Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

miladka26
5. mar 2009

aj som chcela byvat v panelaku v čadci ale kedže mamžel nechcel tak som musela ist tu

pacna
6. mar 2009

baby ja som byvala tiez v meste a byvame na dedine teraz a ja by som nemenila nemam to kus do mesta da sa aj peši zajst

miladka makov a skalite a take tie casti tam by som asi nesla no zvykla si si nie?

matisekc
6. mar 2009

miladka uplne ta chapem, odist byvat niekde kde nikoho nepoznas je hrozne, som na tom podobne, manzel pochadza zo zborova, zdedil tu po rodicoch dom, a chcel sa vratit aj napriek tomu ze tu 13 rokov nebyval tak som sa prisposobila, ale neskutocne mi chybaju kamosky, no manzel je zlaty tak som si uz celkom zvykla.

pacna
6. mar 2009

matiseck ja ta obdivujem na zborov by som nešla asi len keby do hotovej novučičkej chalupky 🙂

pacna
6. mar 2009

uz by som nešla

sidus
6. mar 2009

Miladka, mna neviem či by muž dotiahol niekde, kde by som nechcela, asi ani ja neho. 😀 Asi by sme hľadali nejaký kompromis. Aj keď je jasné, že sa to nedá vždy a ktosi sa väčšinou musí prispôsobiť 😝
Ja by som už nešla z rod. domu na panelák. Už sa teším, keď dostaviame 😵
Pacna, si mi nejaká povedomá 😉

matisekc
6. mar 2009

nie je tu az tak zle, az na podaktorych "prijemnych" susedov, ale to je vsade 😕

miladka26
6. mar 2009

no banka tu neni ani lekaren tak musim cestovat až do turzovky aj ja mam dobrich a poviemti bola som na prazdninach v čadci u mami a tam som sa totalne nudila 😖 tak som si zvikla na chalupu lebo tu sa da vždy niečo robyt 😀 😀

pacna
6. mar 2009

matisekc ved to ti ludia su tam taki iny a hlavne tam kde byva rodina

ja ked som u nasich na byte tak tiež by som sa nudila fakt je to o zvyku. 🙂

neviem sidus zeby sme sa poznali??

sidus
6. mar 2009

Pacna, neviem 😀 Si z Ca?

niki29
6. mar 2009

Ahojte kočky tak prvý týždeň v práci super len veľmi veľa chorých detičiek, aj naša Nika bola chorá bol s ňou na chorej muž. Inak čo nového na Kysuciach. o 21 týždne ideme domov na víkend dúfam že tam nezmrzneme - my tu máme nejakých 10 stupňov. Sidus zdravím ťa tak čo ako detí a ty akože sa máš? som rada že sme sa tu našli. Tak čavte

pacna
6. mar 2009

sidus ano z cadce 🙂

sidus
6. mar 2009

Pacna, možno sme sa videli, veď Čadca je malá 😀 Ja robím v Kysuckom múzeu, na Moyzesovej.
Niki, ahoj, máme sa dobre a ty ako v robote? Na Kysuciach nič nové, sneh sa dobre topí, už aby bolo teplejšie.
Tamka už mi na obed nespáva, tak mám o zábavu postarané 😠 Väčšinou zobudí aj Tomina, takže máme dlhé dni. 😠

pacna
6. mar 2009

sidus tak to mozno odtial moja mama robi v tej malej budke elektre a casto tam chodievame 🙂

sidus
6. mar 2009

Pacna, ešte ma napadlo, či si nechodila na obchod. akadémiu 🙂

pacna
6. mar 2009

nie

sidus
6. mar 2009

Tak skôr z toho mesta 😉

miladka26
6. mar 2009

čavte babenkyprave som dala deckam večeru taky su viberavy už ani neviem čo im mam dat aby to ziedli 😝 😝

miladka26
7. mar 2009

no kde ste vždy ked som tu ja tak vi nie akoto ☹ ☹

pacna
7. mar 2009

bre ranko ja dnes mam klud od varenia vari muz 😀 😀

miladka26
7. mar 2009

no aj mne navaril manžel kedže je doma 😀 😀 😀

matisekc
7. mar 2009

caute, my sme boli doobeda v ziline na nakupoch, ale dnes som tiez nevarila lebo ostalo zo vcera 😉 tak len nieco rychle vymyslim na veceru 🙂
Pacna a v ktorej casti si na zborove byvala?

pacna
7. mar 2009

nad kostolom zastavka sa tam vola pod rubanom a vyssie neviem presne ako sa to tam vola 🙂

a vy ste kde?

matisekc
8. mar 2009

tak to keby si tu ostala tak by sme boli susedky 🙂 my byvame tiez tu hore, vola sa to tu "U Podolaka"

famfrla
8. mar 2009

Ahojte dievcatka🙂 ja som tiez zo Zborova 🙂 ale z dolnej casti 🙂 😀

mimi109
8. mar 2009

ahojte dievčatá, čo nového?

ja sa dnes nenormálne nudím, už aby bola jar , budeme sa po vonku flákať 😵

jéj to máte super keď manželíkovia navaria, keby mal môj muž variť ostaneme o hlade 😀

miladka26
9. mar 2009

čavenki kočky ako unas na makove je mizerne počasieraz prši potom sneži a uvas ako 😉 😉 😉

womenne
9. mar 2009

Ahoj holky 😉 vidim že a to tu rozjelo 😎 na zborove mam sesternicu Nečedova poznaš??
no tu prši a prši a zachvilu sneži potom zase prši 🙄 a to som mala v plane vytiahnut malym bycikle,ale aspon sme zvladli prechadzku boli sme sa pozriet na pozemok čo planujeme kuit či to budeme zvladat lebo tam nechodia busya v pohode da sa ale aj tak musime poriešit auto jedno je malo 😝

lela1
9. mar 2009

Ahojte baby zo Zborova,kde ste?????

lela1
9. mar 2009

Nazdar famfrla,kdeže si?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre