Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

bluebell12sr
6. jún 2007

caute,
no nezda sa vam nejoko chladno???? maly si cupital do skolky normalne v capici... ale to som uz mozno OTT... 😕

emmaelzer
6. jún 2007

tani, aj ja sa pripajam ku gratulaciam

nippa
6. jún 2007

cukricek chod na stranu 16 tam som sa o tom trosicku rozpisala...
bluebell v capici? ved nie je taka zima...mala nosila capicu len ked skoro mrzlo...otuzovat treba aby si mu imunitu zlepsila.... 😉 ....inak cez vikend ma byt dobre teplo...25stupnov a slnecno...aj nedela by mala byt ok....ozaj mam dnes narodky ....ja osobne oslavujem 25te.... 😀 😀 😀 😀 😀 ☹ i wish

bluebell12sr
6. jún 2007

nippaaaaaaaaaaaaa vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
k tej 25tke samozrejme................. 😉

bluebell12sr
6. jún 2007

nippa, volam ti volam a nedvihas.......... 🙄

diamand
autor
6. jún 2007

nippa HAPPY BIRTHDAY and a lots of presents, see u on saturday 😀 we'r gonna party 😵

esentielka
6. jún 2007

ahojte babulky..uz som normalne na nervy..este stale nemam zoznam co si mam zobrat do nemocnice..nieco je pisane aj v pregnancy book ale nie je to ono..neviete mi poradit??..a aku masticku si mam kupit na bradavky??? som zabudla doniest z SVK..

bubenko
6. jún 2007

Ahoj bludicka1, ja mam ten isty problem, sice drobca este len cakame, ale kedze mam termin v novembri a na vianoce by sme chceli ist domov tak sa tiez snazim nieco zystit aby sme to potom stihali. Ozaj, poradila mi nippa. Ak nieco pozystujes daj vediet, ak ja, tak ti dam vediet. Nippa vsetko naj k narodeninam! Hlavne vela zdravia! Mam si kupit nejaku masticku na bradavky? To som vobec nevedela.

tani
6. jún 2007

caute dievcatka. Tak malicka konecne zaspinkala.uz som pisala aj v teme Slovenky v zahranici ale aj tak chodi vacsina z vas aj tam takze asi viete. No uz sa budi idem . Pridala som par fotiek

esentielka
6. jún 2007

Tani je nadherna

mory
6. jún 2007

ahojte 😉
bubenko cau no konecne si tu prisla skor 😠 ty tu ponocujes ked tu nikto nieje 😀

bubenko
6. jún 2007

Ahoj mory, mas pravdu, kym dojdem z roboty a zorientujem sa, uz nikto nepise. Mas daco nove? 😎 tani je ozaj zlata.

mory
6. jún 2007

parka vsetky su tu zlate 😉
zajtra ideme s malou do nemocnice k tomu profesorovy tak drzkaj silno palce nech je vsetko v poriadku sa tak strasne bojim ze to bude zle ☹
ani neviem ci zaspim tak mi lepi 😅 hned ti dam vediet ti napisem IP 😉

mory
6. jún 2007

tani zmen si udaje v pase nech vieme aka je malinka stara 🙂
fotecky som pozrela no je na spapanie 😉

mory
6. jún 2007

parocka no kde si??????? 😒
ja sa idem osprchovat a dufam ze ta tu potom najdem 😎 ,ked sme konecne nasli cestu spolu komunikovat tak dufam ze to vide 🙂

nippa
6. jún 2007

tani krasnucke fotky...tak mi trosku prebehol mraz po chrbte lebo mi to pripomenulo ked som ja mala Philipku...celu noc som sa na nu pozerala cez tu sklenenu postielku....
baby dakujem za gratulacie v sobotu ma byt dobre teplo tak dufam ze deti vyzenieme do zahrahy 😀
esnetielka myslim ze masticku hadam nebude treba ... niekto to nemusi, ja smo osobne musela lebo mliecko mi prislo skoro po 4 dnoch takze mala cucala na prazdno co mi poskodilo cele bradavky....ale kamoska to vobec nepouzivala...ja som este pouzivala take umele co sa da dat na bradavku aby to nebolelo ked dieta cuca....ale to preto lebo som mala zosuchane bradavky..ked sa zahojili tak som s tym prestala...ale vacsinu veci si kupis ako pojdes....do nemocnice si hlavne zober 2-3 kosele nocne take co sa otvaraju na gombiky v predu aby si mohla kojit, na vlozky ja som mala take velke nocne ale tie boli na nic..tak som zacala pouzivat malej plienky(su take male ze boli akurat aby som nepretiekla a nemusela so stehmi ist prat koselu)ale to som krvacala len 2 dni tak silno...teple ponozky(ak by tam bolo zima)a vsetko osobne co by si normalne brala,pre babo si zober viac oblecenia, lebo ja som bola nachystana na 2 dni a ostali sme nakoniec 4...hlavne si vsetko nachystaj doma ak by bolo nieco treba aby ti muz vedel zobrat presne co hladas....ja som si nechala spare oblecenie nachystane co mi potom priniesol, pravdepodobne si nachystaj to tehotenske lebo bruko tak rychlo nespadne....inak ma uz nic take zaujimave nenapada....

diamand
autor
6. jún 2007

tani, je krasna boze ako ti zavidim ze uz to mas za sebou a ty na tej fotke vypadas ako keby si ani nerodila, uplne fit 🙂

babulky dneska tu nebola Miriam - hirondelle myslim ze uz sa nieco udialo, tusim mala aj na dnes termin, dufam ze sa coskoro dozvieme krasnu spravicku 🙂

mima3114
6. jún 2007

ahoj tani.tak z celeho srdca ti blahozelam,aby ste s malinkou boli zdrave a aby ti rastla do krasy 🙂

mima3114
6. jún 2007

baby mam po porode problem.mozno mi budete vediet niektora poradit.netrapia ma stehy tam dolu lebo tie sa zahojili rychlo a ani ma neboleli,ale trapi ma neprijemny pocit tam dolu.je to trosku akoby stipanie alebo co.je to neprijemne a neviem co by mi mohlo pomoct.sprchujem sa aj 5 krat denne,skusala som aj octovu vodu,aj masticku nejkau co mi mama doniesla zo slovenska,ale ten neprijemny pocit nejak neprechadza.ak viete o nejakom pripravku ktory by som tu mohla kupit v lekarni tak mi prosssiiiimmm dajte vediet.

bludicka1
7. jún 2007

diamand, hirondelle mala termin 5.6.7 a nic sa nedialo, tak vravela, ze ide 6.6.7 do nemocnice na kontrolu. Asi si ju tam nechali. Snad uz ma drobceka v naruci, ci uz je to dievcatko alebo chlapcek. Ved ona sa nam snad coskoro ozve. 😉

diamand
autor
7. jún 2007

mima3114 - na tvojom mieste by som isla k dr. mozes to mat nejaky zapal, tak by si si to mala pre istotu dat vysetrit

bludi - tak som zvedava co sa udialo

bludicka1
7. jún 2007

ja veru ties, uz sa neviem dockat, snad nam sem coskoro pride a nebude nas uz tolko natahovat 🙂 Ja tipujem dievcatko 😀 a bude oslavovat narodky spolu s nippou 😵 ja sa uz neviem dockat toho mojeho drobca, vecer uz ani nespim, len vnimam kazdy pocit, ci uz sa nieco deje..... 😅
a furt nic 😒 keby sa drobec v kuse nehybal tak ani neviem ze som tehu

nippa
7. jún 2007

mima tiez by som radila ist ku doktorovi...ja som sa sice hojila aj 2 tyzdne ale mne mala dala riadne zabrat.....inak mozes mat nejaky zapal zo vnutra ak si sa vnutorne natrhla...to sa moze aj tazsie hojit..urcite chod ku doktorovi...inak midwife by ta mala prist pozriet po par dnoch...neprisla? mne ona pozerala aj stehy doma...

mima3114
7. jún 2007

nippa,u nas midwife bola 2 krat ale nepozerala ma.zajtra ma prist zasa tak jej poviem o tomto mojom probleme.lenze mna vobec stehy nebolelei,dokonca uz odpadli.mna len trapi tam dolu taky neprijemny pocit.tak neviem.ale urcite jej zajtra poviem.

diamand
autor
7. jún 2007

bludi - to ti verim ja mam pred sebou este 13 tyzdnov a uz teraz nemozem spavat, lebo sa strasne prestrasne tesiiiim na nasu malicku 😀

emmaelzer
7. jún 2007

ahojte, tani, mima krasne baba, gratulujem,
ja som pocula, ze tu velmi nestrihaju , zevraj len ojedinele

bludicka1
7. jún 2007

diamand, ved to, ja neviem co cakat, kedze je to moje prva a tak sa asi aj v polo spanku pozorujem, ci sa nahodou nieco nezvycajne nedeje.

emma na SK vraj kazdu prvorodicku nastrihuju, tu je to, tak ako pises len podla potreby.... no ak mam byt uprimna, ja bych bola radsej, keby ma oni nastrihli 1-2cm ako sa samovolne roztrhala az po rit 😖

mima3114
7. jún 2007

emmaelzer ja som tiez pocula ze tu si velmi nedovolia strihat.ked som ja rodila,tak sa ma najprv spytala c ma moze trosku nastrihnut.ja som povedala,ze ano,ze ked je to potrebne tak ano.a tiez ma nastrihla len minimalne lebo som mala len 2 stehy.a to som rodila prvykrat a 4 kg dieta 🙂 takze myslim,ze to som obstala dobre co sa nastrihnutia tyka.

emmaelzer
7. jún 2007

ja neviem, ale dost sa toho strihania bojim...aj ked roztrhnut az po rit...tak to sa uz teraz zacinam bat...ale to uz len hadam vedie, co robit...
a to ked strihaju, tak to strihaju do ziveho masa, alebo to nejako umrtvia?

bludicka1
7. jún 2007

emma oni ti daju malu lokalnu inekciu, cim to umrtvia a potom nastrihnu, ale ver mi, ze pri porodnych bolestiach/kontrakciach, nejake nastrihnutie ti bude pripadat ako posteklenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre