Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

niki29
21. jan 2009

nasa dcera je Nika ma 2 roky aj 9 mesiacov a rodila som v cadci. nemam nejake dobre skusenosti aj napriek tomu ze som zdravotna sestra a so sestrickami som si tykala. Doktori vtedy neboli nic moc aj to vybavenie bolo o nicom. No pred par mesiacmi rodila moja sestra a ze su tam velmi velke zmeny ci uz lekari ale aj celkovo porodna sal, a to ostatne. pretoze sa moja dcera narodila s raztepom pery jednostrannym nikdy nezabudnem na slova doktora ktory mi to surovo oznamil a spytal sama a vy to neviete neboli ste na genetike???? ja vravim bola ale vsetko bolo ok. Opisal to ako nieco hrozne nakoniec to bol len raztep pery nic viac . Malu operovali ked mala 2 tyzdne teraz ma len malinku jazvu .Hpvori uplne cisto, pekne papa proste okrem tej jazvy to ani nikto nevie.

niki29
21. jan 2009

a to este ani nevravim co mi povedala sestricka ze malu nemozem kojit pretoze nevie pit ani z flase ,. potom tam urobila bordel detska doktorka z novorodeneckeho a cuduj sa malu som normalne kojila do jej 5 mesiacov potom z toho stresu som prisla o mlieko.

niki29
21. jan 2009

Ale dufam ze teraz sa to tam zmenilo ved my matky si to zasluzime nie ? vsak clovek si aj priplati ked ste mat super starostlivost

pacna
31. jan 2009

ahojte maminy kde steeeee 🙂

niki29
31. jan 2009

no to by som aj ja rada vedela co je s vami vsetkymi ???? chodi tu este vobec niekto alebo uz je to stara zalezitost:??? ☹

pacna
31. jan 2009

niki tu je to strasne slabe ja som si tu pisala sama so sebou 😀 😀

niki29
31. jan 2009

no tak to vidim ja chodim na Roznava a okolie pretoze tam teraz byvam a tu si piseme kazdy den .no co uz odkial si pacna? a co deticky mas uz ? ja som z Turzovky no byvam v Roznave uz 3 roky uz som si tu zvykla no a ked prideme na kysuce tak nam je strasna zimmmmmaaaa!!!! 😀

pacna
2. feb 2009

mam dve dcerky 🙂

sjju
2. feb 2009

ahojky. ja som z novej bystrice. je tu niekto?

niki29
3. feb 2009

ahojte kocky tak co ako sa mate? co mate noveho akoje na kysuciach? mate sneh my ani kvapku.Skor tu prsi .ahoje

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sjju
5. feb 2009

ahoj.

niky- no sneh tu nie je uz skoro ziadny. no ja sa tesim lebo keby bola taka prava kysucka zima, asi by som moc nepokocikovala.

fidka- ja som rodila v cadci a je to tam ok. az na ten klistir a nastrih. no vsetci boli ku mne velmi mily. nemozem sa stazovat.

miladka26
6. feb 2009

ahojte kočky som tu zaregistrovana dost dlho ale nemala som odvahu napisat volam sa martina byvam na makove a mam 5 detičiek manžel pracuje tak som večšinou sama s detmi dufam že si tu najdem kamošky na pisanie tak pa 🙂 🙂 🙂

mimi109
7. feb 2009

jej tato tema este zije?

ahoj martinka, fiiiiii 5 deticiek, waw obdivujem ta, ako to sama zvladas? 😵

pacna
9. feb 2009

ahoj martinka klobuk dole s patimi detmi 🙂 🙂

miladka26
9. feb 2009

diky moc ale zatial posluchaju stalo sa mi vela razy že som už nemohla 😉 😉 😉 😉 😉

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
10. feb 2009

kde ste cadcanky a okolie? 😵 vonku sa nam rozsnezilo, jupiiiiiiii 😀

niki29
11. feb 2009

ahojte kocky tak co ako ziju Kysuce? u nas v RV trochu nasnezilo no u vas je urcite viac snehu. Mame sa fajn mala ide o tyzden prvy raz do skolky uvidime ako si zvykne hlavne sa bojim aby nebola stale chora uvidime. V marci nastupujem do prace tak to bude aj zmena pre mna . Ahojte kocky.

mimi109
11. feb 2009

ahoj niki tu je bielo krasne. ale sa mi zda priteplo tak to asi nevydrzi, od pravej kysuckej zimy to ma daleko 😅

nas caka nastup do skolky v septembri, musime ist konecne po prihlasku 😅

pacna
12. feb 2009

no ved tam je snehuuuuuu ale aspon deti maju z neho radost.

mimi odkial si? 🙂

mimi109
13. feb 2009

pacna priamo z Cadce 😉

pacna
13. feb 2009

ved zda sa mi ze ta z videnia poznam 😀

booooze to je snehu dnes som odhadzovala asi 3x

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
14. feb 2009

pacna a ty si tiez z cadce priamo? odkial presne? ja z Kycerky uplne navrchu

no veru snehu riadne navalilo, ani nepamatam kedy bolo naposledy tolko snehu co teraz

fidka kde zijes teraz? neplanujes navrat na SK ?

pacna
16. feb 2009

ja som z čadečky 🙂

womenne
16. feb 2009

Ahoooooooooooj Čadca konečne s ato rozhybalo ,ja som zase s okolia čadce ale prestahovali sme sa do českej republiky 😵 manžel tu pracuje.
mam 2deti dvojičky chlapcov budu mat 3roky.
Mimi ty si mi tak znama kolko ti je?

mimi109
16. feb 2009

bre ranko 😵

pacna tam mam znamych mozno si ma v cadecke dakedy videla 😉

womenne budem mat 23 za par dni 🙂

womenne
16. feb 2009

jeeeeeeeeej aj ja 😵 6.3.mam 23 nemašrodinku v Kysuckom Lieskovci?a neštudovala si na kocke???

lenka1108
16. feb 2009

ahoj baby ja som mala z cadce spoluziacky.neviete niektora o dievcatach co chodili do ziliny za kadernicky v rokoch 2000-2003?dakujem za kazde info...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre