• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
oalaa a kde tam byvas v Milosovej? :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presnejsie v casti Podzavoz
4. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj v tomto su kysuce ešte zaostale niesu žiadne MC alebo detske ihriska :fearful: za to v Strae Bystrici su 2nadherne oplotene ihriska fakt raj pre deti,tu mi to tiež chyba ale čo už no.
4. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pacna, ani mi nehovor... A pozerám, že máš medzi nimi 2-ročný rozdiel. My máme rozdiel 2roky, a 2 mesiace, a teraz som niekedy zúfalaá..... :angry: :angry: Manžel robí na kamiónoch, a som na ne väčšinou sama, no poviem ti, že sa máš na čo tešiť. :wink: Dúfam, že ja to budem mať už za sebou... :slight_smile: A nebijú sa? Ja mám žehliť, ale akosi som tu stvrdla. :grinning:
Womenne, i ja tak milujem žehlenie ako ty :grinning: A mám novú žehličku :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su vobec v Ca jaslicky alebo len MS
4. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcelka mi hovor oni sa biju hadaju ako dva psy a je medzi nimi presne 2 roky a jeden mesiac no niekedy kym nezakricim tak neprestanu hlavne ta mensia :slight_smile:

ja zehlenie nenavidiiiiiiiim :confounded:
4. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oalaa, ja nie som priamo z Čadce, ale zdá sa mi. že sú tam len MŠ, ale neviem to s istotou. Ty nie si odtaiľto, však? :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, vidim ze mame nieco spolocne-zehlenie a ani ja sa k tomu neviem dostat. Uz mi vstal maly, tak sa ideme najest a potom von nieco vymysliet. najhorsie je to, ze nemame zatial okolo domu oplotenie a auta tu chodia co sekunda, takzze ho mam na ociach po cely cas. aspon keby boli spravene chodniky z milosovej po hlavnej do mesta, sli by sme sa prejst, ale..........to este asi potrva.
4. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaslicky tu asi nie su iba skolky,ved ako by mi pomohlo ked boli baby mensie kdesi ich "odlozit" na dve hodky ja si pochodit no v Cadci???to by bolo teda :confused:
4. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oalaa tak byvas niekde na zaciatku Milosovej?ja tam chodim ale dalej mam sestru :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oalaa, stavali ste domček?
A tuším tu niekto minule spomínal, že si robí vodičák, kto to bol? :wink:
4. máj 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi si robi :grinning:
4. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blizko krcmy u Krkosky. No som tu 2r.vydata inac som zo Svidnika :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I ja som začala, dúfam že i šťastlivo skončím :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Oalaa, tak ti príde niekedy i clivo, však?
4. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaaaj Marcelka, to hej. som tu prakticky sama. poznam zopar ludi, ale tu byva vacsina ze 60r.a vyssie. Manzel je v praci a mam len svokra, ktory mi vobec nepomaha, skor este viac prace.
4. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nestavali sme, ale skor alebo neskor urcite ano. ale skor niekde v okoli ZA. byvame v rodicovskom dome
4. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No oalaa, tak to je nanič... :slight_smile: Ale neboj, určite bude i lepšie. :slight_smile: Pôjdeš do práce, a všetko sa zmení...
4. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci do prace alebo hned druhe mimi. adamko bude mat v lete 2r. takze o rok by som sla z materskej na dalsiu
4. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa máte? Oalaa, vitaj :slight_smile:
4. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sidus, aaaaaaa ujde to. utekam s malym von, pretoze sa zacalo nejako zmrakat, tak nech zachytime este zopar slnecnych lucov
4. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď treba si užiť slnka :wink: U nás tiež hrmí :angry: Malý spí a Tamka sa hrá s legom, tak je kľud :grinning: Ale ak nebude pršať, pôjdeme aj my von.
4. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde u vas? nie si priamo z Ca? Mala sa vola Tamarka? kraaaaaaasne meno, aj chcem dat ak sa podari druhe alebo tretie diaeevcatko Tamarku
4. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som z Kys. Lieskovca :wink: Ale bývala som aj v Čadci.
Aj mne sa Tamarka páči :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj sidus,ako sa máš?už si tu dávno nebola :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lela, akosi nestíham :grinning: No dobre sa máme. Tamuš pricvakla Tomimu palec pod dvere, tak mu odpadol necht, to bolo revu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Tomi začína odmietať pomaly moje mlieko, tak čakám, či je to len rozmar, alebo sa ide odstaviť :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Womenne: môžes mi dať viac info o tom hoteli v Oščadnici? Totiž šli by sme niekam cez víkend, vždy v piatok brázdim po nete a hľadám akcie a skoro nikdy nič nenájdem. Aký tam je bazén - krytý? V Čadci na plaváreň by som s malými asi nešla, je tam ľadová voda.
4. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do Vychylovky už asi tak skoro nejdeme. Boli sme 2x a deti to už nebaví. V marci sme boli v Zuberci na psích záprahoch - bolo to tiež v skanzene. Nevedela by niektorá dať dáky dobrý typ na nedeľné vyžitie s 5,5 a 3 ročnými chlapcami a okolí Čadce?
Boli sme aj v Turzovke v tom športovom centre ale to je tak pre väčšie deti. Bola by som Vám v´dačná, lebo už som z toho zúfalá.
4. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer... Je tu niekto?
Siduš, to by mi bolo ľúto, keby Adamko už nechcel mliečko. :frowning2:
A taký úraz... :confused:
Oalaa...... i my máme Adamka... a tretieho :wink:
4. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj marcela79 , ja mám tiež Adamka - má 3 roky.
4. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No samí Adamkovia, :slight_smile: Ale šak to je veľmi pekné meno :sweat_smile:
Marcelka, keď nebude chcieť, tak čo narobím :confounded: Chcela som kojiť aspoň do roka, ale uvidíme. Hlavne v noci vymýšľa :angry:
No idem Tamku uložiť a ja tiež zaľahnúť :slight_smile:
Tak všetkým dobrú noc :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok