Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
11. apr 2009

pocuvaj a manzel pomene sa vola ako?je mi to povedome 😀

lienocka2
11. apr 2009

Martin a byvame na Rakovej.pozri si moj svadobny album tam sme obaja 🙂

pacna
11. apr 2009

a ako ta najdem pod akym nickom lienocka2? 😀

lienocka2
11. apr 2009

takym ako tu presne.lienocka2

mimi109
11. apr 2009

lienocka2 vitaj medzi nami a ďakujem za info ohladom dr. Budajovej

nevieš náhodou či to má dáko podelené , ktoré dni má nefro a od ktorej? alebo má nefro každý deň?

marcela79
11. apr 2009

Ahojte žienky, prajem všetkým veselé veľkonočné sviatky 😵 Taktiež vítam novú maminku. Trošku som sa tu neukázala - boli sme u rodičov, a nemala som čas 😀, tak teda- pre mimi109 - pyelonefritída je zápal obličkovej panvičky, prišlo to dosť náhle, malá po kolapse - vysoké teploty ležala 3 týždne v nemocnici ☹ Ale už je to dúfam preč... Lienočka2 - nepoznáš rod. Janíčkovú, majú dcérku - cca 14 mesiacov? Ležali sme spolu v nemocnici 😔

lienocka2
11. apr 2009

ahoj mimi109 vies co ked som bola s malym na poradni tak tam mala rozpis.ale potom ked sme boli na krv tak uz tam ten rozpis nebol.tak asi robi aj aj.ale robievala nefrologiu od deviatej.nie marcelka nepoznamnic mi to meno nehovori.

pacna
12. apr 2009

ahojte zenicky lienocka akosi neviem najst ten tvoj album 😀 😀

marcela79
12. apr 2009

To je škoda lienočka... 😔

lienocka2
12. apr 2009

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
Ahoj panca.Tu je ten moj album.mozes pridat aj gratulaciu ak chces. 😀 no to je veru skoda nepoznama marcelka.Skusim sa opytat svokry mozno ona bude vediet. 🙂

pacna
12. apr 2009

lienocka pocuj ja neviem ci som s tvojim muzom nedruzbovala na Mirovej Polakovej (pred rokom zomrel) svadbe 🙂

lienocka2
12. apr 2009

no druzbovala on to spominal.No mirco umrel skoda mlady clap zivot mal pred sebou. ☹

lienocka2
12. apr 2009

oprava mlady chlap 🙂

pacna
12. apr 2009

lienocka on si vzal moju naj kamosku a ja som ho mala rada ako brata vyrastali sme spolu na Drahosanke a toto? ☹ ☹ ☹ ☹ doteraz sa mi zda ze ho vidim v meste 😒

lienocka2
12. apr 2009

no ani mne stale nejde do hlavy ze yz nezije. no aj lucia je fajn.a take male deti po nom ostali.smutne ☹ ☹ ☹

marcela79
13. apr 2009

Ahojte ženičky, ako ste prežívali dnešný "šibačkový" deň? My vcelku fajn, i napriek tomu, že tento deň nemusím. 😅 A ako ho prežívali vaše deťúrence?

pacna
13. apr 2009

no my tiez v pohode ani ja to moc nemusim ved je to nespravodlive zbiju nas korbacmi oleju vodou a este chcu eura 😀 😀

marcela79
13. apr 2009

Áno, presne máš pravdu milá Pacna 😠 A u nás v Turzovke ešte aj pršať začína 😅

pacna
13. apr 2009

no super pocasie 😒

marcela79
13. apr 2009

No to naozaj... Boli sme sa trošku prejsť, a tak ma to zmorilo... A dnes ma prišiel vyšibať synovec - 4 roky, a mám z toho tri modrinky 😅

lienocka2
13. apr 2009

ahojte a pekny vecer vsetkym.no my sme mali sibacov dnes ako kazdy rok.rodinu s detmi 🙂 boli sme aj my posibani,vsak nech sa uci synator od mala 😀 Aj nam stihli trosku auto oskret. 😒 nevadi opravy sa.No dnes bolo veru krasne teplo bodaj by to tak bolo stale. 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi109
14. apr 2009

ahojte dievčatá, ako sa máte? 🙂

my sme celé dni vonku keď je pekne 😵

fidka79 vitaj 😉

lienocka2
14. apr 2009

Ahoj mimi109 .Mam sa celkom fajn malicky mi spinka tak mam chvilu pre seba. boli sme Ca v Lenke mu kupit hojdacku tak ho ta cesta unavila.to mame dnes ale krasny den ze?teplucko.super. 🙂 fidka 79 vitaj medzi nami 😉

marcela79
14. apr 2009

Pekný večer maminky, vítam ťa i ja fidka 😉. Lienočka, akú ste kúpili hojdačku? I ja potrebujem ísť do Čadce kúpiť malému nejaké plátenky. Dnes sme mali ale krásny deň, však? 😉

lienocka2
14. apr 2009

Ahoj marcela 79 kupili smetaku na trojnozke detsku. vysla nas na 60 eur.no veru krasny aj zajtra ma byt tak. 🙂

pacna
14. apr 2009

lienocka v Lenke maju draho a vies ze za LEnkou co su tie panelaky tam byva Kristina? 🙂

marcela79
14. apr 2009

Žienky, už vám spia deťúrence? Mne malý ešte nespí ☹

lienocka2
14. apr 2009

Panca to uz po dnesku viem 🙂 ale taku nikde v ca nemaju a do pl sa nam nechcelo ist.No to viem ze tam kdesi byva ale neviem v ktorom panelaku.pisala mi sms asi 3 dni do zadu.marcelka mne uz maly spinka uz mana dneska toho dost.naucil sa stvornozkovat tak je k.o 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre