• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
ahojte, tak muz prave beha po skolkach :grinning: v 1 mu dali uz prihlasku, ale este chceme skusit ci nebude predsa len volne tu pri nas hore, ale ze tam neni ani riaditelka ani zastupkyna mi prave volal :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Niki tebe sa to už kráti. Tak nech sa ti v robote darí. Daj vedieť ako to šlo. Ja malú tiež ešte nejdem dať do škôlky, až ten ďalší rok.
26. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki29 tak sa mi zdať , že ti ten manžel veľmi chyba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kysucanky...ako mame dnes...ake pocasicko..?
mne vcera adamko trosku protivil:slight_smile:)ale nastastie v noci sme sa vyspinkali.. :slight_smile:
27. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi kde na kycerku ju ides dat?
27. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v Tka prave snezi a je tu velka čľapanica
27. feb 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauki marcelka..tu zamracene zatial neprsi,ale nema to daleko od lejsku...do TKA som chodila kedysi do hudobnej skoly 6rokov,boli casy a na Podvysoku som chodila na zakladku celych 8rokov..juuj ako by som saniekedy do skoly vratila
27. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna chcem ju dan na tu na Kycerke materska skola SNP ci ako sa to vola ta ulica, dnes som bola zaniest prihlasku, v marci budem vediet ci nas zoberu
27. feb 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: avojte maminky kde ste
28. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby ako sa vola stranka kde si najdem odchod vlakov z čadce???akosi to nemožem najst ide ku mne sestra potrebujem zistit vlak apotom bus.
čo mate nove?ja som dnes skoro nič nespala Niko mal horučky a nechapem z čoho zubky už ma a choory?ved teraz sme boli a už nekašle. :frowning2: možno len reakcia na zmenu počasia včera bolo užasne teplučko žeby už jaro??? :dizzy_face:
2. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womwnw-womenne
2. mar 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znova tu nikto neni :frowning2: :frowning2:
3. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak som tu dlho nebola a vidim ze ste sa dost rozpisali :wink:
3. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,haloo je tu niekto......... :slight_smile:

adamko sa hojda s maminou na lopte,ked sme hore nedajboze polozit do kolisky... :grinning:
kolotoc nas bavi 5sekund... :slight_smile:
3. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co porabate? akosi to tu zas uticha :unamused:
3. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nevrav nikoho tu neni :frowning2: :frowning2:
3. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcata, co porabate? my prave pozerame kuzelnu skolku :grinning:

a snad pojdeme chvilu vonku, len je otrasne, sneh sa topi tak sama clapkanica a kde sa clovek pozre sami psi kakanec :angry: :angry: :angry:
4. mar 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no aj my sa chystáme von, je hmla a hrozne sa mi nechce, ale sedieť doma je ešte horšie...práve sa mi zazdalo, že preblesklo slnko, ale to bola asi fatamorgána :grinning: Ešte dovarím obed a ide sa. Len to obliekanie. Kým obidvoch vychystám, som spotená ako myš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ako vam zavidim ze mozete ist von, nas skolila chripka tak sme uz treti den doma a zaciname byt z toho dost nervni :frowning2: no musime to nejako vydrzat a snad cez vikend uz bude dobre
4. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viškoslniečko tak možno pojdeme aj mi von matisekc skore uzdravenie aj mi sme boli chory tak som si aj ja užila :wink:
4. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miladka, ty to máš doma pestré. :slight_smile: Ako to zvládaš s 5 detičkami? Ja mám niekedy dosť aj s mojimi dvoma :grinning:
4. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aja mne pomahaju svokrovci kedže byvame spolu a neter ked ma teraz prazdniny ale niekedy mi aj povolia nervy a musim sa vykričat. :wink: :wink: :wink:
4. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky kde ste mala mi konečne zaspinkala a vas nikde :frowning2: :frowning2:
4. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a ktora ste tu priamo z Cadce?
5. mar 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som byvala v čadci od mamička ale už 8 rokov byvam na makove tak si predstav tu zmenu nikoho som tu nepoznala :unamused: :unamused: :unamused:
5. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miladka no to nezávidim :frowning2: ja žijem v Čadci od narodenia :slight_smile:
5. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme bývali v Čadci do mojich 10 rokov na Kýčerke, teraz bývame v Kys. Lieskovci. Ale v Čadci som robila :grinning:
5. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila mimi109 ja by som sa hned vratila spet do čadce ,lebo makov to je taký zapadakov :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
5. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus cez K. Lieskovec chodievame k babke, na Lodnom mame rodiny kopu :dizzy_face:

miladka tak to verím ja by som nevedela dakde na dedinu ísť :sweat_smile: hold zvyknuta som na mesto :pensive: ,

možno ešte do Rieky by som šla v pohode , to je od mesta kúsok, muža mám stade
5. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok