• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Ahojky zajtra ideme do čadce,vybavit pas no ešteže tam mam znamu.Neboli ste teraz v maxime?potrebujem chalanom nejke veci pokupit či tam vobec čo maju :confused:
31. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milá mimi109 :slight_smile: , veľmi pekne ti ďakujem za privítanie a prianie k narodeninám... A tú polievku poslušne spapkaj :grinning:
31. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela 79 ahoj, aj ja som z Tka
31. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu nik nie je
31. mar 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mimi, ďakujeme za blahoželanie. Ako chutila polievočka? :grinning:
Aj my prajeme Adamkovi všetko naj naj naj. :dizzy_face:
1. apr 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, :slight_smile: siduš, ďakujeme pekne za blahoželanie... A taktiež prajeme všetko krásne Tamarke :dizzy_face:.
marcellka, ja ťa asi vôbec nepoznám, kde približne bývaš v Tke?
1. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja byvam z tej strany Jednoty ako sa zasobuje, je to cerveno zlta 6 posch. bytovka
1. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri ceste od Zavodia a ty ?
1. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako je v cadci?neviem ako sa obliect či je tam kosa alebo teplo lebo unas svieti sluničko :dizzy_face:
1. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcela79, ďakujeme, už ste pooslavovali? :grinning:
1. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jáááááj baby fajna bola polievka vreckovková :grinning:

dnes je fajne, malá spí snáď stihneme ísť ešte von
1. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, no vidíš, aspoň ušetríš. Kríza je kríza :grinning: Papiera je dookola habadej. :grinning:
1. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sidus, jednu oslavu s krstnými sme si urobili v sobotu, piekla som prvú tortu :sweat_smile: a pokracovanie bude budúcu sobotu, keď sa vráti mama z práce - budeme mať druhú tortu - naozajstnú :dizzy_face: A Tamarka už slávila???
1. apr 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcellka - to bývame kúštik od seba. My v tej osem-poschodovej bytovke, vedľa detského hradu. Tak sa uvidíme :wink:
1. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda tu sa dostať :angry: najprv ma nechcelo prihlásiť potom mi neukazovalo žiadne témy a nakoniec mi ukázalo na našu tému že sa nedajú pridávať príspevky :sweat_smile:

sidus a my na ten tvoj album čo si dala link toto nahodilo - Album neexistuje, pravdepodobne ho autor zmazal

no a keď som skúsila 2x už mi ukázalo :grinning: krásne fotečky :slight_smile: torta vyzerá super a malý nemá chyby v tej prilbe :dizzy_face:
1. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :grinning: :grinning:

marcelka ty mas po dvoch dievkach syna aj ja by som chcelaaaa :grinning:

sidus neskoro ale predsa všetko najnajnaj Tamarke :grinning:
2. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, vonku krásne svieti slniečko, juuuj až má človek náladu lepšiu :grinning:

frčíme vonku, krásny dnik, papa :dizzy_face:
2. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rada že dnes je krasne ja sa tieš chystam von pa pa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ďakujeme za blahoželania. No tá torta lepšie chudtila ako vyzerala :grinning:
Dnes je fakt krásne a my sme chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na chvíľku určite von pôjdeme. :wink:
2. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky mamičky su asi vonku hm ja som už doma užyla som si toho až až :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým prajem príjemný večer po krásnom slnečnom dni :slight_smile: Boli sme s malým vonku, a som úplne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milá pacna, ak po tom naozaj túžiš, mať po dievčatách chlapčeka, tak sa poponáhľaj... Ja som sa po narodení Adamka cítila ako mimozemšťan, kým som prišla opäť "do formy" :grinning:
2. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. apr 2009 o 03:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mamičky no ja dnes mam roboty až až šybačky sa bližia tak musim makat s upratovanim dnes mam čakaju okna fúha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka no ja by som sa ja ale sa nam akosi nedari :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru s onami na pol dňa roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pacna, nič si z toho nerob a vôbec na to nemysli, ono to príde :slight_smile:. Mňa to zasiahlo ako blesk z jasného neba, i keď mi to manžel stále hovoril, chcela som to ešte o rok odložiť, kôli práci... Ale teraz som šťastná, a viem, že je to takto fajn. :wink:
3. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat ci niektora nepoznate gynekologicku Čuboňovu, ma ambulanciu v Cadci pri terne
3. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matisekc ja k nej chodim je to super dr. a ma aj strasne prijemnu sestricku.nemenila by som uz ja som predtym chodila k Pavlickovej :grinning:
3. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matisekc, ja poznám, odišla som ku nej po pôrode od Pavličkovej.Pacna ahoj, ta Pavličková má teda povesť že?
3. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok