• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
No ty máš šikovného chlapa :grinning: Obložené už máme, teraz maľujeme a maliar by sa veru zišiel, lebo dávame farbené vápno a zatiaľ to teda nevyzerá bohvieako :grinning: Ale môj mužík tvrdí, že to bude dobré, tak sa nechám prekvapiť :grinning: Aj tak predpokladám, že skončíme pri Primalexe :grinning:
Ale hľadáme niekoho na to zateplenie a vonkajšiu fasádu. Prosím Ťa, pošli mi IP, koľko berú, asi od metra, že?A či si vozia aj lešenie, alebo to treba zohnať. Ale to by bolo asi aktuálne až na jeseň.
21. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,no samé ženy murárov.Aj ten môj patrí medzi nich.Som rada že v tejto pohnutej dobe ked je bieda o p rácu jej má vyše hlavy.Až mu hovorím aby si jej toľko nebral.Robí stavby na kompletku.Aj vo vnútry všetko.Takže ak budete mať roblém nájsť odborníka sa ozvite.Tiež zháňa materiál za rozumné ceny,okná,žalúzie,farby a tak.Ceny su lepšie ako u predajcov,
21. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka, dobre vedieť :wink:
21. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aojte dievčence,ako sa máte.Sa mi zdá,že všetky máme mužov,stavbárov - odborníkov.Sidus,ty si myslím že spomínala že si z Kys.Lieskovca ,aspoň sa mi zdalo?
21. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lela, aj ty? :grinning:
21. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie,ja nie iba v Lieskovci mám býv.spolužiačky zo strednej a momentálne mi tam pracuje manžel na tých nových bytovkách robia sadroš.A ty si sa tam prisťahovala?
21. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej, už tam na tých bytovkách skoro finišujú. :slight_smile:
Lela, mi sme bývali v Čadci na Kýčerke, ale už 17 rokov bývame v Lieskovci. :wink:
21. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však tam máte dobré bývanie,blízko do Kysuce aj do žiliny.My sme bývali v Dunajove a min.rok sme sa presťahovali :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lela a ty pochádzaš z Dunajova? Lebo mi teraz bývame v tej ulici pod železničnou stanicou a do školy som chodila do Ochodnice :slight_smile:
Inak môj muž je organista v Dunajove :grinning:
21. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie,nie som z Dunajova,ale manžel je,2 roky sme tam bývali v tých nových bytovkách.Ty máž muža organistu,tak to je super? :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela lela uz mas navarene?:slight_smile:
21. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej super :slight_smile: Ale inak robí v INE :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ste sa pekne rozpísali :dizzy_face:

sidus to je pravda o tom behaní po doktoroch a my sme si už veru riadne pobehali od mala :unamused:

teraz mám v tom chaos sidus ty bývaš v Dunajove? či v Kys. Lieskovci? lebo do teraz som bola v tom že bývate v KNM
21. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj v tej INE je to teraz biedne,robí mi tam svokra.
21. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývali sme v Čadci, už 17 rokov bývame v Lieskovci, aj stavame v Lieskovci, ale do školy som chodila do Ochodnice a v Dunajove sme mali svatbu :grinning: Mám to trochu komplikované :grinning:
Lela, ani nehovor, dúfam, že sa situácia zlepší, lebo je to veru bieda :frowning2:
21. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej,to je sranda,aj my sme mali pred 2 rokmi svadbu v Dunajove,no svet je malý. :slight_smile: Už musím isť ku malému alebo poobede keď zaspí si môžeme ešte popísať,tak zatiaľ papa
21. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus už mám v tom jasno :grinning:
21. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi :grinning:
Lela, tak to ti potom mužík hral na svatbe (v kostole) :slight_smile: My sme mali sobáš pred 4 rokmi :wink:
21. apr 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoje žienky, no tak my sme už mesiac a to ešte i na jeseň zháňali murárov, a až teraz sa niečo risuje. :angry: Sidus, aký domček ste stavali?
21. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu píšete o svadbách a mi práve trklo že o pár dní máme 3. výročie :grinning:
21. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, píšeme o stavbách :grinning: , ale aj svadby sú dobrá téma... My máme ísť tento rok na dve, tak sa teším s naším malým to bude zábavy :slight_smile:
21. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, my máme za dva týždne :grinning:
Marcelka, my sme stavali - taká klasika,dve poschodia + pivnice, úplne jednoduchý (jednoduchší asi neexistuje :grinning: ) Ale nám bude stačiť :grinning: Ak nájdem fotku, tak ju tu vložím.
21. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2666410&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Ešte všetko dookola príde zasypať hlinou, až po dvere, aj zboku, takže to ukáže inak :wink:
21. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my budeme mat v septembri 9-te vyrocie :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sidus, ďakujem... :wink: Je krásny, my máme podobný... Pacna, tak to by ste mali osláviť... :wink:
21. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sidus,si tu? :slight_smile:
21. apr 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcela79 aj svadby sa spomínali :wink:

sidus my o týždeň :grinning:

pacna waw pekne :wink: my sme tiež už dlho spolu, v auguste to bude 8 rokov s toho 3 roky manželia

boli sme chvílu von ale tak tam vydúva vetrisko :angry:
21. apr 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lela, až teraz som tu, ale iba na skok :grinning:
Mimi, tak to ste stihli ešte v apríli.My sme si vybrali máj, lásky čas:grinning:
21. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, no vidíte, už pomaly starnem a pri mojom malom prehliadávam čo môžem :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pred 3 dňami oslávili 11 výročie a môj drahy vždy so smiechom tvrdí,že najhorších ja prvých 50 rokov,potom sa to už dá zvládnuť.Takže už iba 39 rokov trápenia a bude OK,no čo by ste mu spravili?
21. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok