Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

mimi109
22. mar 2007

ona chodila na zdravotnu co je na hornej ulici ale uz je zo skoly prec tusim 2 ci 3 roky
ale ona lezala v nemocnici ked cakala malu lebo ju museli zasivat sa zacala otvarat

emyly
22. mar 2007

no ved hadam sa aj stretneme, a možno zistím odkial ťa poznám, už som asi dlho doma tak zabúdam 😅 pôjdem už do hajan lebo malý už dosť dlho spinká a o chvilku bude chcieť papkať

mimi109
22. mar 2007

aj ja uz pojdem nech aspon trosku pospim budes tu zajtra? tesim sa a snad sa niekedy stretneme mozeme ist aj kocikovat spolu co ty na to? 😉

emyly
22. mar 2007

dobre, dohodneme sa ked bude pekné počasie, ja som tu každý deň, tak tu zajtra kuknem. Maj sa pekne, dobrú noc, a svieže ránko 😵

mimi109
22. mar 2007

aj tebe dobru noc a pekne sny 😉

mimi
22. mar 2007

mimi,ja ta zhanam,tak dobru noc! 😉

mimi109
22. mar 2007

dobru mimi 😉

mimi109
23. mar 2007

dobre ranko 😵

famfrla
23. mar 2007

hallo mamule 😲

mimi109
23. mar 2007

ahoj co robkate? 😵

famfrla
23. mar 2007

ahoooj ja papam a mala sa snazi zaspat a vy?

mimi109
23. mar 2007

aj ja papam a mala tuez nemoze zaspat tak trosku mrnci

famfrla
23. mar 2007

kukam za pojdete stplu s emyly kocikovat ☹ ja by som tak sa tiez s nikeym ale musim si tu vystacit sama 😖

mimi109
23. mar 2007

asi ti tam je aj smutno vsak?

famfrla
23. mar 2007

u nas je to take iste ale uz je ticho 🙂

famfrla
23. mar 2007

je ale da sa to teraz vela robim do skoly tak nemam ani nejako cas ale inokedy je mi smutno ☹

mimi109
23. mar 2007

no mne este stale nespi ale uz tak mrmle ako vzdy ked zaspava tak uz bude co nevidiet spinkat

famfrla
23. mar 2007

co budes dnes davat malej papat? Inak ja som Jana 😉

mimi109
23. mar 2007

no ja som inak Mirka
ja jej varim na 2 dni polievku tak bude papat tu a poobede jej dam ovocnu vyzivu zabudla som jej rano kupit banany 😒

famfrla
23. mar 2007

ty ju uz prikrmujes 2 krat denne? ja zatial len raz aj ja musimist do obchodu ale tak sa mi nechce je tu take blbe pocasie 😖

mimi109
23. mar 2007

no ona je uz na UM od 1 mesiaca a od 5 mesiaca sme zacali davat uz nutrilon2 a podla tej krabice musi mat ine jadlo ako nutrilon 2x za den
tu zase snezi a tak bolo vcera pekne ale vraj od pondelka ma nastupit jarne pocasie tak som zvedava

famfrla
23. mar 2007

no moja je od zaciatku 3 mesiaca lebo sme nemali uz mliecko ☹ ma bebu2 teraz ale doktorka doporucila len 1 krat denne. citala som za sa ma oteplit 🙂 aspon vas dobre vyoblievaju na velku noc ja sa tiez uz tesim domkov 😵

mimi109
23. mar 2007

ja som tiez mala malo mlieka 😢 a mala sa potom naucila uz na flasu tam tak nemusela tahat
ja sa nerada oblievam to mam asi po mame este ze moj muz na oblievacky neak nie je
prides domkov? sa urcite tesis 🙂
mala mi uz spinka 😵

famfrla
23. mar 2007

spinka momrmlala a spi 🙂 no tesim ja chodim casto domov koli skole teraz pridem nejako v polovici maja no to u nas bol vzdy cely dom vytopeny pretoze som chodila do folk suboru a ked ma prisli obliat tak to stalo za to 🙂

mimi109
23. mar 2007

ono na dedinach to je asi viac zauzivane tie velkonocne tradicie ako v meste
my sme sa tak oblievali ako male deti sme mali v byte potopu a mamu skoro porazilo 😀

famfrla
23. mar 2007

🙂 ale je to fajn tu maju same komercne americke blbe sviatky 😖

mimi109
23. mar 2007

hmm to hej aspon sa trosku odreagujes ked budes doma 😉

famfrla
23. mar 2007

mate sami byt?

mimi109
23. mar 2007

ano uz byvame pol roka sami po svadbe sme byvali u nasich 5 mesiacov

famfrla
23. mar 2007

🙂 a ako dlho si vydata ak sa smiem spytat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre