Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Tehuľky z Čadce

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?
womenne
31. mar 2009
Ahojky zajtra ideme do čadce,vybavit pas no ešteže tam mam znamu.Neboli ste teraz v maxime?potrebujem chalanom nejke veci pokupit či tam vobec čo maju =-)
marcela79
31. mar 2009
Milá mimi109 🙂 , veľmi pekne ti ďakujem za privítanie a prianie k narodeninám... A tú polievku poslušne spapkaj 😃
marcellka
31. mar 2009
marcela 79 ahoj, aj ja som z Tka
marcellka
31. mar 2009
asi tu nik nie je
sidus
1. apr 2009
Ahojte, mimi, ďakujeme za blahoželanie. Ako chutila polievočka? 😃
Aj my prajeme Adamkovi všetko naj naj naj. x-)
marcela79
1. apr 2009
Dobré ránko, 🙂 siduš, ďakujeme pekne za blahoželanie... A taktiež prajeme všetko krásne Tamarke x-).
marcellka, ja ťa asi vôbec nepoznám, kde približne bývaš v Tke?
marcellka
1. apr 2009
ahoj, ja byvam z tej strany Jednoty ako sa zasobuje, je to cerveno zlta 6 posch. bytovka
marcellka
1. apr 2009
pri ceste od Zavodia a ty ?
womenne
1. apr 2009
baby ako je v cadci?neviem ako sa obliect či je tam kosa alebo teplo lebo unas svieti sluničko x-)
sidus
1. apr 2009
Marcela79, ďakujeme, už ste pooslavovali? 😃
mimi109
1. apr 2009
ahojte 🙂

jáááááj baby fajna bola polievka vreckovková 😃

dnes je fajne, malá spí snáď stihneme ísť ešte von
sidus
1. apr 2009
Mimi, no vidíš, aspoň ušetríš. Kríza je kríza 😃 Papiera je dookola habadej. 😃
marcela79
1. apr 2009
Sidus, jednu oslavu s krstnými sme si urobili v sobotu, piekla som prvú tortu :-N a pokracovanie bude budúcu sobotu, keď sa vráti mama z práce - budeme mať druhú tortu - naozajstnú x-) A Tamarka už slávila???
marcela79
1. apr 2009
Marcellka - to bývame kúštik od seba. My v tej osem-poschodovej bytovke, vedľa detského hradu. Tak sa uvidíme 😉
sidus
1. apr 2009
Hej, už sme oslavovali

kukni:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...

torta nevyzerá nič moc, ale zas domáca je domáca 😉
mimi109
1. apr 2009
no teda tu sa dostať ]-( najprv ma nechcelo prihlásiť potom mi neukazovalo žiadne témy a nakoniec mi ukázalo na našu tému že sa nedajú pridávať príspevky :-N

sidus a my na ten tvoj album čo si dala link toto nahodilo - Album neexistuje, pravdepodobne ho autor zmazal

no a keď som skúsila 2x už mi ukázalo 😃 krásne fotečky 🙂 torta vyzerá super a malý nemá chyby v tej prilbe x-)
pacna
2. apr 2009
ahojte zienky 😃 😃

marcelka ty mas po dvoch dievkach syna aj ja by som chcelaaaa 😃

sidus neskoro ale predsa všetko najnajnaj Tamarke 😃
mimi109
2. apr 2009
ahojte dievčatá, vonku krásne svieti slniečko, juuuj až má človek náladu lepšiu 😃

frčíme vonku, krásny dnik, papa x-)
miladka26
2. apr 2009
aj ja som rada že dnes je krasne ja sa tieš chystam von pa pa 😃 😃 😃 😃
sidus
2. apr 2009
Ahojte, ďakujeme za blahoželania. No tá torta lepšie chudtila ako vyzerala 😃
Dnes je fakt krásne a my sme chorí :-p Ale na chvíľku určite von pôjdeme. 😉
miladka26
2. apr 2009
všetky mamičky su asi vonku hm ja som už doma užyla som si toho až až 😉 😉 😉 😉 😉
marcela79
2. apr 2009
Všetkým prajem príjemný večer po krásnom slnečnom dni 🙂 Boli sme s malým vonku, a som úplne :-p :-p :-p
Milá pacna, ak po tom naozaj túžiš, mať po dievčatách chlapčeka, tak sa poponáhľaj... Ja som sa po narodení Adamka cítila ako mimozemšťan, kým som prišla opäť "do formy" 😃
andrea09
3. apr 2009
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
miladka26
3. apr 2009
dobre ranko mamičky no ja dnes mam roboty až až šybačky sa bližia tak musim makat s upratovanim dnes mam čakaju okna fúha :-p :-p :-p
pacna
3. apr 2009
marcelka no ja by som sa ja ale sa nam akosi nedari 😃 😃 😃
andrea09
3. apr 2009
veru s onami na pol dňa roboty :-p :-p :-p
marcela79
3. apr 2009
Pacna, nič si z toho nerob a vôbec na to nemysli, ono to príde 🙂. Mňa to zasiahlo ako blesk z jasného neba, i keď mi to manžel stále hovoril, chcela som to ešte o rok odložiť, kôli práci... Ale teraz som šťastná, a viem, že je to takto fajn. 😉
matisekc
3. apr 2009
ahojte, chcela by som sa opytat ci niektora nepoznate gynekologicku Čuboňovu, ma ambulanciu v Cadci pri terne
pacna
3. apr 2009
matisekc ja k nej chodim je to super dr. a ma aj strasne prijemnu sestricku.nemenila by som uz ja som predtym chodila k Pavlickovej 😃
lela1
3. apr 2009
ahoj matisekc, ja poznám, odišla som ku nej po pôrode od Pavličkovej.Pacna ahoj, ta Pavličková má teda povesť že?

Začni písať odpoveď...

Odošli