Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

tani
3. jan 2008

cavte. tak sme konecne doma v teplucku, vonka je hnusne zima 😝 Boli sme na bowling, bolo super 🙂 🙂 Lilinka sa tak cudovala co to vsetci robime 😀
Veru kocky nasa Lili uz ma vonka 6 zubkov, mne to uz pripada akoby zubkovala v kuse od kedy sa narodila 😨 , kusat zacala vsetko uz od 3 mesiacoch a prvy zubok jej vysiel v 4 a pol 😨 . Dost zle spinkava, uz sa zlepsuje. co je na tom "najlepsie" ze este stale kojim a niekedy ked pije mliecko sa do mna taaaaaaak zakusi. 😖
no idem ja poucit mojmu zajacikovi mrkvicku so sladkym zemiacikom, papa

lenkaajarek
6. jan 2008

Ahojte baby ako sa mate asi este stale sviatkujete, co ze sa tu nikto okrem Tani neukaze!?!No to nic aspon trosku popisem .Rozhodla som sa ze od zajtra sa dam na dietu lebo to takto uz dalej ist nemoze!!!!!!!!!!Pomaly nic som neschudla a uz ma to ........... 😠 .A teraz cez sviatky som este aj pribrala -katastrofa.Tomu sadielku sa na mne asi velmi paci 😀 no ale ja mu dam!!!Od zajtra dietujem ,dufam ze to neovplyvni moje kojenie.Maly uz ani tak casto mliecko nechce uz radsej jogurtiky a tak.
No baby drzte palce aby som to vydrzala a dam vam vediet vysledky 😎 .

lenkaajarek
7. jan 2008

ahojte baby nechodi z vas niektora s malickym na kupalisko?Neporadili by ste mi co a ako?Ja som si dnes zaplatila kurz a v pondelok ideme plavat.Ak ma niekto skusenosti dajte mi vediet prosim dakujem.

perelandra
7. jan 2008

cavte. to plavanie s babatkami by zaujimalo aj mna. tiez som uvazovala, ze by som sa chodievala s malickou clapkat do bazenika 🙂

perelandra
7. jan 2008

leni a kam budes s kevinom chodit plavat? je v edgware kupalisko? lebo ja som v borehamwood a tu je venue ale este som nezistovala ci robia plavanie pre babatka.

lenkaajarek
7. jan 2008

ahoj perelandra tak ty si uz tu?Myslim v Borehamwood?Hej my ideme do Venue ak to chces este stihnut tak im brkni lebo maju volne uz iba pondelky a 1 lesson uz bola dnes.Nebolo to ani moc drahe okolo £45 a potom su lessons az v marci vtedy my budeme koncit.

tani
7. jan 2008

Ahojte! Lenka ty uz davas malickemu jogurty?? ake?? ja som este nedavala zatial len zeleninka a ovocie, a kojime este stale kazde 3 hodinky. neviem ako my prestaneme lebo nasa Lili cicusu miluje, vzdy na nu skoci ako zralok ked jej ju ponuknem. Plavanie chceme skusit aj my, ale az ked sa trosku otepli tak v aprili.
Lenka aj u nas cez sviatky vsetci pribrali okrem mna 😠 ja zase vyzeram ako kostlivec, chcela by som pribrat, ale ta moja mala draculka zo mna vyciciava vsetky kalorie 😀
idem bo uz je fnukava papa

perelandra
7. jan 2008

este alebo uz som na sk, ale o 2 tyzdne prideme. chcela som zacat vo februari, ale asi az v marci ked uz maju vsetko plne.

lenkaajarek
7. jan 2008

Ahoj tani hej davam jogurtiky tie Petits Filous su od 4 mesiaca a malemu strasne chutia zje aj 2 a pol naraz.Ja mu davam uz vsetko co sa da HV mi pri navsteve vravela davat vsetko lebo maly malo pribral.Ale zato mliecko vynechava! A dokonca mu uz davam aj tie organicke keksiky a z tych sa vie pekne zaspinit!

lenkaajarek
7. jan 2008

no to je skoda mohli nase deturence plavat spolu a ja by som mala slovensku spolocnost ☹ .Mozno ze sa nam to zapaci a budeme pokracovat aj v marci 🙂

elbel
9. jan 2008

ahojte
tak vam prajem vsetko naj do noveho roka
my sme uz po sviatkoch a pomalicky sa vraciame do normalneho zivota.To boli teda sviatky.som rada ze sme tu mali rodinu ale ja som si pripadala ako robot ani som neregistrovala ako isli dni len som vnimala rano a noc.A tri deti skoro rovnakeho veku 😲 psychiatria.A dospeli sa spoliehali ze sak ked uz varim tak ich aj nakrmim 😠 lenivci 😠
V pondelok my odisli svokrovci aj zo synovcom,rano som odviedla maleho do skolky a podho do upratovania lepsie povedane davania domu do normalu 😅 .uz aj stromcek som zlozila nech je viac miesta a tak...

tani mas tu este mamku alebo ti uz osdisla,mohli by sme si dat dake stretko co povies a mozno sa k nam pridaju aj ostatne 🙂
pekny den 😀

lenkaajarek
11. jan 2008

Baby musim sa pochvalit Kevinko uz ma 1 zubok 🙂 .Co sa deje preco tu uz pomaly nikto nepise?

Kika ako mala kolko vazi?

perelandra
11. jan 2008

Blahozelam Kevinkovi k prvemu zubku 🙂 Sarah stale nic, ma bezzube dasienka ako starenka 😀

lenkaajarek
11. jan 2008

Jej vies ze sa tych zubkou aj bojim???Hlavne toho kusania pri kojeni 😅 😅

diamand
autor
13. jan 2008

ahojte babule,

teda vy tu toho vzdy tolko popisete, ja akosi nestiham, aj ked si to tu sem tam precitam pisat sa mi bud nechce alebo ked aj zacnem tak mala si zacne vyzadovat pozornost a musim prestat. Inak uz sme tyzden spat doma v UK, minuly tyzden som chodila vypomahat do roboty kazdy den na 4 hodinky aj s Charly, ale povedala som si ze uz nikdy viac byvala som

A este sa vam musim pochvalit, ze nasej Charly dnes vysiel prvy zubok, tak sa tu vsetci vytesujeme

tani
14. jan 2008

Ahojte. Kevinkovi a Charly blahozelam k zubkom, Charly zacala skoro ako nasa Lili 😉
Adi mamku tu este mam ale stretnut sa mozeme hocikedy. Pocasie je strasne tak vonka asi nie, ale ku mne mozte prist hocikedy, tak niekedy ked mas cas zavolaj a dohodneme. poslem ti cislo este raz do IP.
Lenka zacala som aj ja davat malej jogurtiky, tie co si napisala, Lilke tiez velmi chutia 🙂 🙂 a este som jej zacala drobit keksy(take co sa mozu od 6 mesiacov) do mliecka, no tak to jej chuti este viac 😀 este som ju nevidela taaaaaaaaaak pusinu otvarat 😀
Idem uz daco porobit, lebo ako vzdy po vikende je roboty dost ☹ mamina mi pomaha a aj tak mame co robit.
vcera sme isli po roku sami dvaja s manzelom na veceru, no Lili dala mame a Martinke zabrat 😝 je to take moje male kengurca len by visela na mne 😅

diamand
autor
15. jan 2008

ahojte

tani - aj ja by som ta prisla pozriet len daj vediet kedy si free.

lenka - uz sa tesim na plavanie, dnes som kupila plavky za super cenu len 6 libie v gape tak sa tesim aky dobry bargain

lenkaajarek
15. jan 2008

ahojte baby

Tani tak to som rada ze malej tie jogurtiky chutia 🙂 .Ja este malemu davam os Hipp kasickuj banana and peach breakfast a do toho mu pridam banan a skusala som uz aj broskynu nemoze sa toho uzrat 😀 a aj ja som skusala je to super.

baby inac dnes som mu uz aj mandarinku mixovala a len po nej luplo 😀 😀 .Dufam,ze sa uz aj take veci mozu davat

Kika aj my sa uz tesime na plavaren 🙂 a hlavne na nasich plavcou 😀

tani
16. jan 2008

Caute. Kika a Lenka to idete na plavaren spolu?? Kam a da sa este prihlasit?? Kika ja mam volno kedykolvek a kedze ma do konca tyzdna prsat aj tak budeme len doma trcat ☹ Adi to naposledy vyhovovalo v piatok tak by sme mohli v piatok, co vy na to?? tak okolo 9tej. Lenka ty to tiez nemas daleko tak ak mas cas dojdi aj ty 🙂
Miriam citala som si ze Zoe ma tiez uz 6 zubkov, tie nase dievcatka sa nejak poponahlali co. v knizke co mam ma byt 6 zubkov okolo 1 roka
Tak baby dajte vediet ci mozte v piatok

diamand
autor
16. jan 2008

Tani - ano ideme s Lenkou spolu do The Venue v Borehamwood, skus tam zavolat mozno este maju volne, byva to v pondelok o 10.05 a je to tusim mother and baby lesson, tu je link http://www.hertsmereleisure.co.uk/venue.asp
v piatok je super, tak pridem okolo 9, zavolam ked budem dole, uz sa tesim 🙂

hirondelle
16. jan 2008

Ahojte kocky 🙂 ,
dlho som tui nebola, podobne ako Kika pracujem from home.

Ako sa mate? Tani, ako sa ma Liyannka? Tiez ma 6 zubkov? Ako spinka? Nasa Zoë, to bola katastrofa, ked jej isli zubky, nic nepomahalo, tak mame za sebou kopec prebdennych noci, ale teraz sa to uz upravilo.

tani
16. jan 2008

Ahoj Miriam. Konecne si sa ozvala, teda to vas obdivujem ze stihate este aj pracovat. Tie noci boli priserne aj u nas vcera to bolo lepsie tak dufam, ze uz sa to zlepsi 😒 Aj vy este kojite?? Liyannka papa este stale aj v noci, uz mam z toho taky pocit ze sme sa dostali tam kde sme nechceli a to ze si zrobila z cici cumlik ☹ Dokrmujemetak 3-4x denne, kasicku, ovocie, zeleninku a najnovsie aj jogurtiky, sem tam kuracie masko. uz asi 3 tyzdnne sama sedka a asi pred tyzdno sa prvy krat postavila sama v postielke a drzi sa kraja od vtedy to robi stale ked ju posadim do postielky, musim byt stale pri nej, lebo niekedy sa pusti tak len cakam ze ako spadne 😅 v chodalke nechodi ale beha, tak sa mi zda ze ona sa nauci skor chodit ako liezt. uz zacinam posuvat veci na polickach lebo na niektore uz dotiahne z chodalky a v kuse vsetko strka do pusy, ma toooooooolko hraciek ale najviac sa jej pacia veci ktore nemoze 😅 Uz asi tyzden je najhorsia cast dna vecerne zaspavanie, ulozim ju po kupeli co je okolo po 8 ale zaspi az okolo 10 ☹ a jasne ze na rukach a niekedy len pri kojeni ☹
idem bo uz ma hlada

tani
16. jan 2008

jaj Kika az teraz som si vsimla ze aj ty si pisala ja slepana, tak super stretneme sa v piatok. Adi ty nemozes??

hirondelle
16. jan 2008

Tani, to ako keby som citala seba 😉 Aj nasej Zoë sa vzdy paci vsetko co nemoze mat, napr. stitky na hrackach, zasuvky atd.
My stale kojime.Obmedzilas om to v noci iba na jedno kojenie a niekedy na 2.Nasa Zoë velmi vela spali energie, lebo vsade lozi, uz aj pekne sedka a tiez sa pomalicky stavia na nozky.Teraz mame take obdobie, ze ked len odidem z izby na min., dve uz place, ze kde som. A tiez neznasa plieky a prebalovanie a ani obliekanie.

Ake jogurtiky jej davas?

tani
16. jan 2008

Miriam jogurty mi poradila Lenka Petits Filous. Pisu na nich ze su vhodne uz od 4 mesiacov tak som ich skusila a Lili velmi chutia. Inac aj mi mame take obdobie ze mala by len na mne visela a akonahle jej zmiznem z dohladu uz sa obzera a po par minutach zacina byt mrzuta a fnukava. Aj na rukach je najradsej u mna na cudzich sa usmieva ale akonahle ju chcu zobrat na ruky tak sa rozplace

hirondelle
16. jan 2008

Tani, ja som ich tiez pozerala, ze jej ich dam, ale aj napriek tomu, ze je tam napisane od 4.mes, tak ma odradilo to zlozenie.Same stabilizatori, E a ak tomu este to obsahuje aj kravske mlieko.Avsak pise tam, ze to neobsahuje gluten a umeliny, len sa bojim, ze je tam kopec kravskeho mlieka.Stale neviem 😒 Dnes som kupila oragic biely jogurt a skusim tam dat certve ovocie. Uvidime, ci spapa.Skusim sa popytat aj HV ci su OK.Ale videla som, ze vela mamiciek ich kupuje.

My so zaspavanim nemame problemy, horsie je to, ked sa zobudi a niekedy aj hodinu je hore co nechce spat a to spi cez den len 2,5 maximum 3.Pekne sme spali anarusilo sa to tymi zubkami ☹

elbel
17. jan 2008

Ahojte
jej vy ste tu toho popisali

tani zajtra by som teda dosla 😉 pokial sa nic nezmeni

k tym jogurtom,ked bol danko maly tak som mu davala danone jogurty co boli urcene pre baba od 4 mesiacov a ked bol vacsi tak sme presli na ine no a potom ked lenka bola taka mala tak som ich uz v obchode nenasla,a tak som jej davala tie petits filous a tie papa dodnes,tie danone sa dali kupit skoro v kazdom obchode ale ako som uz spominala ale potom akosi zmizli,myslim ze iba vo waitrose som ich nasla

diamand
autor
17. jan 2008

babulky, od dnes mame druhy zubok 😉

tani
17. jan 2008

Takze Adi, Kika zajtra sa uvidime, tesim sa. Charly sa nejak rozbehla so zubkami zachvilku nas dobehnete 😀
volala som ohladom plavania, zajtra po stretavke idem vyplati, a uz sa tesim na pondelok, len dufam, ze sa Liyannka nebude bat.

lenkaajarek
17. jan 2008

Kika ta vi co ste sa tak rozzubkovali? 😀

Tani aj ty sa pridavas k nam na plavanie ?Tak to je super uz sa tesim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre