• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
Ahojte kočky,dobré ránko :slight_smile: Gynepra do Oščadnice do hotela Marlene,ja som tam ešte nebola ale chystáme sa ale bola tam kamarátka,ževraj super pre malé deti,tak uvidíme :wink:
7. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna - http://www.porada.sk/archive/index.php/t-31744.html
tu su vselijake recepty, ja robim ten najlahsi s 2 natierkovymi maslami...
tak caute, idem po robote, lebo pri internete sa vzdy niekam odsurfujem a cas beziiiiiiiiiiii
krasny den
7. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule, no také chute ste mi narobili, že i ja niečo upečiem... Takže všetky ideme robiť niečo podobné-v domácnosti... :slight_smile:
7. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna Terno je zajtra otvorené normálne ako býva od 7.00 do 21.00 :wink: mám info zo spoľahlivého zdroja :grinning: muž tam robí
7. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimi dik :grinning:
7. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj nabudúce :wink: no ideme na poštu, je síce pekne ale to vetrisko :rolling_eyes:
7. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja pridavam aj mascarpone,lebo z natierkoveho mam ten krem riedky,a ked to dam zchladit tak to nedrzi tvar a na tanieri sa mi to roztieklo,takze dam jedno mascarpone jedno natierkove a chvalia ze je to mnamky :dizzy_face: ,cisto mascarpone je krem taky o nicom,a mascarpone som videla len v Bille,v tescu ani v terne som ho nenasla:slight_smile:
7. máj 2009 o 12:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko minka
ja mam tem krem v pohode - slahacky zamiesam vyslahane... teraz to chcem urobit ale do misiek, ako v restike :wink:
7. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tam dala tiez vyslahanu slahacku a mi to tieklo,ale chutilo to vyborne.)tak teraz to koli hustote radsej kombinujem.lebo co som videla v tv ako robili tak oni to tiramisu z tej nadoby pekne vyklopili,teda dali tam najskor foliu,a vyklopilii to na podnos,a krasne im to drzalo tvar,aku znacku teda natierkoveho pouzivas? :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, musím sa s vami podeliť - bola som s malým u kaderníčky... :grinning: :grinning: :sweat_smile: Veľmi zlatá pani, poskytla nám i svoj telefón, len aby držal hlavičku... :grinning: A vidím, že všetky pečiete o dušu...
7. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, koukam ze je tu dnes krouzek vareni :slight_smile: tak at se vam dobrutky povedou :wink:
7. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Danzy, už som bola smutná, že tu nikto nieje... :frowning2:
7. máj 2009 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sem tu :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha tak ja to nevyklopujem... pouzivam obycajne jednotarske alebo zilinske.
marci - ja som bola zasa vcera u kader, odrastla mi farba aj fazona, dala som si taku co najprirodzenejsiu aby som nesla aspón pol roka.
7. máj 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, tak koláč je už napoly zjedený :grinning: Je celkom fajn, ale ešte by navrch podľa šľahačka :grinning:
7. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To ti verím Ginepra, i mne bude s tými mojími vlasmi treba ísť... A pri deťoch je to s tou úpravou trošku poslabšie, však? Danzy, a čo ty robkáš... :wink:
7. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelko, Ja nic moc, lenivim a papam :wink: este si to muzu dovolit , mimi si jeste hovi v brisku :sunglasses: ... ale varim gulas, aby jsem zas mela co snist :wink: , jinak ke kadernici i s detma ne? at z toho taky neco maji :grinning: ted jsem koukala v TV ze Čobejova se chodi skraslovat i se svym mesicnim miminkem, nojo ale ona je znama tak asi muze :grinning:
7. máj 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola s vlasmi pred nedavnom a mne strasne rychlo rastu vlasy tak coskoro pojdem zas :slight_smile:

danzy a ty si odkial?

co dnes budete porabat ja idem prezliect periny :grinning: vypada ze bude krasne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauky ja len na skok idems malymi do obchodu a na hojdačky :slight_smile: hlasim že už su s oknai nad nami takže mame o zabavu postarane :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už budeme mat klid a krasny byteček :slight_smile:
teda aj ja by som hrozne chcela tiramisu ale boj sa že sa mi to nepodari hadam to raz vyskušam,musi byt na to nejaka forma???
8. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pacna : z Čadce taky, sice ne puvodem, ale pristehovala jsem se sem :wink: Jsem tu takova dusa opustena :confused:
9. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte danzy neboj niekoho si najdes nejaku kamosku :slight_smile: byvate v byte?
9. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zrovna se budem do bytu stehovat za chvilinku, no uvidime, moc mi tu zrovna nepripada ze by bylo kde potkat zivou dusu :slight_smile:
9. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde si teraz?ked tam nikoho nie je?joooj aka som zvedava :sweat_smile:
9. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
doma jsem ale v podnajmu jeste a za chvili se stehujem do svojeho :slight_smile: je to kousek od sebe , tak muj pracuje na novam bytecku :wink: neni tam nic co by jsem mu tam byla platna, takze tam ani nezavazim :astonished:
9. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky,dobré ránko,čo idete dnes robiť?zdravím danzy :slight_smile:
9. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lela, asi nejsem moc originalni, ale zatim se valim u telky a na nejakou velkou aktivitu to nevypada, cekam az zacne prset ,to budu mit jeste vetsi vymluvu sama pro sebe :wink:
9. máj 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj danzy,neboj až budete mať bábo tak prídeš na iné myšlienky :slight_smile:
9. máj 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja vim, uz se tesim, :wink:
9. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak už sa v kuhcyni maká :grinning:

danzy a kde presne sa sťahujete? na ktoré sídlisko? :wink:
9. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooj preklep - v kuchyni malo byť :grinning:
9. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok