Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

bubenko
18. júl 2008

eca777 prepac ale ja ti nepomozem ☹

tani
30. júl 2008

Ahojte. Kde ste sa vsetky podeli?? urcite dovolenkujete a vyvalujete sa niekde na plazi 😉 a na konika si ani nespomeniete.
My este stale doma dovolenka sa vsak uz blizi uz len 2 tyzdne 😀 😀 Martinka aj mamka nam odisli uz dnes este tu nie su ani pol dna a uz nam chybaju tak dufam ze tie 2 tyzdne zbehnu sup sup a ide sa za nimi.
Nasej Lili vysiel ocny zub a podla knizky ten by mal posledny tak sa nejak poplietla bud Lili bud v knihe 😅
Idem lebo o chvilu sa zobudi a varim len na chvilu som odbehla, hlavne aby som zazelala nastavajucej nevesticke LENKE aby jej velky den prebehol podla jej predstav a aby si to uzila 🙂

elbel
31. júl 2008

Ahojte babule,
tani my sme este tu,ja som tu mala mladsiu sestru cely mesiac na prazdninach tak sme sa tak trocha potulovali,ale v stredu uz odisla spat na svk,no a teraz pomali chystam a balim a beham po obchodoch a dokupujem posledne co treba lebo aj my v sobotu odchadzame,ani neviem ci sa tesim abo nie,
a na plazi sme sa nevalali akurat tak doma v bazene 😝

m2007
1. aug 2008

Ahojte baby, je tu niekto z Londyna NW1,3 alebo 6 (Camden, Swiss Cottage, Primrose Hill, Belsize Park, Hampstead, West Hampstead a pod 🙂)?

bubenko
19. aug 2008

ahojte tak uz sme zsa naspat, na sk bolo super a hlavne teplo, tu je dost chladno, babky si ju riadne uzili ale teraz je tak naucena na rucky ze ma asi trafi,
ako sa mate?
chcela by som pridat nove foto ale neviem zmencit format ☹

kw77
21. aug 2008

ahojky,

ja jsem z Islingtonu (N1). Bylo by super najit nekoho na poradny cesko slovensky pokec 😀 . Nejste nekdo pobliz?

lenkaajarek
31. aug 2008

Baby tak my sme sa uz konecne vratili a mame to ZA SEBOU ufff 😀 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
Bolo to krasne len maly bol zo vsetkeho dost rozruseny prilis vela ludi naraz a k tomu par stoliciek na ceste 😅 😅 co som zistila az po svadbe.
Tani dakujem ze ste na nas mysleli 🙂

diamand
autor
31. aug 2008

caute baby, tak aj ja sa hlasim po dlhej dobe, este stale sme na sk, ale uz v utorok letime spat, a uz sa aj tesim, stacilo dovolenkovania. Deticky sa maju super, Charly uz beha o 106, a keby ze ju pocujete aka je ukecana 😝 , uz ma 15 zubkov, tusim je vybehli vsetky naraz a nebolo to ani take hrozne.

Leni super fotky uz sa na vas tesime

Baby musime dohodnut v septembri nejake to stretko ved uz sme sa velmi dlho nevideli

tani
4. sep 2008

Ahojte 🙂
Tak a je po dovolenke a asi aj po lete. bolo kratke ale krasne. My sme si ho poriadne uzili nebolo sice ziadne more, len SK kupaliska ale bolo super, velmi som si oddychla a deti sa vyblaznili. Manzelovi sa tiez pacilo. Vobec sa nam nechcelo naspat, ked sme prisli prsalo tak som dostala taku depku ze som uz kupila letenky na Vianoce 😀
Tak uz sa zase vytesujeme.
Lenka fotky su super Kevinko je velmi zlaty 🙂 🙂
Kika tak vitajte naspat, stretko by sme mohli , len co dam trochu dokopy byt, este stale vybalujem a vyprate saty uz visia vsade 😖 Niekedy nabuduci tyzden. Bolo by super keby sa pridala aj Lenka aj Ada, nech sa mamicky fajne vykecaju a deturence fajne pohraju 🙂

tani
4. sep 2008

Joj skoro som zabudla. Krasnej Charly zelame vsetko naj naj naj k jej prvemu rociku, hlavne vela zdravia, lasky, aby mamka s ockom pocuvali, aby sa Natko s tebou veeeela hral a aby si stale bola taka krasnucka a sikovnucka ako teraz 🙂 Lily posiela velikansku pusu 😉

elbel
4. sep 2008

Ahojte babule
tak aj ja sa poslusne hlasim po navrate zo Slovenska,joj doma bolo super len sa mi tentokrat dzalo kratko,inokedy by som uz zutekala po dvoch tyzdnoch.Inac dosli sme vcera a ja sa furt spamatavam a neviem co skor,tasky uz vybalene a teraz len periem a mozem uz aj zacat zehlit.Zahradu treba dat do kopy....roboty a roboty
To stretko by bodlo buduci tyzden 😀
A moj Danko v pondelok zacina skolu,stastna som to mamka 😝 😀 aj ked prvy tyzden bude iba doobeda

Lenka krasne fotecky
Charly prajeme vsetko naj k jej prvemu rocku

diamand
autor
8. sep 2008

ahojte,

Charlynka dakuje za gratulacie, takze baby kedy vam to bude vyhovovat? ktory den? a kde?

lenkaajarek
10. sep 2008

No baby co sa deje kde ste? Tu sa uz akosi nepise co ste vsetky zaneprazdnene??????A co bude s tym stretnutim?? 🙂 🙂

lenkasimca
10. sep 2008

Ahoj baby, jsem tu nova, prave jsem se prihlasila. Je tu nekdo z okoli Watfordu, zona 6A Londyna? Hledam kamosku na cesko-slovensky pokec. Jsem prave na zacatku 6.mesice a potrebovala bych radu ohledne benefitu tady v Anglii. Na co mam narok, kdyz mam pritele s nizkym platem? Diky Lenka

diamand
autor
11. sep 2008

ahojte zienky,

teda tu uz fakt nikto nepise

lenkasimca - vsetky sme blizko watfordu, ja som napr. v edgware a prave planujeme stretnutie, takze by si sa mohla pridat.

baby co hovorite kebyze sa stretneme v nejakom soft play, deti by sa vysantili a my by sme mohli kecat

tani
11. sep 2008

Ahojte. Stretnut sa mozme aj u mna a potom naplanujeme nejake dalsie stretko. Zajtra mam zubara ale v pondelok alebo utorok rano by ste mohli?? Dufam ze dojdete vsetky 🙂 keby bolo pekne je tu hned nablizku aj taku maly park s ihriskom mozme ist aj tam po kave, ale to by bol asi zazrak keby bolo pekne 😅 Tesime sa na vas

elbel
11. sep 2008

ahojte
mne je to jedno ktory den a kde,tak teda teraz si to dame u tani 😉 a snad bude aj pekne a mohli by sme z detni do parku a nabuduce mozme aj v nejakom soft play co mi bude vyhovovat viac lebo danko je buduci tyzden iba do12.45 v skole a az tyzden nato bude full time tak potom by sme mohli nieco podniknut aj na dlhsie
kika a ty vies aj o nejakom soft play tu naokoli lebo ja viem iba o tom na brent cross
ozaj uz si zacala studovat?ako to ide
tani good luck zajtra u zubara,ja som si svoje zubky dala porobit ked sme boli na svk 😀

lubie
14. sep 2008

Ahojte kocky,
Pred 5 mesiacmi sme sa s Gilesom dozvedeli krasnu novinu, ze cakame babatko-to bola jedna z planovanych veci na tento rok🙂 Ukoncenie univerzity, preastahovanie do noveho bytu boli mnohe z dalsich planovanych ktore sa nam stastlivo podarili ukoncit. Termin narodenia maleho/malej Forrester je 31.01.2009 🙂 Pocas poslednych sedem rokov ktore som stravila v Londyne som stretla kopec velmi dobrych kamatiek. Avsak, ani jedna z nich nema ani neplanuje mat babatko v najblizsej dobe. A to je jeden z dovodov, preco som sa rozhodla zaregistrovat tu - hopefully, niektore z vas zijucich v Londyne-Mill Hill, Hendon, Edgware, Stanmore ste/budete v podobnej situacii. Kedze od februara budem s babatkom doma vacsinou sama bolo by pekne vyjst si na "kavu alebo orange juice" s niektorou z vas. Tak zatial pa 🙂

lenkaajarek
14. sep 2008

Ahoj Lubie vitaj medzi nami my sme skoro vsetci z okolia Edgware a Hendon a ako sa tu pise planujeme stretko tak sa k nam mozes pridat kedy to bude to este presne nevieme ale pracuje sa n a tom 🙂 🙂

Tak co baby kedy sa stretneme????Nam by to vyhovovalo v utorok!!!

tani
14. sep 2008

caute kocky dak mi dajte vediet kedy vas cakat. Lenka ak mas cislo na Kiku skus jej brknut bo neviem kde sa vyparila ze nepise, ze ci aj jej to vyhovuje v utorok a kedze Adi tebe je to jedno ktory den tak by sme mohli utorok rano

elbel
14. sep 2008

Ahojte
lubie vitaj medzi nami ja byvam na West Hendon/Colindale ako uz Lenka spominala vsetky sme tu z okolia

tak my mozme v utorok ,ale aj pondelok,je to na vas jak vam to vyhovuje ja sa prisposobim

tani
15. sep 2008

caute kocky taze vidime sa zajtra rano 🙂
Lubie vitaj medzi nami, blahozelam k tehotenstvu, pekne ked si vsetko zaradom plnis co si si naplanovala, u mna to vacsinou vychadza tak, ze sa mi podari co neplanujem a co planujem tak nie a nie 😅 😖 inac si v zaujimavom tyzdni tehotenstva 😀 teda ma na mysli co ti ukazuje tvoj modrokonikovsky pas

elbel
15. sep 2008

Ahojte
takze zajtra rano,tesime sa 🙂

diamand
autor
16. sep 2008

ahojte,

dnesne stretko bolo super, musime sa stretavat castejsie.

Lubie - na buduce by si sa mohla pridat aj ty, ja byvam v Edgware a ako uz pisala lenka vsetky sme tu v tomto okoli, tak sa este urcite ozvi.

pekny vecer

mata075
16. sep 2008

ahojte mamicky,som na fore nova,prostrednictvom tohto fora by som sa chcela zoznamit s mamickami,podelit s radostami,poradit sa.som mamicka 6.5m damianka,ktory sa narodil 29.2.2008 😀 🙂 .je tu niekto z okolia brightonu?ja byvam v burgess hille.

lenkaajarek
24. sep 2008

No baby to tu chodite len citat?????????Co sa nikto neozve?Ako sa mate???
My sme mali za sebou strasny vikend-malemu siel ocny zub a robil nam take sceny ze som bola z neho v soku.Mal horucky, hnackoval, nespal a ako vrieskal- akoby ho trhali 😖 😖 😖 no nieco strasne.Uz nech ich ma vsetky vonku nech sa konecne vyspim 😀 😀 .

Mata075 je mi luto ale my sme prevazne vsetky v severnom Londyne skus Slovenky v zahranici

elbel
4. okt 2008

ahojte babule
kam sme sa podeli 😅
co tak si zas dat niekedy stretko,aj ked mna teraz premohla choroba ale snad kym sa dohodneme na termine tak bude lepsie
danko my s radostou chodi do skoly a je hrdy ze moze nosit uniformu 😝 a uz si stihol aj najst naj kamosa bulhara 😉
tak sa piste,piste
pekny vikend

elbel
14. okt 2008

ahojte
ops nikoho nikde ☹

elbel
21. okt 2008

ahojte
no teda baby,kde ste nic nepisete...???
co porabate,half term sa blizi co mate na plane...
piste,piste,piste 😉

fracle
2. nov 2008

Caute kocky,
funguje este tato tema? Dlho sa sem nepisalo. Potrebujem poradit. V january sa stahujeme do Londyna a vobec neviem, co ocakavat od pocasia. Chalanom sa chystam kupit zimne overaly, ale ziadne do snehu (snad tam snezit nebude). Myslite, ze im postaci toto?:

http://www.gap.com/browse/product.do?pid=603832...

Alebo radsej nieco do dazda? Predpokladam, ze pokial budeme vonku - zatial travime von 3-4 hodinky denne - budu len v kociary, kedze chodit zatial nevedia. V pripade ze bude prsat, nahodim im raincover.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre