Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lela1
21. mar 2009

Ahoj,tak už som tu,malý mi zaspal 🙂 Vieš,je sobota a vtedy je najviac roboty 🙂

mimi109
24. mar 2009

halo halo kde ste? až na tretej strane som našu tému našla

to počasie je des 🙄 včera lialo celý deň dnes snežilo , horšie ako v apríli

lela1
24. mar 2009

ahoj mimi,u ná dnes pršalo,snežilo s o chvíľu aj svietilo slnko,máš pravdu,apríl 😠

sidus
25. mar 2009

Ahojte, ako sa máte. A nezasneží a nezasneží 😠
Už mám na ten sneh normálne alergiu 😝 Čo je nové v Čadci? Už som tam dávno nebola, musím sa tam kedysi vybrať 🙂

womenne
25. mar 2009

Ahojte som vas zanedbala ale boli sme v nemocke s malymi mali sme rotavirusy 😔 nakazili sme sa bud v tescu alebo v MC,bolo to hrozne mojinka najskor jeden na jisk na druhy den nadranom sme doviezli druheho,nechceli ma tam nechat snimi a Niko ztoho dostal pruh ako plakal 🤐 som nas..ta takže v piatok ideme na urologiu tak držte palčeky 😉
no tu je takisto blaznive počasie rano zamračene,potom svieti slnko za hodinu padaju krupy,potom zase svieti slnko a nakoniec prši 🙄 no fakt užas som zvedava čo sa budde diat v aprili.

mimi109
26. mar 2009

womenne jejda vás to dáko riadne draplo ☹ a prečo ťa nechceli nechať pri deťoch 😠 😠 😠

v apríli budú padať asi traktory 😀

mimi109
26. mar 2009

sidus máte v KNM sneh? sme tam boli pondelok tak ste nemali a tu bolo navaleneho riadne 😒

sidus
26. mar 2009

Ahojte, teda womenne, to ste si užili ☹
Mimi, snehu máme trochu, ale snežilo poriadne. Našťastie sa to stíha topiť. Ale na budúci týždeň už hlásia koooonečne teplo. Sa neviem dočkať, lebo už mi tá zima lezie na mozog 😠
Akurát dnes som bola v CA kúpiť Tamarke bicykel na narodky a trochu som vyplienila Maximo 😀

womenne
27. mar 2009

No veru baby jaksi sa to na nas sype ale dufam že už bude klid.Nam volali z ifekčneho tak Rotaviry mal len Sebko Nikolasko to mal negativne 🙂
No tuna sneh nemame občas posneži ale do večera je preč je tu len chladno a dnes asi poprši.juj kde je leto???inač na orave to maju huste,som pozerala spravy na internete 😖 riadne snehove mantinely 😝

mimi109
28. mar 2009

ahojte konečne nesneží ani neprší 😀 dnes to dokonca vyzerá na jar, aj ked je chladno a riadne duje 😒

my chceme kupiť Marianke na narodky kočík, ale keďže je augustová kúpime ho skôr, nech to aj využije, čo už s ním v jeseni

jej maximo tam rada chodím 😀 a bicykel si kúpila?

inak v KNM mám krstnú od birmovky - Maťa Belánová, nepoznáte niektorá? majú mäsiarstvo

matisekc
28. mar 2009

jj mimi konecne aj na kysuce zavitala jar 🙂 sme boli skoro cele doobedie vonku, Kubco mal blato aj v plienke 😕
Kubco ma narodky tiez v auguste a neminy v juli, tiez mu chceme kupit trojkolku uz teraz nech ju v lete vyuzije, ved on tomu este aj tak velmi nerozumie, hlavne ze bude trojkolka 🙂

womenne
28. mar 2009

Ahojte a tu je nadherne ratam tak 14stupnov malym som dala len rolaky,mikiny,a flisove bundy blo fajne teplučko ked sa vyspia ideme dalej 😵
baby neviete kolko trva obnovenie pasu?manželovi prepadol a surne potrebujeme novy.

famfrla
28. mar 2009

womene trva 1 mesiac 🙂 normalna doba ale ak chces rchlejsie je za to priplatok

mimi109
29. mar 2009

ahojte 🙂

tak sa nám dnes zas počasie poserinkalo 😠 ako bolo včera krásne slniečko, sice fúkalo,ale dalo sa ísť vonku, ale teda dnes je zas otrasne ☹ asi bude aj pršať

čo všetky porábate? dáko nám to tu viazne ☹

womenne
29. mar 2009

Ahoj aj unas je škaredo prši včera bolo užasne a dnes oničom 😒
sakriš nemožu pasy vydavat na počkanie?? 🙄

matisekc
29. mar 2009

no tak sme si vcera uzili pekny jarny slnieckovy den, teraz musime vydrzat dva dni dazdove a od utorka ma byt zase slnecno 😉
no u nas klasicke nedelne doobedie-varim

sidus
29. mar 2009

Ahojte kočky. Čo porábate? Mne deti spia, tak si vychutnávam ten božský pokoj 😀

danzy
29. mar 2009

Ahojte maminy 😉 peknou nedeli 😀

miladka26
30. mar 2009

hm avojte maminky tak ako je dnes uvas tu prši chcela som ist von ale rozmislela som si to ☹ ☹

mimi109
31. mar 2009

miladka aj tu včera lialo a dnes to neni o nič lepšie ☹ síce neprší ale je chladno 😒

miladka26
31. mar 2009

no aj unas je škaredo neviem kedy budem moct vyjst z domu kedže som ešte s dcerkou nebola ani raz na prechacke a to bude mat 56 mesiacov unas na makove zatial chvalabohu už nesneží a dufam že už nebude mam tej zimi už pokrk ☹ už aby višlo slniečko 😀

miladka26
31. mar 2009

mislim tim 5 mesiacov asi som to omilom zmačkla 😀 😀 😀 😀

marcela79
31. mar 2009

Ahojte žienky, ja som tu dnes prvý krát. Žijem momentálne v Turzovke, a veľmi rada by som tu našla priateľku. Som na materskej s mojím synčekom, ktorý zajtra oslávi 1.rôčik. 🙂 Nájde sa tu niekto?

sidus
31. mar 2009

Ahoj, ja síce nie som z Turzovky, ale zajtra tiež oslavujeme 😵 Tamarka má 3 roky 😉 Tak si to tiež stihla 1. apríla? 😀

marcela79
31. mar 2009

Milá sidus, 🙂 po preležaných - rizikových siedmych mesiacoch som dostala pôrodné bolesti ráno 3:15, o 4:00 som bola na príjmovom oddelení v NsP Čadca, a 4:50 bol Adamko na svete. 😝

sidus
31. mar 2009

Tak to si mala dobre rýchly pôrod 😉

danzy
31. mar 2009

Ahojte 🙂 koukam ze tu same maminky ,ale zadna tehulinka ☹

lasicka_
31. mar 2009

ahojte aj ja pochadzam z cadce...mozem sa k vam pridat? 🙂

marcela79
31. mar 2009

Ahoj, kľudne sa pridaj, aspoň nás bude viacej... 😀

mimi109
31. mar 2009

marcela79 vitaj 🙂

Adamkovi a Tamarke prajeme k zajtrajším narodeninkám všetučko naj naj najlepšie 😵 - ja takto popredu, keby som náhodou zajtra zabudla 😅

malá mi práve doniesla v miske pokrčenú papierovú vreckovku že mám spapať polievku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre