Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

hrozienko11
8. jan 2011

@smajka ja ich mam po babke 😕 krem nepouzivam ziadny. kedze mam ine problemy,toto mi pride ako cosi nepodstatne. ale ak sa to zacne zhorsovat,budem to musiet riesit. ja mam jednu nohu dost zlu.

smajka
17. jan 2011

@hrozienko11 - ahoj, ako sa vam dari? a hlavne ako sa citis?
my sme sa v noci vratili z sk - bolo fajn, len to zase ubehlo.. teraz neviem kedy sa nam podari ist na sk najblizsie.
samko sa tam vzdy tak vyblazni so sestri detickami.
mne chcu vsetci prist pozriet mimi, tak len nech pridu,aspon pomozu. mama pride asi hned ako sa malicke narodi a obe sestri asi v juni.
inak musim na minidietu 😀 - doma som sa tak rozjedla a pribrala 3 kila...hrozneee. mama varila ozivot -vsetko moje oblubene. 😀

hrozienko11
17. jan 2011

@smajka ahoj. som rada,ze si si uzila pobyt doma a z tej vahy si nic nerob. ono sa to vyrovna. ja sa citim v pohode celkom,beriem atb,preventivnu davku. len dnes ma male dost zlosti a oblicka ma dost boli. len musim pockat do stredy,ci mi daju ine lieky od bolesti,lebo tieto nie su vhodne pre tehotne na konci tehotenstva 😖
a o diete ani nehovor. ja mam dietologa v den,ked chcem ist s babami na obed. a rozmyslam nad kfc 😀

smajka
18. jan 2011

@hrozienko11 - chuda, tebe dava malicke pekne zabrat. a to sa hovori, ze oddychuj pokial mozes.... 🙂 kedy ides na sono - si pamatam, ze si pisala, ze chcu malicke udrzat do 36 tt.?
ja som bola vcera vecer na 3D - fotecky mam v albume ak chces nakuknut. a neni pochyb, ze je to chlapcek, poukazoval sa nam az-az 😀 😀 .

hrozienko11
19. jan 2011

@smajka ahoj.tak super,ze ukazoval vsetko 😀 nas caka za dva tyzdne sono,lebo dnes,co som bola u doktorky,tak ma starosti o jeho priberanie. tak ho aspon uvidime. ale uz ma to vobec nebavi. stale nemam potuchy na com som. co doktor,to iny nazor a ine obavy. lezu mi s tym na nervy. som zvedava,k comu sa dopracujem nabuduce 🙄

tictactoe
11. feb 2011

Vidim ze tu uz par dni nikto nebol, ale skusim aj tak. len pred tyzdnom sme sa pristahovali do londyna a hladam najake mamky s deturencami. byvame v south east london - blizko bromley a lewisham-u. krpcovi chybaju nejaky kamosi a mne by bodla spriaznena dusa na pokec 😉

sonickaf
4. mar 2011

@tictactoe ahoj
no chodim tu sporadicky lebo ako vidis vela ludi tu nechodi. Ale aj ja byvam v south east london .. nie az tak daleko bromley ..
to by sme vari nemali az tak daleko. Byvam v Orpington.
Mam 8,5 mesacnu dcerku Leah.
Vidim ze Dominic je uz vacsi.. hmm ale mozno by sme mohli keep in touch..
sonia

vanniekerk
24. mar 2011

Hladam maminky zo sev. Londna na stretko..

barboritao
3. apr 2011

@vanniekerk

Ahoj

ja byvam v Bushey/Bushey Heath, nedaleko Stanmore. kde konkretne byvas?

vanniekerk
4. apr 2011

@barboritao Ja byvam blizsie k centru v Highgate. Bushey je dost daleko, ale poznam to tam, byvala som tam kedysi ako au-pairka 🙂

diamand
autor
29. apr 2011

@barboritao ahoj, ja som v edgware takze si nedaleko

mona12071
5. máj 2011

ahojte je tu niekto z okolia hounslow/ 🙂

andromeda81
21. máj 2011

Ahoj,ja som zo Severu londyna,Whetstone,som este len v 5 tyzdni

barnet
22. máj 2011

@andromeda81 Cauko, my sme tiez na severe, v Barnete. Mame uz 14 mesacneho chlapca. Drz sa a gratulujem

michkat2327
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lola79
26. máj 2011

ahojte, chcela by som sa opytat, ci mam narok na nejake benefity, ak som zamestnana. Ostala som na materskej rok a zamestnavatel mi plati matersku 39tyzdnov. Takze ten zbytok budem bez nicoho, alebo sa mam niekam prihlasit? Ja som si myslela, ze to preplacaju rok, ale zle som si to pozrela.. Nemate s tym niekto skusenosti? dakujem. (vychodny Londyn)

sonickaf
6. jún 2011

@lola79 neskusala si si ziadat o Rodicovsky prispevok na sk .. nad tym uvazujem ja .. ale neviem ci na to mame narok alebo nie. mam trvaly pobyt v sk ..ale zijem v UK.. mimochodom .. tiez vychodny londyn .alebo vlastne south east - orpington..

svetkafar
7. jún 2011

Ahojte mamičky 🙂 mam otazočku: my s rodinkou zrejme sa budeme stahovat do Londyna za manželom ktory tam pracuje, mam syna ma 5 rokov a v septembri ide do predškolskej skupiny tak teraz dilema čo s nim ako to tam chodi, ma niekto dieta v predškolskom veku? či su tam tam vobec Slovenske školky či budem musiet učit maleho doma? neviet mi poradit? dakujem

calistka
8. jún 2011

@svetkafar ahoj, v uk sa v 5 rokoch uz ide do prveho rocnika.

svetkafar
9. jún 2011

Ahoj, no waw 😨 a to nieje pre potom pre tie deti tažko? ale nevadi uvidime, dakujem pekne 🙂

sopticek
22. jún 2011

Ahojte tehulky/mamičky...hladam niekoho s kým trošku kratiť volny čas na materskej 🙂
SW15 Roehampton, Putney....

ozve sa niektora?

A mate niekto v pláne ist v sobotu do O2 areny na zapis do knihy rekordov SMURFS??????? 🙂 🙂

slunecinecko
3. júl 2011

Dobrý vecer damy,

hlasám, že se taky budeme stehovat do londyna, pravdepodobne okoli Sheperds Bush nebo okoli. Tatku uzh nam tam pracuje a nechceme uzh byt bez nej....pokud bych nasla nejakou spriznenou dusi, byla bych moooc moc rada 🙂

gocrazy
4. júl 2011

Ahojte dievcata,

mozem Vas poprosit o radu a skusenosti pri leteni vas a vasich deti na Slovensko?sestra bude mat 4 mesacneho chlapceka a maju letiet 4 dni po ockovani, odporuca sa to?kolko dni moze mat dietatko reakciu po ockovani?a potrebuje maly nejake specialne ockovanie, ked bude pravidelne chodievat na Slovensko?dakujem Vam vopred za rady alebo tipy.....

raffasara
25. júl 2011

Ahojte kocky

hladam maminy v NW, byvame v colindale. Najde sa niekto?? 🙂

raffasara
25. júl 2011

@vanniekerk

ahoj a kde presne si? 🙂

vanniekerk
26. júl 2011

@raffasara Highgate.... vidim, ze ty si v Colindale, tak to je trosku od ruky pre mna, ale stretnut sa da vzdy tak na pol ceste najlepsie 🙂

megie
27. júl 2011

Ahojte baby! 🙂
potrebujem poradiť. Rada by som aj s priateľom a mojou Sárou išla na 2,3-5 rokov do Anglicka... Chcela by som vedieť, ako to tam funguje so škôlkami, počula som, že tam deti chodia od 4 rokov, ale že je to niečo ako predškola, a že sa tam už pomaly učia písať atd. Je to pravda? koľko vyjde taká škôlka mesačne? nie je to pre cudzincov drahšie? Zoberú mi ju tam? nie je dlhá čakacia doba a vadí ak nevie vôbec anglicky? Naučí sa tam rýchlo po anglicky? ak ste boli niekto v situácii ako ja, že ste odcestovali s podobne starým dieťaťom, aká bola adaptácia?
ďakujem vám velmi pekne

zuzanka7834
28. júl 2011

@hrozienko11 @smajka @tictactoe @sonickaf @vanniekerk @barboritao @diamand @mona12071 @andromeda81 @barnet @lola79 @svetkafar @calistka @sopticek @slunecinecko @gocrazy ahojte baby, chcela by som Vas poprosit o radu. V septembri sa s mm stahujeme do Londyna a zhaname ubytko. Nakolko tam ideme kvoli postgradualnemu studiu, ponukli nam intrak, v centre, blizko Paddingtonu, ale padam na zadok z tej ceny - 33 libier za izbu za NOC! Je to sice izba s kupelnou a kuchynou, ale aj tak, predsa sa mi to len mojimi slovenskymi ocami zda byt dost vela... Moja otazka je prosta, je to normalna cena za nehotelove ubytovanie vo W2? Pomozte mi, prosim... ak mi napisete, ze je to normalna cena, budem pokojna, ak nie, musime zhanat ubytko 😕 Dakujem velmi velmi pekne, ked tam v septembri budeme, rada sa s Vami stretnem, ak date nejake slovenske stretko 😉

mona12071
28. júl 2011

@zuzanka7834 normalna cena za double izbu v dome je okolo 450 na mesiac

zuzanka7834
28. júl 2011

@mona12071 dakujem velmi pekne 🙂 To je ale cena iba za izbu, kolki zvyknu byvat v takom dome? Plus energie alebo je to vratane? V 1.- 2. pasme? Prepac, ze sa tolko pytam, ale robim si prehlad, lebo tu zmluvu budeme musiet podpisat na rok, tak nech potom nezistim, ze sa to dalo riesit aj inak 😉

Vidim, ze cakas druhe babatko. Gratulujem 🙂 Ja potichu dufam, ze si spravime maleho anglicana 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre