Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

matisekc
9. mar 2009

ahoj lela, odkial zo zborova si?

lela1
9. mar 2009

Ahoj matisec,hej zo Zborova,ty si sa prisťahovala?

lela1
9. mar 2009

Hallooo,kde steee?

famfrla
9. mar 2009

lela zeby si bola aj ty zo Zborova? 😀 😎

matisekc
9. mar 2009

hej, som tu uz 8 mesiacov

womenne
10. mar 2009

Čafte holky 🙂 no pomaly sa to tu rozbieha ešte sa tak stretnut v rovnakom čase 😀
nam dnes svieti slniečko ale von možme až poobede lebo som včera vyprala všetke bundy som simyslela že bude pršat 🙄 no nič ved už su aj tak polosuche 😎
juj baby ja sa tak tešim na večer som zvedava čo mi povie drahy ako sa dohodli stym pozemkom 😵 a zajtra ideme vybavit povolenie k pobytu a huraaa konečne kartičky poistencov sic teraz mame len su na akutne oštrenie tak čakam kedy budememat česke a ja letimna očne lebo žmurim ja...

miladka26
10. mar 2009

dobre ranko kočky ja som sa normalne zhrúzyla ,ked som rano vstala znova snech ☹ ☹ už som sa tešila, že bude ponom a uvas ako 😉 😉

pacna
10. mar 2009

miladka tak tak zase ten sneh brrrr.
😠
womene co sa stahujete?

lela1
10. mar 2009

Matisekc si tuu?

lela1
10. mar 2009

Caute kočky,ako sa vám páči sneh?

miladka26
10. mar 2009

lela1 ani mi nevrav a uvas ako tieš sneži ja sa asi odstahujem niekde do teplich krajin 😀 😀 😀

matisekc
10. mar 2009

lela si tu?

pacna
10. mar 2009

baby ste tu? 😀 😀 😀

lela1
10. mar 2009

Ahoj maticekc,hej som tu,a odkliaľ to že si???

lela1
10. mar 2009

Ahoj miladka 26,ešte pred chvíľou snežilo a teraz pozerám z okna,už prestáva,ale v počasí hlásili že koncom týždňa sa má otepliť ,tak hádam sa tej jari už dočkáme 🙂

miladka26
10. mar 2009

no maš pravdu aj tu na Makove višlo slniečko ale znova sa schovalo prave som sa rozhodla ze pojdeme von ak nebude snežit ZNOVA 😉 😉 😉

lela1
10. mar 2009

Hadam už nie,zimy už bolo dosť,a navyše sme už schovali lyže ☹

lela1
10. mar 2009

Matisekc,haloo,halooo

miladka26
10. mar 2009

matisekc asi spinka kedže tu nikto neni..........

lela1
10. mar 2009

Tiež sa mi zdá,asi všetci varia obed 🙂

famfrla
10. mar 2009

lela1 a ty uz mas uvareny? 😀

lela1
10. mar 2009

Si piš že hej, a ty?čo porábate?

matisekc
10. mar 2009

caute, aj som varila obed 🙂 ale musela som vypnut pc lebo ten moj maly programator chcel pisat a to by ste vela neprecitali 🙂 ale uz som ho dala spat tak mam chvilu volno 🙂 lela som zhora od podolaka a ty?

lela1
10. mar 2009

Ahoj matisekc,a čo dobré si varila?ja som zasa z dolného konca,volá sa to u komana,poznáš?

matisekc
10. mar 2009

varila som rizoto, poznam byva mi tam svagrina

lela1
10. mar 2009

Ako sa volá,možno poznám?a odkliaľ si sa prisťahovala?

matisekc
10. mar 2009

pristahovala som sa z blavy,urcite poznas, vola sa Eva a ma 2 dcery Zuzanu a Luciu

lela1
10. mar 2009

No to musela byť riadna zmena,z velkého mesta na dedinu,už si si zvykla?Zuzana a Lucia majú priezvisko D.?

womenne
10. mar 2009

pacna my sme sa už prestahovali do čr 😵
som vas zmeškala šla som s malymi von,teda to počasie je klamlive slniečko svieti ale fuči studeny vietor jak.....
mne mali hajaju tak pozeram panelak a nejake ine serialy a hldam čomalym na narodky,my už budeme mat o mesiac 3roky 😵 😵 😵

matisekc
10. mar 2009

tak to bola, ale da sa na to v pohode zvyknut, ono pri malom aj tak nie je vela casu nazvys, mesto mi ani tak nechyba, len kamosky ☹ tak aspon ze existuje net a da sa spoznat novych ludi cez rozne diskusie 🙂 ano maju priezvisko na D 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre