Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

ivanka821
3. mar 2009

ahojte babulky....
Tak sa takto stretavate? Supis.... Uz pojdem o 2 a pol mesiaca na matersku, takze sa k vam pridam najskor ja a potom aj s malou Nini....
Inak mi hovorili, ze nemozem okrem paralenu nic...
zajtra sa ozvem.... papa

satanka
4. mar 2009

Ahojte kocky, sme radi, ze sme vas spoznali, deturence su podarene a zlatucke. Na buduce sa pokusime prist skor.
Tani, mate pekny byt.
My dnes planujeme ist do agentury, tak snad nam nic nevlezie do cesty a neprekazi plany. Poriadne som sa nevyspala, polovicka zase chrapala, Sophii sa zle dychalo co mala plny nostek, a to som jej kratko pred spanim vycistila nostek, strekla sterimar, tak dufam, ze z toho nebude nic horsie. Naposledy nas 3 dni pred odchodom chyrila horucka, 14.3. ideme na SK.
Ivka, ako sa citis? Je to uz trochu lepsie?
Dnes sa Sophia prekonala a uz je hore, ale ked treba, tak spi 😒 , ideme nieco spapat a tak
pekny dnik

nippa
4. mar 2009

dievcata som rada ze som vas konecne stretla. Tani mate naozaj velmi pekny utulny bytik a hlavne sa mi rata to hrackarstvo, pripomina mi to casy ked bola Philipka malicka. Musime si to niekedy zopakovat a uz si to poriadne naplanujem nech mozeme poriadne pokecat.
Ivanka kde byvas? tiez v nasom okoli?

ivanka821
4. mar 2009

ahojte babulky...
tak sa poslusne hlasim...
uz mi je dnes lepsie, aj ked som pre istotu ostala dnes este v posteli....
i ked sa malinka hybe tak nejako sporadicky, vraj ona je vo svojom svete a je ok...
byvam v hendon, ale dufam ze coskoro sa prestahujeme... niekam finchley, colindale.... alebo ostaneme v hendon

satanka
4. mar 2009

Ahojte, konecne som v obraze, preco nemam stale P60. Naposledy som bola v praci zaciatkom marca, co spada pod zdanovacie 2006/07 a za 2007/2008 nemam nic odpracovane, tak ma system vyradil z databazy a nevedeli mi to vystavit. To mi mohli dat vediet, nemusela som tolko vyvolavat, vypisovat. Tak skoro sa v tejto situacii do prace nechystam, tak tam dam vypoved, ked sa vratime z SK a doma si vybavim papiere a budem si platit socialku. Len mi nevedela povedat, ze ci to budem musiet doplatit od datumu, ked som bola posledny den v praci, s tym datumom by som dostala vypoved, aj ked som stale pod nimi, ale nemam nic odrobene v dalsom zdanovacom alebo az od datumu skoncenia maternity allowance.
Vecer som este zbehla, ked sa vratil Robo z prace na Brent Cross, kupit nejake oblecko pre sesternicine deti a som mrtva.
tak ja idem do sprchy a spat

satanka
6. mar 2009

Ahojte kocky, ako sa mate? My celkom fajn, az na to, ze ma strasne boli koleno, vcera som nebola schopna ist so Sophiou ani von, takmer vobec som nemohla stupit na lavu nohu. Uz sa mi to stalo, ked sme boli cez leto na SK, na rotgene mi povedali, ze mam natiahnuty sval, dostala som ortezu na celu nohu, 2 tyzdne nosit a noha ma byt v klude. A teraz znovu, tak si to natieram a obvazujem. Dnes je to uz lepsie. Pojdeme trochu von, ked pracka doperie kupit si nejake ovocie.
Ivanka ako? Je uz lepsie?
Ada, Tani, Kika, Maca, Lenka co mate dnes v plane?
Uz sa nam to krati, 14.3. odlietame, ani sa mi nechce, sme rozlezeni po pol SK, to zase bude len o cestovani.
Mamina mi zistila, ze sa prihlasit na socialku nemusim, ze vsetko za mna hradi stat, kym budem dostavat rodicovsky prispevok.
Idem nieco zjest, muzikanti uz vyhravaju 😲

tani
6. mar 2009

Ahojte. My sme dnes boli v groupe, tu hned vedla nas v kostole, je to este celkom nove, len pred par tyzdnami to tam zacali robit, bolo tam celkom fajn, Lily sa pacilo trosku poplakala ked trebalo ist domov.
Ako vam fajne Stanka aj ja by som isla na SK, aspon na chvilocku, ale tak skoro sa nechystame ☹ ale zato v pondelok pride mamka tak uz sa tesiim.
Kika, Marcela idete zajtra do TT? Asi prideme na chvilu aj my, ale az po 3tej ked sa Lily zobudi, teda ak nema nas daddy uz nejaky iny program vymysleny, ale myslim, ze nema.
Tak idem nieco pozehlit kym mala spi a pozriet ordinaciu, bo uz som 2 casti vynechala 🙂

ivanka821
6. mar 2009

Caute caute.
Uz sa mame ok, uz sa citim lepsie a uz som aj v robote.
Inak idem na SVK 20.04. Myslite ze v 30 tyzdni bude ok letiet?
Idem sama, lebo priatel robi.
Ale snad to bude ok. Iba na tyzden.
Nasli sme si bytik ale je strasne drahy. Je v Hendon ale aj s uctami je za £1100.
Dost nie?
Kolko platite za 1 izbovy?
Keby sme tam isli, tak je tam straaaaaaaaaaaaassssssssnnnnnnnnnneeeeeeeee velka zahrada. Co by bolo super.
Mohli by sme baby urobit bbq a doniesli by ste deticky a opekali by sme.....
😀 Jaka paradicka, hm?
snad sa mi to cele podari vybavit s tou Council taxou a nejakym prispevkom od statu, ked ostanem doma, lebo to Marek moze tahat 24ky, aby to utiahol cele sam.
Len pocula som ze pravidla su prisne. Ze kontroluju moje ucty ci nemam nejake nasetrene peniaze a ak nahodou mam, tak koniec.
Neviete nieco o tom?

satanka
6. mar 2009

Ahoj Ivanka, ked som letela ako tehu, zistovala som si podmienky, v 6 mesiaci este mozes letiet, v 7 mes. musim mat potvrdenie od lekara, odtialto ta pustia, len aby ti na SK nerobili problemy pri odlete, aby ta vobec pustili, ak nebudes mat papier od doktora. Predpokladam, ze mas stale trvale bydlisko na SK, kvoli tomu by mohli robit problemy, nechcu si velmi brat na zodpovednost, ze porodis v lietadle.
mas IP

nippa
6. mar 2009

ahojte dievcata...tak vidim ze ste sa dnes nenudili...ja som dnes bola u Kiki uvarila super rajcinovu polievocku....
Tani zajtra ideme do TT, zvycajne sme tam o 1-2hej....takze ak pridete o 3tej taj to bude fajn...Kika ma chorych drobcov trosku ale uz dnes boli ok tak ak bude vsetko ok tak sa ide...ak nie tak pozri tu pre istotu ak by sme nesli tak nechame odkaz alebo ak mas cislo na kiku tak jej etse zavolaj..bude super ak pridete ked nemate plany...

tani
7. mar 2009

Ahojte tak kocky neviem teraz ci idete alebo nie do TT, Lily este spinka ale ked sa zobudi tak pojdeme na chvilku teda ak je otvorene do 18.00 idem este kuknut do ktorej su vlastne otvoreny v sobotu.
Vsetkym prajeme krasny vikend

nippa
8. mar 2009

sory tani nedalo sa mi prihlasit na konika vcera cely den ale kika hovorila ze by si jej zavolala ak nieco....no aj tak ste prisli tam som rada mala si to urcite tiez uzila....co dnes? my mame taky pohodovy den...mozno nieco upeciem ak mam vsetky prisady....

tani
8. mar 2009

Ahojte, Diki Marcelka, aj my sme radi, ze sme si znovu trosku pokecali, Lily sa pacilo, Martinke pomenej 😅, ale potom sme sli este do Borders a tam si obe vybrali knizku tak to uz potesilo aj starsiu slecnu 😀
Philipka je uz naozaj velka kocka , este ked som ju stretla s tvojimi rodicmi v obchode tak to bolo take malicke dievcatko a uz je to pomaly mlada dama 😵 teda vazne podla nasich ratolesti vidime ako ten cas rychlo leti. esteze my len mladneme 😀
My dnes tiez len tak relax doma trosku navarit a trosku popratat zajtra totiz mame hosta 😵 😵 😵 z SK

elbel
9. mar 2009

ahojte
ako sa mate?
my stale to iste ,nic nove deti v skole,dokonca dnes lenka ani nemala namietky ze ju nechavam skolke,ale zas ked som pre nu dosla tak trocha spustila lutostivi plac,bolo jej asi dlho
ale danko ten my zas zacal rano vstavat uz o siestej 😖,nejako sa mu uz nechce spat a ma chut sa hrat a vsetkych nas budi,lepsie povedane mna budi 😠,myslim ze uz je pripraveny na posun casu 😅

tani mamka ti docestovala v poriadku,pozdravuj 😉

kate1
10. mar 2009

ahojte baby,je tu niekto v okoli twickenhamu (Richmond)?

nippa
11. mar 2009

prave vcera vecer som rozmyslala nad posunom casu...kym si zasa zvyknem....ale musim povedat ze aj mala sa zacala budit o 7 rano....normalne ju budim 7.30....
Tani tak uz tu mas mamku...dufam ze si to riadne uzijete.. na kolko prisla? aj moja pride coskoro este som nepozerala liskty ale ja som taka ze kupujem tyzden dopredu....vzdy maju nejake offers ...
Ebel my tiez nic moc nerobime....dnes tu boli baby tak sme sa cajikovali a kavickovali a zajtra idem k dalsej kamoske pozyva na obed tak sa nudit nebudem....dufajme ze budeme mat krasne pocasie ako bolo dnes cez den....

tani
11. mar 2009

Ahojte. No Marcelka ty sa mas malu odvezies do skoly a potom cavargi 😵
Mamka dosla ok, teraz sla nachvilu k brachovi, este je tu len dva dni ale uz mi stihla umyt okna v 2 izbach 😨 😵 Este nevieme kedy ide naspat este nema spiatocnu letenku, ale asi si ju tu podrzime minimalne do leta 😵
Lenka kedy presne idete domov??
A ostatne co mate noveho?? nejak ste zase prestali pisat ☹
jaj a kedy je zmena casu teraz niekedy?? 😕

nippa
12. mar 2009

nikto nepise...hm..asi je to tym ze vonku je uz krajsie a nikto nesedi doma .... no tani moja mamka je toiste...rano sa zobudim a ma uz vycistenu polku domu....ona jetiez taka ze neobsedi....uz som jej hovorila ze som mam veci na povale musim prebrat a mam tam babetkovske veci tak ak ostanem tehotna tak uz tam liezt nebudem..mamka hned hovorila ze nech na nu pockam ze to urobime spolu...no tak to aspon nemusim robit sama....

lenkaajarek
12. mar 2009

Ahoj Tani tak mi odchadzame buduci piatok ani by ste neverili ake mam z toho depky.To hlavne koli tomu ze tatino nejde s nami a este tu ostava.tak som zvedava ako to bez neho zvladneme 😖
Inak tu je to pocasie ok ale tam je vraj hnusne a este stale snezi tak sa mi tam ani nechce ist 😒 😒 😒
ale dufajme ze si zvykne lebo ked nie balim kufre a vraciam sa spat 😀 😀 😀
Pozdravujem vas vsetky a deturencom posielame pusinky 🤐

tani
13. mar 2009

Ahoj Leni. tak uz sa to krati, uz sa asi neuvidime, zelame vam stastnu cestu, aby vam vsetko vyslo podla vasich predstav, aby ste sa mali aj na cechah super, ale dufame, ze sa aj tak cim skor vratite 😵 nestretavali sme sa az tak casto, ale aj tak nam budete chybat, Kevinkovi tiez posielame vela pusiniek, a hlavne urcite zostante aspon na konikovi aby sme boli aspon takto v kontakte.
My sme dnes boli v groupe, bolo fajn, az na to, ze ked sa to skoncilo Lily dostala hysak, lebo este nechcela finish, chcela este spievat, velmi sa jej paci ked spievame, no teda ale poriadny vystup mala dupala nohami vrieskala uz som len cakal ze sa hodi o zem, ukludnila sa az o 10 minut, no dufam, ze aspon si teraz fajne pospinka 😉
KIka, Marcelka zajtra asi pojdeme do TT tak ako minulu sobotu, dufam, ze sa uvidime.
Adi, Stanka ako sa mate co noveho. jaj Stanka ved vy uz zajtra letite, tak stastnu cestu a krasnu dovolenku

satanka
13. mar 2009

Ahojte kocky, Tani dakujeme, ako mamusa? Ako dlho nevidela vnucku? A Lily? Nasi videli Sophiu pred pol rokom, som zvedava ako bude reagovat, pred tym s tym nebol nejaky problem, akurat na Robovu mamu si dlhsie zvykala, posobi dost prisnym dojmom.
Uz sme takmer zbalene, este nejake malickosti, ale to az rano, po umyti. O 7.00 pride pre nas kamos a vezie nas na letisko.
Dnes sme boli na sone, vsetko je v poriadku, na 85% by to mal byt chlapec, drobec mal prekrizene nozky, tak si nebola na 100% ista.

nippa
13. mar 2009

lenka aj ja zelam nech sa vam dobre usadi v cechach...ani sa nenazdas budes mat babo a drahy bude pri vas...urcite daj vediet aky bol porod a pridaj fotecky ako drobeci rastu...
Tani ideme do TT takze sa uvidime....
satanka uzi si prazdniny....

lenkaajarek
19. mar 2009

Babusky tak my sa s Vami lucime uz mame pobalene a zajtra vyrazame.Bude nam za Vami a za celym Uk velmi smutno.Drzte sa a my sa ozveme akonahle sa bude dat .Drzte prsty aby sme sa rychlo adaptovali a aby sa tam to pocasie konecne spamatalo a prisla jar. 😉 Majte sa tu krasne a detickam posielame velke pusinky papapapapa.

diamand
autor
19. mar 2009

jaaaaj tetuska lenuska, neluc sa s nami 😢 , ved si s nami budes stale pisat a urcite sa v lete uvidime a to uz budete styria

diamand
autor
22. mar 2009

teda dievcata vy ste sa nejako odmlcali.

Happy Mother's Day

tani
23. mar 2009

Ahojte kde sa vsetky tulate?? My sme s manzelikom oslavovali 22.3. nase druhe vyrocie svadby boli sme cez vikend na hoteli, bolo super, fajne som si oddychla, uzila manzela uz ani nepamatam kedy mal cely vikend volno. Hned oproti hotelu bol super obchodak tak som si povyberala aj darceky 😀. Musim ist lebo Liyanna uz nejak vystraja, idem ju kupat a sup spat dnes nejak skoro vyzivuje.
Kika to vazne ????????😵 😵 😵 😵 Blahozelame

diamand
autor
24. mar 2009

ahoj tani - takze vyrocie, tak gratulujem, a boli ste bez deti? parada

tani - uplne vazne, dakujem

elbel
24. mar 2009

ahojte

😵 😵 😵 KIKA GRATULUJEM 😵 😵 😵

volajako pribudaju tehulky 😉,marcelka ty este nie si

tani gratulujem a kde ste si bolli uzivat ?tu v londyne alebo ste cestovali dalej

opps volajako zanedbavam 😅 ,
nuz minuly tyzden sme si uzivali slniecko,deti stale vonku to bola parada,tiez som mala po skole cely tyzden dankovho spoluziaka lebo jeho aupair sla na dovolenku,tak som si uzivala naplno a poviem teda tri deti ....a ostala som aj prekvapena ako moja lenka dokaze byt certisko 😲 ,keby aj skolke sa chcela tak ukazat pri druhych detoch 😀

Ivanka ako sa mas a ako ide tehulkovanie?

ivanka821
27. mar 2009

Caute....
Som sa odmlcala... Sorry....

Sme sa stahovali, este som popri tom robila a som tak straaaaaaaaaaassssssssnnnnnnnneeeeeee unavena....
Zajtra vikend, este musim vsetko vyumyvat....

29.05.2009 idem na matersku tak sa konecne pridam do klubu....
ze budeme aj s Nini chodit za vami....

Nini je ok, rastie, kope a som extra happy (klop klop) ....
Aspon viem ze je ok, ked sa myka ako diva...

elbel
28. mar 2009

ahojte

ako sa mate

ivanka 29 to mas uz coskoro

kika ty sa pochval ako ide tehulkovanie 😉

dnes je futbal na wembley hraju tam slovaci,moj muzik sa siel zabavat a mna nechal doma s detmi 😠 ,sak ja mu to vratim 😝

ja sa chystam napiect nejake suche kolaciky pre danka do skoly ,v utorok maju cake fair a az prinesu cake tak nemusia mat oblecenu uniformu
a lenke zas treba nachystat easter hat ,budu mat easter hat parade a rodicia su pozvany na kavicku a cajik a k tomu nejaky kolacik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre