Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

nippa
16. nov 2009

ada samozrejme....beriem si na seba ulohu ze vam to dam vediet....uzavrime stavky co myslite ze bude mat..ja myslilm ze chlapec.
Inak bolesti trosku ustupili a citala som nieco aj na nete ze to moze byt pretoze sa to tam vlastne zvacsuje... 😕

mona12071
16. nov 2009

nippa-ahoj aj ja som to mala do vcera trvalo mi to asi 3 dni tiez som to mala na pravej strane ako na vajecniku ale to bola divna bolest ako keby mna tam tlacil a ked som isla na toaletu ne velku tak mna to bolelo este viacej bala som sa ale dnes je to v poriadku tak dufam ze to aj tak zostane

tani
16. nov 2009

Ahojte, tak ja tu tiez uz hlavne nakukujem koli tomu, aby som sa dozvedela co moveho s Kikou, tak Marcelka hned ako to bude mozne tak nam to oznam 😵 co sa tyka tych tvojich bolesti aj ja som mala rozne presne tak okolo 17tt nie presne take ake popisujes ty ze az do chrbta, ale tak v okoli vajecnikov presne ako keby sa to tam vsetko potrebovalo roztiahnut. Co sa tyka stavky tak ja tiez tipujem chlapceka

diamand
autor
17. nov 2009

Takze zatial mame 2 chlapcov na stavku.....Mona12071 ano presne tak ako pises presne to som citila...a tiez uz som ok dnes. Nerada utekam hned doktorovi, ved este nachytam nieco od tych chorych ludi a nakoniec zistim co sa prave potvrdilo ze to nic nebolo 😉

diamand
autor
17. nov 2009

jeeeej sory baby to som ja Nippa co prispela pod diamand posledne dva prispevky...prave kavickujeme a cajikujeme tak som si nevsimla ze je prihlasena a ja nie som

mona12071
17. nov 2009

AHAAAA som sa cudovala 😀

atemi
18. nov 2009

Ahojte. Mam v UK kocik, ktory neviem dostat na SK. Takze by som ho chcela predat v UK. Aj ked nerada ☹ ☹ Je to Red Castle Whizz All Terrain Stroller + vanicka Cattycot. Predam ho za SUPER cenu! Vydrazila som ho cez ebay. Je to uplne novy kocik nepouzivany, len bol vystaveny na predajni. Je uplne bez chybiciek.
Predam sportak aj vanicku spolu za 220 libier a zaplatim aj kuriera. Novy stoji cca 300 GBP sportak + cca 100 GBP vanicka. (Da sa dokupit aj autosedacka).
Ak by ste mali niekto zaujem, ozvite sa mi cez IP, poslem viac info.

mrk11
18. nov 2009

Ahojte

to som naozaj zvedava, co to bude, ja tipujem dievcatko, lebo nedavno mi kamaratka spominala, ze vsade naokolo sa rodia dievcata, akoby sa chlapci minuli.

nippa, ja mam pichavu bolest v lavom boku, az ma skrci a neviem sa nadychnut (ako ked ti tam niekto vrazi noz), uz to mam od 9 tyzdna. Najprv som ju mala nejake 4 dni, potom sa ta bolest neozvala 2-3 tyzdne, potom zase 1-2 dni. Aj som spominala lekarovi, on len kyvol rukou, ze je to normalne. Na ultrazvuku sa nic neukazalo, mozno to suvisi s mojim umiestnenim placenty, len tu sa vsetci tvaria, ze tie bolesti su uplne v poriadku. Tak sa tvarim aj ja a neriesim to dalej, ked mi povedali, ze nic to nie je.

Dufam, ze sa mi podari sem kuknut castejsie. 🙂

mona12071
19. nov 2009

no ja som bola dnes u lekara ☹

no tak uz som tu to bola rychlovka blbci.
povedal mi ze nic pre mna nemoze urobit lebo mam len zahnisany krk a nos a ked nemam horucku tak je to dobre
a ked ju nahodou dostanem tak si mam dat paracetamol
inak mam pit vodu z medom (no keby mi to nepovedal tak ani neviem)ale ja si radsej davam caj s medom blbec
niekto zastupoval mojho lekara
chapem ze mi nechcu nic dat ked som tehu ale urcite na ten krk a kasel by mi mohli nieco kazde 2 hodiny som bola hore a musela pit uplne vrely caj aby mna stale nanapinalo na kaslanie inak by som ani nespala

diamand
autor
19. nov 2009

caute baby,

citam ze tu uzatvarate stavky. Este sme stale v kope, ale dufam ze to tak uz moc dlho nebude.

mona - myslim ze ani na sk by ti nedali nic ine mozno by ti odporucili homeopatika

elbel
19. nov 2009

ahojte babule

ja typujem ze to bude dievca 😉

inac sme ok stale to iste dokola

satanka
20. nov 2009

Ahojte, ako sa dari? Mame za sebou druhe ockovanie, prechladnutie sa s nami akosi taha, kym som kojila, Alexa to obislo, mal kasel, ale uz je to za nami, Sophia znovu sopli a polovicka tiez, posuvame si to medzi sebou 😒
Ako Kika? Je uz nieco nove? Myslim sa na teba kazdy den, tak sup-sup, nech ste uz doma a zdravi, ja tipujem chlapca 😀
Sophia ako zvycajne, aj dnes asistovala pri vareni, kym som sa otocila pre tanier, stihla mi vysypat cele korenie na maso na rezne 🙂 kucharka mala, som zvedava ci by ich jedla 😀
tak idem rychlo kuk vcerajsi panelak a spat

diamand
autor
21. nov 2009

caute baby,

takze uz je aspon nieco nove, vcera sme isli s nippou na piatu do kina, este pred filmom sme isli na wc a mne vam pekne odisla zatka, tak ma hned chytila nervozita, pocas celeho filmu som mala take slabucke bolesti ale nic hrozne tak sme si pekne odpozerali a isli domov. Doma som si vsetko nachystala, okupala, oholila a bolesti presli. Este som sa do konca dost dobre vyspala, tak som zvedava co z toho bude, zda sa mi ze tento krat to bude prebiehat uplne inak, lebo pri prvych dvoch som rodila v ten den ako mi odisla zatka, vlastne hned mi zacali bolesti, tak drzte palce nech sa to cim skor rozbehne

pekny dnik

nippa
21. nov 2009

takze 3 chlapci a 2 dievcata.myslim kika ze to bude v nedelu ako sme hovorili.inak mas doma draheho a vies co je dobre na vyvolanie porodv 😉

tani
21. nov 2009

NO TEDA DIEVCATA(MARCELKA A KIKA) TAK VY STE TEDA ODVAZNE ZE STE ISLI NA TEN FILM AJ NAPRIEK TOMU, ZE KIKE ODISLA ZATKA, A HLAVNE KED KIKA PREDTYM STALE RODILA HNED PO TOM AKO JEJ ZATKA ODISLA, A KED JE TO UZ TRETIPOROD VACSINOU JE TO TAK ZE CIM VIAC PORODOV MA ZENA ZA SEBOU TAK TYM SKOR SA SPUSTI PO TOM CO ODTECIE ZATKA. NO JA BY SOM URCITE PALILA DOMOV 😀 TAK DRZIME PRSTY ABY SA TO CIM SKOR ROZBEHLO A ABY SI NOVY TYZDEN ZACALA S NOVYM PRIRASTKOM

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tani
23. nov 2009

Ahojte, kde ste vsetky v tom blaznivom pocasi ze nikto nic nepise? Kika ako este stale tlacis to obrovske brusisko pred sebou? teda ja sa uz teraz citim taka nemotorna, co bude v 40tt? takze podla SDD uz pretahujes, to bude urcite chlapcisko to oni su taki lenivi este aj vyliest na svet 😀 a ako skola hadam si nesla este aj dnes?
Marcelka ty ako sa citis? kedy ides na scan? som zvedava ci zistia aj pohlavie a ak ano som velmi zvedva co to bude My sme mali posledne dni trosku trapenie Lilca je nachladena, aspon dufam, ze je to len nadcha cez den je celkom v pohode aj ked sompli ale v noci jej vyskocia vysoke teplotky a tak sa trapi chudatko moje zlate ☹ ak bude mat este aj dnes v noci take teploty tak pojdeme zajtra k GP ci to nie je nejaky zapal. inac vcera v noci sme volali doktorovi a povedali, ze ma vysoke teploty a kasle a kycha povedal nam ze ak teploty neustupia do rana mame ist rano k GP , co ma prekvapilo, som myslela ze sa budu bat ci to nie je swine flu.
Stanka takze 3.12. idete na SK? Ides sama s detmi alebo aj manzel? a na ako dlho? musim ist mala je hore cawte

satanka
23. nov 2009

iba na skok, Tana, tebe este Lily spava cez den? Sophia uz nie.
ideme vsetci, ale polovicka ide 6.12. spat do UK, neviem ako bude zvladat maly cestu, ale Sophia mi prvy let prerucala zavesena kdesi pri lopatke, ani pohnut sa s nou nedalo. Ak bude toto iste predvadzat Alex, tak neviem ako by som dohliadla na Sophiu. Kedy spat, nevie nikto, iba uradnici na Osobitnej matrike vBA, papiere su v poriadku uz davno na socialke, uz len zapisat do pasu, ale k tomu potrebujem slovensky rodny list, caka sa nan 2-3mesiace, uz asi 1.5 mesiaca maju papiere v BA, potom budu sviatky, trochu sa to tym zdrzi, ale chcela by som v polovici januara spat. Snad to vyjde.
Drzte sa a liecte sa vsetci co ste choruckavi, Alex sa zacina jedovat, musim ist

diamand
autor
23. nov 2009

caute zienky,

ja som sa prave zobudila, tak som si fajne pospala, Natko mi dnes konci az o 4.30 = ma futbal. Veru tani ja som bola dneska pekne este v skole, lepsie ako sediet doma a cakat, uz ma to cakanie nebavi a to ste este nepoculi aky mam zeravy telefon, nikdy mi tolko nevyzvanal, uz mi to zacina liezt aj na nervy, kazdy je zvedavy. Dufam ze sa malej coskoro polepsi

stani - uzite si prazdninky a neboj cestu zvladnes uplne v poho, ozaj inak aj Charly este cez den spava 2-3 hodinky

nippa
23. nov 2009

Ahojte kocky.
Tani ja sa uz citim super, len sa nejako rozjedam, urcite sa to o chvilu odzrkadli na mojej vahe. Uz mi aj brucho trosku vyslo..pamatas ako som sa cudovala ze ty ani brucho nemas? Ja som to iste...nie a nie vyliezt von a uricte ked budem pri konci tak bude obrovske. Budem mat scan 15 decembra tak sa nevieme dockat co to bude....
Kika este ze si to bola ty co si mi rano volala.....ze by som ti neprispela k zeravej linke..lol...ale zavolam zajtra co podnikneme.
Inak Tani tie horucky mala aj mala, ved aj Charly ale mojej nebolo nic len tie horucky. Davali sme Ibuprofen pre deti a za 3 dni bola fajn. Mozno je to nejaky virus co koluje. Tak sa co najskor uzdravte. Stanka uzite si slovensko a ostatne babizne asi spia ked sa neozyvaju....tehulky ako rastiete?

tani
23. nov 2009

Ahojte, Marcelka nestras ze tri dni horucky, ja dufam, ze dnesna noc uz bude ok, lebo nechapem to ale cez den ma uplne normalnu teplotu aj vcera, len trosku sopli a vnoci take ze 39 a place ze ju boli hrdielko, ja davam calpol, aj ked viem ze ibuprofen je ucinnejsi ale Lilca ho nema rada a ona ked nieco nechce tak to nezje a ked to do nej nasilu natlacim tak to vyzvracia 😝
Stanka mala mi este spi cez den vacsinou 2 hodiny aj ked som sa uz rozhodla ze po hodine ju budem budit, lebo potom nie je zaspata az do 23.-tej a to uz ja teda som 😅 ale teraz spinka cez den viac lebo v noci sa trapi ☹
Kika stale nic?? sak behaj po schodoch 😀 a co sa tyka telefonovania aj ja som dnes rozmyslala ci nezavolam ci este nerodis 😀

elbel
23. nov 2009

ahojte
tani prajeme skore uzdravenie

stanka ja som zila v tom ze uz ste boli na slovensku 😅 inac skus im zavolat ze co sa deje z listom nech vedia ze si tu lebo inac asi naozaj im to bude trvat tri mesiace

kika horuce linky ti verim ja som mala to same ked som prenasala lenku odo dna ked som mala termin to neprestalo a v kuse kazdy den niekto az sme nakoniec slusne povedali nech neotravuju ze az sa male narodi urcite dame vediet a to som prenasala 10 dni a to by som asi isla na vyvolavacku keby som den predtym nemala poriadnu turu
kika tak radim poriadne rozchodit 😉
inac prajem rychly a bezbolestny porod

satanka
23. nov 2009

Ahojte kocky, asi ti to uz lezie Kika na nervy, este 2 in 1? Este nedavno sa to pytali mna..., ale to ubehlo, ale za chvilu to bude tu a mozno, ked toto pisem uz si v nemocke.
No nam Sophia spavala cez den asi do jedneho mesiaca Alexa, teraz uz nie, niekedy ju zmorim, podla toho aku naladu ma Alex 😀 a spi dlho, ze sa mozem venovat jej, ale teraz uz aj Alex vydrzi dlhsie hore, vyhoda je, ze potom zaspi Sophia skoro, medzi 20.00-20.30. Ale zase kuvika Alex 😒 Ale! Po prichode mojej polovicky, samozrejme, ze mu dam cas najest sa a umyt 😀 , prebera stafetu on.
Kika, vecer ti Charly ide kedy spat? a vstava? Tana, u vas je to ako? Ja som v tomto urobila chybu pri Sophii, ale teraz sa chcem toho vyvarovat, polovicka sa snazila nieco dohnat z dna, rozsalel ju a potom bol problem dostat ju do postele.
Nie, nie Adi, boli sme tu, este len zdrhame, poviem mamine, pri Sophii to pomohlo, mozno budeme mat stastie aj teraz.
Mne ani skackanie na lopte ani schody nepomohli, obidvoch som prenasala 😖
tehulke rychly porod a chorobkam rychle uzdravenie
dobru nocku

nippa
24. nov 2009

Stanka ty nevies spat? prave pozeram kedy si tu pridala prispevok 😀 . Inak ani ja som vcera v noci isla spat neskroro. Prejedla som sa gastanov a celu noc mi bolo zle a bolela ma hlava. No dnes mame dobru novinku, a Kika ide do nemocnice. Tak vam neskor ohlasim co to je....Kika drzime palce nech to mas rychlo za sebou

nippa
24. nov 2009

ahojte babizne asi to uz aj moc omielame ale ak by ste este zhanali informacie o vakcine proti swine flu tak tu su nejake linky z nasej stranky pre slovenske a ceske mamicky v UK(ak by ste to uz tam niektore precitali).
http://www.naturalnews.com/027205_vaccines_swin...

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1206807...

tani
24. nov 2009

jaaaaaaaaj tak zeby sa to kencen rozbehlo, Marcelka a preco sla Kika do nemocnice?? len na kontrolu alebo uz zacali kontrakcie???
Stani nasa mala ma hrozny rezim uz s tym naozaj musim davco urobit, lebo uz pomaly chodim spat skor ako ona! rada by som si v klude pozrela vecer nejaky film a tak... rano vsava okolo 8mej a ked zaspi velmi neskoro tak az o pol 9. ale vcera v noci uz nemala teplotu tak sa chuddatko vyspala a ja konecne tiez , no letim ja odniest Martinku do skoly

elbel
24. nov 2009

jaj kika nech to mas rychlo za sebou a ty marcelka podavaj najcerstvejsie spravy

ja som dostala email od svojho lekara ze mozem dat lenku zaockovat proti swine flu lebo spada do kategorie deti do 5 rokov zatial sme sa rozhodli ju nedat ,dufam ze nebudeme lutovat
baby aj vy ste neco take dostali od svojho gp

nippa
24. nov 2009

BREAKING NEWS!!!!! Healthy baby girl sa narodilo dnes okolo 11 hodiny rano. Mamicka aj babetko su v poriadku. Blizsie informacie necham na mamicke nech sa sama podeli.

satanka
24. nov 2009

blahozelame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elbel
24. nov 2009

gratulujeme!!! 😀
marcelka pozdravuj od nas mamicku ze prajeme vsetko naj ,nech malicka Lexie pekne papka a spinka.
ozaj a uz je tu aj kristinina mamka alebo este len pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre