Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

andy1909
13. sep 2011

@andromeda81 Na scan nemusis na lacno, dokonca ja som si tiez myslela ze musim tam mat plny mechur ale pytala som sa ked som tam cakala a povedali mi ze nie, ze kludne mozem ist na vecko predtym.

andromeda81
14. sep 2011

dik za pomoc,ja sa bojim len odberov,mam panicky strach z krvy a injekcii

millka11
15. sep 2011

Mile mamicky. Chcela by som sa spytat tych, ktore zijete v Anglicku. Mam 5 a pol mesacneho synceka, zatial sme este na materskom mlieku ale o par tyzdnov by som chcela zacat s prikrmami. Co ste davali babatkam tu v Uk ako prve prikrmy? Health visitor mi povedala, ze mam zacat s Baby Rice ale mama doma mi stale hovori, ze mam zacat davat mrkvicku, zemiak a pod.
Dostat tu tiez take kasicky ako na Sk? Prosim poradte. 100x Dik

andy1909
16. sep 2011

@millka11 Ja by som zacala s baby rice a potom do toho zacala pridavat mrkvicku, ... vzdy den az dva to iste aby si zistila keby maly na nieco reagoval zle, v pripade alergie

smajka
16. sep 2011

@millka11 - ja zacinam v nedelu 🙂 . manzelik pracuje 6 dni v tyzdni - tak to nechavame ked bude mat volno - nechce si nechat ujst tie ksichtiky 🙂 kupila som si baby rice od 4 mesiacov od heinz a tiez poridge od aptamilu - tak ako prve dame jedno z toho. ale nezalezi mi na znacke, podla mna su vsetky fajn. to budem davat tak 3 dni a potom zacnem zeleninkou. malo by sa davat viacej dni za sebou to iste - koly alergiam a postupne pridavat nove chute. a tiez sa vraj ma davat najskor zeleninka, lebo ovocie je sladsie a mohli by ho uprednostnovat 🙂
najlepsie prve su podla mna zemiak, sladky zemiak, mrkva, avocado... 🙂 🙂 .
potom daj vediet ako vam to ide - porovname 😉

kamartina
17. sep 2011

@andromeda81 odberov sa neboj ...ja som tiez mala panicky strach ,ale mala som super midwife prisla az ku mne domov vziat mi krv...a nahodou mam ju aj teraz ,takze sa tesim...tiez o chvilku pojdem na odber,tiez mam troska husiu kozu ,ale myslim ,ze to zvladneme😉 a na scan chod s plnym mechurom uvidite krajsie babatko 🙂

millka11
17. sep 2011

@andy1909 &
@smajka. Dik za odpoved. Tak ja som si uz tiez kupila jednu z tych Baby Rice, co predavaju v Tescu a o 2-3 tyzdne to malemu zacnem davat. Prosim, este mi viete poradit, co to je Butternut Squash - to je nasa tekvica, ci patizon, ci co?? Vdaka.

andromeda81
18. sep 2011

@kamartina ahoj,vcera som mala prve stretko s midwife v birth centre na Edgware,vsetko bolo ok,az na tie odbery krvy,ale dali ma lahnut tak som to prezila.28 idem na scan tak sa tesim,este stale tomu nejako neverim ze som tehotna,az kym ho neuvidim

andromeda81
18. sep 2011

prosim vas ako je to s tym vysetrenim na downov syndrom co robia pri scane,pytala sa ma midwife ci chcem alebo nie,co je to za vysetrenie

andy1909
18. sep 2011

@millka11 No to je take nieco ako tekvica, deticky to maju radi 🙂

andy1909
18. sep 2011

@andromeda81 To podla vysledkov krvy a ultrazvuku vypocitaju ake je riziko, ze sa dieta narodi s downovym syndromom. Divne, ze sa ta pytala ci to chces, to by malo byt normalne vysetrenie u kazdej tehotnej, aspon si myslim.

smajka
19. sep 2011

@andy1909
@andromeda81 - mna sa tiez pytali ci chcem toto vysetrenie, ak to nechces vediet, tak ti to proste nepovedia - noedmeraju. ak by si mala podozrenie -poslu ta na dalsie testy, ktore mozes tiez odmietnut. neviem presne ako sa to uz vola - ale injekciou vyberu trochu plodovej vody a podla nej zistia ci ma dieta dawn syndrom.
ty si budes rodit v edgware birth centre?

andromeda81
19. sep 2011

@smajka
ja mam rodit v Barnet hospital,ale ak by som cchela mozem v tom birth centre,ale asi radsej v nemocnici,predsa keby dake komplikacie

smajka
19. sep 2011

@andromeda81 - kde presne byvas? ved prave - ja obdivujem prvorodicky ktore si vyberu birth centra bez doktorov. hlavne po mojej skusenosti 🙂 kamaratka rodila pred dvomi mesiacmi v barnete a bola tam spokojna.

andromeda81
20. sep 2011

ja byvam vo Whetstone.presne aj ja sa bojim tich birth centier

katarina0305
22. sep 2011

Ahojte babenky,
Nejaka mamicka v okoli south east london, Bromley, Kent. Som momentalne na materskej.Mam dvoch chlepcov, starsi ma 3 roky a mladsi 5 mesiacov. Budem rada ak sa mi niekto ozve.

katarina0305
22. sep 2011

@tictactoe Ahoj, je byvam v Bromley. Ozvi sa
Katarina

andy1909
23. sep 2011

@katarina0305 Ahoj, ja som v south London v Thornton Heath, tusim Bromley nieje az tak daleko. Ja mam dvojtyzdnovu babiku, takze cerstva mamina...

katarina0305
23. sep 2011

@andy1909 Ahoj, gratulujem. Dva tyzdne? takze mas plne ruky prace a prebnenych noci. Ja tak isto ale uz sa to trochu zlepsuje.Som rada ze sa mi aspon niekto ozval. Je dobre si s niekym pokecat, ked som sama len s deckami cele dni kym manzel je v robote. Si na facebooku?

andy1909
23. sep 2011

No dva tyzdne veru. Inak celkom to dobre zvladame, aj som zatial celkom vyspata, malinka vstava na krmenie tak dva-tri krat v noci, raz dva sa napapa a spi dalej, klop-klop 🙂. Hej hej som na fb, poslem ti IP s mojim menom a priezviskom a skus si ma najst.

katarina0305
28. sep 2011

@andy1909 Ahoj skusala som Ta najst ale nie som si ista ci si to ty. Ako sa Vam dari, krasne pocasie a my sme chori, maly ma nadchu.

andromeda81
28. sep 2011

ahojte,dnes sme boli na prvy scan,vau uzasny pocit ze vidiet svoje dieta,male ma 7 cm teraz.
Meranie na downov syndrom mi nemohli urobit lebo lezalo a nemohli odmerat

danika12
17. okt 2011

Ahojte, je tu niektora mamicka z Hounslowu alebo okolia? South-West London....

svetkafar
18. okt 2011

Ahojte, kočky ktora ste išli lietadlom s detmi, može sa do lietadla brat priručna batožina na dieta? dik

svetkafar
18. okt 2011

Ahoj, ešte otazočka, ideme za našim ocinom do Londyna Dartford, je tu niekto? ako sa vam žije s detičkami nie je to ťažke?

andy1909
18. okt 2011

@svetkafar Zalezi ake je stare dieta, ked uz ma 2 roky a ma svoju letenku moze mat aj batozinu a ak je pod dva roky tak mozes mat len jednu spolu.
A s detickami v Londyne zatial v pohode, ja som sice len certva mamina 6 tyzdnova ale zatial si to tu uzivam 🙂. Vobec mi to nepride tazke a tym, ze mam s babatkami skusenosti ani mi nejak extra nechyba ta pomoc rodicov.

svetkafar
18. okt 2011

Aha dakujem, tak moji už maju vyše troch rokov tak v pohode pojdeme, ved aj ja som tu skoro sama s nimi dvoma a tam idem za manželom tak budeme na nich dvaja 🙂

andy1909
19. okt 2011

@svetkafar Tak to uz su velke decka, to uz mozu mat svoju prirucnu batozinu. A idete tu za ocinom na dlhsie?

svetkafar
19. okt 2011

No planujeme na rok a potom sa uvidi kde skončime 🙂 ja by som velmi rada aj nejaku pracu aspon na par hodin

lucia1986
30. okt 2011

Ahojte maminky....nenajde sa tu niekto south west London??mam 2,5 rocnu dcerku ...a sme tu sami ...tak by nam bodla nejaka spolocnost....🙂)Lucia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre