Tehuľky/maminy Londýn a okolie

diamand
21. mar 2007

Nejake tehulky alebo maminy v Londyne a okoli? Baby ozvite sa, nech mam s kym rozoberat moje tehulkovanie. pa Kika

julia225
8. dec 2007

ja mam priatela a momentalne zije v london, tak mi hovoril, ale nevie v ktorejcasti, a aj baby na babatku spominali.... 😒

elbel
8. dec 2007

mozno ze nie co pride,dnes nam tu prsi od rana a je tmavo,musime svietit a je poriadne chladno,aspon mne

diamand
autor
8. dec 2007

ahojte babulky,

teda to pocasie je dnes fakt hrozne, pred chvilkou sme sa vratili, boli sme sa dat fotit u fotografky, bolo super akurat ze deticky trosku vymyslali, Charly plakala a Natko vymyslal ale nejake sa nam podarilo nafotit, tak uz sa na ne tesim, v pondelok ich budem mat, tak potom pridam, aby ste videli aj vy. Inak ta fotografka je slovenka, studio ma doma (bushey) alebo pride aj k vam, a robi nadherne fotky a ma velmi vyhodne ceny, nie ako tieto uk studia, tak ak budete mat zaujem dajte vediet dam vam na nu kontakt, fakt to stoji za to.

Julia - ja som o tom nepocula, lucka to tusim spominala na babetku ale kde na to prisla nechapem

elbel - ahoj, teda ty si tu uz fakt dlho nebola (a ja nemam co hovorit) ja si to tu tiez citam ale ked tu nikto neprispieva tak ani mne sa nechce, nevies co je s tanickou?

bubenko
9. dec 2007

ahojte ani mne sa tu velmi nechce pisat ked nieje komu ☹
ako sa mate? 😀

tani
9. dec 2007

cavte baby, dlho som tu nebola,net mi raz ide raz nie a aj ked ide ta tak pomaly ze na to nemam nervy a hlavne cas ☹ pocasie katastrofa 😠 ale tornado zatial nikde, chvalabohu. ked to hovorili v predpovedi pocasia, tak urcite nepride oni sa totiz vacsinou netrafia. Kika a Adi nepridete zajtra alebo v utorok?? v stredu sa mi uz vracia mamina, joooooooooooooj uz sa tak tesim.
Lili nam dava vsetkym zabrat 😉 ,koli zubkom ale uz sa to polepsilo lebo som zacala pouzivat na radu kamosky prasok ashton&parson je to cisto herbal product a je vazne dobry. Lilinke uz zacina byt vidno obe vrchne zubky, dolne uz ma davno. Prikrmujeme uz tri krat denne, raz ryzovu kasicku raz ovocie a raz zeleninku. Lili nastastie vsetko chuti. Uz zacina sama sediet, v chodalke uz lieta po celom byte a za vsetkym sa natahuje, nastastie este nedotiahne ale uz jej vela nechyba.
Aj my sa uz zaciname chystat na Vianoce, uz mam par darcekov pre deticky, z muzikom si vela nekupjeme radsej nieco do bytu, uz sa ma pytal kolko budem potrebovat na Vianoce nech vypocitam tak to radsej zahovaram aby nedostal infarkt 😀
Idem pridat nejake fotky a potom sa prichystat dnes pride prvy krat na navstevu svokra, to zase pokecame 😀 😀 ona vie len po bangladesky. viete si predstavit jak fasa sa mi pre nu nieco chysta ked ona nezje ine len indicke jedlo a to ja varit neviem (no viem ale nie perfektne muzikovi to staciale svokre si netrufam), tak jej musia stacit snacky 😉

mory
9. dec 2007

tani no ten cas leti len teraz si rodila a uz aj zubky mate 😀
tak si uzi svokru 😉 a pekny vecer

elbel
9. dec 2007

ahojte
tak tornado nebolo,nastastie

tani ja by som mohla zajtra lebo v utorok na danko v skole nativity play a tiez sa budem starat o kamoskinu malu
az tak niekedy nabuduce a dufam ze urctite po novom roku az sa vsetci vratime do normalu 😉

diamand a ty kedy vlastne cestujes na slovensko a kedy sa potom vratite
bubenko vy tiez idete na vianoce na slovensko ze

diamand
autor
9. dec 2007

tani - ja by som sa tiez mohla zastavit zajtra ked hodim natka do skoly, musim ist aj tak do west hendon zaniest malej rodny list do barnet homes, tak potom by som dobehla, ale ja by som ti rano este brnkla, dufam ze mam niekde ulozene tvoje cislo - idem pozriet

elbel - my ideme 18 a vraciame sa 6 januara a co vy kedy idete?

tani
9. dec 2007

Adi Kika budem vas zajtra cakat
Mory diki uz odisli teda stal sa poriadny trapas este stale to rozdychavam. Moja svokra je ako aj cela manzelova rodina moslimka. Tie mladsie rocniky su uz taki modernejsi zeny si hlavy nezakrivaju len ked maju nejaku rodinnu udalost, ale vsetci dodrziavaju ze nejedia bravcove a nepiju alkohol. a ja sprosta hlava som dnes kupila slahacku v ktorej bol konak. vobec som dotera nevedela ze taka slahacka existuje az ked sme servirovali tak som zistila, ale svokra uz mala tanier so strudlou a slahackou v ruke. rychlo som jej ho vytiahla a museli sme povedat ze slahacka je skazena inak by uz u nas nikdy nic nedala do ust. aj tak je to trapas dat niekomu nieco skazene ale alkohol to je pre nich strasne. to by mi asi neodpustila,aj ked to bolo omylom, nie ze neodpustila, ale tazko by sa z toho spamatavala, velmi tazko.

elbel
9. dec 2007

tak teda zajtra rano po 9.00 az hodim danka do skolky

diamand
autor
9. dec 2007

ok babulky tak zajtra rano sa stretneme, uz sa tesiiiim, dufam ze to najdem

tani
9. dec 2007

Teda po 9tej 🙂 . lahko to najdes Kika keby nie zavolaj este.idem ja uz spat unavena som jak banik po sichte 😅 bru noc

horajda
10. dec 2007

ahojte baby,nenajde sa tu teulka z londyna,ktora planuje rodit na slovensku?

elbel
10. dec 2007

ahojte
no tani ty si ale sikulka,uz si stihla aj pridat fotky 😀

horajda je neporadim vacsinou co poznam tak rodili tu v UK

tani
10. dec 2007

Cavte!! Tak konecne sme dnes mali to dlhoplanovane stretko s Elbel a diamand, fajne sme si pokecali, inac Lila ja truba som ti zabudla ponuknut satocky co Lili z nich uz vyrastla take peknucke je mi ich luto vyhodit, keby si chcela tak sa hocikedy zastav.A ako dopadli nakupy, darcek kupeny??
Fotky este nemas? ze popozerame a pripadne zavolame tej fotografke aj my.
Adi zabudli ste tu piskotky dufam, ze Lenka koli nim neplackala, ja som si ich vsimla az neskor na stole uz ste boli vonka ☹
neviem co sa deje ale obidve deti mi spia. Martinka inokedy nikdy cez den nespi a Liyannka uz tiez taha nejak dlho, je tu teraz tak ticho ☹ a nuda.
Bubenko ako sa ma malicka Sarah??

perelandra
10. dec 2007

ahoj horajda. ja som skoro cele tehotenstvo bola v uk, no rodila som na slovensku

elbel
10. dec 2007

ahojte

tani daj malej lili nech ich popapa ja som ich naschval nechala aby ich spapkala,len som zabudla povedat,ked jej tak chutili mnam - mnam 😀
divis sa ze ti tak dlho spala ved mala navstevu tak sa jej musela venovat a tak bola s toho vsetkeho znicena ze to musi poriadne vyspat,nie? aby vam rodicom potom v noci mohla spievat 😲 😝 😀 dufam ze nie a bude pekne spinkat 😉
ja som ukazala lenke fotky tak ta sa usadila pred pocitacom a kricala nan baby-baby lenka a nikoho nechcela pustit k pocitacu lebo ona cumela na fotku kde je s babies a bolo 😎
dobru noc

diamand
autor
11. dec 2007

no seruste babulky,

ako vidite foto som uz pridala dneska ich idem dat aj vytlacit a kupit nejake ramiky nech mozem rozdavat presenty. Stretko bolo super konecne nam to vyslo a deturky mate nadherne, taketo stretka musime robit castejsie. Tani darcek som si vybrala, nakoniec to neboli hodinky ale swarovski prsten tak sa vytesujem uz nech ho maaaam

bubenko
12. dec 2007

ahojte som rada ze sa to tu zasa trosku pohlo 😀
akurat krmim sarah, ta mi neda vydychnut, naucila sa na rucky takze horor, to este ked tu bola svokra tak ta ju len hombikala a spievala jej, vravela som jej ze len tak dalej a ked pojde domov tak ja pridem o ruky, a takm aj je, poviem vam super star je popri mne nic, nie zeby som tak krasne spievala ale urcite castejsie ako oni 😝 , hlavne ze malej sa to paci, aspon zatial neprotestuje. o chvilu uz ideme domov tak svokra moze spievat dalej, aj svojej mame som uz volala nech si nieco pripravy. inak je zlata, ale vybabrana, ajked sa teraz snazim odnaucit ju od ruciek, neviem ci to ma nejaky vyznam kedze o chvilu ideme domov a bude to este horsie, je to prve babo po dlhej dobe a vsetci ju budu len cicikat, uz to vidim ☹ na buduci tt v stredu skoro rano ideme, dufam ze sarah bude dobra, je to dlha cesta autom ☹ .
a vy ako sa mate?
diamand pekny darcek 😀

elbel
15. dec 2007

ahojte

diamand fotky su krasne a ocko co sa s Vami nefotil

jaj u nas vypukla chripkova epidemia zacalo to predvcerom so mnou,myslela som ze mi to prejde behom 24h ale nie vcera som stravila cely den v posteli s horuckami ☹ dnes je to trochu lepsie ale aj deti su chore a aj nas ocko dnes prisiel s prace a teraz spi lebo mu je zle a ma horucku ☹
a vy ako babenky dufam ze ste v pohode a choroba vas odchadza

bubenko vy idete autom na slovensko teraz v zime wow

tani
17. dec 2007

ahojte, tak uz zase funguje konik, chcela som pozriet 14teho mali nieco pokazene, nastastie uz sa im to podarilo opravit 🙂
Kika fotky peknucke, Adi mi zatial nechripkujeme, dufam, ze nas to obide.
Bubenko moja ma uz pol roka a este stale rucickujeme a vyspevujeme.
Idu nam zubky konecne sa nam predvcerom vytlacil treti, vpravo hore, ale uz vykuka 4ty, teraz sa prerezava tak mame plackave noci, esteze ma maminka cicusky, tie ukludnia kazdy plac 😀
v sobotu sme boli v brentX no katastrofa kolko ludi ta ja na take nemam nerv, a este sa vsade pokusat vtrepat s kociarom, ale nastastie uz mam nakupene tie zakladne darceky tie vacsie malickosti uz kupim hocikde to len aby bolo viacej balickov pod stromcekom 😉
inac baby co kupujete manzelom, bo to je moja kazdorocna dilema ☹ zenskym sa kupuje lahko ale chlapom 😠 kupila som mu dve kosele, no ale to taky darcek 😒 parfemy ma 4 bo vzdy ked niekto ide na dovolenku mne prinesie suveniry a jemu parfem 😠 😠 , tak dajte nejake tipy.

tani
18. dec 2007

caute!!!!!!! kde ste vsetky?? nakupy?? 😀 mne sa do toho tak nechce, ale na Vianoce sa tesiiiiiiiiiim pride aj maly synovec tak o to viac uz so ho nevidela rok a pol. mamine chcem dat urobit pohar na ktorom bude fotka jej vnucatiek, tak dufam, ze to este stiham 😅
uz pomalicky rozmyslam, ze asi aj my vytiahneme stromcek, ved tolki uz maju, co vidim cez okno, ale nechcem aby sa nam do Vianoc obkukal, tak este trosku pockame aj ked Martinka sa uz nevie dockat. Ja uz rozmyslam kde ho dame, aby nanho Lili nedotiahla 😀 alebo neprevalcovala s choditkom 😀 😀

elbel
19. dec 2007

ahojte
my stromcek spravime az v nedelu,lepsie povedane ze ho budem robit ja v nedelu vecer az ked deti zalezu do postele 😉 pochybyjem ze by som to psychicky zvladla zdvomi pomocnikmi pod nohami 😅,aj ked viem ze by mali z toho radost ale necham ich aspon povesat vlasy v pondelok rano 😀 a cokoladky na stromceku budu od polovice nahor odkial lenka nedociahne 😀 😎
tani ten tvoj synovec pride zo slovenska??
nam tu pride cela romanova familia presne 24.12 rano takze rano roman musi pre nich na letisko a to u nas bude zhon uz od rana 😖 ale snad to zvladneme lej ja uz teraz neviem co skorr spravit aby bolo do vianoc spravene a este treba aj napiect a cela nasa domacnost je stale chora.Voaljako sa nie a nie vyliecit.Este dnes rano mi danko oblinkal koberec co ho naplo.Nic to ja si iden na chvilu lahnut lebo si pripadam ze lietam
pekny den

tani
21. dec 2007

Ahojte. tak my uz mame strocek. Krasny je vytesujeme sa cela rodina, uz sme dnes napiekli suche, v nedelu ostatne, uz tu mame pravu vianocnu atmosferu tak mi neda uz vsetkym nepopriat : Krasne Vianoce prezite v laske a pohode a veeeeela stastia z iskriciek radosti v ocickach detureniec a najmilsich osob. musim utekat Lili ma volaaaaaaaaaaaaa

tani
25. dec 2007

Ahojte. Kde ste vsetky?? Ako dopadlo vybalovanie darcekov, deticky spokojne?? Nasa Martinka sa velmi tesila a dnes je z nej uz kameramanka lebo dostala novu videokameru, Lili sa taaaaaaaaaak cudovala najviac sa jej pacilo rozbalovanie 😀. ja som velmi spokojna 😀 no ved som si vsetko aj sama vybrala 😀 😀 a muzicek hadam tiez je, jeho najviac tesi ze je tolko jedla a kolacov 😀 😀 😀
skoda len ze pocasie nevyslo namiesto snezenia tu cely den prsi, no co uz vybrali sme si UK na zitie tak sa musime zierit s tym, ze" nezapri a nezaprsi" hahaha

tani
26. dec 2007

caute, tak zase som tu sama ☹ co este stale vybalujete darceky?? 😀 😀
konecne dnes bolo pekne tak sme boli na prechadzke 🙂 Nasej Lili uz konecne vysiel dalsi zubok tolko ju natrapil ☹ ☹ uz ma vonku 5!!!!! 😨 asi dost skoro lebo co citam tak niektore co maju 7mesacne baba tu pisu ze uz im ide treti a nasa Lilka uz je selma zubata 😀 😀 s piatimi a uz priesvita 6ty
Zajtra zase oslavujeme lebo Martinka ma narodeniny, ta tiez sa vedela narodit, ked uz penazenky prazdne 😀
idem pozriet co ide v telke a baby nie len ciiiiitat ale aj daco napisaaaaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!! aby som tu nekecala sama so sebou

lenkaajarek
1. jan 2008

ahojte baby prajem kazdemu Stastny Novy Rok vela zdravicka a radosti s malymi ratolestami

tani
1. jan 2008

Ahoj Lenka, tak aspon niekto tu napisal, bo uz tu chodim len ja. stastny a uspesny rok, rok naplnenych priani 🙂 aj tebe a tvojej rodinke
caka nas nadherny rok, prve slova, prve kroky.... 🙂 🙂 🙂

lenkaajarek
1. jan 2008

ahoj Tani tak to mas pravdu rok plny prekvapeni a ako som citala tak vasa Lili uz ma 5 zubkou 😲 😲 ako to prezivala?My nemame este ani jeden ale maly pekne vystraja casami.

perelandra
1. jan 2008

ahojte. aj ja prajem stastny novy rok, plny krasnych zazitkov s deturencami a hlavne vela zdravia. tani, citam ze mala lili ma uz takmer 6 zubkov. nasa sarah zatial stale nic, aj ked vsetko okusuje a najradsej by zjedla mna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre