Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
6. máj 2009

ahojte, tak máme dnes zase krásne počasie 🙄 zimisko je vonku brrrrrr

matisekc
6. máj 2009

halo je tu niekto?
tak pozeram ze viacere ficime na ordinacii 🙂 aspon dva veceri v tyzdni si trochu oddychnem a maly ide spat s tatom 🙂
a neboj marcela79, vodicak spravis, musis si povedat"spravili ine spravim aj ja" ja jazdim tiez uz skoro osem rokov a je to uzasna vec, najma ked su deti

pacna
6. máj 2009

ahojte baby aj ja by som sla na vodicak ale neni momentalne peniazkov nazvys,potrebujem totiz novu pracku 😅

vonku riadna zima idem prikurit v krbe 🙂 a pletiem z papiera tak cosi upliest 🙂

matisekc
6. máj 2009

jej pacna ani nehovor, zima neskutocna, aj my kurime, uz je dokonca aj muzovi zima, lebo povacsine sa mi smeje ze som rozmaznana teplom blavy, ale zajtra to uz ma byt lepsie a predlzeny vikend stravime v blave tak si snad to teplo uzijeme 🙂
pacna a co pleties z papiera?

pacna
6. máj 2009

ńo na velkunoc som plietla take sliepocky a teraz kosiky a opletam kvetinace a tak co ma napadne 🙂

ginepra
6. máj 2009

ahoj oalaa, aj ja som z Podzavozu, 4 roky byvam hned na zaciatku - oproti penzionu Domes. Suhlasim, ze na vychadzky sa nieto kde s kocikom poriadne vybrat, auta tu lietaju ako sialene, cesty do dvorov neupravene... 😒 tak vacsinou sme bud v zahrade alebo vypadneme radsej autom niekde uplne mimo...

mimi109
6. máj 2009

ahojte tak už aj prší 🙄 troška sme zmokli kým sme prišli z obchodu a veru je dnes riadne zima, dúfam že sa zas čoskoro počasie umúdri

lela1
6. máj 2009

Pacna,no ty si teda riadna šikuľka,a kedy máš na to čas? 🙂

pacna
6. máj 2009

no kedze nerobim stale tak po večeroch sa cas najde a dnes je ho troska viac lebo prsiiiii 😠

adamtim
6. máj 2009

Ahoj dievčatá! Akosi som sa nedočkala nijakých typov na výlety s malými deťmi v okolí Čadce!!!! Viem že ste tu samé kámošky a som sa vám tu trochu vtrela ale kto iný mi poradí ak nie čadčanky.... Určite aj vy občas idete s detičkami cez víkend mimo dom,byt a nike je to vždy iba k rodičom, tak mi poradťe prosím.....

marcela79
6. máj 2009

Ahojte.... 😉 normálne vám závidím, že si môžte prikúriť.......... a ešte v krbe... 🙂 Pacna, a ako to vyzerá - z papiera, ešte nikdy som to nevidela. 😕 Matisekc, Ďakujem ti za povzbudenie... i keď mám za sebou len jednu hodinu 😅 V sobotu je ďalšia... ale i cez ten strach sa teším ... 😉 A viem, že to budem potrebovať, ideme stavať v Klokočove, takže... 😉 Milá Adamtim, vôbec si sa tu nevotrela, i ja tu nie som dlho... ale tu toho moc nieje, možno na Vychylovku, na Strečno, alebo príďte do Turzovky - je tu športový areál, Živčáková, a prírodné chodníčky........

lela1
6. máj 2009

😉 Ahoj marcelka,adamtim,dá sa ísť aj na Starú Bystricu,sú tam detské ihriská a myslím že tam ešte stále funguje aj minizoo,je to po ceste na Vychylovku 🙂 Alebo som tu písala o Oščadnici,dá sa tam kúpať aj s bábätkami

marcela79
6. máj 2009

No vidíš adamtim, nakoniec sa niečo našlo... 😉

pacna
6. máj 2009

adamtim nevotrela si sa tu ved my sme radi ze tu pribudame 😀 😀

marcelka skus si do google dat papierove pletenie a uvidis 🙂 drzim palce v autoskole 😀

pacna
7. máj 2009

dobre ranko tety 😀 dnes sa nam vycasi? 🙂

marcelka neboj aj ty sa dockas takeho prikurenia 🙂 inac ja som tiez satle zmrznuta 😅

ginepra
7. máj 2009

ahoj adamtim,
aj my radi vypadneme aspoň na popoludnie s deckami. my chodíme na priehradu na Milošovú (prechádzka, kamenné gule), potom do Oščadnice na preliezky - penzión Gajuz, Marlene, Vychylovka je krásna, na začiatku je aj taký bufet s hojdačkami, minule sme objavili perfektné miesto -minizoo s koníkmi a inými zvieratkami a preliezky na ranči pri Žiline smerom na Čadcu, krásne prostredie s preliezkami a hojdačkami je vo Vadičove - hotel Hájnice, niekedy ideme len do Tesca do "opičinca" - detský kútik v kaviarni, alebo na prechádzku a ku vajcovke do Bukova, na Drahošanku, tam je tiež pekne... bola som párkrát s dvoma staršími pojazdiť trošička na koníkoch v Rakovej na družstve... Aj na Žifčákovú sa tento mesiac chystám so susedkou a deťmi, dá sa vyjsť hore od Korne autom a je tam mimo pútí nádherný pokoj...
tak aspoň čosi

lela1 - kde sa chodíte s deťmi do Oščadnice kúpať? My sme boli raz v gajuzovi vo vírivke, ale to je také oničom, ako vo vani.

mimi109
7. máj 2009

ahojte dievčata 🙂 vonku sa vyčasilo, ale aj tak je tu vetrisko 😒

my sme zas prechladnuté ☹ už aby bolo konečne teplo

marcela79
7. máj 2009

Dobré ránko, i u nás svieti slniečko... 🙂 Čo idete dnes robiť?

pacna
7. máj 2009

ginepra na Drahosanke mam babku a nasi tam cez leto byvaju je tam nadherne stravila som tam cele detstvo len cez tu zimu je tam hrozny pristup 🙂

baby zajtra bude terno ako otvorene neviete?

ginepra
7. máj 2009

marcelka, ja mám dnes na pláne... upratať kuchynskú llinku, ožehliť, povytierať dlážky... ak stihnem, na prechádzku s malou, ak nie, dám ju pod okienko do záhradky ak vydrží toto celkom fajné počasie. aspoň, že mám od včera uvarené 😉 takže nič výnimočné, ak sa podarí, tak by som chcela hodiť aj hodinového šlofíka, malá sa mi od štvrtej pučila. a ty?

ginepra
7. máj 2009

inak ten šlofík cez deň sa mi od pôrodu podaril až raz...

pacna
7. máj 2009

ginepra a Dominika a Ester mas kde? ja mam dceru Dominiku 😀

sidus
7. máj 2009

Ahojte herečky 😀
My dnes nevaríme, máme od včera, idem upiecť nejaký koláčik. Dnes máme s výročie, tak hádam aj pooslavovať 🙂

pacna
7. máj 2009

sidus tak krasnu oslavu a este vela vela rokov 😀 😀

ginepra
7. máj 2009

cauko pacna
Dominika mi "zhabala" na 2 dni mama, malicky strasne rad chodi ku starkym na Skalite, aj ked mi je za nim smutno, viem, ze sa tam ma super. v sobotu mame krstiny a tak si potrebujem trocha porobit. no a Esterka je v skolke. tvoja mladsia dcerka tiez chodi na Podzavoz do skolky?

sidus - ja chcem zajtra urobit tiramisu, zda sa mi to najjednoduchsie riesenie a mam ho strasne rada 😉

pacna
7. máj 2009

nie ja som doma tak do skoloky nechodi ale mozno do predskolky 🙂 v januari pojdeme na zapis a v septembri do prveho rocnika to bude sranda 😅

pacna
7. máj 2009

no do skoloky pisem ako talian sory 😀 😀 😀

sidus
7. máj 2009

Pacna tak dík 😀
Gin, ja idem robiť tento
http://www.plus1den.sk/varime-pecieme/2009/04/s...

Uvidím, čo to bude zač 🙂

ginepra
7. máj 2009

ten koláčik môže byť super, mám rada takéto neprplavé jednoduché recepty
pacna - nie je prípravka pre decká povinná?

pacna
7. máj 2009

nie asi nie ja ti neviem 😕 ta starsia nechodila 🙂

gin a aky mas recept na tiramisu ja som to este nerobila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre