Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

esentielka
8. jún 2007

Diamand tiez nechapem..iba sa ma pytala kedy idem do nemocnice..

tak tam idem za 2tyzdne..uvidime co tam zase povedia.. 😒 ..je mi to vsetko take divne lebo koleg.codila potom kazde 2tyzdne ale asi zato ze jej byvalo zle..

ja som inak myslela ze dnes tam skolabujem.. 😝 😝 ..mala tam vydychany vzduch a na mna iba naval tepleho tlaku.. ..a pot...hruza nechapem ako v takom teple mozu mat zavrete okna..

zuzula
8. jún 2007

jej kocky dakujem za rady ohladom tej registraCIE, idem sa o to pokusit 🙂

bubenko, ja som si kupila jednu zavinovacku (taku farebnu na suchy zips, nie bielu cipkovanu) doma a pouzivam ju na noc a zo zaciatku ked bolo chladnejsie aj ked sme isli von tak do kocika.
jednu si kup a uvidis
ockovanie - je tu praveze o jedno menej ako doma, tam automaticky ockuju proti TBC hned po narodeni, tu vobec - len ak si z rizikovej krajine, co SK nie je. prve ockovanie je v 8 tyzdnoch, nas to caka za chvilu

tani
9. jún 2007

cavte kocky. Mam chvilocku lebo mala spinka, ale uz dlho nebude. Je to taka mala potvorka lebo ked ma papat tak zaspinka a potom o 15 minut si pyta zase 😵 , ale ja sa v tom vyzivam 😀 lebo konecne sa mi urobilo mliecko. aj bradavky sa uz chvalabohu zhojili uz som ich mala cele krvave. Nic nove o Miriam?? Ani mne sa neozvala. Neviem sa dockat kedy napise, aj ked poviem vam na zaciatku je to casovo dost zlozite. Som zvedava ci to bude malicky alebo malicka 😵 😵
Dnes asi koooooonecne vyjde slnko tak pojdeme na prvu (10minutovu) prechadzku. Mne malicku ockovali hned v nemocnici lebo manzel je z Bangladeshu, ale aj som rada, vraj sa TBC zacala znovu objavovat aj v Europe.
OOOOOOOOOO musim ist 😵 😵 pa pa krasny den vsetkym

bludicka1
9. jún 2007

ziadne spravy o Hirondelle?? 😒
tani lianka je krasnucka 😉

tani
9. jún 2007

dakujem bludicka. Inac je celucicka po ockovi. Po mne ma len jednu vec 😀

bubenko
9. jún 2007

Caute, dakujem za rady, ste zlate 😉 . Kto by mi poradil, dakujem. Zajtra sa ozvem. pa

nippa
10. jún 2007

nemame to ale krasny den v Londyne? idem sa opalovat pred tym ako pojdeme na party dufam ze ma nieco chyti...vyzera ze dobre pece..ze som nevyliezla z postele skor... 😒 ...inak bubenko ja som mala vankusik, aj kosielky take slovenske a vsetkym sa to velmi pacilo, sestricka(jamajcanka) sa pytala ci to mam z jamajky lebo take kosielky tam nosia babetka....moja sa narodila v najteplejsom dni v roku takze bola stale vyzlecena len v pliekne a tej kosielke...inak lezala v perinke ale nie poprevazovana....len na prikrivanie a potom v noci som jej to tak zlahka zatiahla....bolo to pohodlne...hlavne ked som ju premiestnovala ked spinkala....uvidis na vsetko si najdes vlastny sposob..na niektore veci nie su rady...len preferencie...
bluebell a diamand skoda ze nie som dnes doma mohli ste prist vystrcit pupky na zahradu...ja uz v plavkach..tak majte vsetci krasnu nedelu

bubenko
10. jún 2007

veru krasny den, ale tu v Southende az tak slniecko nepecie. nippa jak ti zavidim, aj ja by som sa potrebovala trosku opalit lebo som biela ako stena 😀 , ale nemame sukromnu zahradu, etse by susedia volali do ZOO ci im neutiekol tulen. Ale budeme sa coskoro stahovat, tak dufam, ze aj ja toto leto nejaky ten bronz chytim 😖 . aj ja zelam krasnu oddychovu nedelu a dakujem za rady. pa

mory
10. jún 2007

parka no konecne si tu 😠 a ja uz idem domov ma z teba trepne 😝
jak zijes? kde sa idete stahovat? 😕

bubenko
10. jún 2007

Ahojko, musime sa stahovat do vacsieho bytu, asi ma trepne. Bude to hrozne, zasa menit adresu a oni urcite zase vsetko popletu a budeme to robit na 3-krat. Bud skomolia meno alebo zabudnu. Ako sa ma rodinka?

bubenko
10. jún 2007

preco male este nekope? som v 19tt a este nic. Dievcata s ktorymi si pisem na stranke spolocny termin uz pisu ze male citia a to niektore maju termin neskor jak ja. Kazdy den cakam kedy uz konecne ☹ . kedy ti zacali kopat drobci mory? a vam ostatnym?

mory
10. jún 2007

bubenko maly zacal kopat okolo 20teho tyzdna a mala uz v 16 tyzdni 😉 ,neboj ono ta to este dokope poriadne 😀 az budes prosikat aby prestalo 😀

bubenko
10. jún 2007

tak fajn, uz cakam kedy zacne, som zvedava ake to je. Sranda ze ty si tam a ja zasa inde, mali sme to rozoberat mali sme to rozoberat v nasej bytovke na prvom alebo tretom poschodi a nakoniec si piseme ☹ , ale co uz, taky je zivot 😢 . Mam uz 64 kil, som taka mala slonica, bojim sa toho ako sa budem hybat ked este priberiem.

bubenko
10. jún 2007

tani, prave som si pozrela fotky, aj ja uz chcem takeho drobceka.

bubenko
10. jún 2007

je taka krasna tani, gratalujem, drzte sa.

tak co mory, kde si mi?

bubenko
10. jún 2007

no nic, pride nam za chvilu navsteva, idem sa najest lebo zaraz su tu. tak zatim, potom sa ozvem. inak v piatok som bola u porodnej asistentky a ten test na downou syndrom je o.k., je tam len male pravdepodobnost, malo by byt zdrave a pocuvali sme srdiecko babetka. Som rada ze tie testy vysli dobre 🙂 . tak zatim

mory
10. jún 2007

bubi ja som zaspala lebo aj decka spia 😔
teraz idem do obchodu a vecer asi pojdem skoro spat som dajaka unavena 😝
som rada ze tie testy ju v poriadku 😉

cukricek11
10. jún 2007

caute baby🙂nemali vasi babatka detsku seboreu?tie zlte lupinky na hlavke...nasa laurinka to mala na uskach a na oboci,ale teraz ma cervene fliaciky aj na lickach a na krku,cize vsade...neviem ci je to seborea alebo ekzem...vrajze ak je to ona,tak na krku a na lickach by to nemalo byt...ma s tym niektora skusenosti
dakujem

hirondelle
10. jún 2007

Ahojte kocky. Tak som doma z nemocnice. Nas poklad je uz pri nas 😵 😵 😵 Mame DIEVCATKO!!!Vola sa Zoë Elizabeth. Je nadherna! O niekolko dni urobim novy album, ale teraz som velmi vycerpana...
Porod trval 15hodin!!!! Nieco hrozne a nakoniec som mala "Emergency Caesarian Section"! Cisarsky rez. Do nemocnice som odisla 6.6. a vratila som sa vcera. Nemam prehlad co ste popisali a takto musim dobehnut 🙂 a slubujem pocas tyzdna urobim album Zoë Elizabeth. Musim napisat, ze je NADHERNA!!! Sme z nej uplne hotovi!Ozvem sa neskor!

bludicka1
10. jún 2007

Hirondelle ja som ti to povedala ze to bude dievcatko!!!!Tak velmi som na teba od toho 6.6. myslela. GRATULUJEME!!! Pekne teraz oddychuj, naberaj energie a potom nam neskor napises co a jako.

mory
11. jún 2007

hirondele jeeeeej ti gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵
som rada ze je to dievcatko a dali ste pekne meno 😉 uz sa tesim na fotocky a teraz len oddychuj kolko mozes po sekcii je to dolezite,prijmy kazdu pomoc ktoru ti ponuknu 🙂 vela zdravicka a uvidis ze nieje nic krajsie ako vychovavat dievcatko z vlastnej skusenosti 😅 😀

tani
11. jún 2007

Miriam blahozelaaaaaam. Malickej hlavne vela zdravicka, tebe vela mliecka, sil a krasnych chvil s vasou princeznickou!!

mory
11. jún 2007

tani tebe geatulujem k prvemu tyzdnu 😉 ako malicka poslucha?

diamand
autor
11. jún 2007

Miriam - gratulujem k malej Zoe, a uz sa tesim na fotky

Tani - malicka je krasna, boze ja uz sa tak tesim na tu nasu

My sme mali super vikend, same party, v sobotu sme boli u nippy mala narodky a bolo super, sadla som si ku stolu s jedlom a cely cas som do seba nieco tlacila a to sme tam boli od 3pm az do osmej tak si to viete predstavit 😖
No a vcera sme boli na dalsej party, ale to mal Nathaniel zo skoly v MCdonalde, ale aj ta bola zlatucka, ako tam ty krpci pobehovali

tani
11. jún 2007

ahojte. diki Mory a Kika. Veru ten tyzden zbehol. este minuly pondelok som taky cas pobehovala po nakupoch s bruskom. Malicka poslucha trosku ma otoceny rezim cez den spinka viac a v noc sa castejsie budi, asi ju trosku trapi brusko tak uz nam asi pomalicky zacnu koliky ☹ tak musim kupit kvapky. ale mne to az tak nevadi, ze po nociach nespim. My sme chceli babo uz tak dlho a nedarilo sa a potom som mala potrat a potom zase dlho nic, takze teraz si to vazne vychutnavam 🙂 Velmi mi pomaha mamka, vari zehli, takze ja mam na starost len malinku. Martinka je uzastna, tiez mi pomaha ako moze, a malu tak velmi lubi, stale ju hladka a bozkava jej rucicky, nozicky, ked trosku zaplace tak uteka ku nej.
Kika presne viem ake mas pocity, aj ja ked som bola este tehulka a pozerala fotky babetiek vzdy ma zachvatila silna tuzba mat uz tiez ten svoj uzlik radosti pri sebe. Zbehne to ani sa nenazdas 😉
Idem si trosku lahnut, kym sa Lily nezobudi. pekny den vsetkym 😵

diamand
autor
11. jún 2007

tani - do kedy tu mas maminu? aj ta moja pride trosku vypomoct ked sa nam malicka narodi, ja som zase zvedava ako to zoberie ten nas krpcek Nathaniel, teraz je zvyknuty byt stredobodom pozornosti, tak dufam ze nebude moc ziarlit budeme sa mu asi musiet velmi vela venovat 🙂 Martinka je uz trosku starsia ona to uz asi chape ze?

nippa
11. jún 2007

Ahojte. gratulujem ku Zoe...krasne meno...uz sa tesim na fotecky...babizne same dievcata sa tu rodia...v sobotu prisli kamosky s detmi a vsetky len chlapcov mali...dufam ze aj budem mat druheho chlapca...nech sa nam to doma vyrovna...Diamand mi sme boli tiez vcera na party, prisli sme domov po polnoci, mala mi este spinka..tak som aj skolku odvolala. Ja som uz dom vyupratovala lebo vcera nebol cas, ale som sa aj trosku slnila na zahrade, tak teraz oddychujem...ako bluebell...este sa neozvala asi sa uz stahuju..dufam ze si aj net rychlo zapoja na novom..

emmaelzer
11. jún 2007

Fakt krasne meno, hirondelle tak si uzite babo a gratulujem

mima3114
11. jún 2007

ahojte.hirondelle tak aj ty uz mas babo?blahozelam.prajem len to naj a hlavne zdravicko.nejako sa roztrhlo vrece s tymi babetkami 😀 kto je na rade?

bubenko
11. jún 2007

hirondelle tak ti z celeho srdca gratulujem, mala si to zrejme riadne tazke ale vidis, stalo to zato!
Ja idem v piatok na ultrazvuk tak dufam, ze sa dozviem co to bude. Mozno sa pripojim k vam, kedze same dievcatka, uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre