• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
24. mar 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že aj tu by si dosť ľudí rado priplatilo, ale v menších mestách ako je to naše neexistuje ani taká elementárna možnosť ako priplatiť si za lepšiu izbu. A keď také izby sú, tak napr. je tam sprcha, ale nie wc-ko. Jednoducho super logika.
24. mar 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete babule tu nexistuje nieco ako tie neprijemne veci ktore su u nas samozrejmostou ked ides rodit klystir a.......
24. mar 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonca tatino bol prvu noc pri nas spal s nami ato zadarmo mohol aj druhu noc ale to musel do prace :unamused: inak na navstevu moze rodina chodit od rana az do pol 10 vecer bez problemov na izbu
24. mar 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v porodnici take kufricky dostali tam boli vselijake vzorky casopisy taka knizka pre rodicov
aj tu je jedna nadstandartna izba moze v nej byt 1 mamina a ma aj babo stale pri sebe aj porodna sala je uplne ina vymalovane izby no zmenilo sa to aj tu
24. mar 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka mala ma uz zubok?
24. mar 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este zatial stale len ten 1 ten druhy stale nevyliezol aj dnes mi vecer mala mrncala ju to asi bolelo lebo si hrozne trela dasienka o seba ani zaspat akosi nemohla a uz mu moc nechyba aby bol von
24. mar 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nase kuriatko est nic slinta nestacim vymienat podbradnicky vsetko hryzie a nic uz sa nan tesime :slight_smile:
24. mar 2007 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o tom slintani som radsej ticho a podbradnik jej davat nemozem lebo ona ho ma v tu ranu ako jej ho dam v ustach :grinning: len ked papa ma podbradnik a to aj tak niekdy vyzera ako by ho ani nemala dnes mi pri krmeni 8x po sebe kychla ked mala plne usta no vsetko skoncilo na mne :grinning: :grinning:
24. mar 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jej ani podbradnik nepomaha musim ju aj 4 krat za den prezzliekat co ma vsetko mokre a co tak v sobotu na internete manzelik sa nenudi? :wink:
24. mar 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spi trosku viac sme sa pohadali :frowning2:
24. mar 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jaj to nie je dobre ist spat ked ste pohadany my to vzdy radsej vyriesime :wink: ja uz frcim do hajan my zas mame fudbal v telke ja by som to uplne zrusila take somariny :wink: tak pekne snicky papa
24. mar 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja futbal neznasam kym ten chudak dobehne k lopte niekto mu ju odkopne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mam rada hokej ked su MS tak papa dobru nocku a sladke sny :wink:
24. mar 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo cadcanky kde ste? ako ste stravili dnesnu krasnu slnecnu nedelu?
janka peknu fotecku mas v PASE :wink:
25. mar 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem no u nas nebolo velmi pekne fukalo tak sme boli len na chvilocku vonku dufam ze sa to zajtra nejak zlepsi
25. mar 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ahoj Janka co robkate? :slight_smile:
25. mar 2007 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic take zaujimave ako nedela doma mala spi a tak a vy? uz je hadka urovnana :wink:
25. mar 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono sa to uz vcera urovnalo sa ospravedlnil a dnes uz je to OK
my sme boli u nasich na oslave mamina ma zajtra narodky
25. mar 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bolii fajne kolaciky mnammnamale si mas mladu mamcu vsak?
25. mar 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina bude mat zajtra 45r le vobec na ne nevyzera :dizzy_face:
no som sa dojedla kolacov a to som si povedala ze musim par kil zhodit ide leto :grinning: :sweat_smile:
25. mar 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja mam este menej kil ako pred malou :slight_smile: toz nasa marcelka je vzorna zienka doma s rodinkou ziadny internet ako my :unamused:
25. mar 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no radsej budem tu dosla muzova segra a neak jej spolocnost nemusim ona ma totiz neznasa a ja netusim preco ale vie sa pekne pretvarovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
25. mar 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: aka tak si sa radsej zasila :confounded: a kolko ma tvoj manzel rokov
25. mar 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude mat 26
vies ona ho v den nasej svadby odhovarala aby si ma nebral :rolling_eyes:
25. mar 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to nie je velmi mile :confounded:
25. mar 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm som sa to dozvedela den po svadbe od jej sesternice ona si to totiz neumyselne vypocula a vsetko mi povedala
25. mar 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nedal sa prehovorit tak to je dobre nemozes s nou valcit do konca zivota :frowning2:
25. mar 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja s nou nevalcim ona mi stale robi na prieky a ja to ignorujem a ona to nemoze rozbehat ze si z nej nic nerobim sak sa jej to raz vsetko vrati nic zle jej ale nezelam
25. mar 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ma by ignoruj jej naprieky inak by ste sa povrazdili musim koncit mirka tak pevne nervy a hlavne usmev vsak zajtra pokecame papa krasne snicky :wink:
25. mar 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa janka tesim sa zajtra pekne sa vyhajaj :slight_smile:
25. mar 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok