Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
16. feb 2009

womenne ja mam teraz 23. februara, v Kys. Lieskovci nie ale na Lodnom mam rodiny kopu, hej v kocke som studovala, mozno aj stade sa pozname z videnia, lebo si mi tiez povedoma 😉

fidka hej viem kde myslis, pri Kysuci vsak? fidka moj bracho je 17.3. narodeny 😀

my sme boli dnes v skolke na zapis a asi nas nevezmu vraj uz nemaju miesto 😖

lenka1108
16. feb 2009

no to uz bude horsie.mali sme tam annu mariu a priezvisko na h.viem ze uz ma dieta.potom tam bola vlasta zahatlanova,jarka machova,milada pazicanova.... buze na ine si nespomynam ale viem ze ich bolo viac...

lenka1108
16. feb 2009

maria smolkova to je dalsia co viem

womenne
17. feb 2009

Dobre ranko
tak ako je dnes v Čadci?nam v Karvine nadherne sneži ale už by mohlo prestat,ešte cez tyžden može ale vikend už nie bo manžel mava pohotovosti v noci ☹
Dnes vobec neviem čo varit juj mna to už nebavi 😖 dajte nejaku inšpiraciu???

mimi109
17. feb 2009

womenne dnes je tu bielo a stale vytrvalo snezi 😀 kde robi tvoj manzel ?
ja som dnes gulas robila, aj mala to lubi a bude na 2 dni aspon navarene 😵

womenne
18. feb 2009

čauky baby žijete????alebo vas zasnežilo? 😀 😝 teda videla som fotky mate tam riadny kopec snehu ale aj my tu mame dosta stale vytrvalo sneži 😝
mimi my byvame v orlove okr.Karvina 😉

mimi109
18. feb 2009

a sneziiiiiiiii a sneziiiiiiiiiiiii 😀

womenne uz si sa spojila s Mariku?

a ostatne kocky sa kde tulate?

niki29
19. feb 2009

ahojte kcoky tak vidim ze sa to tu trochu rozbehlo, tak co ako je na Kysuciach? My sa chystame domov 20.3 dufam ze dovtedy vas nezasype a my sa tam dostaneme. U nas v RV nieje skoro ziaden sneh. Mala by mala velku radost z toho snezika no co uz. Inak zacala chodit do skolky zatial celkom dobre uvidime co bude dalej Ahojte pekny den

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sidus
20. feb 2009

Ahoj niki29 😀 😀 Aká som rada, že Ťa tu vidím. 😀 😀

womenne
21. feb 2009

Ahojte
mimi prave som jej pisala akosi som nemala čas Nikoasko je chory mal laryngritidu ☹ ale už je lepšie prave skač obaja po tatikovy 😀
ja som bola včea prvy krat po 4rokoch večer von bez malych 😵 bola som skamoškami na pizzu bolo super normalne som si oddychla ten čas neuveritelne ubehol 😝
čitali ste čo sa stalo na Polomke 😔 bože tolo mrtvych hrozne 😢

mimi109
22. feb 2009

womenne super tak si sa zabavila , ja ani neviem kedy som bola napsoledy dakde vonku vyventilovat , mozno po maturach na rozlucke , malemu skore uzdravenie prajeme

niki29
22. feb 2009

Ahojte babky tak co je nove na kysuciach. Zdravim ta Sidus tak sme sa nasli aspon tu. Akurat som kukala album akych mas krasnych drobcov- a Tamca aka je velka skoro ako ta nasa / ze by sa narodili v tom istom mesiaci a ten isty rrok 😀 Si to pamatam ako keby to bolo vcera ako sme to chceli mat za sebou. Inak co mas nove uz byvate vo svojom alebo este staviate? Mne zacala nika chodit do skolky zatail dobre ani neplakala aj tam spinka lôen velmi malo papa- dufam ze sa to napravi . No a ja od2.3 nastupujem na ORL ambulanciu k jednej lekarke tak uvidime ako sa mi bude darit. Tak ryyyyyyyyyyyyychlo ta vestko ubehlo. Ja by som aj chcela druhe ale vsak vies preco sa bojim . Tak sa majte babenky a uzivajte si kopu snehu u nas je bez snehu. 😉

sidus
22. feb 2009

Ahoj Veronika, na Kysuciach nie je nič nové, len kopu snehu 😝
No veru, ako keby to bolo včera. Sme sa na tie naše slečny načakali 😠 Keď si na to pomyslím 😝
My ešte staviame, ale chceme sa cez prázdniny sťahovať, tak dúfam, že nám to vyjde. Od septembra chcem ísť na výšku, ale vôbec si to neviem predstaviť 😝 Pri tých dvoch, kedy sa budem učiť.
A viem si predstaviť, že sa bojíš. Aj ja by som sa bála. Ale Nika by sa potešila súrodencovi 😵 Už je z nej veľká krásna slečna 😵 Ty už ideš do roboty... Niekedy by som už aj ja rada išla..
Niekedy, keď budem mať čas napíšem Ti IP. Musím bežať. Maj sa.

A pozdravujeme všetky Kysučanky. My sme síce neni z Čadce, ale 10 rokov sme tam bývali na Kýčerke. 😀

niki29
22. feb 2009

Sidus ja som si teraz posielala prihlasku na Predskolsku a elementanu pedagogiku do Presova- bakalara. Uvidim ci ma prijmu tiez si to neviem predstavit staci ze si teraz robim vodicak a uz mam toho dost tak uvidim 😀 Tak kocky pekny vecer my sme sami tatino nam odisiel na vycvik a pride az v piatok ☹

niki29
23. feb 2009

Ahojte kocky tak co ako ste sa vyspali ? my celkom dobre len mala skoro vstavala ze chce ist do skolky no tu su prázdniny takze je doma. Inak som si pozerala album a teba Marcellka velmi dobre poznám , zmrzlina u miftara je super aj cukraren je dobra. Ahojte kocky pekny dnicek 🙂

marcellka
24. feb 2009

niki29, dakujem za pochvalu...ale cukraren prevadzkuje svagrina so svagrom, my s manzelom sme ukoncili podnikanie...ja tam uz len chodim s dcerkou na kavicku a dcerka na pieskovisko..inak aj ty si mi daka povedoma,ale neviem ta zaradit

womenne
25. feb 2009

Ahoj holky
tak my sme nakoniec skončilis boma v nemocnici šli sme v sobotu v noci ale v pondelok na spustili ešte sa doliečujeme.teda tie ich poplatky dufam že to čoskoro zrušia ale zase je tam vyhoda že na izbe je pre mamičky postel nie ako v Čadci že tam spúia chudatka maminky na stoličke ako ja v decmbri 🙄 a zase maju na každej izbe televizor sice musiš si platit ale aspon rychlo ubehne čas 1 hodina stoji 10kč 🙂
Mima ano konečne somis oddychla bolu super a tešim sa nabuduce,Marike som pisala že ona nema internet tak aspon takto si budeme pisat som rada že jej je dobre je fajn babenka 😵
my sa berieme v marci na bystrice lebo musime zaniest danove takže iba naskok jeden dnik 😎
ja sa staršne tešim na jaro ale budu nam menit teraz v marci okna to bude hluku+maju zateplovat a možno nove balkony čož je supr ale tenhluk 😖
moja sesternica robi v kaviarni kde bolo kedysi zdravotnicke potreby tam ako je bižuteria pri fontane obia fajne late a maju mnamky zmrzlinu 😵

famfrla
25. feb 2009

Ahojte kocky ale ste to tu ozivili 🙂

niki29
25. feb 2009

ahojte kocky tak co ako ziju Kysuce - my dobre uz sa mi to pomaly kráti v pondelok nastupujem do práce uz mám riadnu depku ako to budem stihat to vsetko no ale raz to muselo prist. Marcellka urcite ma poznas byvala som v tych 8 poschodových bytovkach no ale uz 3 roky byvame v RV manzela mam z predmiera. Tam som bývala skoro 2 roky.Tak sa majte kocky a uzivajte MD. Mne sa uz pomaly konci 🙂

mimi109
25. feb 2009

niki tak uspesny start do prace 😉

my prave riesime problemy so skolkou 😒 dako su zevraj uz plne a deticky uz vraj neberu dalsie tak neviem co poriesime s malou, chcem od septembra ist do roboty ak sa babo nezadari, len ak malu nevezmu do skolky, no neviem...

niki29
25. feb 2009

tak to je iny brutal vsak len teraz zacinaju zapisi nie ? my sme vybrali dobru skolku sme s nou spokojni. Len si zatial neviem zvyknut nato ze uz Nika nebude somou cely den - vies kedze tu byvame sami a dost daleko od nasich tak som taka zvyknuta aj ked byva casto u znamych a susedky. no skolka je uz nieco o inom. Cavte

marcellka
25. feb 2009

niki29 tak nech sa ti dari v praci...inak chodila som dost casto do jednej z tych bytoviek 374 za kamoskou a este aj chodim,ked dojde kamoska z OV ku rodicom...tak mozno od tial sa mi zdas povedoma a isto aj podla priezviska za slobodna ta budem poznat...aj ja som teraz riesila dilemu ci dat malu zapisat do skolky,ale som doma na druhej materskej,takze som sa rozhodla,ze si ju necham doma

niki29
25. feb 2009

Marcellka chodila si ku Nikole vysinskej ak si pamatam a ja som byvala v tej istej bytovke na 8 poschodi takze sa urcite pozname a inak som robila na internej ambulancii na poliklinike skor 5 rokov. tak cavko

marcellka
25. feb 2009

tak moj sukromny tip bol spravny.ano pamätas sa dobre,s Nikou sme stale spolu v kontakte 😅

niki29
25. feb 2009

tak co je s vami babenky co odhadzuje sneh ked nikto nieje na nete???????????????????

marcellka
26. feb 2009

je tu dnes niekto? u nás v Tka dnes dost fuci a je riadna zima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre