Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
3. apr 2009

lela vies kolko bab od nej odislo,ved ta sestricka bola dolezitejsia ako dr. a mne sa to paci u Cubonovej presne na objednavku a nie od rana cakat 😝

andrea09
3. apr 2009

ja som mala Pavliíčkovú pri porode 😝 😝 😝

marcela79
3. apr 2009

Ahoj matisekc, ja tiež chodím k Dr. Čuboňovej, a bola mi i pri prvom pôrode 🙂. Môžem konštatovať, že patrí medzi najlepších lekárov ktorých vôbec poznám. Poznám ich trošku viac-som zdravotná sestra. Je úplne super, dokáže nielen zhodnotiť zdravotný stav a riešiť problémy, ale vie byť i duševnou oporou 🙂. A jej sestrička má veľké srdiečko a je tiež super 😵 😵 😵 Nemenila by som.

pacna
3. apr 2009

marcela a kde si robila-robis sestricku?

matisekc
3. apr 2009

dik baby, postupne prehlasujem doktorov a hladala som nejakeho dobreho gynejkologa/cku zatial mam este perfekrtneho doktora v blave,ale snad sa mi podari v blizkej buducnosti druhykrat otehotniet a bolo by to potom dost od ruky behat do poradne az do blavy, hlavne tie posledne mesiace, tiez sa mi paci ze sa objednavas na urcitu hodinu a necakas poldna v cakarni

marcela79
4. apr 2009

Ahoj pacna, bohužiaľ - nepracovala som v zdarvotníctve, ale na Mestskom úrade, ale teraz - počas materskej študujem, a určite sa chcem venovať profesii, kde budem nápomocná ľuďom 🙂. Ale praxovala som v NsP - 2 roky, a tiež ma lekári vyučovali, tak získaš rozhľad 😉

mimi109
5. apr 2009

matisekc pri Čuboňovej som bola s malou, strašne milá osoba, príjemná bola, urobila na mňa fakt dojem 😉 aj sestrička tam bola milá

no a ja mám Gulčika, tiež zlatý človek, nemenila by som 😵

pacna
5. apr 2009

Gulcika ma sestra a tiez je dost spokojna 😀

marcela79
5. apr 2009

Ahojte žienky, ako trávite dnešnú slniečkovú nedeľu? Je krásne a jar cítiť pri každom nadýchnutí 🙂

sidus
6. apr 2009

Ahojte dievčatá, čo porábate?

pacna
7. apr 2009

ahoj dnes aj zajtra ideme do mesta zajtra som objednana ku kadernicke 🙂

milujem taketo dni ked mozu byt deti vonku a nerobia krik vnutri 😀

mimi109
7. apr 2009

ahojte dievčatá 🙂

ja mám dnes veselo, mám tu neter rovnako starú ako moja malá, tak je celý byt hore nohami 😖

marcela79
7. apr 2009

Ahojte žienky, my sme boli s malým na alergológii v Čadci... Cestovali sme autobusom, a potom išli v Tke na poradňu. Som ako vyžmýkaný citrón😝
Pacna, to bývate asi v domčeku, že sú malé von, ak - to ti je fajn 😵

mimi109
8. apr 2009

ahojte dievčatá 🙂

na nás dačo lezie 😒 malá mala v noci teplotu a aj teraz večer mala zvýšenú, ako naschál teraz prechladne keď máme isť na nefrologiu 😖 zas budú na prd výsledky 😢 😢 😢

marcela79
9. apr 2009

Ahoj mimi, tak to je smola 😒 My sme tiež chodievali na nefrológiu - k Dr. Budayovej, a keď sme boli chorí - vždy sme požiadali o preloženie 😒 A že vraj je tam teraz iný lekár?

pacna
9. apr 2009

ano byvame v dome.

akosi sa ten cas pokazil 😔

marcela79
9. apr 2009

Júúúj milá pacna, to ti je hej 😉 My bývame zatiaľ na bytovke, a nevieme sa dočkať, kedy sa to zmení...

pacna
9. apr 2009

ja som povodne z mesta z panelaka a nemenila by som ani za milion 😀 teda mozno hej ale za riadnu vilu krasnu 😀 😀 😀

marcela79
9. apr 2009

To je veľmi individuálne... Každému je srdiečku bližšie asi to, kde vyrastal... 😵

mimi109
9. apr 2009

ahojte 🙂

marcela79 k tej aj my chodíme ale v Čadci nefrologiu zrušili je preložená na Rakovej, tam si otvorila ordináciu tak budeme tam dochádzať, len absolutne netuším kde to tam budem hľadať 😒

marcela79
9. apr 2009

Mimi, tuším, že je to hneď tá budova vedľa zastávky, kde sú na poschodí triedy cirkevnej zákl.školy. Ale neviem to presne, až ti zle neporadím 😒 My sme tam chodili cca 8 rokov. Miška dostala pyelonefritídu. A čo ste mali vy?

mimi109
9. apr 2009

to je čo tá pyelonefritída?

no mne malej furt ukazovalo krv v moči, teda stopy krvi, ked bola chorá viac inak minimálne jej tam stále ukazovalo tak nás poslali na nefro, robila jej sono , mala dobré, takže nevie sa s čoho jej to tam ukazovalo, uvidíme teraz ako bude mať výsledky, naposledy mala dobré tak uvidíme

mimi109
10. apr 2009

Keďže je to v našej moci, prajeme Vám k Veľkej noci: veľa vône koláčov, veľa slušných šibačov, dobrej vodky zo skleničky, vedro vody zo studničky.
Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám praje ...mimi s rodinkou http://www.gify.nou.cz/sv7_vel5_soubory/zx9.gif

sidus
10. apr 2009

Ahojte kočky, aj my sa pripájame a prajeme krásne veľkonočné sviatky 😵

mimi109
10. apr 2009

a prečo mi ten obrázok nezobrazuje? 😠 šak to šlo 😕

lienocka2
10. apr 2009

Ahojte dievcata mozem sa kvam pripojit.Som maminou skoro 9 mesacneho chlapceka a som s Rakovej.
Pre mimi109 Dr.Budajova je tu u nas na rakovej lekarkou.ma pravdaze aj nefrologiu,Presne ako pise Marcela79 doktorka sa nachadza v budove vedla zastavky na rakovej.tam je taky uzky chodnik popri budove zo zabradlim ponom prejdes a hned 2 dvere asi tam.

pacna
11. apr 2009

ahoj lienocka 😀

aj ja Vam prajem prijemne prežitie Velkonocnych sviatkov vela vody,korbacov a vodky 😀

lienocka2
11. apr 2009

Ahoj Panca dakujem podobne.pocuj prisla som na to ze sme vzdialena rodina.Tvoja sestra sa vola Kristina ze?lezala somnou v nemocnici na zaciatku tehotenstva.Aprisla som na to tak ze tvojej maminy brat co byva na drahosanke mojej svokry ujo.dobre nie? 😀 Napadlo ma to ked si tu raz pisala ze ti mamka robi v budke pri terne. 🙂

pacna
11. apr 2009

lienocka no dobre 😀 😀 😀 😀 si sikovna takto na to prist?a ako sa volas za slobodna? 🙂

lienocka2
11. apr 2009

Moje meno by ti nic nehovorilo lebo ja pochadzam s Oravy. bola som Rýdziková 🙂 Ale teraz som Čudeková.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre