Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehuľky z Banskej Bystrice s blížiacim sa termínom

asha300
21. okt 2014

Ahojte ste tu take ??? Ja mam ternin o mesiac.😉

kelly21
21. okt 2014

Ahoj. Ja mam termin uz tento mesiac, konkrétne 26.10

asha300
autor
21. okt 2014

@kelly21 ahoj tak to mas uz za par 🙂 Veci som si tiez pomali balila dufam ze som nic nezabudla 🙂

kelly21
21. okt 2014

No ja som s vecami este len v stadiu balenia, nieco mam nachystane nieco nie..nestíham. Ides rodit prvy krat?

seahorse27
21. okt 2014

Ja sice nie som z BB, ale chystam sa tam rodit. Tiez mam termin o mesiac 🙂

asha300
autor
21. okt 2014

@kelly21 ahoj nie bude to moj druhy porod prvy krat som rodila pred 12 rokmi tak si to uz velmi nepamatam :-P

asha300
autor
21. okt 2014

@seahorse27 ahoj tak sa mzno tam stretneme ja cakam dievcatko. A preco si sa rozhodla rodit v bb?

seahorse27
21. okt 2014

@asha300 Moja spadova porodnica je vo ZV - tam som aj porodila svoju prvu dcerku pred 5 rokmi, vtedy som bola celkom spokojna. Teraz som tam vsak lezala vyse tyzdna kvoli hroziacemu predcasnemu porodu a nemala som z toho oddelenia dobry pocit. Keby sa tam dal zazmluvnit porodnik podla mojho vyberu, tak rodim vo ZV. Da sa vsak len primar a ten mi teda vobec nesadol. V BB mam dohodnuteho Dr. Bornaya - vybrala som si ho len na zaklade referencii z netu a po prvom stretnuti s nim som velmi rada, ze som sa tak rozhodla. Ja cakam tentoraz chlapceka 🙂 Neviem, ci sa stretneme, lebo ja mam termin 17.11, krcok otvoreny uz od 30.tt, tak mozno pojdem aj skor. Ale clovek nikdy nevie, mozno budem nakoniec aj prenasat...

asha300
autor
21. okt 2014

@seahorse27 ja neviem mne to stale meni ale mam skracovany krcok koly papilovirusu tak uvidime co mi poviebuduci stvrtok

seahorse27
21. okt 2014

@asha300 Keby to u teba prislo aj skor, tak v BB sa vedia postarat aj o skor narodene babatka. Pokial sa ti krcok neotvara, tak to snad dotiahnete do terminu 🙂 Ja mam poradnu tento stvrtok, uz chodim kazdy tyzden.

asha300
autor
21. okt 2014

@seahorse27 ja idem teraz po 5 tyzdnoch nevidi sa mibto ale tak mi to naordinovali tak som sa nechcela dobtoho montovat

seahorse27
21. okt 2014

@asha300 Uz by si mala chodit kazde 2 tyzdne teraz...

asha300
autor
21. okt 2014

@seahorse27 aj ja si myslim neviem preco mi to takto dali

seahorse27
21. okt 2014

@asha300 Ty uz chodis do poradne do nemocnice alebo este k svojmu gynekologovi?

asha300
autor
21. okt 2014

@seahorse27 este posledny krat idem ku svojmu avpotom do nemocnice

seahorse27
6. nov 2014

Ahojte baby. Tak ja to uz mam za sebou, od pondelka sme doma z porodnice. Porodila som o 3 tyzdne skor, ale sme ok. Porod bol fajn, aj ked bolestivy, ale relativne rychly a bezproblemovy. Dr. Bornay bol uuuuzasny, citlivy, empaticky, starostlivy, respektoval porodny plan. Vdaka nemu mam z porodu krasny emocionalny zazitok. Mala som uplne prirodzeny porod bez medikamentov, ziadna kanila v ruke, ziadny oxytocin, ziadny nastrih. Za 2 dni som bola uplne fit. Mala som nadstandardnu izbu - odporucam. Budete mat sukromie, starostlivost na sestonedeli super - sestry pomohli s rozbehnutim laktacie a snazili sa riesit akykolvek problem. Taktiez personal na novorodeneckom super, nemozem povedat kriveho slova. Ja som s BB porodnicou teda max. spokojna. Neviem, ci to bolo tym, ze som mala nadstandard a dohodnuteho lekara...mozno ano, neviem to porovnat. Dufam, ze aj vy budete take spokojne 🙂 Drzim palce!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli