Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

oalaa
4. máj 2009

no vidim ze meno Adamko je tu zname 🙂

oalaa
4. máj 2009

je tu este nejaka nespiaca maminka?

marcela79
5. máj 2009

Dobré ránko, ešte spinkáte? 🙂

sidus
5. máj 2009

Ahojte, už sme dávno hore 😀 A ideme variť 😝

mimi109
5. máj 2009

ahojte fíííííííí ste toho popísali, prečítam neskôr 😀

no linku mali doviesť o 2 týždne a včera volali že ju dnes dovezú 😖 absolutne nič nemáme hotové len toľko že sa začala stará linka rozoberať tak muž včera obíjal starý obklad a neviem kde to tu budeme skladovať tú novú linku , na porazenie 😒

marcelka a u koho si robíš autoškolu? 😉

mimi109
5. máj 2009

a už som aj prečítala , ešte nedošli 😀

oalaa vitaj medzi nami 😉

voskovka
5. máj 2009

dobre ranko,kočky.ako sa mame?čo nove?počasie desne ..no ked je pod mrakom nech aspon prši...

mimi109
5. máj 2009

ahoj voskovka, minule som ti písala IP, prišla ti?

voskovka
5. máj 2009

hej aj som zabudla odpisať🙂 😉

mimi109
5. máj 2009

už mám odpoveď 😉

lela1
5. máj 2009

Ahojte,aj u vás je taká strašná zima,musíme kúriť,brr 🙂

marcela79
5. máj 2009

U nás je tiež zima, a asi bude pršať. ☹

matisekc
5. máj 2009

ahojte, tak sa nam riadne ochladilo, dnes sme boli doobeda v tescu nakupit a tiez sme nemohli vynechat gulicky, aspon nam presiel cas ked uz je vonku tak skaredo ☹ pootm sme mali nastevu tak sa Kubovi posunul obedny spanok, to zase bude dlhy vecer

marcela79
5. máj 2009

Ahoj Matisekc, si tu ešte? 🙂

womenne
5. máj 2009

čauky babulky 🙂
koonečne mam ako tak hlas je mi lepšie tatiko mi kupil nejake nov pastilky Tamtun verde su dobre a rychlo zaberaju.sranda bola ked som chcela nakričat na decka a len som šepkala 😀
nam sa trošku zkazilo počasičko je zamračene ale neprši iked dažd by bolo treba.čo budete robkat na dalš predlženy vikend??ja planujem fotenie alebo vylet do kopřivnice dufam že nam to vyjde,iked tatiko v piatok robi.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lela1
5. máj 2009

Ahojte babenky,je tu ešte niektoo?

marcela79
5. máj 2009

Ja som, Lela......... 🙂

lela1
5. máj 2009

Ešte si tu,čo porábate?Deti ti už spia??? 🙂

marcela79
5. máj 2009

No, teraz som uložila malého a dievčatá pozerajú TV. Ja si dnes užívam posledný deň volna, od zajtra sa idem venovať učeniu na autoškolu, a budúci týždeň začíname kopať základy na domček... 😉 A čo ty? a maličký?

lela1
5. máj 2009

Ale ja celkom fajn,malý mi už spinká,bol taký dorobený,práve sa učí chodiť.Ja mám vodičský už 8 rokov,neboj sa nie je to také ťažké ako to vyzerá.Vy idete stavať domček,no to je super a kde? 🙂

voskovka
5. máj 2009

ahojte,my sme dnes stravili den spavo doobeda,potom sme išli do obchodu prišli sme žačali sme variť upiekli sme perniček s kakavkom,potom sme požehlili celu haldu veci🙂a teraz si davam radlera mnamky..nejak ma zobrala nanho chuť už včera...
pojdem kukať ordinaciu a potom uvidim 😎

marcela79
5. máj 2009

Radlera? Asi som hlúpa......neviem, čo to je 😀 😅 Tak ste boli pracovití... Ja som dnes úplne malátna, a nič sa mi nechce 😠

lela1
5. máj 2009

Idem tiež pozerať ružoú záhradu,vidím že tých závislačok je tu viac 🙂 papa

womenne
5. máj 2009

to je pivo s spritem nie???? 😕 žehlenie mi ani nespominajte fuuuj už to neznašam

marcela79
5. máj 2009

Hej, pivo ? Tak to musím vyskúšať 😉 Záhrada už začala.........

voskovka
5. máj 2009

mnamky....prave slopkam........
je to pivo so spritom🙂
a čo chystate zajtra????? 😕

macka01
5. máj 2009

Ahoj oalaa,tiež som z Podzavozu ale a som sa tu neprisťahovala som tu už 34 rokov.Par dni som tu nebola organizovala som manželovu polookruhlu oslavu narodiek.Dopadlo to fajn ale som rada že to už mame za sebou.Inač Milošova nie je až taka hrozná ako tu ktosi spomínal,na prechadzky prírodou je veľa možnosti.Len treba zajsť ďalej do uličiek alebo k rybniku.Tam sa načerpáva energia nie prechadzkami okolo hlavnej cesty s autami.Dobru. 😅

marcela79
5. máj 2009

Dievčatá, dobrú noc 😉

lela1
6. máj 2009

Ahojte dievčatá,dobré ránko,čo idete robiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre