• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
tak to presne neviem ako sa to tam vola ale byvala kusok od takeho betonoveho mostu ale neviem ako sa to vola.... :confused:
17. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, leje ako z krhly, deti spia, tak je kľud :wink:
Z Fojstva nepoznáte Zbončákovcov? To sú kolegovia z roboty :wink: A v Štrku tuším býval vdp. Špita...
17. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla myslis smerom na staskov pred oblukovym mostom?sidustu oproti byvaju jedny zboncakovi co ma kackle pece a take ma to napisane na aute, a potom su ty este jedny ale tych moc nepoznam. v ktorej casti byvaju?no ale je vonku skaredo :cry:
17. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava kachle
17. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienocka to neviem, ale ich syn chodil stavať krby a tak. Možno to budú oni :wink:
17. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka ano prestne tam vola sa Vojvodikova Janka
17. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sidus tak to su to ty oproti.Famfrla mne to meno nic nehovori ale svokra mi povedala ze tam taky byvaju.svokra robi totiz postarku tak vie :grinning:
17. apr 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: famfrla-Vojvodikova Janka je moja segra:slight_smile: ty kokso................a čo tam s nou????
17. apr 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka prosim ta odkial pochadza tvoj muz? :slight_smile: je mi znamy :slight_smile:
17. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja poznám jednu Janku Vojvodikovu len neviem či to je tá istá ktorá sa tu spomína, teraz býva na Rakovej a predtým bývala tu v Čadci
17. apr 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manža jez rakovej vedla kulturaku...a mame parketove študia,v krasne v kysuci,v martine v bytči a v čadci vedla satelitu....a najčastejšie je v čadci predava tam...možno z obchodu:slight_smile: :sunglasses:
hi hi...mimi ja viem to je šranda....moja segra je tiež jana a bude mať 18.
inak viem koho mysliš kusok od nas byvaju:slight_smile: :dizzy_face:
17. apr 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Čadčianky.Len pred pár dňami som sa tu zaregistrovala a som rada,že som tu objavila niekoho z mojho regionu.Tiež som z Čadce(Milošova/Mam dvoch chlapcov/4,7/ a verim,že najdeme spoločnú reč.
17. apr 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj macka01 vitaj medzi nami dievcatami :sunglasses:
17. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macka :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka

to vazne ? teda to by som sa potesila :slight_smile: teda presnejsie by mala mat 25 a chodila za colnu delkarantku?ja som sa len chcela spytat ako sa ma ako sa jej dari :slight_smile: lebo sme boli dobre kamosky a na strednej sme spolu 4 roky sedeli :slight_smile: :grinning:
17. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka01 vitaj medzi nami :dizzy_face:

no moje dieťa dnes spalo do pol 5 tak tam ešte vykrikuje :grinning:
17. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voskovka dakujem je to moj spoluziak zo strednej pozdravuj ho :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky, vítam macku01 :slight_smile:. Včera som sa tu nemohla vôbec dostať, nepodarilo sa mi ani raz :angry:
Dnes bude asi krásny deň, tu je všetko zaliaté slnkom :dizzy_face: Manžel je stále v práci, tak budeme opäť sami, neviem, čo vymyslím...
18. apr 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jani,famfrla,si tu????Ahojte baby,ako sa máte?
18. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky teda vy nejak skoro vstavate :wink: ja somdnes nechaa tatika vybuvat ale malo to byt naopak len som videla že svieti slnko tak rychlo varim polievku a idem malym kupit nejake oblečenie.a poobede do ikey.
Som sa dohodla smojim že ho počkam v aute nech ide on kupit zabrany na postele lebo ja ked som tam tak nedokažem odolat a vždy nakupujem jak blazon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Macka nepoznaš Majku Beliančinovu???
18. apr 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj womenne,do ikey,tak to ti závidím,ani sa ti nečudujem e budeš čakať vonku,milujem ten obchod :slight_smile:
18. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna-a kde žiješ teraz????inak posluchal rado v škole???? :wink:
18. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam v Cadecke. Rado bol slusny chalan taky normalny. :grinning:
18. apr 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, milá womenne, mne by sa ani vstávať nechcelo, ale čo s deťmi? :angry: I ja rada nakupujem, a niekedy je lepšie sedkať doma, však? :grinning:
18. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravjem všetké.Ďakujem Vám za privítanie,áno tu Majku B. poznam.Je to takmer susedka.Je slobodná mamička.Ak si ju nemylim s jej sestrou.Je to ona? Odkial ju poznaš? :slight_smile:
18. apr 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikeu mám tiež veľmi rada.Asi myslíš tú v Ostrave,však?Boli sme aj v BA ,ale tá za veľa nestojí.Hlavne čo sa týka cien.Nedajú sa porovnať.No vlastne až teraz som si všimla že si z Karvinej,takže určite Ostrava.V decembri sme rekonštruovali bývanie tak sme tam boli viackrat.A zasa sa tam chystáme,lebo chceme nejaku novu spalňovú zostavu takže kde inde ak nie do Ikey.Zatiaľ papa. :slight_smile:
18. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky a čo plánujete zajtra,keď je nedeľa?Strašne nerada sedím doma.Rada sa s rodinkou túlam po prírode,no kde brať nápady?Aj teraz mi muž hovorí,vymyslí niečo na zajtra.No ale čo?Dajte typ. :wink:
18. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Macka 01,boli ste už s rodinou niekedy vo Vychylovke v skanzeme?tam je pekne,bývajú tam aj rôzne vystúpenia.
18. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky peknu nedelu vsetkym.Co dobre robkate? :slight_smile:
19. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vitam macku
no my mame z ikei kuchynu, som maximalne spokojna, ale ostatny nabytok ma nejako zvlast za srdce nechytil, skor len nejake doplnky
ja teraz varim, maly je s tatom vonku a poobede rozmyslame ze by sme vybehli bud do terchovej alebo do ziliny na hradzu trochu pokorculovat, skoda ze nie je nieco blizsie :frowning2:
inak macka ten skanzem vo vychylovke ja krasny a myslim ze malych potesi hlavne vlacik :slight_smile:
19. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok