• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Pekné ránko dievčatá, ten malý ma večer tak unavil, že som zaspala spolu s ním. :grinning: Čo máte dnes v pláne? A čo idete variť, nechcete ma inšpirovať?
Pre fidku79 - teraz je tu krásne počasie :wink:
15. apr 2009 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE babenky:slight_smile:
môžeme k vam?????? :sunglasses:
15. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj voskovka vitame ta samo ze mozes :grinning:
15. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, dnes je tak krásne, však? Vitaj, voskovka :wink:
15. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada:slight_smile:
je tu niekto z okolia kyčerky?
15. apr 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milá voskovka, ja nie som síce z Kýčerky, ale rada by som popísala, ale asi sa všetci míňame :unamused:
15. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som tu.....marcelka ty maš 3detičky????jeeeej
15. apr 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá

voskovka vítam ťa, ja som z kýčerky :dizzy_face: bývame pri krafečku ak vieš kde to je

my sme včera pobehali celú čadcu koli kuch. linke teda ale tie pálky čo za to pýtali :zipper_mouth: tak sme šli nakoniec do Poľska a tam sme si objednali, aj tak tie čo sa tu predávajú vozia stade :grinning: tak bude KONEČNE nová linka lebo táto opacha čo tu máme sa mi už pod rukami rozpadá :sweat_smile:
15. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno voskovka, mám tri deti... Bála som sa toho veľmi, mala som to posledné tehotenstvo veľmi rizikové, ležala som 7 mesiacov :pensive: A uvedomujem si za ne tú zodpovednosť, ale je to nádherné. Neľutujem ani minúty :wink: Mimi, a ako ťa vyšla cena v Poľsku, oplatí sa?
15. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka vitame..vidis manzel ma byt na kycerke hned pri kostole,v nedelu sa chystam na slovensko mozme dat zraz aj s mimi,budem tam byvat 5tyzdnov..

marcelka diky som nakupila neake tricka ked tak teplo a este asi neaky opalovaci pre adamka=vy co pouzivate=aku znacku a aky faktor?
15. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka-tak to je super.v dnešnej dobe vela ludi nechce mať ani to druhe:(
fidka79-jasne budem rada ak dame randičko.....my byvame hned nad razuskou nad školou.
tu su same "staršie"panie (ufrflane...atd) takže je to o ničom:(
my sme asi pred 2tyždnami dokončili spalničku.takže mame spalnu na full a detsku.ak sa stihne ešte sa da dokopy obyvačka.
mimi109-viem kde to je segra robi v riu čašničku:slight_smile: u kultana:slight_smile: :sunglasses:
16. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidka voskovka tak dáme rande :grinning:

my sa snažíme o druhe mimčo ale zatial bezúspešne :cry:

od zajtra už hlásili dážď :angry:

fidka my sme maly minulý rok astrid detský, fajne vonia doma jej dávam OF 35 a na dovolenku som kupila OF 50 ale kdesi som čítala v dákej detskej poradni pediatra že stačí ten 35 dávať
16. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO my sme sa dosnažili:slight_smile: malička za chvilku vylezie...tak bude veseloooooo:slight_smile:
16. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zienky
aj ja som z CA, z Podzávozu. mám troch zlatých krpcov, najmenšie bábo má týždeň aj čosi.
niektoré vaše mená sú mi povedomé z iných diskusií, som rada že som vás našla tu a že som sa tu našla aj ja :slight_smile:
16. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dlho sme tu neboli, akosi nie je kedy :slight_smile: Beháme kolo stavby, malá je chorá a Tomino už všade lozí rýchlosťou guľového blesku, tak niekedy nestíham :grinning:
Vidím, že sa to tu rozrástlo, tak vitajte :sweat_smile:
Mimi, o tých kuchynských linkách mi hovor. :angry: My sme objednávali v Žiline a vyšla nás na 60. tis. :astonished: Ale teraz sme boli v Poľsku objednávať vnútorné dvere a sú o polovicu lacnejšie ako by nás vyšli tu.
16. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi voskovka mi potom napiste tel.cisla do IP lebo ja este nemam sk kartu neviem zatial cislo :frowning2: toez rozmylam o faktore okolo 40 ked budeme doma..my tu momentalne 9st a prsi :frowning2: tak sa uz aj tesim domov sa nam to krati uz iba 2dni a ide sa.. :slight_smile:

ahojki ginepra,zvyknes prispievat v porodnica cadca ta aj poznam odtial:slight_smile:)juuj ale sa mas co obraciat,ja mam problemy pri adamkovi ist na konika:slight_smile:)ale tiez ploanujeme viac casom:slight_smile:)

sidus tak nech ten domcek rychlo postavite
16. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ginepra vitaj :dizzy_face:

krásne sa tu rozrastáme :slight_smile:

sidus no ved som len oči valila ked nám v tip tope cenu vyrátali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a v Poľsku nás vyjde o polovicu lacnejšie a ešte sa nám zadarilo ja vstavaný pec kompletný za dobrú cenu tam kupiť

juj a na tu nefrologiu nakoneic možno nebudeme musieť ísť ak prídu dobré výsledky,včera sme boli zaniesť moč tak dúfam že to budeme mať Ok a už nás stade vyradia :pensive: v pondelok mám volať o výsledky
16. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky?ako?ja celkom dobre malý mi spinka tak mam chvilu pre seba.mame zas krásny den ze? voskovka vitaj :wink: mimi109 ako nasla si tu nefrologicku tu u nas?ako citam tak tu je takych viacej co idu na kuch. linku do polska. aj mi sme si dali vyratat kuchynu v Ca najprv nam nevedela povedat cenu ze musi urobit navrh kuchyne a potom to vyráta a da nam vediet.po 3 dnoch zavolala ze uz to mme hotove ale ta cena :unamused: hned sme isli do polska a mame usetrenu polovicu ceny.teraz sa to tam naozaj vyplati. :slight_smile:
16. apr 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééj, ahojte žienky, to nás tu toľko, to je super :wink: Mne malý pred chvíľou zaspal, ale hádže také 10minútovky, tak uvidím, koľko tu môžem koníkovať. Lienočka, i ja som to počula, že sa naozaj vyplatí chodiť do Poľska. A v ktorom obchode ste boli?
Vidíš milá voskovka, už sa s tromi deťúrencami ku mne pridala i ginepra... :wink: Priali sme ti, keď sa narodila malinká...
Siduš, i my ideme začať stavať domček, ako ste ďaleko? Môžeš mi napísať nejaké osobné skúsenosti - murári, cena práce... My začíname o dva týždne, tak sa teším na odpoveď :grinning: A môžeš i IP... budem veľmi rada, každá rada dobrá :slight_smile: :wink:
16. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marcelka vies co musim pohladat tu vizitku a potom ti to poslem do ip.tak zatial :slight_smile:
16. apr 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka poslala som ti nazov tej predajne do ip
16. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.no moc by som sa na poliakov nespoliehala.manžel by vam vedel povedať viac,podnika s podlahami a teraz sa všetci hrnu do polska na lacne podlahy...no a najlepšie je že ked sa vyberu kupiť tam podlahu a lišty a potom dokupuju doplnky u nas ktore bohužial nepasuju na polske vyrobky....
a čo sa tyka nabytku-nikdy polsko!!!!kamoške sa rozpadla spalna aj s obyvačkou,tiež dala lacne peniažky za to vyzeralo to dobre,ale bohužial rozpadlo sa...a to nemaju deti,čo by im to zničili....
takže aj keby ma to malo stať o polovicu viac jednoznačne na mieru a slovensko!
toť moj nazor.....
16. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som dnes cely den behala najprv v meste potom v zahrade a potom som kamoske pomahala so zemiakm :slight_smile:

ginepra ja som z Cadecky sme kusok od seba a vitaj medzi nami dievcatami :grinning: i
16. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj panca tak to si teda mala rozbehany den :slight_smile: Aj moj muz mal v Cadecke babku ale uz chudatko umrela :frowning2: mala som ju rada ako vlastnu Babku.no a este tam ma svokra sestru s muzom co byvali s babkou.kde tam buvas ako sa to tam vola? :slight_smile:
16. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lienocka oni byvaju tuto kusok od nas my byvame ako je zastavka a k nim ides rovno a k nam do hora ved som ti to chcela napisat a zabudla som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooze ja pisem ako hotentot :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?
16. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ja som este :slight_smile:
16. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka2 ešte sme na nefro neboli ak prídu dobré výsledky z kultivácie tak ani nepojdeme, takže dúfam že výsledky prídu Ok

ty máš dr. Bulejovú pediatričku? ako si s nou spokojná?
16. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pacna :slight_smile: baby už spia? ozi a ako sa ti kočky volajú? nemáš mená napísane
16. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok