Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

zofa
21. máj 2007

Diamand ja som mala aj pri prvom tehotenstve problem s tym, ze az 8 tehot.test mi ukazal, ze som tehotna. A teraz som si zatial robila len 1 😅 , tak mam este stale nadej. Ale rozhodla som sa, ze si dalsi urobim az po dovolenke ak mi nepride ovsem mrcha. Juj ale keby som bola tehotna, tak by som hadam aj z koze vyskocila od radosti 😀

diamand
autor
21. máj 2007

Zofa - jaj to by bolo super, velmi prevelmi ti drzim palceky nech ti to vide

mima3114
21. máj 2007

diamand tak ti dakujem za info.skusim zistit kde to mam vlastne volat na ake cislo a tak.

mima3114
21. máj 2007

zofa,tak aj ja ti drzim palce,aby ti to vyslo s tym babetkom.priebezne nas informuj. 🙂

zofa
21. máj 2007

Dik babule. Po dovolenke sa ozvem.
Dobru nocku.

mima3114
21. máj 2007

dobru nocku aj tebe zofa.

tani
22. máj 2007

dobre ranko, teda vy vydrzite dlho hore, to ja v poslednom case chodim spavat s kurami 😀 o 9-tej som uz jak mrtva. Vcera som naoisala jeden prispevok okolo jednej poobede, ale nejak sa tu nezobrazil, tak asi som ho napisala ale neodoslala ja sikovna, alebo som ho mozno odoslala do inej temy,(casto si citam aj junovky a majovky) tak tie budu pozerat, co za blaznivu to pise uplne od veci 😀 😀 .
Mima aj ja som rozleniveta ze az, ale teraz mi to kazdy nejak toleruje 😵 no vsak co ze lenosime ved zachvilu nam zacne riadna sichta! ale aj tak sa na to uz velmi tesiiiiiiiim. Mima tvoj manzelik(alebo priatel) je Slovak?
ja len tak pytam, lebo moje babo bude take pomiesane, tak uz sa neviem dockat na koho sa bude viacej podobat, nie ze by mi na tom zalezalo, to len taka nedockava zvedavost.ved Kika, bluebell a Nippa asi tie pocity poznaju 😉
Kika to childminder nie je zle ale pravdu povediac ja by som radsej niekde v kolektive kde je aj zopar dospelych, nie doma sama s deturencami. To este pamatam s prvej materskej ze po troch rokoch doma s malou som uz ani normalne rozpravat nevedela len tutumutu 😵 .
Nippa tak to som netusila, ze ty studujes prave na Hendone, tak to by sme fakt mohli na tu coffe skocit kedykolvek aj s Kikou. To si na Hendone kazdy den?
Bluebell a co vlastne povedali, ze malickemu je?? drzim palce aby lieky rychlo abrali a aby sa citil lepsie. Aj moja mala bola casto chora ked bola malicka, ale to vacsinou doniesla nieco zo skolky, ona je trosku chudokrvna, tak vzdy prva chyti ak je niekto okolo chory.
Uz letim chystat lunch box, majte sa a pekny den, zatial vyzera ze dokonca slnecny 😅

emmaelzer
22. máj 2007

Zofa, ja som priamo z Levic, a ty?

emmaelzer
22. máj 2007

Tani, ty byvas v Lutone, ja tam casto chodim robit

nippa
22. máj 2007

tak vazene slecny..za 2 hodinky budem potit co som sa za poslenych par dni naucila..drzte palce..ani neviem na ktoru skusku sa mam bat skor ci tu dnes ci tu zajtra...Tani v Hendone som bola v poslednom case casto ale v skolskej library....nie ze by som bola nejaky sprtak do knih ale bolo mi to treba....od zajtra v Hendone uz nebudem len koncim..toto bol moj posleny rocnik..jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale na tu kavu mozno v stredu po mjej skuske by mi nevadilo..ale neviem ci budete mat cas..sice ani neviem kedy presne skoncim...skusku mam o 2hej....a trva 2 hodiny.
Zofu vitam ale asi si uz kosti ohrieva...no ale hadam aj my ohrejeme lebo dnes krasne svieti slniecko tak nam to hadam vydrzi..aj ked ukazjuje na piatok 18 stupnov....Blubell ako Kareemko?

emmaelzer
22. máj 2007

Nippa, tak sa drz a vela stastia prajem

zofa
22. máj 2007

Ahoj emmaelzer,
ja som tiez priamo z Levic. Byvala som na Komenskeho to je tam pri starej trznici, 5min. od centra. A ty?
Nippa dik a drzim palce aby ti skuska dopadla dobre. Kosti ohrievam az od zajtra 😀

diamand
autor
22. máj 2007

dobre ranko zienky moje.

Nippa drzim palceky nech to uspesne zakoncis.

Tani - ja zase robim uz neviem kolko rokov v kolektive a uz ma to prestava bavit radsej chcem byt doma, a aj tak by som sa chcela starat len o jedno dieta, aby toho nebolo na mna vela. Odkial je tvoj priatel/manzel?

Emma - kde si bola zasita vcera, ved ty si sa vobec neozvala, uz som sa bala, ale vidim ze si ok - parada 😉

tani
22. máj 2007

tak zase som tu pisala asi 10 minut a neodoslalo to, nieco asi robim zle bo ja taky "technicky typ" tak este raz Nippa drzim prsty, jak ti fajne ze uz koncis studium, my ostane este len planujeme zacat, vobec sa necudujem, ze si medzi 20-tky zapadla, ved na fotke vyzeras na 17. 😵
Emma a kde v Lutone pracujes? Ja byvam hned vedla centra a aj prave teraz sa chystam do obchodaku nie si niekde v okoli dnes? Inac mas super termin, moja prvorodenna sa narodila 27.12. Nie je to bohvieco kupovat dalsie darceky hned po Vianociach, ale kozorozci maju super povahu, tade mne vyhovuju.
Mima ako sa citis? Ziadne naznaky zeby sa to uz blizilo? Lebo niektore kocky v junovkach uz maju rozne bolesti, opuchnute nohy, falosne kontrakcie a ja stale vobec nic, dufam, ze nebudem prenasat. Uz chcem drzat malicku v naruci 😵
Prave pozeram, ze V Blave je dnes vraj 31 stupnov, teda maju tam horucavy, ja normalne milujem letne horucavy, ale teraz sa uz aj pri tunajsich potim jak tava 😝
No idem nieco porobit(trosicku) a ide sa na nakupy 😀

diamand
autor
22. máj 2007

takze tani bude to dievcatko? uz mate vybrate aj meno? ked ta to chyti daj vediet nech sa tesime aj my s tebou 😀

tani
22. máj 2007

bre ranko Kika. moj uz manzelik( vzali sme sa len nedavno 22.3.) sa narodil tu ale origin z Bangladeshu tak som zvedava aka bude bambulka 😵 aj ked je to jedno len aby bola zdravucka. Aj by som tu dala nejake fotky do albumu, ale neviem prist na to ako sa to robi, a to mam skoncenu elektrotechnicku priemyslovku odbor automatizacna technika, no ale ani ja sama nevie ako som ju skoncila 😀
utekam uz bo zase nic nenavarim.

bluebell12sr
22. máj 2007

caute babule,
nippa drzim palce na skuskach.... 😵
tani, spominala si ze aj tvoja malicka bola cassto chora... vysrastal z toho??? nepoznam dieta, ktore by bolo tak casto chore, ako moj drobec... nie je sice chudokrvny, ale ma immune system deficiency...takze si to vies predstavit...mimochodom, tvoj termin uz nie je az tak daleko...par dni a babo je na svete, ze? 😀
diamand, ako brusko? mimochdoom, nakupila si nieco v tom watforde, ako si spominala? 😎

bluebell12sr
22. máj 2007

mimochodom, som si vsimla, ze vsetky cakate babetko... 😀 /nippa sa prida o chvilu 😉 / .......... 😵 😵 😵 tani a mima to maju blizuuuucko k sebe......... 😎

tani
22. máj 2007

neboj bluebell to bude neskor v pohode, aj mne sa vzdy zdalo, ze to len ta moja je stale chora, ale teraz uz je to v pohode. uz presne nepamatam,ale zhruba tak do tych 4-5 rockov sme tak castejsie marodovali. Je sice este stale chudokrvna, ale uz to jej organizmus nejak lepsie zvlada. Ako casto je tvoj malicky chory, berie nejake vitaminky na oslabeny imunitny system?

emmaelzer
22. máj 2007

zipa ja byvam pri Podluzianke,
diamant, vcera som bola v robote, a prisla som domov tak unavena, ze som ani nezapla comp.
tani, ja tam nerobim kazdy den, ucim na zakladnej skole na Dunstable road, ale kedze som ako supply ucitel, robim tam len obcas

diamand
autor
22. máj 2007

bluebell - len somariny som pokupila ako inak, co robite s Kareemkom v sobotu? mate uz nejaky plan?

Tani - gratulujem k svadbe, a fotky pridas tak ze kliknes na fotoalbumy, potom tusim moje albumy a len vytvaras nove a pridavas fotky. Ozaj a dcerka ma otca slovaka?

Emma - takze si ok, to ma tesi

emmaelzer
22. máj 2007

som relativne v poriadku, len sa uz neviem dockat, kedy pojdem do toho 2 trimestra, pretoze kazdy neg. priznak teho, sa u mna objavil, a som uz z toho unavena, ja uz chcem citit babo a len si to uzivat....

diamand
autor
22. máj 2007

to ti verim, ja som nastastie nemala ziadne tehotenske stavy, skor teraz mam ale nic strasne akurat palenie zahy, a krce v nohe ale da sa to prezit. Neboj sa uvidis ako to preleti

nippa
22. máj 2007

no ahojte babizne...uz som konecne doma...prave si smazim plantain ze si dam s dobrou africkou stew....skuska dopadne asi dost dobre..dostali sme dobre otazky...bola to skuska z business information systems(takze analyzi a podobne) tak si viete predstavit asi ake zaujimave 😖 dnes ste asi dobre palce drzali tak nech tak drzite aj zajtra....ta sice asi nebude az taka tazka lebo je to z IT ale ucit sa aj tak musim...pa babenky a uzite si toho dnesneho slniecka....

emmaelzer
22. máj 2007

diamant ani si nevies predstavit ako ti to zavidim, ziadne problemy...ja uz sa teraz bojim dalsieho teho...

nippa, tak dufam, ze ti to vyjde

diamand
autor
22. máj 2007

nippa pocuvaj nerob mi chutky, mnaaam vies ako dlho som to uz nejedla a taka riedne hoooot, palceky ti drzime 😀

emma - druhe teho mozes mat uplne ine moja, sica ja som aj pri malom nemala ziadne problemy ale aj tak, kazde teho je ine 😉

michell
22. máj 2007

ahojte, chcem sa vas opytat, zajtra mam dohodnute stretnutie s midwife neviem ci som to dobre napisala ak nie tak sa ospravedlnujem 😉 Je to moje prve stretnutie s nou.Bola by som velmi rada ak by ste mi napisali ako asi tak prve stretnutie s touto asistentkou prebieha.Ako dlho to asi trva a co sa tam vlastne bude diat.Budem vam velmi vdacna za odpoved.
Prajem vam krasny den 🙂 a vopred dakujem

emmaelzer
22. máj 2007

diamant dufam, ze druhe bude uz lepsie..

michell zoberu te vela krvy, vyplnia formulare o tebe a drahom, odvazia ta, a v podstate to nebude velmi dlho trvat, kedze midwife bude urcite mat nabity program...

ukana
22. máj 2007

baby, sorry ze vam sem skacem, ale mate krasne cokoladkove deturence!! 😉 Aj ja chcem take, ale manzel by to asi nerozchodil 😀
Inak aj ja som zila rok v GB, ale to uz je hudba minulosti 😢 Dole na juhu pri Porthsmouthe. 😢 😢 trosku vam zavidim 😔

zofa
22. máj 2007

Na ja som tu zasa. Uz som 3x pobalila a aj vybalila 😝
Mam tych veci ako na mesiac, tak sa to snazim zredukovat.
A je mi straaaasne zle. Neviem, ci to bude preto, ze mrcha dorazi alebo,ze by som naozaj bola tehotna? Cely den mam kyselinu, toci sa mi hlava nadrapuje ma na zvracanie, no hroza. Ale mozno to je len cestovna horucka 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre