Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

elbel
22. máj 2009

Ahojte
veru veru volajako to tu zas viazne
kika dobry napad stretnut sa v parku,len v ktorom a kedy,pocula som ze ten vas na edgware je pekny a vhodny aj pre male deti
len aby pocasie bolo pekne cez ten half term

diamand
autor
23. máj 2009

adi, ano je super, a je pre vacsie aj mensie deticky, dufam ze bude pekne

elbel
25. máj 2009

Ahojte

tak co tak stvrtok alebo piatok v edgware parku,co vy na to

my sme vcera boli vo whipsnade zoo ,bolo krasne aj nas slniecko pekne chytilo a deti mali radost ,no najviac ich bavilo na playground tam im uz nevadilo ze maju ubolene nohy,tam nabrali energie aj za 10 a behali hore dole

ozaj babulky ako tehulkujete
kika este ti byva rano zle

diamand
autor
25. máj 2009

ahoj adi,

vo stvrtok by bolo super a ma byt aj pekne pocasie

my sme zase boli vcera v legolande tiez bolo super, ale strasne vela ludi, a tiez nas slniecko pekne chytilo - zo mna sa stalo prasiatko

inak uz mam konecne svoju energiu spat a zle mi nebyva uz vobec

elbel
26. máj 2009

Ahoj

tak teda vo stvrtok

a este kedy niekedy rano alebo poobede,nevies prida sa aj marcela

stanka ,tani kde ste pridajte sa

ozaj kde tam presne je playground a z ktorej strany je najlepsie sa dostat do parku,lebo ja chodim obcas na edgware ale iba do obchodov alebo banky tak poznam iba high road po metro

jej legoland tam by som sla,len ta kopa ludi ma odradza co tam byva pocas vikendov a prazdnin ale snad aj tam niekedy pojdeme

diamand
autor
26. máj 2009

ahoj adi, tusim prispievame len mi dve, mozno pride aj marcela ked nebude busy, tanicke musime asi zavolat lebo uz sem moc nechodi, stanka neviem a na nu nemam ani cislo a ivanka tiez tusim nema este net ale nechala tu cislo tak jej bude treba crnknut. a cestu ti potom vysvetlim ked budeme vsetky dohodnute

satanka
27. máj 2009

Ahojte kocky, dlho som tu nebola 😒 , ale akosi som si radsej vylozila nohy pred seba a vegetila na gauci. Tieto 2 posledne tyzdne boli perfektne, Sophia chytila crevna chripku, takze si to viete predstavit, prezliekat, prezliekat, prezliekat, pracka isla aj tri krat za den. Stym pupkom pred sebou to bolo... Ale uz je dobre, schudla, ani sa necudujem, vsetko zle bolo na nieco dobre, viac si pyta normalne jedlo, bola dost mliekova. Na normalnu stravu prechadzame pomaly, nech sa jej najskor upravi crevna mikroflora. Chytilo to aj manzela, mna to nastastie obislo, co mu som velmi rada.
Edgware velmi nepoznam, bola som par krat akurat v nakupnom centre, skuste ma trochu navigovat, ktorym smerom to je. Od Lidl vpravo ci vlavo alebo rovno? Neslubujem nic, niekedy nam aj pocasie zmeni plany.
S Ivkou som v kontakte, tak sa opytam co a ako.
Ako sa mate? Ako sa vam dari?
Pekny dnik

diamand
autor
27. máj 2009

ahoj stani,

od lidl to je rovno a fakt len kusok, zajtra ma byt pekne pocasie tak by bolo super kebyze sa stretneme a ak nie zajtra tak aj v piatok ma byt teplo., tebe sa to inak uz pekne krati za chvilocku to budes mat za sebou

ivanka821
27. máj 2009

ahooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj...
tak my mame net... neuverite.... Zobralo to celu vecnost...
ale uzn som online...
idem sa naobedovat, lebo sa to moje dieta z brucha vykope....
Tak zatial

elbel
27. máj 2009

Ahojte

ivanka vitaj spat na nete 😀,
stanke sa krati a tebe kika pomalicky tyzdne pribudaju 😉

tak co stretneme sa zajtra alebo v piatok?

tani
28. máj 2009

Ahojte kocky sorry ze som sa tak dlho neozvala ale hladali sme nove byvanie tak si to viete predstavit. stahujeme sa 1.6. uz sa velmi tesime hlavne koli zahrade. je to len tu nedaleko na kingsbury tak hned ako dame dom trosku do poriadku a zapoja nam net tak dufam, ze nas pridete pozriet. ako dopadlo vase stretko v parku boli ste dnes alebo idete zajtra to by sme sa aj mohli pridat nemame nic na plane. inac na elstree je krasny park Kika neviem ci si tam uz bola ale je to blizsko vas. je tam krasne velke jazero tam stale krmime kacky je tam taka mala farma maju tam vselijake zvieratka take domace tak aspon aj mestecke deti mozu vidiet ako vyzaraju kravy a prasiatka a kozy a tak. a su tam celkom super preliezky, take netradicne. len pre tie co nesoferuju je to trosku od cesty ☹
Kika uz si bola na scan? jaj musim ist Lily je hore papa

diamand
autor
28. máj 2009

caute zienky,

takze zajtra sme zorganizovala v Stonegrove parku (edgware) velke ceskoslovenske stretnutie, zaciname o 12tej - bude aj piknik, a urcite sa zdrzime aj do piatej, ak sa chcete vsetky pridat to bude parada lebo nas bude riadna kopa. Tani, adi, ivka, stanka mohli by ste dobehnut vsetky.

Tani ty hovoris o Aldenham parku, chodievame tam dost casto, najprv sme toto velke stretko planovali tam ale od minuleho tyzdna tam dali vsade double yellow lines takze sa da parkovat len vnutri v parku a tam stoji parkovne 5 libier - co je podla mna dost.

Takze baby ak sa chcete pridat zavolajte mi - napisem vam do ip moje cislo a ked neviete kde je stonegrove park vysvetlim vam.

paaaa

elbel
28. máj 2009

Ahojte

jej tani tak ste si nasli domcek ,ved to je uz teraz pondelok,tak prajem aby ste sa zabyvali co najskor a co tvoja mamka ta je este tu alebo uz sla na slovensko?

kika urcite sa pridame,idem nastudovat mapu kde presne je ten park 😉

elbel
28. máj 2009

tak som nastudovala vyzera to byt kusok od tej hlavnej krizovatky,ozaj ako je tam s parkovanim,da sa tam niekde parkovat zadarmo 😅 ,kika coslo mam keby som bludila tak zavolam 😉
a co mame priniest na ten piknik nieco na papanie a pitie,napadlo ma ze by som upiekla babovku 🙂

diamand
autor
28. máj 2009

adi - ano je to kusok od krizovatky, vlastne od krizovatky len rovno a po pravej strane bude vchod do parku, myslim ze aj parkovat sa da popri ceste, a babovka bude super, kazdemu sme povedali nech prinesie co ho napadne, tesime sa na zajtra

tani
29. máj 2009

caute. tak ake bolo stretko?? Kikus diki ze si zavolala, ale nejak nam to nevyslo casovo, ked si volala uz sme boli v parkuAldenham, potom sme sli domov Lily sla hajat a zobudila sa az o 4tej. a kto vsetko ste boli na stretku?? pozerala so ci niekto nepridal nejake fotky no nic som nenasla ☹
idem ku manzelikovi aby nebol smutny ze sam je ( to my bezne tak neskoro pakame a tak aj vyzerame 😅 )
bru nocku

nippa
2. jún 2009

tani fotky boli hned na druhy den na facebook...nie si aj tam registrovana? davala som ich priamo z fotaka takze ich nemam na pocitaci, pridala by som aj sem nejake ale nie je cas
stretko bolo super, bolo nas vela, deturence sa zahrali a my trosku opalili a poklebetili...nabuduce sa dufam ze pridate aj vy

elbel
3. jún 2009

Ahojte

a zasa ticho ,snad sa troska rozpiseme ked sa ochladilo aj ked ja chcem slniecko spat

ako sa mate mamicky a tehulky

u nas vsetko postarom akurat decka zajtra maju volebne volno,viacej su doma ako v tej skole 😒deti na slovensku nam mozu zavidiet 😝

stretko bolo super 😀 ,mozme uz aj planovat dalsie,lebo nam to trva kym sa dohodneme kedy a kde 😅 😝

satanka
5. jún 2009

Ahojte dievcata, ako sa mate? My celkom fajn, trochu soplime, dufam, ze to rychlo prejde a neprejde to do horsieho. Vyuzivali sme slniecka, tak akosi na konika ostavalo malo casu.
V prvom rade by sme chcceli zablahozelat Lily k 2 rockom, vsetko najlepsie a hlavne vela zdravicka, posielame velky cmuk.
Holky, nevedeli by ste pomoct? Kamoska je bez prace, anglicky velmi nevie, ma 3 deti, no tu je len najmladsi, starsie su dospele a su na SK, rada by pomohla s domacimi pracami a detmi. Je doveryhodna.
dakujem

elbel
6. jún 2009

ahojte

ako sa mate?

😵 LILI aj ked troska neskor VSETKO NAJ NAJ K NARODENINAM 😵

LENKA a tebe vsetko naj k Meninam
jaj Leni ako tak pozeram ty uz mas buduci tyzden termin 😵 ,drzim palce nech nas co najrychlejsi a bezbolestny porod 😉 myslime na teba ak si uz aj neporodila 😅

Kika ako sa ma Lenka mas nieco nove?

Stanka vy ako sa mate uz sa citite lepsie?

prajem pekny vikend

lenkaajarek
8. jún 2009

Zdravim Londyn 🙂 ako sa tam mate? pocula som ze ste mali pekne pocasie a aj piknik ste uz mali - to je parada .Vy sa mate!! Ja si tu este stale pobehujem po Frydku s velkym bruchom a cakam kedy sa ta hracka z kinder vajca vykluje von!!!!!Uz som si stihla aj polezat v nemocnici kde by som mala aj rodit -takze som si to tam uz obkukala je to tam velmi pekne a celkom ok personal.Zatial sa nestazujem vsetko je ok a starostlivost tu je oooooooovela lepsia ako v UK a to myslim vazne.Zacalo ma pobolievat na pravej strane a hned ma hospitalizovali ze co ak je to slepe crevo 😨 vyplasili ma no ale nakoniec bolesti odisli tak rychlo ako prisli a ja som sla domou 🙂 no stihla som zburcovat manzelika a ten si to tu uz uziva s nami !!!!Ved sa vravi svetko zle je na nieco dobre.Dufam,ze sa uz do UK nevrati a bude tu s nami 🙂
No baby vazne mam to uz za par tak drzte prsty aby to bolo hlavne ryyyyyychle ,uz by som dalsi 33 hodinovy porod asi neprezila 😖 😖 😖
Drzte sa a ja sa vam ozvem az to bude zatial papa

satanka
11. jún 2009

Ahojte kocky, co porabate? Lenka, este 2 in 1? Uz nech je to za tebou a hlavne rychlo a bezbolestne.
Mne uz to brucho dobre prekaza, uz vcera bolo neskoro 😀 Nie dobre ani tak ani tak, ani teplo mi velmi nevyhovovalo, skor som sa unavila, teraz ma bolia lkby...
Chcem sa stahovat, no s manzelom ako si neviem pohnut, no bude to treba riesit, lebo v tomto nasom byte bude za chvilu noclaharen 😀
Sophia je hore, tak zatial papa

tani
12. jún 2009

Ahojte. tak uz mame net v nasom novom domceku, pomalicky sa tu usalasujeme, este nam treba strasne vela veci kupit ale ked nikdy nie je cas, teda moj manzel mena cas, ja by som kulila aj bez neho, ale my mame tak rozdielne vkusy, ze to by urcite hundral 😖
Adi velmi pekne dakujeme za blahozelanie.
Lenka veeeeeeeeeelmi ti drzime prsty, daj vediet hned ako sa bude dat, aj ked tam asi nepojdes z porodnice hned na druhy den 😅 a uz viete ako sa bude malicky volat? ako sa pozdava Kevinkovi na Cechach? uz si zvykol? Nasa Lily prvy den stahovania tolko plakala, ze domov domov. ale uz je tu stastna hlavne koli zahradke a kedze este nemam kupene vsetko zariadenie, hlavne jedalensky stol a stolicky tak tu ma super vela miesta na behanie po dome.
Kika ako brusko? ty kokso ty si uz v 17? no zachvilocku budeme vediet pohlavie 😵
Stanka nejako to este vydrz uz len par tyzdnov a co sa tyka manzela aj moj je taky co sa donho nahucim kym dosiahnem co chcem 😠 ale dosiahnem 😉
Marcelka nie som na facebook tak ked budes mat cas tak hod tie fotecky aj sem ja tak rada pozeram ako deticky rastu a my ostavame stale rovnako krasne 😀
Kocky tak kedy nas pridete pozriet?? nabuduci tyzden hocikedy rano by ste mohli, kedy komu vyhovuje?? Vitane ste vsetky aj s detickami aj bez komu ako lepsie.
musim utekat papa

lenkaajarek
13. jún 2009

Jaj zienky ja mam napisane v pase ze" dnes cakame chlapceka" 😅 no ako sa poznam tak dnes to urcite nebude 😀

diamand
autor
13. jún 2009

caute zienky,

no nahodou lenus dnes by bol pekny datum, aby sa Oliverko vypital na svet, boze som zvedava ci sa bude podobat na Kevinka

veru tani uz 17, strasne to leti ved uz coskoro budem v polovicke, inak mne na buduci tyzden vyhovuje hociktory den okrem pondelka a utorka, v utorok mi odchadza mamina - prisla na predlzeny vikend, takze napr. streda by bola super

tani
13. jún 2009

ahojte, Kika tak si mi odpovedala za Lenku, ze Oliver 🙂 streda je ok tak aj keby ostatne nemohli tak dojdi, ale budeme radi ak sa este niekto prida. Lenka nikdy nevies, ja som tiez rano este behala po nakupoch v den svojho terminu a bola si ista ze nic nebude a po 8 vecer uz bolo kinder vajko prazdne 😀
idem ideme popozerat nejake jedalenske stoly dufam, ze sa mi konecne nieco bude pacit 😅

ivanka821
14. jún 2009

Ahojte babenky....
tak ako sa mame?

My tak vselijako, malinka nejako stale vymysla, teraz momentalne ma polohu hlavicka hore, tak
sa rozhodli, ze ju "prekvapia" a vyberu ju cisarskym.
Len prosim vas nic zle mi nehovorte o cisarskom, lebo uz teraz mam mdloby. 😖
Takze cele to planuju tak cca o 8 dni. Aby sme predbehli termin. Konkretny datum sa mam dozvediet az vo stvrtok, ale uz to zacina byt nejako moc dlho.

Uz som sa zacala aj balit a dozehlila posledne mini fashion pre malinku.

Auticko ideme vyplatit zajtra takze budem aj pojazdna.
Ak mate nejake rande babenky buduci tyzden., tak by som sa pridala, lebo potom fakt neviem kedy sa s vami opat stretnem.

Tak majte peknu nedelku.
Strasne sa mi toci hlava tak sa idem trosku vystriet.

diamand
autor
15. jún 2009

caute baby,

ivka - tak sa ti to uz fakt krati ze 8 dni, no parada to je uz o chvilku, ja idem k Tani hned ako hodim maleho do skoly tak ak chces tak by som ta niekde vyzdvihla lebo aj tak budem v tvojej arei, ale bude to okolo deviatej rano

tani - takze napis mi len do ip adresu a v stredu sa vidime, uz sa velmi tesim, dlho sme sa nevideli

elbel
16. jún 2009

Ahojte

ako sa mate?

tak co stretli ste sa 😉 pokecali ste si ,nabuduce sa pridam aj ja

Ivanka neboj vsetko bude dobre malu budes mat co nevidiet

a co Lenka.uz je kinderko na svete?

diamand
autor
17. jún 2009

adi ty si nejaka 😔 aj minule ked sme mali to stretko v parku tak si pisala ze ci uz sme sa stretli a este len malo byt a teraz opat, stretavame sa dnes

Lenka bola uz vcera v nemocnici mala mierne bolesti a otvorena na 2cm, pisala ze ak sa to do rana nerozbehne daju jej vyvolavacku, dnes mi zatial nepisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre