Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
19. apr 2009

ahojte dievčataá

tak nám zas vyšlo počasie na víkend 😵

ja dováram obedík, manžel kysne pri PC a malá pôjde za chvílu buvať, pred chvílku došli z vonku

pacna
19. apr 2009

ja tiez dovaram muz vylihuje na gauci 😠 a baby behaju po vonku 😀

mimi109
19. apr 2009

pacna aj tvok muž je nedelný vegeťák ? 😀 či aj dakedy varí obedík ?

pacna
19. apr 2009

aj vari ale dnes ja 🙂

mimi109
19. apr 2009

tak to máš super keď ti aj navarí, môjmu aj čaj prihorí 😅 😀

lienocka2
19. apr 2009

ahojte dievcata tak my uz mame po obede a pojdeme zachvilu do Ca previest sa na zmrzlinu.panca ty mas novu foto ze? ani som ta nespoznala 🙂 to mame ale dnes krasny den a hlasili skaredo 😠

womenne
19. apr 2009

Ahojte hi baby tak nakoniec som šla aj dovnutra ale tentokrat som musela brzdit tatika ale len pokial sme neprišli k doplnkam 😝 som si chcela kupit sviečky vazu drevene haluzky ale nakonie som nestihla bo nam volal makler museli sme odist-chvalabohu 😀
Maca Majku poznam sedili sme spolu na strednej pozdraviš ju?????a nech sa mi ozve ale mam nove čiselko tak bud cez skype alebo ISQok???pošlem ti do IP moje prezyvky 😵 to že je mamička viem ma synčeka myslim.

Ja som bola dnes na pohotovosti mala som zablokovanu hrudnikou pateř hrozne bolesti od utorka až včera som nemohla dchat myslela som že to mam z astmy ale to bol chrbat ak ma ponapraval že som praskala ako ked skačete po plastovej flaše ale ta ulava za to stala super.
mam nakazany oddycha le pri dvojičkach neviem čo to je už 3 roky 🤐

marcela79
19. apr 2009

Ahojte dievčatá, my sme sa teraz vrátili od naších, a večer máme na pláne ísť gratulovať k bratrancovi 🙂 I u nás je veľmi pekne a svieti slniečko. Womenne, to ti vôbec nezávidím - tú ubolenú chrbticu, i mňa pobolieva... Odkedy spí pri mne malý, mávam hlavu skoro na nočnom stolíku 😀

mimi109
20. apr 2009

ahojte dievčatá, dnes máme zas krásne vonku

kukáte daktorá let´s dance?

pacna
20. apr 2009

caute zeny dnes si idem posadit zeleninu tak budem asi cely den vonku 😀 😀

matisekc
20. apr 2009

ahoj pacna
my uz mame posadene ale kedze je zase tak krasne slnieckovo budeme tiez cely den vonku 🙂

sidus
20. apr 2009

Ahojte,
my už máme tiež posadené a von nemôžeme ísť, lebo Tamka je stále chorá ☹ Celú zimu bola zdravá, von sme chodili aj po tých najväčších fujakoch a teraz, keď je pekne, čučíme doma 😠

matisekc
20. apr 2009

sidus to nezavidim, teraz sediet doma ☹ my sme presedeli skoro celu zimu, Kubco mal stale chytene priedusky a bolo to desne, uz sme chceli ist obidvaja von a nedalo sa 😨

sidus
20. apr 2009

Tamka inak nebýva chorá, prvý raz až keď mala 18 mesiacov a teraz je to druhý raz aj čo užíva antibiotiká, tak to nie je až také hrozné, len to, že sme doma a už sa hrozne nudí, tak jej neni rady 😠

lela1
20. apr 2009

Ahojte,aj my už máme posadené,akurát som dnes sadila jahody,ale komu sa dá,hopsa von,však je nádherne,som zvedavá aké bude leto keď je už teraz tak pekne.

marcela79
20. apr 2009

Dobrý večer, kde ste babule? 😉

voskovka
20. apr 2009

ahojte,tak ako ste prežili dalši krasny den??? 😎

marcela79
20. apr 2009

No, my sme dnes ešte vybavovali isté veci na stavbu 😝. A hlavne murárov... A doma treba stále niečo robiť, čiže tak normálne, a ty? 😎

voskovka
20. apr 2009

my sme boli v obchode na bryndzu,robili sme halušky,maly sa ich nabažil🙂
potomsme boli pred panelakom,neskor sme zdriemli a zase vonka,noa ked prišiel tatik,išli sme sa rodinkovať🙂
zajtra ideme na plienky do dmky a na poštu a uvidi sa...
pozajtra ma čaka poradna tak som zvedava čo nove povie doktor🙂 😉

mimi109
20. apr 2009

ahojte dievčatá 🙂

tak som dnes volala o výsledky malej ako dopadli a už nemusíme chodiť na nefrologiu hurááááá , výsledky boli dobré tak sa teším jak decko na vianoce 😵

sidus Tamke prajeme skoré uzdravenie 😉

voskovka
20. apr 2009

ahoj,mimi 😉

mimi109
20. apr 2009

ahoj 😵 si tu ešte?

lienocka2
20. apr 2009

ahoj dievcata je tu este niekto.dostala som sa tu az teraz malicky mi konecne zaspal stale sa mi budil.ale snad uz bude spinkat.mimi tak to je super ze uz nemusite ist na nefrologiu a ze mate dobre vysledky.dnes bol krasny den ze?my sme boli tiez vecsinu casu von.

marcela79
21. apr 2009

Dobré ránko,i dnes bude svietiť slniečko 😉 Mimi, ten úžasný pocit poznám........ gratulujem 🙂

pacna
21. apr 2009

ahojte zenusky 😀 😀 vcera sme boli na skok aj meste muz cosi vybavoval na autoa a ja som s babami odbehla kupit muskaty a na zmrzku do Adaku 😀

marcela a kde staviate dom? moj muz je murar 😉 😀 😀

marcela79
21. apr 2009

Ešte sa len chystáme začať - v Klokočove, čakáme na odpovede dvoch murárských partií, tento týždeň budeme vedieť, ako na tom me 😅 Tak uvidíme... A manžel chodí i takto po stavbách?

pacna
21. apr 2009

ano chodia ako partia. 😀

marcela79
21. apr 2009

To je fajn, tak ťa možno budeme kontaktovť, uvidíme, čo sa dozvieme v piatok 😉

sidus
21. apr 2009

Ahojte, mimi dík, dúfam, že jej to prejde 😉 To je dobre, že už nemusíte na tú nefrológiu. NIe je nič horšie, ako chodiť s deťmi po doktoroch 😝
Pacna, tak tvoj mužík je murár? Škoda, že už máme postavené? 🙂 A chodia aj zatepľovať?
Marcelka, tak už sa vám to pomaly rozbieha 🙂 Tak držím palce. Nám majú prísť zajtra plynári montovať plyn na chalupu, tak dúfam, že nebuchneme 😀

pacna
21. apr 2009

sidus on robi zateplovaca (aj nas dom zateploval),murara,obkladača,maliara 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre