• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Ahoj,tak už som tu,malý mi zaspal :slight_smile: Vieš,je sobota a vtedy je najviac roboty :slight_smile:
21. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo kde ste? až na tretej strane som našu tému našla

to počasie je des :rolling_eyes: včera lialo celý deň dnes snežilo , horšie ako v apríli
24. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi,u ná dnes pršalo,snežilo s o chvíľu aj svietilo slnko,máš pravdu,apríl :angry:
24. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa máte. A nezasneží a nezasneží :angry:
Už mám na ten sneh normálne alergiu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čo je nové v Čadci? Už som tam dávno nebola, musím sa tam kedysi vybrať :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som vas zanedbala ale boli sme v nemocke s malymi mali sme rotavirusy :pensive: nakazili sme sa bud v tescu alebo v MC,bolo to hrozne mojinka najskor jeden na jisk na druhy den nadranom sme doviezli druheho,nechceli ma tam nechat snimi a Niko ztoho dostal pruh ako plakal :zipper_mouth: som nas..ta takže v piatok ideme na urologiu tak držte palčeky :wink:
no tu je takisto blaznive počasie rano zamračene,potom svieti slnko za hodinu padaju krupy,potom zase svieti slnko a nakoniec prši :rolling_eyes: no fakt užas som zvedava čo sa budde diat v aprili.
25. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womenne jejda vás to dáko riadne draplo :frowning2: a prečo ťa nechceli nechať pri deťoch :angry: :angry: :angry:

v apríli budú padať asi traktory :grinning:
26. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus máte v KNM sneh? sme tam boli pondelok tak ste nemali a tu bolo navaleneho riadne :unamused:
26. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, teda womenne, to ste si užili :frowning2:
Mimi, snehu máme trochu, ale snežilo poriadne. Našťastie sa to stíha topiť. Ale na budúci týždeň už hlásia koooonečne teplo. Sa neviem dočkať, lebo už mi tá zima lezie na mozog :angry:
Akurát dnes som bola v CA kúpiť Tamarke bicykel na narodky a trochu som vyplienila Maximo :grinning:
26. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru baby jaksi sa to na nas sype ale dufam že už bude klid.Nam volali z ifekčneho tak Rotaviry mal len Sebko Nikolasko to mal negativne :slight_smile:
No tuna sneh nemame občas posneži ale do večera je preč je tu len chladno a dnes asi poprši.juj kde je leto???inač na orave to maju huste,som pozerala spravy na internete :confounded: riadne snehove mantinely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konečne nesneží ani neprší :grinning: dnes to dokonca vyzerá na jar, aj ked je chladno a riadne duje :unamused:

my chceme kupiť Marianke na narodky kočík, ale keďže je augustová kúpime ho skôr, nech to aj využije, čo už s ním v jeseni

jej maximo tam rada chodím :grinning: a bicykel si kúpila?

inak v KNM mám krstnú od birmovky - Maťa Belánová, nepoznáte niektorá? majú mäsiarstvo
28. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj mimi konecne aj na kysuce zavitala jar :slight_smile: sme boli skoro cele doobedie vonku, Kubco mal blato aj v plienke :confused:
Kubco ma narodky tiez v auguste a neminy v juli, tiez mu chceme kupit trojkolku uz teraz nech ju v lete vyuzije, ved on tomu este aj tak velmi nerozumie, hlavne ze bude trojkolka :slight_smile:
28. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a tu je nadherne ratam tak 14stupnov malym som dala len rolaky,mikiny,a flisove bundy blo fajne teplučko ked sa vyspia ideme dalej :dizzy_face:
baby neviete kolko trva obnovenie pasu?manželovi prepadol a surne potrebujeme novy.
28. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
womene trva 1 mesiac :slight_smile: normalna doba ale ak chces rchlejsie je za to priplatok
28. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak sa nám dnes zas počasie poserinkalo :angry: ako bolo včera krásne slniečko, sice fúkalo,ale dalo sa ísť vonku, ale teda dnes je zas otrasne :frowning2: asi bude aj pršať

čo všetky porábate? dáko nám to tu viazne :frowning2:
29. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aj unas je škaredo prši včera bolo užasne a dnes oničom :unamused:
sakriš nemožu pasy vydavat na počkanie?? :rolling_eyes:
29. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme si vcera uzili pekny jarny slnieckovy den, teraz musime vydrzat dva dni dazdove a od utorka ma byt zase slnecno :wink:
no u nas klasicke nedelne doobedie-varim
29. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Čo porábate? Mne deti spia, tak si vychutnávam ten božský pokoj :grinning:
29. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy :wink: peknou nedeli :grinning:
29. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm avojte maminky tak ako je dnes uvas tu prši chcela som ist von ale rozmislela som si to :frowning2: :frowning2:
30. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miladka aj tu včera lialo a dnes to neni o nič lepšie :frowning2: síce neprší ale je chladno :unamused:
31. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj unas je škaredo neviem kedy budem moct vyjst z domu kedže som ešte s dcerkou nebola ani raz na prechacke a to bude mat 56 mesiacov unas na makove zatial chvalabohu už nesneží a dufam že už nebude mam tej zimi už pokrk :frowning2: už aby višlo slniečko :grinning:
31. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mislim tim 5 mesiacov asi som to omilom zmačkla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, ja som tu dnes prvý krát. Žijem momentálne v Turzovke, a veľmi rada by som tu našla priateľku. Som na materskej s mojím synčekom, ktorý zajtra oslávi 1.rôčik. :slight_smile: Nájde sa tu niekto?
31. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja síce nie som z Turzovky, ale zajtra tiež oslavujeme :dizzy_face: Tamarka má 3 roky :wink: Tak si to tiež stihla 1. apríla? :grinning:
31. mar 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milá sidus, :slight_smile: po preležaných - rizikových siedmych mesiacoch som dostala pôrodné bolesti ráno 3:15, o 4:00 som bola na príjmovom oddelení v NsP Čadca, a 4:50 bol Adamko na svete. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si mala dobre rýchly pôrod :wink:
31. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: koukam ze tu same maminky ,ale zadna tehulinka :frowning2:
31. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja pochadzam z cadce...mozem sa k vam pridat? :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, kľudne sa pridaj, aspoň nás bude viacej... :grinning:
31. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela79 vitaj :slight_smile:

Adamkovi a Tamarke prajeme k zajtrajším narodeninkám všetučko naj naj najlepšie :dizzy_face: - ja takto popredu, keby som náhodou zajtra zabudla :sweat_smile:

malá mi práve doniesla v miske pokrčenú papierovú vreckovku že mám spapať polievku :grinning:
31. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok