Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

elbel
2. apr 2008

Ahojte
ako sa mate a ako sa maju vase deticky
my postarom decka stale nachladene soplave 😠 takze stretko az ke kika bude spat.Kika na ako dlho idete na SK.
tu bolo vcera celkom fajn pocasie ale dnes uz nie.Neviete nahodou kedy pride poriadna jar 😅
Tani a ty sa nechystas na SK
😉

diamand
autor
2. apr 2008

samozrejme ze pokecame, ako sa mas ako krpci, uz sme sa dlho nevideli

elbel
3. apr 2008

Ahojte
ops ja som dnes prisla na to ze danko ma zajtra posledny den v skole zacina mu half term 😅 .keby som skor pozrela na rozpis tak som mohla nieco naplanovat 😒 Tak budem planovat iba tu po okoli.Sikovnost moja

mima3114
9. apr 2008

caute baby.som strasne nervozna.zajtra mam ten sud s ex ohladom vyzivneho a som z toho nervozna.ide so mnou aj mama a narokom berieme aj maleho.som zvedava ci sa mu aspon prihovori.ale pochybujem ked sa vyjadril,ze ho nikdy nehcem vidiet a ze bude platit vyzivne ake urci sud ale nic viac.je to obycajny sviniar.somar.a este on mi napisal mail,ze sa cela ich rodina zo mna smeju a dobre sa na mne bavia a ze on si die zalozit stastnu rodinku s tou jeho tehotnou.pako cisty.

mima3114
9. apr 2008

je trapny.ta on mi bude vypisovat hluposti ze oni sa zo mna smeju a ja sa o dieta staram narozdiel od nich.ale viete on sa ma snazi dorazit s takymi recami a pritom vsetci tam placu uboziaci.on nikdy nebude stastny.som mu odpisala na ten mail,precistila som mu zaludok a uz nenapisal nic.
no zajtra sa stretneme zoci voci,tak som zvedava na toho frajera velkeho.ked treba nieco riesitosobne tak je posraty,

mima3114
9. apr 2008

tak baby drzte mi palce.zacina sami to o pol 10 rano.ide ma porazit.uz nech to mam za sebou. 😲

mima3114
10. apr 2008

ahopjte,tak mam ten sud konecne za sebou.bolo to pre mna stresujuce ale v pohode.dohodli sme sa na 1500 sk mesacne,co si myslim,ze je v pohode na to,ze nikde teraz nepracuje je tu na SR a nepriznali mu ani ziadne davky,lebo tu neodvadzal odvody.len tam samozrejme zacal kidat na mna,ze to za vsetko mozem ja ale mala som to na haku.ked videl maleho,bol z neho hotovy.aj ho pohldakal,maly nechcel k nemu ist lebo ho nepozna.ale bol z neho hotovy ako chodi,len zizal nanho.

elbel
11. apr 2008

ahojte
ako sa dari?my si uzivame slniecka tak sa tulame po parkoch 🙂
mima som rada ze ti to dopadlo ako si chcela a prajem vsetko naj do buducna tebe aj Filipkovi,uvidis ze casom sa najde chlap co vas bude mat oboch rad,ale co tym myslel ze za vsetko mozes ty

bubenko
12. apr 2008

ahoj, ako sa mate?
Sarah je roskosna a cesta lietadlom bola super, bola velmi zlata, tak uy sme spat v uk, dala som ju spinkat ale uz je zasa hore, toto jej 10minutove spanie, aj v noci mi zle spinka, ale inac je zlatucka, pekne nam debatuje a krasne sa usmieva 😀
zasa sa ozvem, ked budem mat cas, Sarah si vyzaduje neustalu pozornost, musim ju trosku naucit samostatnosti, lebo ked sme boli doma tak tu ju stale vlacili len po ruckach a teraz nech sa ja tu zblaznim 😝 ☹ 🙄
ppapapapapapapap 🙂

elbel
12. apr 2008

Ahojte
bubenko vitaj spat v UK 😀 .mala Sarah je naozaj rozkosna 😉

mbeatle
13. apr 2008

🙂 Ahojte baby, ja byvam na Hendone.Akosi so stastim sa nam podarilo stvorit cloviecika. E?ste som len v 10 tyzdni ale uz mam hlavu v smutku z toho co tu vidim. sokuje ma starostlivost ale to asi len z pocitu ze nepoznam miestne pomery. mala som GP vo Wappingu a teaz som chcela najst nejakeho v okoli ale okolie nepoznam. Viete poradit? a co Midwife? mala som dohodnute stretnutie ale prisla len nejaka asistentka co mi oznamila ze ak som sa prestahovala musim si najst noveho GP a az potom si mozem narokovat na stretko...zufalost je slabe slovo...heeeeeeeeeeeellllppppppp please.. 🙂

elbel
13. apr 2008

Ahojte
mbeatle vitaj medzi nami a gratulujem 😉 nech mas jednoduche tehulkovanie a nech to ubehne rychlo,To byvas kusok o do mna Ja som vo west hendon a je tu nas viac co tu byvame v okoli.Kde presne v Hendone byvas.Zo starostlivosti tu nemaj strach ja som tu porodila obe svoje deti a bola som velmi spokojna.GP si najdes jednoducho.chod na www.nhs.uk a tam si najdes nejakeho lokal GP co bude blizko teba.potom ho len kontaktuj a zaregistruj sa a az budes registrovana povies mu ze si tehulka a on potom o tebe poda info midwife a ta ta bude kontaktovat.Myslim ze tu v Uk aj tak prve stretko z midewife je az ked si nejako v 12 tyz aspon ja som tak mala a potom robili aj potrebne testy co trebalo,good luck

tani
15. apr 2008

Ahojte kocky dlhsie som tu nebola, Martinka isla v pondelok na SK, tak sme behali po obchodoch, aby tam bola kocka 🙂 tu jej tolko veci netreba lebo cely tyzden je v uniforme, ale tam chce byt stale najkrajsia 😀
Adi ste tu cez prazdniny mohli by sme sa stretnut a zajst do parku, ked vydrzi pocasie, co robite zatra??
mbeatle vitaj medzi nami 🙂 blahozelam k tehotenstvu aj ja som hned vedla Hendonu(tak na hranici Hendon Colindale) par krat sme sa uz stretli baby z okolia tak dufam, ze sa coskoro pridas 😉
Bubenko malicka je zlatucka, inac moja Lili ma uz skoro rok a tiez si vyzaduje neustalu pozornost 😀
Kika ako na SK, coze si nedosla ten posledny tyzden ku mne , tiez nakupy co? ozvi sa ked sa vratime ze si pojdeme z drobcami niekam zaplavat.
Mirka ako sa mate??
idem malicka sa budi

elbel
16. apr 2008

Ahojte
jej tani ty si tu 😀 a ja uz som si zacinala mysliet ze ste sli s martinkou na slovensko 😝 my sme tiez tu,zial ja som neskoro prisla na to ze danko bude mat palf term a uzbolo neskoro na letenky ☹ tak sa iba tulame po okoli 😒
to je super mohli by sme niekam vyrazit do parku ale kam ja som teraz posledne dni ked bolo slnecno chodila s detmi do hendon park.Dankovi sa tam paci hlavne to zelene auto 😀
dnes do parku nemame na plane chcela som ist nakupovat ale este nesom si ista ci pojdeme az ne tak ti zavolam a poobede by sme mohli spolu vyrazit alebo zajtra co ty na to.Aky ma rezim Lili kedy chodi spinkat my sa prisposobime 😉
zatim pa

tani
17. apr 2008

Ahoj Adi. Dnrs ma nas ocino volno takze robi program on, ale zajtra by sme mohli Liyannka spinka rano od 8smej do pol10cca tak okolo 11tej chodime von tak by ste mohli dojst tak okolo pol 11 dame kavu a vyrazime teda ak bude pocasie ak nie tak pokecame u mna 🙂

elbel
17. apr 2008

ahoj
tani tak teda by sme prisli zajtra 🙂 uz sa tesim

tani
17. apr 2008

ok Adi cauko zajtra

bubenko
19. apr 2008

ahojte, konecne som si nasla trochu casu, kedze mala Sarah spi velmi malo 😝
Tani ani nesranduj, ja dufam ze ked bude starsia tak bude trochu samostatnejsia 😅
na vine su babky to oni ju naucili na rucky a ja sa teraz mozem zblaznit ☹ , rackovat sa jej nechce ale zato uz krasne stoji na nozickach, mam pocit ze jej uz zaraz pojdu zubky tak dufam ze to prezijeme 😅 😝
ked bude viac casu tak pridam nove fotecky
drzte sa babenky 😉

lenkaajarek
19. apr 2008

Ahojte baby ako sa mate?My sme sa tiez pred vcerom vratili z Sk.Maly bol v lietadle zlatucky a skoro cely let tam a naspat prespal 🙂 .Uz sme ho stihli aj pokrstit aj vybavit svadbu a vsetko mozne okolo boli to behacky o 106 😅 .No ale konecne to mame za sebou.
Hej a aby som nezabudla vcera nam vysli dalsie 2 zubky takze uz mame 4 😀 vela co??????

bubenko
20. apr 2008

ahojte 🙂
lenkaajarek super tie 2 zubky, ako to Kevin preziva? Moze spinkat? Nema teploty a hnacky?
papapapappapapappa
tak co ostatne maminky ako deticky?pocuvaju? 😀 😝

elbel
22. apr 2008

Ahojte
ako sa mate a ako deturence
nuz danko vcera siel po dvoch tyzdnoch do skoly a dnes sme zasa dostali list ze vo stvrtok nemaju ist do skoly lebo ucitelia strajkuju 😒 potom zas 1.maja namaju skolu lebo su volby a 5 maja zas bank holiday,hmmmm tie decka su viac doma nez v skole,este ze ja som doma tak mne to nerobi problem ale co take maminky co pracuju,nezavidim im

lenka videla som tvoje fotecky z priprav na svadbu pekne su a saty uz mas doma,to si ich kupila alebo poziciala a kde budete mat svadbu,myslim ten zamocek....napis troska o pripravach az bude cas 😉 mate to krasne nachystane

tani a vy sa ako mate co tak niekedy poobede zajst do parku az nebude prsat

bubenko a vy ako

lenkaajarek
22. apr 2008

Ahojte babule ako sa mate kde ste zvysok?????

BUbenko vies co ani neviem maly asi 4 tyzdne pred tym nez mu vysli zubky bol chorucky a mal teploty a aj hnackoval.Tak teraz neviem ci to patrilo k chorobe alebo k zubkam.Ja som si tie opuchnute dasna vsimla dost skoro ale dobre sa s nimi chuda moje male potrapil.Cakala som na ne mesiac pokial vylezu a ku koncu to uz bola nervozita ako sa patriiiiiiiiii .No ale uz je vsetko OK uz su von ale vidim ze idu dalsie bocne.Ale este je to v pohode nieje nervozny a ani JA.

Elbel ahoj to si ma milo prekvapila ze si si nasla moj album 🙂 Hej saty uz mam doma kupila som ich na E-bay su krasne ale do svadby je este daleko tak dufam,ze sa mi nesprotivia.Tak aj preto na nich nepozeram 😀 .A svadba bude v tom kastieli co je na fotke.Vies co po nete vybavovat svadbu je celkom v pohode len neviem ako to vsetko dopadne v realite 😀 dufam,ze ako na fotkach 🙂 .

Tani ako sa mate co nezajdete na Edgware?My na kupalisko momentalne nechodime lebo bolo dost drahe ale musim zavolat teraz mozno maju nejaku zlavu 😀 .Ako sa mala mala Lili?Uz je z nej urcite velka dievka co?Uz sme sa dlho nevideli tak sa musime niekedy stretnut.A ako mamka este je tu v uk?

Kika a vy sa ako mate?Zajtra sa uvidime uz sa tesim 😉

Douglas a ty ako sa mas?????????????

tani
23. apr 2008

cavte baby ja len na skok, dnes sa vracia Martinka, uz sa na nu straaaaaaaaaaaasne tesime, aj moja mamina to sa uz tiez neviem dockat 😉 to tu mozno budem mat cas sem tam nieco napisat 😀 Adi do parku by sme mohli ale kukni vonka katastrofa 😠 dufam, ze zajtra bude lepsie.
Lenka aj ja chcem vidiet ten album pleeeeeeeeeeease kde mam kuknut 😵 😵 . Liyannka je uz poriadny betar, uz vie chodit sama par krokov, ale velmi sa jej nechce, ale za jednu ruku uz beha jedna radost, hlavne za detmi. Mohli by sme naplanovat stretko, sak u mna kedykolvek.
pa pa

elbel
23. apr 2008

Ahojte
tani no to pocasie ma sklamalo,len dufam ze zajtra bude lepsie lebo danko bude doma tak by sme potom mohli zajtra az nebude prsat

lenka to som sa nudila a tak som sla pozerat moja svadba albumy a fotky zo svadobnych priprav a tvoje fotky boli medzi prvymi 😀 tak som si pozrela...lenka ale radsej ani uz nepozeraj po inych satach aby si nenasla o nieco krajsie 😉 drzim palce nech vam to dopadne bez problemov

bubenko
25. apr 2008

ahojte, mame sa dobre ale Sarah mi neda vydychnut 😝 , cez den malo spi a v noci tiez nespi dobre ☹
vcera sme sa vybrali na prechadzku a musim uznat ze mi pocasie naozaj vyslo, tolko som sa s kociarom este nenabehala 😝 😅 😝 , zastihla nas poriadna burka a kade tade sme sa schovavali, ale boli sme od domu dost daleko a kym som dobehla tak som mala dost 😝

elbel
29. apr 2008

ahojte babenky
ako sa mate,kam ste sa podeli 😕 😅 😉

lenkaajarek
5. máj 2008

Ahojte baby ako sa mate konecne tu mame krasne pocasicko 🙂

bubenko
7. máj 2008

ahojte, ozaj tu mame krasne pocasie 🙂
nemam vela casu sediet pri pocitaci ale som rada ked sa tu na chvilu dostane, inak vecer sa mi uz velmi nechce lebo ked uspim Sarah tak som rada ze si mozem lahnut aj ja 😝 . Sarah nam rastie a ked bude cas tak pridam aj nove fotecky, akosi stale niekde lietame a nieje cas. Sarah je nas maly smejo ale vie byt aj riadne zla 😠 , v noci sice spinka ale casto sa budi na hlad, mam pocit ze to mliecko je slabe tak to budeme musiet zmenit, lebo niekedy s manzelom stavame aj castejsie ako kazde tri hodiny a ona uz nieje taka drobna aby stale tak casto vstavala ☹ 😝 . Domov ideme koncom juna a potom asi tak v polovici augusta sa s malou vratime, ked s mamou volam cez skype tak len narieka ked malu vidi a ani porozpravat sa s nou neda a ani po telefone, lebo Sarah ked vidi ze telefonujem tak hned sa oziva a mama je uz zas nameko, ale moja sestra teraz caka babetko tak sa tesim na dalsie malinke v nasej rodine 😀 .
ako sa mate???????

mamartinka
7. máj 2008

zdravim.ako v londone?aj v irsku pritapaju peknym slnecnym a teplym pocasim.

bubenko
14. máj 2008

ahojte kde ste? 😨
Sarah uz sama sedi ajked este sem tam pada do zadu, rackovat nechce ale zato uz krasne stoji na nozkach a robi krociky, ked varim tak si ju dam do chodacky a je klud ale len dovtedy kym ju aj to neprestane bavit a radsej chce byt mamke na ruckach 😝 . ale vie pekne pospinkat na zahrade, aspon nieco stihnem urobit 😅
ako sa mate 😕 😕 😕 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre