Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

mima3114
27. máj 2007

tani a prve dieta si rodila na slovensku?

diamand
autor
27. máj 2007

ahojte babulky ako sa mi vsetky mate? ja som stala akosi busy, dneska som cely den upratovala, a tento vikend som si povedala ze comp. nezapnem, musim si oddychnut, ale predsa som zapla ale vazne len na minutku, kvoli mamine volali sme cez skype.

Nippa - stretko musime dohodnut, dufam ze sa pocasie umudry lebo teraz je to hrozne, len by som spala. Pozdravuj Philipku a mangela.

Bluebell - co porabate vy s Kareemkom, dufam ze uz je mu lepsie.

Tani a Mima - no co este ste 2in1?

tani
27. máj 2007

Mima ano MArtinka sa narodila na Slovensku a este k tomu na cisarsky takze ja vlastne ani netusim co to porod vlastne je. Hned jak mi odtiekla plodova voda som sla do nemocnice tam ma dali na monitor, zistili ze babo sa neciti dobre tak hned robili sekciu. Ked som sa zobudila doniesli mi malu pekneumytu a zabalenu v perinke, rana ma bolela len trosku a aj to len par dni. vazne som mala bezbolestny porod a len malinke bolesti po tom 😵 Takze sa citim vlastne ako prvorodicka, netusim ani co su kontrakcie 😅
Ano Kika este stale sme tehulky, no ved komu by sa chcelo ist rodit v takom necase? 😀 😀

diamand
autor
27. máj 2007

tani - ty sa mas ze ani netusis co ta caka, ja teda tusim a uz teraz stresujem, ale co uz musime to vydrzat ved to stoji za to nie? 😖

mima3114
27. máj 2007

tani a ja som si myslela,ze ty uz to mas o to lahsie ze si uz rodila 🙂

nippa
28. máj 2007

Dobre uprsane ranko.aky ste mali vikend? my tak-tak, dorabame izbicku potom pridam fotky ked dokoncime...dnes ideme k sesternici na obed tak si trosku oddychneme...ku porodu a kontrakciam, tani neboj, potom ako porodis nebudes na to ani mysliet ked sa drobcek narodi..

mima3114
28. máj 2007

caute.je tu niekto?ja len tyu chcem napisat,ze mi prave odteka plodova voda,takze TANI asi moj drobcek bude rychlejsi ako tvoj.ale nejak az tak nestresujem.

bluebell12sr
28. máj 2007

mima.... 😀 takze baby je na ceste.... 😀 😀 😀 drzim palce...
diamand, ty len upratujes a upratujes... opet prsi... zajtra asi maleho vezmem do natural history museum, lebo sme pozerali night in the museum a on chce teraz strasne vidiet kostru t-rex....
a mne je taka strasna zima....

mima3114
28. máj 2007

ano bluebel2sr tak to vyzera ze baby je na ceste.voda mi este stale odteka pomaly,priatel prave volal do nemocky a tam povedali,ze mame prist a skontroluju ma a ked este nebudem mat kontrakcie,tak ma poslu pravdepodobne domov,ale ze mame prist aby ma pre istotu skontrolovali.to male sa mi tam hybe v brusku.ach boze,tak sa idem asi obliect a pojdem do tej nemocnice.ked ma poslu nazad domov,tak sa ozvem. ...to budu teraz nervaky v nemocnici. ☹

bluebell12sr
28. máj 2007

mima, drzim palce, nech mas aspon taky kratky porod ako ja /necela hodinka a pol/ a rychlo za sebou...a daj nam vediet, ci je uz filipko na svete, zda sa, ze sa mu uz v brusku dlhsie cakat velmi nechce.
tak good luck 😎

tani
28. máj 2007

jeeeezis mima to je supeeeeeeeeeeeer! skoda, ze som tu nebola ked si pisala. Velmi drzime prsty,aby to prebehlo co najbezbolestnejsie, nech uz mas krasne a zdravucke babo v naruci. Velmi na teba myslim, ozvi sa hned ked to bude mozne, vela, vela, stastia XX

tani
28. máj 2007

su to uz 3 hodinky, co sa mima neozvala asi si ju tam uz nechali a mozno uz Filipko lezi vedla nej 😵 😵 (ked to bola taka rychlovka jak bluebell) och baby aj vy uz normalne citite vonu babatka ked na to myslite, alebo to len moje hormony su uz take zblaznene?? 😀
Kde ste vsetky v tom necase?? Tak nic idem citat junovky a majovky, mozno sa tiez dozviem nejake vzrusujuce novinky 🙂

diamand
autor
28. máj 2007

jeeeej mima drzime palce, a ak uz je malinky medzi nami tak zaroven aj gratulujem a uz sa velmi tesim na foto 😀

mima3114
28. máj 2007

caute baby.tak pred chvilpou som sa vratila z nemocky.konecne.merali mi tam tlak,vzali mi krv,kukla ma zdola a monitorovala srdiecko babetka a tiez moje kontrakcie.vsetko vyzera OK,len ja nemam kontrakcie,tak ma poslali domov a povedali,ze ked v noci nedostanem kontrakcie,tak sa mam zajtra o 9 rano dostavit do nemocky a ked nebudem mat kontrakcie,tak mi daju ionfuziu a tym mi vyvolaju porod.

mima3114
28. máj 2007

takze tak to vyzera,ze zajtra uz budem mat maleho Filipka.najlepsie je,ze som cely den vobec nestresovala qaz potom ked som vosla do nemocnice uz som bola nervozna co sa to ide diat.a do placu mi bolo ked som tam pocula kricat jednu zensku ktora prave rodila.myslela som,ze sa rozplacem.pochytila ma panika.teraz som uz zasa kludna,ale bojim sa. ☹

mima3114
28. máj 2007

a uz pocitujem nejake kontrakcie.teraz momentalne nic,ale ked pride ta kontrakcia tak je to neprijemne.ale co uz.urcite chcem epiduralku.boze,len ten stres co prezivam je otras.

michell
28. máj 2007

mima neboj vsetko bude ok, ja viem ze sa mi to teraz lahko hovori ale ved si nejaka zenska tak neboj ty to zvladnes a zajtra no mozno uz aj dnes budes mat krasneho malinkeho Filipka v naruci.Prajem ti lahky porod hlavne rychly a tie najkrajsie pocity ked budes mat maleho v naruci.Drzim ti palceky.good luck 😉

mima3114
28. máj 2007

dakujem michell,aj ja dufam,ze to prebehne rychlo.stresujem trochu ale co uz mam robit.

mima3114
28. máj 2007

tak ja sa idem baby tochu zvalit od postele,potrebujem trochu spanku p dnesnom stresujucom dni.zajtra ma caka tazky den,teda ak nebudem este v noci utekat do nemconice,lebo uz naozaj citim kontrakcie.uuuuuuu hruza.tak mi drzte palce.je to hrozny stres pre mna.

tani
29. máj 2007

bre ranko. Mima este si doma?? Velmi drzime prsty. neboj vsetko bude ok, dufam, ze ta epiduralka je dobra pomocnicka, ja tiez chcem, ale hlavne je , ze babatko je v poriadku, nevravela ti vcera ci sa uz otvaras, ked ta pozerala aj zo spodu?? Naposledy ked som sla ja do nemocnice a niektorym mamickam tam merali ako casto maju kontrakcie tiez som zrazu pocitila take napatie a strach. nemam rada nemocnice ale kto by mal?? ☹ a este tu v Anglicku, bojim bojim. 😔
Mima vela stastia a daj nam vediet!!!!

nippa
29. máj 2007

dobre ranko...takze mima uz ma asi baby pri sebe....som strasne zvedava na zazitok z porodu a hlavne na pocit ked prvy krat videla Filipka...ja na ten pocit nikdy nezabudnem...mala bola strasne biela(cakala som ze bude tmavsia ked je teda mixovana) a mala strasne cierne oci..ako take trnky...otvorila ocka a hned na nas pozrela..bol to krasny pocit ked sa nase pohlady prvy krat stretli 🙂 ....hned som pozrela na draheho a on na mna...samozrejme som myslela ze mame chlapca lebo som to tak cele tehotenstvo citila..no a ked sa spytali ci nechceme vediet co je to tak mi skoro oci vypadli ked som nevidela pipika....pozrela som na draheho a hovorim ...toto je nasa Philipa....joj..krasen spominat..tak mima hadam si najdes chvilocku casu aj na nas aj ked urcite radsej stravis kazdu chvilku pozeranim na drobca....tak tani..ty si next?good luck a nebojte sa ....ked porodite na vsetko zabudnete....

diamand
autor
29. máj 2007

Caute babulky,

tak mima to uz ma mozno za sebou a ma uz maleho Filipka pri sebe a ja v tichosti zavidim ☹ , ale uz sa tesim na zazitky a fotecky

ahoj nippa - co mate nove? moj natko ma half term, ale kedze som ho nemala kde mat tak je tu so mnou v robote, dufam ze to nejako prezijeme 🙂 , dokoncili ste uz izbicku?

tani - ako sa citis, uz sa ti to pomaly ale isto blizi 😉

emmaelzer
29. máj 2007

ahojte divecata,dlho som tu nebola, nieco nove? tini, uz som si myslela, ze ked sem dnes pridem budes mat babo na svete🙂

esentielka
29. máj 2007

ahojte kocky..ako sa mame??Tini,Mima drzim palceky..mna vcera nase malicke neposluchalo.. ☹ ..myslela som ze mi rozkope brucho..bol to strasny pocit.. 😒

tani
29. máj 2007

Caute ! My zatial nic nove, malickej sa von nechce. Dnes som bola u midwife som trosku vystrasena, lebo pred dvoma tyzdnami mi brali krv (mna musia kontrolovat castejsie lebo som krvna skupina 0 negativ) a vysledky im este nedosli. Tak midwife volala do nemocnice a tam jej povedali,ze este vysledky nie su, ze krv poslali na specialne vysetrenie. Tak teraz sa trochu bojim, ze preco na specialne vysetrenie, dufam, ze je vsetko v poriadku. Tak este tyzden cakat na vysledok. To je sila cakat 3 tyzdne na vysledky krvi, no co uz.
Katarina viem, ze niekedy je to dost nepohodlne ked babo kope silno, ale bud rada, aspon vies ze je ok 😵

esentielka
29. máj 2007

tak to hej..aj midwife mi vravela ze kope ako dive a ze sa stale vrti..a neboj Tani vsedko bude oki...

bluebell12sr
29. máj 2007

ahojte,
tak my sme dnes boli v kensington gardens na peter pan ihrisku a bolo super. maly mi na par minut zmizol z oci a skoro som dostala infarkt... 😒
sice nas medzi tym este aj dva krat chytil dazd, ale stalo to za to....
diamand, priucas uz teda natka office job? 😀
maly uz ide zajtra spat do skolky, tak mozem konecen pozehlit a popratat...
tani, dufam, ze vsetky vysledky dopadnu dobre...

nippa
29. máj 2007

dobry podvecer....tak bluebell vy ste si vybehli trosku von...dufam ze vam velmi neprsalo...my sme boli vo Watford..pokupila som aj co som nechcela...dnes v noci, vlastne rano o 3.30 padame na letisko, mamka uz ide domov..och ako bude chybat, ale budem mat trosku viac casu vas postretat...zatial pa...uz mame inak izbycku dorobenu pridam fotky do albumu...ale este ich musim dat do pocitaca

nippa
30. máj 2007

ahojte. nejako sa vam nechce pisat...zvycajne rano najdem aspon na stranu odkazov...ci je to tym pocasim? ozaj ani mima sa neozvala...teraz uz na isto ma Filipa pri sebe...

diamand
autor
30. máj 2007

ahoj nippa, vidim ze si uz pridala fotos, kransu izbicku ste spravili, Philipka sa musela tesit. Ty si tusim taky isty shopoholic ako ja, ved ty stale nakupujes, no musime si vyrazit na shopping spolu.

Mima uz urcite Filipka ma a tanicka sa dneska tiez este neozvala 😨 ze by?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre