Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

famfrla
10. apr 2007

halllllllllo

mimi109
10. apr 2007

ahoj Janka 😵

famfrla
10. apr 2007

ahoj 🙂

marcellka
10. apr 2007

ahojky babenky,je tu niekto?

marcellka
10. apr 2007

nikto nechce so mnou pokecať ? to mám asi za trest,že som sa tak dlho neozvala.no nič idem dať Anetku spinkať,snáď sa mi potom dakto ozve.

famfrla
11. apr 2007

ahoj marcelka ☹

mimi109
11. apr 2007

ahojky 🙂 ste tu niekto?

marcellka
12. apr 2007

hallo je tu niekto?

famfrla
12. apr 2007

hallo marcelka

famfrla
12. apr 2007

ty si ako fantom 😀 sa zjavis zanechas podpis a si fuc 😀

mimi109
12. apr 2007

ahojky co mate nove? my sme trosicku prechladnute aj ocko mame zapalene 😢
vopnku je krasne pocasie a my takto doma sedime ale uz je lesie aj opcko aj prechladnutie tak snad uz zajtra aj von pojdeme 🙂

marcellka
12. apr 2007

no fantóm veru nie som.dojdem k počítaču,kuknem,nikdo nikde,vonku pekne a tak ideme s Aňou von.potom sa ideme naobedovať a opäť ideme von si pospinkať,nuž a sme vonku až do večera.využívame to teplúčko. 😎

mimi109
13. apr 2007

ahojte vsetky ako sa mate? dako sa stale obchadzame ☹
my uz mame ocko vyliecene tak pojdeme dnes do mesta krasne slniecko svieti potrebujem malej dake oblecenie pokupit

famfrla
13. apr 2007

marcelka a aky pouzivas kremik pre Anetku aky faktor 😎

marcellka
13. apr 2007

ja používam od Anetkynho narodenia na krémovanie detské mliečko Nivea a keď sme šli k vode a hlavne v lete detské mliečko na opaľovanie Astrid faktor 25. od Nivea používam všetky výrobky,som s nimi nadmieru spokojná,Anetka nemala na ne žiadnu alergiu a tak sme to nemenili,jedine na natieranie zadočka sme museli zmeniť masť z Nivea na obyčajnú rybaciu mastičku,ktorá jej lepšie vyhovovala.

mimi109
14. apr 2007

ahojte je tu niekto v dnesny krasny slncny den? 🙂 mne Marianka uz skoro 2 hodky spinka uz mam upratane periny v okne sa luftuju tak sa trosku nudim
chystame sa do Ziliny na nakupy juj sa tesim 😀
vcera som bola s malou v meste na nakupy pokupit jej dake oblecko som si prisla na svje ked vidim cosi co sa mi lubi a je to v jej velkosti tak to musim kupit jednoducho nemozem odolat 😅 😅
tak paaaaaaa krasny dnik 😵

mimi109
15. apr 2007

halooooooooo ale to tu stichlo dako tu stale nikto nie je ☹

marcellka
16. apr 2007

ahojky je tu niekto.my prave dovárame s Aňou polievku a chystáme sa von na nákup.tatino si objednal kúpiť dáke tričko a ako sa poznám isto mi tam padne do oka aj niečo pre Anetku,takže s tým odolávaním mám i ja problém.niekedy dokonca ľutujem,že Aňa nie je ešte mimčo v perinke,lebo niektoré vecičky sú priam nádherne,ale pre ňu už primalé.

marcellka
17. apr 2007

hallo kde ste kto?

mimi109
17. apr 2007

ahoj my se boli dnes cele poobedie vonku ked uz ma zajtra prsat sme to vyuzili
ja nechcem dazd 😠 chcem slnko a teplucko ako je treaz 🙂
kde sa nam podela Janka ☹

marcellka
18. apr 2007

je tu niekto? u nas v Turzovke je dnes hrozné počasie,zima a prší.tak sme dnes s Anetkou doma.a čo vy ? čo robkáte?

mimi109
18. apr 2007

ahoj aj tu je skaredo este aj mala je dnes jak z divych vajec len reve a reve a reve ☹

marcellka
18. apr 2007

no moja bola ráno ako utrhnuta z retaze,ale ukludnila.a to sme dnes chceli ist na pieskovisko,vcera sa jej tam strasne pacilo,iba zadok jej trcal von.vsak sme doma vecer vyklepali takych 20dkg.

mimi109
18. apr 2007

mne mala konecne zaspinkala tak som aspon dlazky poumyvala ide jej dalsi zubok mozno aj preto je taka umrncna
zajtra ma byt zas pekne ale chladnejsie ako bolo teraz

marcellka
18. apr 2007

dnes sme boli v obchode kúpiť Anetke topánočky,dostali celkom pekné a hlavne sú tvarované s klenbou za 175,-Sk,čo si myslím,že je dobrá cena.

mimi109
18. apr 2007

marcelka to bola dobra kupa 🙂

marcellka
19. apr 2007

ahojte,tak táto noc bola najhoršia.začalo to už večer,mala dostala nádchu pretože sa jej začal prerezávať prvý očný zub a skrz toho začala plakať.plakala celý večer,nebolo možné ju uspať.zaspala okolo 23,00 hod. a to sme si museli ísť ľahnúť aj my dvaja.no a celú noc sa budila,plakala a zaspávala.katastrofa 😢

mimi109
19. apr 2007

aj nas trapi zubok ale my sme mali noc celkom v pohode

famfrla
22. apr 2007

😖

marcellka
23. apr 2007

ahojky,je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre