Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

diamand
autor
23. apr 2009

aj mne sa paci v barnet, v septembri som tam bola s kamoskou ked rodila a tiez super, chcete si dat zistit pohlavie, alebo bude prekvapko?

perelandra
23. apr 2009

chceli by sme vediet pohlavie, ci uz to povieme rodine este neviem. ale asi ano, lebo to by som potom mala telefonaty od svokry min. 2x denne, ze chce vediet co to bude, a tomu sa chcem radsej vyhnut 😀
moj brat ma tiez dve dievcata, tak uz by sa nasi potesili aj vnukovi, ale ked to bude zase dievcatko, tak uz nemusim kupovat skoro ziadnu vybavicku 🙂
a co vy? chcete vediet ci budete mat dievcatko alebo chlapceka? uz mas pekny parik, takze niekto bude mat v rodine prevahu 😉

diamand
autor
24. apr 2009

dobre ranko,

no my tiez chceme vediet co bude, aj ked som najprv hovorila ze asi nie, no uvidime mozno sa nam malicke otoci ritkou a nebudeme nic vidiet, aj to by nebolo zle aspon by bolo prekvapko

macocha
25. apr 2009

Ahojte dievčatá, trochu vám sem vpadnem od témy, ale nenájde sa niekto, čo by predal (alebo prenajal na 3 mesiace) fén na vlasy s koncovkou vhodnou do UK zástrčiek? Moja sestra dnes letela do Londýna a včera sme zistili, že náš fén nepasuje do adaptéra, má nejaké hrubšie drôty než napr. nabíjačka na mobil 😅

tani
25. apr 2009

Ahojte, dlhsie som sa neozvala, topreto lebo sme dost zaneprazdneny hladanim domu, chceme sa cim skor prestahovat, uz sa neviem dockat kedy budeme mat zahradku, hlavne teraz ked je takto pekne mi velmi chyba. urcite to bude len tu niekde v okoli mozno mill hill mozno edgware, tak uz sa tesim na nase prve spolocne BBQ 😵

elbel
25. apr 2009

Ahojte maminky a tehulky
ako sa mate my si uzivame pocasicka aj ked dnes nevyzeralo najlepsie
tani takze vy ste house hunting,ozaj a co hladate kupu alebo prenajom,good luck nech najdete co najskor 😉
stanka a ty ako ze vas neni pocut

diamand
autor
26. apr 2009

caute dievcence,

macocha a preco si nekupi len adapter? alebo novy fen? ved to nie je drahe

tani - no dufam ze to bude edgware a potom sa ma tak lahko nezbavite - kedze budete mat aj zahradku

adi - mi si tiez uzivame pocasie dufam ze sa nezmeni

macocha
27. apr 2009

Diamand - lebo do adaptéra nepasuje, ako som písala 🙂 Samozrejme, ze môže kúpiť nový, len som myslela, že či náhodou... lebo na začiatok si toho treba kupovať hodne, samo osebe nič nie je drahé ale spolu sa toho nazbiera pomerne dosť.

satanka
27. apr 2009

Ahojte kocky, mame sa celkom fajn, uz, boli sme chori, zacala Sophia tesne po Velkej noci, brali sme antibiotika, potom to preslo na mna a teraz je trochu prechladnuty aj oco, ked jeden, tak vsetci.
Uzivali sme si slniecka, vecer som bola rada, ze existujem, na net sa mi velmi nechcelo.
Gulatime sa az strach, som zvedava aky velky slon bude zo mna ku koncu 😖
A ako sa dari vam?
My uvazujeme o stahovani po porode, niekde tu v okoli by som bola najradsej a nejaky domcek so zahradkou, to by bolo najidealnejsie.

ivanka821
28. apr 2009

ahoj babulky.
tak sme sa vratili z dovolenky a zase hura do prace.....
Ale uz len dva tyzdne.
A co mate nove vy?

diamand
autor
28. apr 2009

caute zienky,

macocha - ved jasne urcite sa toho nazbiera

satanka - o tom gulateni mi ani nehovor ja som este len v 10tt a uz mi vykuka brusko

ivka - teda tebe sa to uz fakt krati, potom ked uz budes doma daj vediet dohodneme nejake stretko uz aj s tebou

tani - ako ide hladanie domceka?

elbel
29. apr 2009

Ahojte

dnes to vyzera na pekne pocasie a mne sa nic nechce som taka ospala a to vsetko pre moje deti,co nemaju spania a uz od siestej rana pobehuju po dome 😠
dufam ze aj v piatok bude pekne ,danko ide na vylet do London Zoo tak sa tesi uz aj pocita kolko sa vyspi a bude piatok 😀
no uz by sa aj zislo nejake to stretko ,pockame na ivku az bude mat volno 😉 ,ved je to co nevydiet

gabina_uk
6. máj 2009

ahojte babulky. nevie niekto ako sa vybavuje porodne na slovensku?zevraj treba nieco overit u midwifky?kamoska na slovensku mi vravela, ze to nie je potrebne, ak sa dietatko dozilo 28 dni, no nie som si ista.a taktiez ktory z rodnych listov treba overit?kopiu alebo original?dakujem

gabina_uk
6. máj 2009

ozaj nie je tu niekto v okoli mill hill, edgware, finchley???????mohli by sme dat nejake stretko. Ja mam 3 mesacnu dcerku Saskiu..ozaj vraveli ste tu o barnete hospital, je fakt super, i ked som sa nakoniec rozhodla rodit na hampsteade..super porod, len ta after care..hroza

elbel
7. máj 2009

Ahojte zeny
kade sa tulate ze nikto nic nepise
ja som bola tri dni v horuckach no des a dnes som sla do walk in centra na edgware a zistili mi tonsils tak som na atibiotikach ale nastastie uz horucky nemam len v krku strasne boli tazko sa mi prehlta ale to je uz jedno hlavne ze zas fungujem ,lebo len par dni co som bola v posteli tak nas dom vyzera no hruza 😠

tehulky ako sa mate ?ivanka tebe sa to uz krati jaj cakam s tebou 😉
tani uz ste nasli dom ???

lenka aj ty nakukni z tych ciech a daj vediet ako sa dari a ako brusko rastie

gabina vitaj medzi nami

my sme vsetky tu z okolia mill hillu,egware,...
ohladom porodneho neporadim ja som o ziadala iba pri prvom co uz je tomu skoro 6rokov uz ani nepamatam kolko som dostala 😒 a myslim ze sa uz aj podmienky zmenili
ale musis mat slovensly rod.list pre malu bez toho sa nepohnes a to trva okolo 4 mesiace vybavit

juj ja uz ani poriadne neviem co sa da vsetko na slovensku vybavit pre dieta co zije dlhodobo v zahranici ,este ako tak si pamatam ako vybavit svk rod.list aby zapisali dieta do pasu 😅
baby radte,debatujte

perelandra
7. máj 2009

ahojte.
gabina, ohladom toho porodneho skus pozriet https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... , tam uz o tom nejake kocky pisali, len neviem presne na ktorej strane.

diamand
autor
7. máj 2009

caute zienky, akosi nam to tu viazne.

tani - co je s tebou ked uz neprispievas, ze by ste sa uz prestahovali a nemas net?

gabina - ako uz pisala elbel tak mi sme vsetky z okolia mill hill, ja som priamo v edgware takze kludne sa mozme stretnut ak budes chciet

k tomu porodnemu, ja tiez toho moc neviem kedze som si to este nikdy nevybavovala, ale viem ze sa to uz zmenilo a nie je to len na prve dieta ale aj na druhe a tretie, takze tento krat si to budem urcite pytat aj ja, tak ma potom aspon poucis

satanka
7. máj 2009

Ahojte,
ohladom toho porodneho, potrebujes k tomu papier od lekara odtialto, kde by malo byt, ze je to tvoje prve dieta (to bolo predtym, teraz by to tam uz nemuselo byt, kedze davaju aj na dalsie dieta), ze sa dozilo 28 dni a chodila k dotycnemu lekarovi pravidelne na kontroly a slovensky rodny list.
Ada, tak sup sup, nech si rychlo zdrava
Tani, ako pokracujete s hladanim bytu?
Nemame nic nove okrem pravidelneho narastania, uz teraz zavadziam sama sebe, som zvedava co bude ku koncu tehu ☹

gabina_uk
8. máj 2009

Caute baby.
elbel - dakujem, my sme momentalne na hendone, teda na hranici hendonu a mill hillu blizsie ale k mill hillu. ak by niektora z vas rada zasla na kavu, tak sa radi pridame.
perelandra-diamand dakujem, no nejak si s tym uz poradim, kamoska mi vravela ze mi treba iba prelozit anglicky rodny list a kedze mam stale trvaly pobyt na slovensku, tak by to nebol problem
a z kadial ste vy baby?mate deticky?diamand, ty cakas 3 miminko, ze?

dea
9. máj 2009

Ahojte baby,......

mozte mi poradit.......v stredu letim s malou do londyna na 5 dni..........mozte mi napisat ako je to tam s cestovanim s kocikom a tak........vsetko okolo toho.........chceme ist pozriet buckingham, tower brigde, hyde park......
je lepsie cestovat metrom alebo busom>>??
mam tak trocha obavy........ze ako to s malou zvladnem.......no dufam ze v pohode 😅 😅 😅

lenkaajarek
9. máj 2009

Ahojte babusky ako sa tam tak daleko mate???My sme ok brusko rastie maly je ok len mi zacal akosi hnackovat a neviem co s tym.Stale cakam na tie hlupe EU karticky katestrofalne dlho im to trva 😠 .Inak pocasie je tu super a som aj rada ze sme sa z toho Londyna odstahovali .Maly sa mi tu zda byt viac stastnejsi no a ja som sa uz podriadila 😉 ved co matka nezrobi pre svoje dieta, no nie?

Dea o cestovanie v Londyne sa neboj tu v cechach je to horsie nez tam mam stale nervy ked na chodniku nemozem najst zostup pre kociare alebo do obchodu niesu najazdy a tie ich hlupe znacky nevchadzat s kociarom to je na zabitie.V Uk je to vazne child friendly.Minule som sla do lekarne a tam 3 schody pred dverami myslela som ze ma porazi no a takto to tu je vsade-zlata anglia mali to aspon premyslene 🙂

No a na ten prispevok som pozerala uz aj ja kedze sme ten prvy nestihli 😠 http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

ivanka821
11. máj 2009

Ahoj babenky.
Tak sa vam ozyvam.
Mala som toho tak strasne vela v poslednom case, strasny blazninec v praci a naviac sa mala Nini zacala pytat na svet.
Tak som ju nejako musela spacifikovat, ze ma este skoro 2 mesiace, tak zatial vyzera, ze to pochopila. 😀 😀 😀
Klop klop.
Inak uz tento piatok idem na matersku, tak nieco zoorganizujeme, co poviete?
Tak sa mi ozvite babulky.
Inak este stale doma nemame internet, lebo tie instalacne hodiny su od 9.00 - 13.00 uplne super cas, takze vam sem hodim moje cisielko a napiste sms alebo tak.

07939 285195

dea
11. máj 2009

dakujem za info......a este mi neviete poradit.........padlo nam ubytko u kamosky..........tak teraz neviem kde sa narychlo a pomerne za lacno ubytovat ☹
neviete mi poradit.....nejaky privat....penzion??
alebo aspon v akych cenach sa to pohybuje?? potrebujeme ubytko na 5 noci 😅

bissau
11. máj 2009

perelandra ahoj ja som rodila z General Barnet hospital pred 2.5 rokmi a spokojnost maximalna cely system midwife care bol pre mna dost znicujuci po starostlivosti z Kanadu kde sa nam narodil prvy syn ale nakoniec to bolo ok. Teraz cakam nase 3.dieta zase chem ist tam. No teraz cakam na list od nich lebo zatial ma len GP odreferoval k nim lebo som len 7.5 tyzdna tehotna. Ja mam Chase Farm za rohom ale tam by som nesla. Ak budes mat nejake otazky tak sa ozvi.

perelandra
11. máj 2009

vdaka bissau. zatial som pocula same chvaly na barnet hospital. aj midwives su celkom mile a ochotne, a hlavne nemusim stale chodit na kontroly do hospital ale midwife pride k mojmu gp, tak to je pre mna velmi vyhodne 🙂
blahozelam k tretiemu babatku 😉

ivanka821
11. máj 2009

ja mam negativny postoj k barnet
absolutne poor.....

ivanka821
15. máj 2009

tak babulky....
sedime za tymto stolom dnes posledny krat....
ani sa mi to nechce verit, ze o par hodin idem na matersku....
Ake zodpovedne slovo.....

Ozvite sa s nejakymi stretkami a tak....

Vyssie je moje cisielko, takze mi napiste. Lebo nemame este stale internet.... ☹

Majte sa

gaby0205
17. máj 2009

AHoj te dievcence, som rada ze tu niekto zalozil takuto temu. babulky prosim dajte mi vediet ak ma niekto skusenosti s tabletkami Clomid, my mame fertility treatment a snazime sa s manzelom otehotniet a tak ma najskor dali na tenmto 50mg clomid, len som chcela vediet ci to niekto bral a ako sa citil ??? Je tu niekto z Hammersmith, earlks Court..kensington? pekny den 🙂

ma niekto PCO ?

mesiac
18. máj 2009

Ahojte
Chcela som sa opytat,kedy sa chodi na kontrolu noziciek a kde?.Dakujem

diamand
autor
21. máj 2009

ahojte zienky, teda opat to tu viazne, kedy dame stretko? mohli by sme aj cez half term v nejakom parku ak chcete spravit si malicky picnic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre