Tehuľky z Čadce

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?
matisekc
6. júl 2008
priamo na zborov, tak si pomali zvykam na ten pokoj oproti blave 🙂
pacna
25. júl 2008
je tu niekto?
ahoj kocky čo robite v toto "nadherne" pocasie?
maryem
28. júl 2008
Ahojte baby. Prosim vas, je niekde v CA detsky bazar? Alebo vseobecne bazar, kde rpedavaju kociky?
Dik.
matisekc
30. júl 2008
ahoj,
no na kociky neviem, ale ved skus cez net (babybazar.sk alebo mimibazar.sk) tam je vyber bohaty 🙂
maryem
30. júl 2008
Ja som chcela predat. Da sa cez net.. no niekedy je lepsie dat rovno do bazaru..Ale aj tak dik.
pacna
31. júl 2008
maryem v meste oproti kostolu je bazar a potom kusok dalej na opačnej strane sa určite da dat kocik skus sa spytat. 🙂
venonna
31. júl 2008
ahojte kocky!!! 🙂
Ja sa vam sem votriem... nasla som vas tu az teraz, je tu niektora z Cadecky?
A mam otazku - chodievate do Kysuckeho materskeho centra? Funguje vobec?
Ja som sa pred 5 rokmi vydala do TN, ale k nasim chodim praviedelne a chcela som sa tam pozriet, ze ako funguju, ale neviem ich najst, ani na mail mi neodpovedali... 😞
marcellka
10. aug 2008
Ahoj kocky ste tu dnes niekto?
marcellka
12. aug 2008
Ani dnes tu nikto nie je?
pacna
15. aug 2008
ahoooooj 😃
matisekc
15. aug 2008
ahoj pacna si tu?
marcellka
18. aug 2008
ahojky
jojolander
18. aug 2008
Ahojte,

ja pochádzam zo Svrčinovca, ale bývame s rodinkou v Bratislave, takže by som si rada popísala s niekým z hora od "nás" kto má podobne staré dieťatko - 1. rôčik alebo je podobný ročník ako ja 1984. Je tu niekto taký????? 😉
pacna
19. aug 2008
ahoj jojolander tu sa dost miname ale sak pokecat mozeš aj s nami. 😃
venonna
19. aug 2008
ahoj joja, ja som na tom podobne - som z Cadce, ale byvam v Trencine a dceru mam o mesiac starsiu od Tvojho Danka 😉
pacna, vidim, ze Ty toto forum zachranujes od zaniku... :-|
pacna
19. aug 2008
venona chcem pokecat s niekym a stale sa miname. ]-( 😃 😃
ja mam v Trencine krstnu mamu 🙂
pacna
5. sep 2008
halo halo halo je tu niekto? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😞
matisekc
5. sep 2008
halo pacna si tu este?
pacna
11. sep 2008
matisekc ja som tu vačšinou rano 😃
janka_fr
1. okt 2008
Ahojte

Chcela by som sa vas opytat ci by ste mi nevedeli poradit nejaky dobry hotel v Oscadnici. V zime prideme na SVK a chceli by sme ist lyzovat do Velkej Race Oscadnice.Dakujem
matisekc
2. okt 2008
Ahoj Janka,
osobne ti neviem odporucit ziadne ubytovanie ale skus pozriet toto http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/ubytovanie/penzi... mozno si nieco vyberiete 🙂
sjju
23. okt 2008
caute. je tu niekto s novembrovim terminom?
pacna
24. okt 2008
ahoj siju. 🙂
je tu niektooooooooooooooo 🙂
faustina
28. okt 2008
ahoj sjju, aj ja som z Cadce a dokonca mame rovnaky termin. ozvi sa
pacna
31. okt 2008
faustina odkial si? 🙂
fidka79
4. jan 2009
c\aute babule......aj ja som z ca.......ozvite sa
mariettka27
7. jan 2009
Ahojte babenky 🙂
Ja som tiež z Čadce,ale zatial len snažilka a nie čakatelka ani maminka,je tu niektorá v takom štádiu ako ja? 😉
sachala
20. jan 2009
Ahojte, prepacte,ze som vam sem tak vtrhla. Som zo za a cochvila budem rodit, chcela by som sa spytat na porodnicu v cadci. Dakujem
fidka79
20. jan 2009
sachala tento pokec akosi viazne..🙂)neake reakcie na porodnicu v cadci najdes v teme porod-porodnica cadca...som sice tiez z cadce a zachvilu budem rodit ale zijem v irsku,bola som tam pozriet min rok na poporodnom oddeleni a vyzera to tam super prerobene a ze vraj aj personal super same chvaly som na nu citala... 🙂
niki29
21. jan 2009
ahojte kocky som veronika pochadzam z Turzovky no zijem uz 3 roky v Roznave, pretoze moj manzel je vojak z povolania inak obidvaja sme z Turzovky.

Začni písať odpoveď...

Odošli