• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
už som ti odpísala na tu internú správu , vieš čo na chvíľu sa musím odmlčať , lebo musím dať malú spať, lebo mi tu už mrnčí za ušami :wink: a teraz ma dokonca uhrizla do nohy svojimi 2-ma zubkami. :grinning:
23. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak ešte niekedy pokecame. ja som dala varit polievku a idem poupratovat.
my sme mali svadbu v roku 2000 presne 9.9. a vy? :slight_smile:
23. máj 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali svadbu 23.9.2000 :confused: (po vás) Malá už spí, dávam ju spávať na balkón doobeda a poobede keď je pekne ideme zase von.Idem aj ja niečo rýchlo( kým malá spi) poupratovať a niečo uvariť. Zatiaľ čaf :dizzy_face:
23. máj 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je gol. ja tvojho manžela poznam. no naposledy sme boli na žarci v nedelu synovec mal prijimanie.
teraz prišla Dominika zo školy tak sa spolu naobedujeme a pojdem kosit travnik. :grinning:
tvoje meno mi nič nehovori no nevadi ja som si ista že sa z videnia pozname.

chcela by som isť do roboty tak na sest hodin no neni nikde nič v cadci. :angry:
23. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznáš ho z videnia alebo sa aj zdravíte?No v nedeľu tu bolo príjimanie. Vieš čo s tými robotami je to zabité :rolling_eyes: Určite ma budeš z videnia poznať. :sweat_smile:
23. máj 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si robila? ja som robila v družbe v hračkarstve teraz tam už ale nieja :slight_smile:
23. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila vo viacerých robotách ale teraz pred materskou som robila v stavebninách 5-6 rokov teraz neviem presne.
23. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj suseda tam robila dasa teraz ma malu dcerku :slight_smile:
23. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty Dášu poznáš ? Ste susedy? :astonished: To je sranda :sunglasses: Neviem teraz už presne ale mýslím, že nejak v marci sa jej narodila. po 2-och chlapcoch konečne dievčatko. :wink:
23. máj 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano byva kusok odo mna :grinning: no ja mam dve dievky a tak som hovorila, že ak ona bude mať dievku tak ja si zariadim chlapca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak žiadna robota ale pracuj na synčekovi až nevýdeš z cviku :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to treba dvoch. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedari sa mi mužika presvedčiť :angry:
boli sme v nedelu na žarci a tam nebolo ani kde zaparkovat tak sme to dali až ku kotolni :slight_smile:
23. máj 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo mužíček už nechce ďalšie bábo, počkaj aký by bol hrdý tato :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no veď s tými parkoviskami je to tu o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vieš to je aj tým , že už skoro každý byt tu má auto a čo dokonca jedna rodina ma aj 2-3 a stoja pred panelákom celý deň nikto na nich nejazdí, len zaberajú miesto :frowning2: Aj u nás v bytovke sú také rodiny.
23. máj 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce ale minule sme boli u segry a tam bol jedem sedem mesačny chlapec zadival sa nanho a nevšimol si že ho pozorujem. potom povedal že sa mu ten maly pačil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zasvietilo slniečko konečne.
mame zly počitač inač by som tu dala aj nejake fotky. :grinning:
23. máj 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď načase, že už neprší, človek stále len čučí zatvorený doma a nedá sa nikam ísť. Vy máte postavený dom?alebo si na príženkoch ako sa hovorí?Muž chcel kúpiť nejaký pozemok v čadečke , nevieš o niekom kto by tam predával? :unamused:
23. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupili starši dom. že vraj su tu pozemky na predaj ale ja o tom neviem :slight_smile:vieš to babky medzi sebou povedaju a ja tu moc ludi nepoznam. aj bracho zhanal. tu je dobre byvanie.
23. máj 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si nechodila nakupovať do tých stavebnín alebo manžel ak ste niečo robili na chalupe možno ťa budem poznať alebo si ťa vybavým rýchlejšie ? aké máš teraz priezvisko?(ak mi ho môžeš povedať?, samozrejme ak nechceš nemusíš, nič sa nedeje) :confused:
23. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
končim smiesko tak pa idem kosit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodili sme kupovat tehly na komin a lepidla a aj polystyren. mali sme vtedy modru skodovku. :grinning:
23. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobr ešte do jednej popismenkujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak si neviem vybaviť to priezvisko :confounded: , tak ťa musím poznať :wink: a vozili sme vám aj mi nejaký materiál áviou?
23. máj 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi vidi že hej.možno sa uvidime na žarci. :slight_smile: bude sranda ked zistime že sa ozaj pozname. :grinning:
23. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím aj ja už končiť, malá sa zobudila . Musím jej dať jesť, prebaliť ....veď to poznáš ! :fearful: A asi pôjdeme aj na chvíľku von, keď už neprší. :grinning: Tak dobre baby žaby pokoste...AHOJTE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smiesko ako vikendujete? my sme včera makali ako čierny :grinning:
25. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj je tu niekto.
10. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som sa teraz zaregistrovala, na buduci tyzden sa stahujeme na kysuce, manzel pochadza zo zborova, ja som z BA a nikoho tu nepoznam tak aspon takto hladam niekoho na pokec
18. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, je tu niekto?
23. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej matisekc ja som tu. aj moj muž pochadza zo zborova. :slight_smile:
vitam ta u nas :grinning: :wink:
25. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pacna, tak uz sme prestahovany :slight_smile: a dakujem za privitanie :slight_smile:
29. jún 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste sa nastahovali? :slight_smile:
29. jún 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok